Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Informacija je za Vosu afirmativna, tako da mi ne smeta ko je nju preneo i preveo.
Prenesen je samo deo, vezan za nas, i ne razumem sto bi nas to nerviralo?
Nije prenet ceo tekst, sa mozda i preteranim hvalospevima zvezdi, ako ih je bilo u intervjuu? Nisam isao na link.

Za Vojvodinu je bitno da se pominje u inostranoj stampi.
Kad bi samo to radili npr. Tadic, Radoja i drugi igraci iz nase skole i kluba, Klub bi se vracao na evropsku scenu daleko brze.

Zao mi je sto oni brzo zaboravljaju Vosu, pa nas pre stranci promovisu, nego nasi bivsi igraci.
Ili zaboravljaju, ili nije profitabilno u domacoj javnosti, pa ,,mudro" cute? Mogu da, na neki nacin, razumem bivse koji igraju ovde, ali ne i one u inostranstvu. Da im je stalo, setili bi se pocetka uspesnog trasiranja svoje fudbalske karijere.
Jako je zalosno sto nas vise vole i cene stranci, uz samo ponekog naseg igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Turija wrote:Informacija je za Vosu afirmativna, tako da mi ne smeta ko je nju preneo i preveo.
Prenesen je samo deo, vezan za nas, i ne razumem sto bi nas to nerviralo?
Nije prenet ceo tekst, sa mozda i preteranim hvalospevima zvezdi, ako ih je bilo u intervjuu? Nisam isao na link.

Za Vojvodinu je bitno da se pominje u inostranoj stampi.
Kad bi samo to radili npr. Tadic, Radoja i drugi igraci iz nase skole i kluba, Klub bi se vracao na evropsku scenu daleko brze.

Zao mi je sto oni brzo zaboravljaju Vosu, pa nas pre stranci promovisu, nego nasi bivsi igraci.
Ili zaboravljaju, ili nije profitabilno u domacoj javnosti, pa ,,mudro" cute? Mogu da, na neki nacin, razumem bivse koji igraju ovde, ali ne i one u inostranstvu. Da im je stalo, setili bi se pocetka uspesnog trasiranja svoje fudbalske karijere.
Jako je zalosno sto nas vise vole i cene stranci, uz samo ponekog naseg igraca.
Ipak sam ostavio mali deo rečenice gde govori o zvezdi i LŠ. Neukusno je izbaciti samo jedan deo rečenice pa sam okačio celu rečenicu gde nas je spomenuo. A bio je dugačak tekst gde je pričao o zvezdi, fudbalu u Srbiji, zivotu u Srbiji i ostalom...
Radoju i Tadića ne bih u isti koš. Radoja je osvedočeni navijač i skoro je izjavio da bi želeo da odigra još sezonu ili dve kod nas. Dok za Tadića nemam komentar. Samo ću reći da mnogo više cenim Merebašvilija nego Tadića.
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
Turija wrote:Informacija je za Vosu afirmativna, tako da mi ne smeta ko je nju preneo i preveo.
Prenesen je samo deo, vezan za nas, i ne razumem sto bi nas to nerviralo?
Nije prenet ceo tekst, sa mozda i preteranim hvalospevima zvezdi, ako ih je bilo u intervjuu? Nisam isao na link.

Za Vojvodinu je bitno da se pominje u inostranoj stampi.
Kad bi samo to radili npr. Tadic, Radoja i drugi igraci iz nase skole i kluba, Klub bi se vracao na evropsku scenu daleko brze.

Zao mi je sto oni brzo zaboravljaju Vosu, pa nas pre stranci promovisu, nego nasi bivsi igraci.
Ili zaboravljaju, ili nije profitabilno u domacoj javnosti, pa ,,mudro" cute? Mogu da, na neki nacin, razumem bivse koji igraju ovde, ali ne i one u inostranstvu. Da im je stalo, setili bi se pocetka uspesnog trasiranja svoje fudbalske karijere.
Jako je zalosno sto nas vise vole i cene stranci, uz samo ponekog naseg igraca.
Ipak sam ostavio mali deo rečenice gde govori o zvezdi i LŠ. Neukusno je izbaciti samo jedan deo rečenice pa sam okačio celu rečenicu gde nas je spomenuo. A bio je dugačak tekst gde je pričao o zvezdi, fudbalu u Srbiji, zivotu u Srbiji i ostalom...
Radoju i Tadića ne bih u isti koš. Radoja je osvedočeni navijač i skoro je izjavio da bi želeo da odigra još sezonu ili dve kod nas. Dok za Tadića nemam komentar. Samo ću reći da mnogo više cenim Merebašvilija nego Tadića.
OK, iskreno moje izvinjenje Radoji.
Njih dvojicu sam stavio, jer su uz Sergeja standardni prvotimci u svojim klubovima ( mozda i Gacinovic). Vise sam uzeo kao primer Tadica i Radoju, iako Tadic moze daleko vise da promovise Vosu, ali od njega ni reci, osim kad ga direktno pitaju o svojim pocecima karijere.
Tadicu zameram i odnos prema igri kad je bio u Vosi. Tadic u Vosi i Tadic u inostranstvu su dva totalno razlicita igraca, po svim parametrima; od zalaganja, trcanja, snage, volje i ucinka. Mogao je najvise, a uradio je najmanje za Vosu, spram potencijala. Da li ce se to promeniti, videcemo za koju godinu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

https://www.rts.rs/page/oko/ci/story/32 ... -sela.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Е мој ауторе текста, леп стил, али тема промашена. Недовољан(1)

Ако икада овде залуташ, видећеш да је звезда плава, звезда права. Баш као што и Мика каже у својој песми.
Исто тако ћеш се сетити, да је и дрес велике новасадске Војводине носио и Душан Тадић.
И Мирко Иванић.
И Радован Панков.
И Милан Павков.
И да је из Чуруга, Здравко Рајков.
И да је из Бегеча, велики Вујадин Бошков.
И да је у Ковиљу, Војводина одиграла своју прву утакмицу?
И да ће сутра бити 107 година од тог догађаја?

Да се задржим само на именима и селима текста.

ФКВ није успутна реченица, ФКВ је институција.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by novosadjanin »

http://www.mojnovisad.com/vesti/lazo-ba ... 39623.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
NS DUNAV
Posts: 69
Joined: Sat Mar 24, 2012 4:19 am
Location: Тамо вамо по Србији

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by NS DUNAV »

Једна од најачих реченица које сам чуо,а долазе од нашег "ДОЂОША",уживај у пензији Лазо и знај, Воша игра у црвено-белим дресовима. :D
Kada je pukao pogled preko Dunava prema Novom Sadu, gde su svetla bila upaljena i pravila odsjaj na površini reke, rekao sam "Ukoliko zaista postoji raj, ovo su njegove dimenzije. Ja mogu živeti samo ovde i nigde više". Tako je i bilo. U Novi Sad sam se doselio nakon srednje škole, sa nepunih 20 godina.
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Да се надовежем на Лазу Бакмаза - постао је нови председник скупштине РФКНС
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

https://youtu.be/k2VxsC9eFzY" onclick="window.open(this.href);return false;

Veoma je lepo sto je izasla knjiga o nasem golmanu Iliji Pantelicu i sto je napravljena ovakva promocija.

Mirsad Fazlagic, sjajan govor - iskren i emotivan. Ubedljivo najjaci utisak je ostavio na mene. :lala: :thankyou:

Dzajic smoren, prekratak, formalan ( to su oni: samo zvezda i niko drugi). Cista kurtoazija. Nije se udostojio ni knjigu da procita ili, barem, prelista pre dolaska.Komotno je mogao i da ne dodje.

Dobar je bio i novinar Vladimir Stankovic, po onome sto se dalo videti na linku.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ovo/392239" onclick="window.open(this.href);return false;

Vošu čeka težak raspored na startu sezone, pošto već u prvom kolu „stara dama“ gostuje Crvenoj zvezdi, a odmah potom i litvanskom Panevežisu na startu kvalifikacija za Ligu konferencije.

"Znamo šta nas čeka odmah na startu sezone, ali naš stav je uvek jasan”.

Ali kako je betting partner isekao deo gde kaze Bjeka kako uvek idemo na pobedu...
Ne daj Boze da objave da smo ostvarili pobedu u pripremnom periodu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Sportska redakcija mocarta kao enciklopedijski primer prelozene prestonicke ne*ebice.
Prestao sam da otvaram sajt, jer je vece retarde moguce videti jos eventualno na platnom spisku Monda.

Pet tekstova dnevno, na nivou sastava ''Kako sam proveo letnji raspust'', o potencijalnim zvezdinim pojacanjima. Vec su 7 sigurica izredjali, vidjenih kako izlaze iz Terzine kancelarije, kao onaj nas sirotan u zurnalovim komentarima sto se javi na svaku vest sa novim insajderskim siguricama.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Mozete poslusati i ceo intervju, a posebno deo od 12:50 ili poslednje pitanje...

https://www.youtube.com/watch?v=9EZUrTY ... ObjektivTV" onclick="window.open(this.href);return false;

:cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Neizlecivi wrote:Mozete poslusati i ceo intervju, a posebno deo od 12:50 ili poslednje pitanje...

https://www.youtube.com/watch?v=9EZUrTY ... ObjektivTV" onclick="window.open(this.href);return false;

:cheers:
Sad ja taman hteo isto da podelim... :cheers:
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanobarac »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1536464/ ... aciju.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Dobar intervju. Jedan od junaka moje mladosti. Neponovljivi Ratko Svilar.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by fare »

Potpisan ugovor Rtv sa sa rukometnim i odbojkaškim klubom da će prenositi na tv a evo 2 kola odigrana ja nisam video da je išta prenošeno.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0650152850" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1268
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Srecan odlazak u penziji nasem Lazi:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=rG1AmGLHRAk[/video]

Hvala ti za ono kako je lepo biti Novosadjanin u danasnjem trenutku
[video]https://www.youtube.com/watch?v=3n3SskO-UtI[/video]
Post Reply