14. kolo: Vojvodina-Napredak 3:1

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2682
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 15:30h

Post by Grof Žekula »

Loše vreme, nedostatak motivacije i želja da se "ovo" sve što pre završi, potreba da se neki "igrači" čuvaju za meč u sredu...najava još jednog spektakla za vikend!!!
User avatar
torrente
Posts: 506
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 15:30h

Post by torrente »

ja se nadam konačnoj pobedi na Karađrorđu 8) !!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 15:30h

Post by Marcello »

Kao onomad, u poslednjem kolu, kad smo im uvaljali 7 komada... :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 15:30h

Post by One and only »

fkvojvodina.rs wrote:Uprava Fudbalskog kluba „Vojvodina“ donela je odluku da će na oproštaju od domaćih navijača na utakmici protiv kruševačkog Napretka ulaz na stadion „Karađorđe“ biti besplatan.

Prvenstveni susret Vojvodina-Napredak odigraće se u subotu 30.11.2013. sa početkom od 16:30 časova.
United of Vojvodina
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 15:30h

Post by Schteph_F89 »

Utkmica je u 16:30 a ne u 15:30. Utakmica kao utakmica... ocekujem dobro pivo pre tekme sa ekipom a za ostalo cemo videti sa Vosom se nikad ne zna :cheers:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by shecky »

Ha .. stvar je jednostavna.
Sa Vosom nikad nisi na cistom i uvek ocekuj neocekivano.
Dakle u subotu sam uveren u pobedu bas zato sto je niko ne ocekuje.

ps , ne znam dal je iko skontao , ali mi zadnje 5 tekme nismo pobedili!!! fakticki X protiv Pazara u kupu , pukli smo od Slobode i Jagodine i 2X Javor i Radnicki .. e to su nase 5 tekme unazad..

Mislim da bi dobra podrska sa tribina iznenadila igrace , i da bi donela pozitivnu atmosferu .. bez obzira na sve , stvarno mislim da treba da budemo pozitivni u subotu , i da nema zvizdanja teranja u 3 lepe ,vikanja uprava napolje (ne zato sto je volim nego da ne bude negativnosti na stadionu)

JBT Upravo zaposlime kao psihologa u klub! :)
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Владика »

Утакмица се игра у 16 и 30? У децембру и то за Напредак ми палимо рефлекторе? Има се, може се, право домаћинско пословање!!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by borrissey »

podbara wrote:Утакмица се игра у 16 и 30? У децембру и то за Напредак ми палимо рефлекторе? Има се, може се, право домаћинско пословање!!!
Da, a zato se kup protiv Novog Pazara, usred radne nedelje igrao u 16:00. Logično, nema šta :frown:
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Petrovic.B »

Predstoji nam gotovo tri meseca bez fudbala na našem Karađorđu, tako da ovu utakmicu neću propustiti. Trenutak jeste težak, ali proživeli smo mi i teže sa našom "Starom damom". Igrači kakvi su takvi su treba ih podržati pred dve utakmice sa udbom.

Uprave, igrači i sve ostalo prođe. Samo smo mi uvek uz Stari klub.
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by PanonskiFantom »

Ja koljem svinju pa neću doći.
Vise nista nije isto!
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by trelos gia fcv »

PanonskiFantom wrote:Ja koljem svinju pa neću doći.
:rolll: :rolll: :rolll:

Kakav spontani post!
Tako surovo realan za našu Vošu.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Milan »

Zakoljite je na centru pre utakmice. Možda i skinemo ove zle čini...
POŠTO OBRAZ ???!!!
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by limanfkv »

Igrace bole kosti, hladnoca, neki oce da se prodaju pa nece da se povrede, neki nece jer plate nema, neki ne umeju, neki su mamurni, sjajna forma, kraj sezone, igrace bole kosti jer treniraju od leta, sa ciganima u sredu, na samom stadionu niko ne moze da pogleda onog pored sebe kako na terenu, tako na tribinama, lozi, okolnim zgradama, jos ako ima kakav prenos na kojekakvim televizijama koje zapravo gubimo ovo realno. Depresivni Karadjordje. Pod reflektorima. Jer tako smo u mogucnosti.
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by budababa »

Kako stvari stoje, Vule se u subotu oprašta od "Karađorđa".
Novosti wrote:Vulićević bi pobedu za rastanak sa Vojvodinom

MIROSLAV Vulićević (28), kapiten Vojvodine i njen najstandardniji igrač, u subotnjem duelu sa Napretkom na „Karađorđu“, po svemu sudeći, oprostiće se od novosadske publike. Pouzdanom čuvaru prostora uz desnu aut liniju ugovor ističe 31. decembra i s obzirom na to da je već četiri i po godine u novosadskom klubu i da se odužio svima, vreme je, kaže, da promeni sredinu.

- Moglo bi se reći da je reč o oproštajnoj utakmici, ali ništa još nije definitivno - kaže Vulićević. - Imam motiv više da se u meču sa Kruševljanima oprostim pobedom od naših navijača.

Kapiten Novosađana je za četiri i po godine u dresu Vojvodine odigrao 155 utakmica u prvenstvu, Kupu Srbije i evropskim kvalifikacijama i još toliko prijateljskih mečeva. Ove jeseni svaki minut je proveo na terenu u 23 meča.

- U subotu ću, jednako kao i u prethodnim utakmicama, dati sve od sebe, bez obzira na to što se rastanak primakao. Razmišljam o nastavku karijere u inostranstvu i o svojoj porodici. Trenutno, ima nekih naznaka, ali će se konkretno sve znati u narednih 10-15 dana - zaključio je Vulićević.


LEKOVIĆ TEK ZA ZVEZDU

U duelu sa Napretkom, izvesno je, izostaće Nikola Leković, levi bek Novosađana, koji kuburi s povredom butnog mišića.

- Leković se nije oporavio i neće igrati u subotu. On je na terapiji i trenira individualno. Ali, izvesno je da će biti spreman za utakmice sa Crvenom zvezdom - kaže dr Borko Vukosav, klupski lekar Vojvodine.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Napredak, subota 16:30h

Post by Toto Riina »

Војводина - Напредак
Субота, 30.11.2013 16:30 - Нови Сад
Делегат: ПУРИЋ Зоран
Главни судија: ЂОКИЋ Ненад
Први помоћни судија: ЧАЂЕНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: КУРЧУБИЋ Ненад
Четврти судија: ПЕТРОВИЋ Немања
Први додатни судија: ПИПЕР Петар
Други додатни судија: КИШ ЧЕПЕГИ Роберт
Посматрач: САВИЋ Здравко
Koja slucajnost da nam nikad ne delegiraju Veselinovica i Grujica :mrgreen: Ovaj posmatrac mora da je onaj Torbicin Zdravkoo.
Vuleta niko nije hteo sa slobodnim papirima. Nadam se pobedi i zagrevanju pred silovanjem zvevdane.
Locked