Lista zelja igraca od strane navijaca...

Locked
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Evo i mene.Svez,odmoran ali pomalo razocaran sa pricama o desavanju u klubu.Koliko vidim situacija se ne menja na bolje cak dapace.Vise ne mozemo ni da pozajmimo pare jer nam niko ne veruje a ,,pametni"Cvetko ne moze da proda ni kilo paprike a kamoli igraca.Opet se pokusava sa NISom kao sponzorom a da li ce biti nesto videcemo.Cujem da i Voja Aleksandar odlazi.Jedina svetlija tacka u svemu ovome je POJACAN strucni stab i pocetak priprema sa najavom od strane trenera da ce se napasti sam vrh tabele.Cestitke na hrabrosti.Nadam se da ce ove pripreme biti bolje od prethodnih i da ce ih pratiti adekvatni rezultati i da necu ovde ,,ludovati"i svadjati se.Treneru,hoce li Joksa pustiti Lazarevskog da dodje kod nas.Cujem da si dobio novog statisticara i da neko ovde treba da casti.Pozdrav.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Jos zimus sam hteo da dovedemo Lazarevskog ali to se nije ostvarilo.
I sada sam izrazio zelju da dodje kod nas.Iskreno da ti kazem najveci dobitak da Lazarevski dodje u Vojvodinu imace Joksa jer ce mali sigurno napredovati.U Januaru je Lazarevski bio igrac za Pavlovica a pogledaj posle 6 meseci ko je ko :!: Pored svega mislim da ce mali vrlo brzo postati clan Vojvodine :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Treneru,Cujem da si dobio novog statisticara i da neko ovde treba da casti.Pozdrav.
Ne samo statisticara nego i novog sekretara strucnog staba i novog pomocnika(Grujic).
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Znam i zato sam rekao da je strucni stab pojacan.Pozdrav.
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

!

Post by Minja »

Ovaj post mu dodje nesto kao razglednica:

Puno pozdrava iz lepe Austrije. Treneru zelim dobar rad u pripremnom periodu, da se realizuju jos ta dva-tri ocekivana prelaska (transfera) i da ova sezona bude prva u nizu sezona u kojima ce Vojvodina da krene unapred, za promenu. Svima ostalima zelim da uzivaju u, nadam se, dobrom fudbalu ove sezone.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Re: Milan Djuricic

Post by Stara Garda »

Djumi wrote:Popovic (Cukaricki),Kostic,Vukajlovic(Borac cacak),Milan i Aleksandar Davidov,Radivojevic Jovan(Hajduk Kula) su igraci koje bih voleo da vidim u Vojvodini :!:
Ostali igraci nisu na nivou Vojvodine ali moram da kazem da neke igrace i ne poznajem :!:
Image
Dvojicu smo "promasili",odose na drugu stranu,a po svoj prilici i ostali ce.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

od svih mangupa na probi ne znam zasto niko nije bar pokusao da proba sa Niciforovicem iz Novog Sada, nego neki Malinovici i ostali shoshoni iz podrucnih rangova
trener prica kako bi se on doveo za 40-tak hiljada evra, ali ta suma bi verujte bila mnogo mnogo manja, bar upola ako ne i manja.
A dotle ce i dalje Marko Jovanovic Ronaldinjo da po gradu prica kako su u klub dosli sve indijanci :shock:
eto jedan detalj atmosfere.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Turija
Posts: 10719
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Šta, Maradona priča došli indijanci?O, zemljo indijanska, otvori se!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

KoKanidja wrote:trener prica kako bi se on doveo za 40-tak hiljada evra, ali ta suma bi verujte bila mnogo mnogo manja, bar upola ako ne i manja.
.
KoKanidja rekao sam ti da bih voleo da Niciforovic dodje u Vosu ali veruj mi i da je obestecenje 2000 eura to je sada problem :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

2000 eura problem? Pa ja cu vam ga dovesti! :lol:
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

slavko wrote:2000 eura problem? Pa ja cu vam ga dovesti! :lol:
ja te pratim slavko :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Pa nisam rekao da kosta 2000 eura nego da je i to problem trenutno :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Sutr (ponedeljak na Veterniku igramo sa Futogom,pocetak u 18 casova :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Staro mesto,isto odstojanje.Sad cemo da vidimo na delu tu Dudijinu ekipu.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Evo dosao sam do podatka Mirko Malinovic je odigrao za OFK.Kikindu samo drugi deo prvenstva i bio je najbolji strelac ekipe sa 11 postignutih golova i dosta asistencija!
Iz Ki bi jos izdvojio pored vec u par navrata pomenutog Baneta Gecica i Rasu Ilica(86) standardnog prvotimca i jednog od nosilaca igre...
Locked