Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

У капитенове речи верујемо ко у председникове, кад да гол са црте може да прича да л заслужујемо и који ћемо бити на крају, борбу не могу да му замерим, ал стварно у неким сегментима игре у рангу кадета...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Rabba »

Došao sam u fazu da mi je žao čoveka. Mada za pare koje prima za te otužne partije, verovatno je realnije da je njemu žao nas...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Rabba wrote: Mon Dec 25, 2023 9:13 pm Došao sam u fazu da mi je žao čoveka. Mada za pare koje prima za te otužne partije, verovatno je realnije da je njemu žao nas...
Исто... Један од најомиљенијих из те генерације, сезоне како год, из првог мандаата, генерално страшна екипа те сезоне, обрадовао се његовом повратку, пратио га нешто ситно по Шпанији, свакако направио је ту и тамо неки "траг", реко сад ће направити разлику, сигурно је бољи него у првом мандату и јебига... Лажна нада је био онај гол на дебију у Крагујевцу, било је ту и солидних партија, ал углавном бледо, мени он увек трчи ко да је повређен, без неке енергије, у последње време показује и слабост и немоћ тим неким полу ударцима из даљине... Штета, мислио сам да му треба времена да се адаптира, да ће бити опет онај стари, ал јебеш му матер ако за годину ипо дана не можеш да се адаптираш на своју земљу онда тачно не знам, свакако једна од најнезаслуженијих трака па да будем благ у 21. веку...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by hvylarn »

Izgubio brzinu, nema prodornost, nema tehniku, nema šut, nema pas. Defanzivno ne obavlja dužnost, često protrčavaju po njegovoj strani jer se ne vraća da pomogne. 21 utakmica, 1 gol i 1 asistencija. O čemu mi više da pričamo za ofanzivnog igrača, kapitena i nosioca igre?
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by hvylarn »

User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Zašto si pluviofil, a zašto panker? I da li to ima veze sa činjenicom što najvijaš za Vojvodinu?

– Kiša je kao Jorgovanka. Lepa je. Nemam drugi odgovor. Jedno od najranijih sećanja iz ulice u kojoj sam odrasta na Telepu upravo je to: kiša počinje, druga deca se sklanjaju, a ja izlazim u susret kapljicama. U ‘Cipelićima’ sam uvek bio Šljapko. Pank je drugo. U pitanju je stav, nameran i objašnjiv. Ne mislim na muzički žanr ili modu. Pank definišem kao slobodu, ili još konkretnije: kao slobodu da se zajebavaš sa bilo čim. Apsolutno bilo čim. Svako pravilo je besmisleno, ako za njega nema drugog argumenta osim percepcije autoriteta koji to pravilo uspostavlja. Tek posle dolaze bendovi, brendovi i fudbalski klubovi.

A kad dođu ti fudbalski klubovi, onda to mora biti Vojvodina. Taj osećaj pripadnosti, drugarstvo, onaj odvratni i voljeni stadion, ta suluda nadanja pred zagarantovana razočaranja, to jeste pank.

https://www.danas.rs/kultura/intervju-d ... lHDeb8014s



Danijel Apro je i član ovog foruma (u zadnje vreme neaktivan, doduše), te je to jedan od razloga što ovde sa vama delim ovaj intervju, a svakako preporučujem njegovu literaturu. Specifičan i nadasve zanimljiv stil pisanja neguje. Još jedan od pokazatelje koje bogatstvo imamo na ovom jedinstvenom mestu…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Milan wrote: Wed Jan 03, 2024 3:48 pm
Zašto si pluviofil, a zašto panker? I da li to ima veze sa činjenicom što najvijaš za Vojvodinu?

– Kiša je kao Jorgovanka. Lepa je. Nemam drugi odgovor. Jedno od najranijih sećanja iz ulice u kojoj sam odrasta na Telepu upravo je to: kiša počinje, druga deca se sklanjaju, a ja izlazim u susret kapljicama. U ‘Cipelićima’ sam uvek bio Šljapko. Pank je drugo. U pitanju je stav, nameran i objašnjiv. Ne mislim na muzički žanr ili modu. Pank definišem kao slobodu, ili još konkretnije: kao slobodu da se zajebavaš sa bilo čim. Apsolutno bilo čim. Svako pravilo je besmisleno, ako za njega nema drugog argumenta osim percepcije autoriteta koji to pravilo uspostavlja. Tek posle dolaze bendovi, brendovi i fudbalski klubovi.

A kad dođu ti fudbalski klubovi, onda to mora biti Vojvodina. Taj osećaj pripadnosti, drugarstvo, onaj odvratni i voljeni stadion, ta suluda nadanja pred zagarantovana razočaranja, to jeste pank.

https://www.danas.rs/kultura/intervju-d ... lHDeb8014s



Danijel Apro je i član ovog foruma (u zadnje vreme neaktivan, doduše), te je to jedan od razloga što ovde sa vama delim ovaj intervju, a svakako preporučujem njegovu literaturu. Specifičan i nadasve zanimljiv stil pisanja neguje. Još jedan od pokazatelje koje bogatstvo imamo na ovom jedinstvenom mestu…
Procitao link. Zanimljiv stav i opservacije ( prepoznaje se sta je covek studirao) :lala:
Zanimljivo bi bilo i neku od autorovih knjiga procitati. :cheers:
Izgubila se ta navika citanja knjiga. Sad je sve ekran, koji nam kvari vid.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote: Wed Jan 03, 2024 6:09 pm Sad je sve ekran, koji nam kvari vid.
Kvario ili ne, mi nista ne vidimo :wink:

p.s. link citam posle
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Zurnal nas potsetio na sampionske dane 1989 i naseg sjajnog tadasnjeg golmana.
https://www.zurnal.rs/sr/clanak/173814/ ... anaesterce
:lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4153
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Sa kojim strahopoštovanjem sam ja gledao u njega kao klinac… :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by hvylarn »

User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1361
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Uvek sa tobom »

Најјаче питање на крају: Омиљени гол? :mrgreen:

Неко је споменуо кад је долазио код нас да нема у статистици ни један постигнут гол :mrgreen:

УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply