9. kolo: Vojvodina-Sloboda 1:2

Locked
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

9. kolo: Vojvodina-Sloboda 1:2

Post by Grof Žekula »

Posle dvonedeljne pauze i osam odigranih mečeva u ligi u kojima nas još niko nije "tukao", u subotu od 16h ćemo na našem "Karađorđu" ugostiti užičku Slobodu (na 8 mečeva ubeležili su jednu pobedu, četiri nerešena ishoda i tri poraza, uz gol-razliku 6:9, što je dovoljno za sedam prikupljenih bodova, s tim da poslednje 3 utakmice nisu poraženi). Koliko je pauza ostavila traga na četu trenera Nikolića, o čemu su igrači i on lično promišljali u prethodne dve nedelje nakon pobede nad Radom, koliko ih "drma" situacija u vrhuški Kluba, da li su spremni da se upuste u lov na prvo mesto, da li za to imaju volje i kvaliteta...Saznaćemo u narednom ciklusu utakmica, koji počinje u subotu.

Dođi da navijaš, kažeš Piskavcu koju lepu reč, popiješ pivo sa društvom pre i posle pobede...Utakmice sa Erama su uvek zanimljive i neizvesne i nema sumnje da će tako biti i za vikend!
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by Baltazar »

Hteo bih prvo da pohvalim naše igrače koji su igrače koji su se, i bez nekoliko plata borili za svoj klub. Sad kad su legle dve plate očekujem maksimalnu posvećenost, borbenost i naravno tri nova boda. Očekujem ubrzo kiks Partizana a to može da znači samo jedno-jesenja titula. Al bi nam legla!
Vojvodina, jedna jedina!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by Nikola »

Nadam se da cemo prepoznati trenutak da se zahvalimo, oduzimo i podrzimo igrace i trenera kojI se u teskim trenutcima junacki bore za Stari klub.
Price o titulama ne treba forsirati i stvarati pritisak bez razloga. Kad budemo punili stadione i skoro svuda na gostovanjima budemo pravili domacinske atmosfere imacemo osnova da trazimo pobede u nizu, titule, kupove. Probudi se uspavani Novi Sade!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by Toto Riina »

Sloboda ima izuzetno iskusan i dobar tim za uslove JSL. Dobro igra, ali to nije propraceno rezultatima. Imaju opasan vezni red i napad gde treba obratiti paznju na Tijaga, Zeravicu, Pejovica, Babica, Pilipovica, Vasilica.

Bice tesko, ali ocekujem nova tri boda :idea:
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by limanfkv »

Dobra vest je da Lovric kod njih pauzira zbog crvenog kartona.
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by vosa do groba »

Ocekujem dobar fudbal, napadacki orijantisanu Slobodu i puno golova.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
istok
Posts: 21
Joined: Sat Aug 31, 2013 12:37 am

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by istok »

Mi nikog lako nismo pobedili, a kako smo igrali možda imamo i koji bod viška. Pobeda protiv Spartaka u 93 minutu, protiv Rada je Kosović hteo kod drugog pobedonosnog gola da centrira a dao je slučajan gol, protiv Partizana pobeda posle autogola u 87 minutu... Ovo sve pišem zbog toga što mi nikoga nismo dosada lako pobedili, nikoga nismo nadigrali sem možda Donji Srem u prvom poluvremenu i Partizan u drugom poluvremenu. Sa svima smo se puno mučili i ja zato ništa drugo ne očekujem ni protiv Slobode.
Znači teška utakmica ali se nadam pobedi.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by madda fakka »

istok wrote:Mi nikog lako nismo pobedili, a kako smo igrali možda imamo i koji bod viška. Pobeda protiv Spartaka u 93 minutu, protiv Rada je Kosović hteo kod drugog pobedonosnog gola da centrira a dao je slučajan gol, protiv Partizana pobeda posle autogola u 87 minutu... Ovo sve pišem zbog toga što mi nikoga nismo dosada lako pobedili, nikoga nismo nadigrali sem možda Donji Srem u prvom poluvremenu i Partizan u drugom poluvremenu. Sa svima smo se puno mučili i ja zato ništa drugo ne očekujem ni protiv Slobode.
Znači teška utakmica ali se nadam pobedi.
Reci mi/nam nesto sto ne znam/o :) Uvek tako igramo, ne secam se puno "glat" pobeda i utakmica gde smo "preslisali" protivnika. Sloboda nam dodje kao (neko je vec napisao) stara musterija mada se uvek pribojavam tih utakmica sa Slobodom ma kako oni stajali na tabeli. Ocekujem pobedu, blatnjave i znojave dresove :!: Po meni bitna utakmica jer pobeda nas udaljava od sredine tabele i (sa eventualnim kiksom cuke) priblizava prvom mestu posto ce curani lepo sami sebe da cerupaju protiv nkp...
I Bog je Slaninar...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by laki »

I ta sad do kraja bi s tom kaznom Nikolicu? Jel on ima i tromesecnu zabranu ili se to preinacilo u godinu dana uslovne? (+novcana)
Image
User avatar
Milan
Posts: 4222
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by Milan »

Uslovnu je dobio...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: 9. kolo JSL, FKV-Sloboda Užice, subota 19.10. u 16h

Post by Chana »

Nikola wrote:Nadam se da cemo prepoznati trenutak da se zahvalimo, oduzimo i podrzimo igrace i trenera kojI se u teskim trenutcima junacki bore za Stari klub.
Price o titulama ne treba forsirati i stvarati pritisak bez razloga. Kad budemo punili stadione i skoro svuda na gostovanjima budemo pravili domacinske atmosfere imacemo osnova da trazimo pobede u nizu, titule, kupove. Probudi se uspavani Novi Sade!
:klanjanje:
Sviđa mi se i realan ton kojim se odlikuje komentar Toto Riina-e ispod Tvog, ali ovaj Tvoj potpisujem :!:

Sa naglaskom na poslednju rečenicu:

" Probudi se uspavani Novi Sade! "
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by shecky »

Pa ne slazem se bas da nikog nismo pobedili ..
Iskreno ja ne znam sta zelite .. da svakog dobijamo sa 5-0 pa da budemo ko grobari?
Klubovi pa bar jedno 7,su vrlo slicnog kvaliteta ,i nema sanse da nekog mozes razbiti a da ta tekma nije namestena ili da je rival dobio rani crveni karton.

Cak sta vise , mene te male pobede i cine vise srecnijim jer upravo zbog toga i vise vrede i draza je pobeda ,setimo se Spartaka.. nije bilo tako davno.. erupcija posle gola Skuletica ko da smo Realu dali gol.
Ali upravo takve stvari cine utakmicu dramaticnom ,naravno uz sve to mora bar jedan rival(Vosa) ,da igra dobro i lepo pa makar to krunisali autogolom rivala (patlidzan).

Sto se Slobode tice oni se uvek extra naloze kad igraju protiv nas i siguran sam da ce tako biti i sada , tako da ne ocekujem goleadu nego vrlo neizvesnu utakmicu kao i sve prethodne koje smo igrali sa njima,i naravno kvalitetne jer oni igraju napadacki i imaju sasvim dobar tim.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by budababa »

Podsetiću još jednom da će se pre utakmice skupljati pomoć u vidu odevnih predmeta za ljude na Kosovu i Metohiji, pa ko ima nešto od stare a očuvane odeće, neka donese pre početka utakmice u šop na severnoj tribini. Svaka pomoć je dobrodošla, nemojte se stideti da donesete komad-dva odeće, jer će nekome i to značiti. Vidimo se na stadionu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by limanfkv »

Nikolić, Kića i Jagoš pred utakmicu sa Slobodom:

http://www.sportnetwork.rs/play/60269/n ... -protivnik

Babić: Teško gostovanje u Novom Sadu:

http://www.sportnetwork.rs/play/60260/b ... novom-sadu
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Sloboda, subota 16h

Post by limanfkv »

budababa wrote:Podsetiću još jednom da će se pre utakmice skupljati pomoć u vidu odevnih predmeta za ljude na Kosovu i Metohiji, pa ko ima nešto od stare a očuvane odeće, neka donese pre početka utakmice u šop na severnoj tribini. Svaka pomoć je dobrodošla, nemojte se stideti da donesete komad-dva odeće, jer će nekome i to značiti. Vidimo se na stadionu.
Samo da podsetim i na drugu akciju:
Miroslav Rodić ,28godina, navijač Vojvodine, ima benigni tumor , i u Srbiji ne može da se operiše, jer kako su mu rekli neurohirurzi na jako delikatnom mestu je i oni nemaju aparate da mu izvrše operaciju. Rizici su tokom operacije da može da izgubi delimično vid, sluh i mogu da mu odumiru facijalni mišići.
Zbog toga mora da ide u Nemacku na operaciju ,ali operacija kosta 40000e ,zato pozivamo navijače i simpatizere Voše da budu humani i pomognu našem sugradjaninu, možete uplatiti donaciju na Racun(dinarski):
160-5500101145205-06
Takodje skupljaćemo pare na sledećoj utakmici na našem stadionu. Budimo humani, pomozimo Miroslavu!
Locked