1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

1. kolo: Vojvodina-Donji Srem 0:0

Post by budababa »

Vremena za slavlje i predah nema puno, nakon uspešne evropske odiseje u Turskoj crveno-bele očekuje start šampionata. U goste nam dolazi tim koji je prošle sezone bio podstanar na "Karađorđu" i sa kojim smo ukrstili koplja tri puta (dvaput u prvenstvu i jednom u kupu). Trijumfovali smo sva tri puta, bez primljenog gola, ali oba puta u jesenjem delu "na mišiće". Sremci su u ovom prelaznom roku ostali bez najboljeg igrača, Miloša Josimova, a od poznatih imena tu je naš bivši igrač Milko Novaković. Red je da u velikom broju dočekamo heroje iz Burse i zahvalimo se za sjajnu partiju od sinoć. Vidimo se na "Karađorđu", nedelja, večernji termin.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by lazarr »

Šta ćeš lepše pozivnice od onoga sinoć.
Moramo doći u što većem broju.
E sad.....
Mislim da nije realno očekivati goleadu.
Već 6 takmičarskih utakmica je za nama, umor od jake utakmice sinoć, umor od dalekog puta, emotivno pražnjenje, prisustvo euforije zbog velike pobede.....
Sve ovo su dovoljni razlozi zbog koga mislim da će utakmica u nedelju biti teška.
Zbog toga ću lično biti zadovoljan sa mršavih 1:0.
Protiv takvih timova u prvenstvu moramo da naučimo da igramo na rezultat i rutinski sakupljamo bodove a za lepotu i čast ćemo u nekim drugim takmičenjima (nadam se LE).
mvp
Posts: 23
Joined: Tue Apr 20, 2010 6:56 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by mvp »

Krenuti iz sve snage i dati koliko je god moguće golova. Voleo bih kad ne bi bilo prepotentnosti sa tribina, poput nekih seljačkih fazona sa donošenjem cveća™ i očekivanjem da nam se sklone sa puta. Neka dođu i neka igraju svoju igru, kakva god ona bila. Na nama je da ih nadigramo i pobedimo.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3861
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Red Marquis »

Ja čak ni ne želim goleadu, važne su pobede, a ne sad umisliti da ćemo da budemo prvaci sa rezervnim timom. Jel Fatić i Denković imaju pravo igranja?

Još da se sete onih 50 % za sezonske...
Io odio Belgrado
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by One and only »

Bio bi red da stadion bude krcat. Da grmi od samog pocetka meca.
Mislim da je sada idealna prilika i kljucni trenutak da se ekstremno poveca baza navijaca i da se oni uspavani vrate na stadion.
Red Marquis wrote: Još da se sete onih 50 % za sezonske...
Hah sada samo cekam potez marketinskih magova naseg kluba, pa da objave da su sezonske 8000 zbog verovatnog ucesca u LE. Ili ce sezonske odjednom nestati, pa nabiti cenu posle, nadam se, prolaska Serifa. Moguce je da se donese odluka da sezonske ne vaze za grupnu fazu LE. Nista me vise ne moze iznenaditi. A tih 50% mozemo opusteno da zaboravimo.
United of Vojvodina
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Ljubomir1996 »

Prethodne tri sezone smo kiksali na startu, sada moramo dobiti kako znamo i umemo!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by the Gari »

One and only wrote:Hah sada samo cekam potez marketinskih magova naseg kluba...
Da bi bio u toku, preporučujem da pretiš Čapeljin Facebook profil :mrgreen:

Ajd' sad bez zajebancije, stvarno moramo napraviti neku dobru zezu od ove utakmice u nedelju. Verujem da će igrači početak prvenstva da shvate ozbiljno, a na nama je da uživamo u ovom stanju, dokle god da traje. I da, mislim da samo u danu posle pobede u Bursi od 3:0 u mali mozak može da ti dođe reč kao što je "zeza".
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by madda fakka »

Utakmica dušu dala za neke omladince da se možda neko odmori... Samo hrabro do nove 6. pobede!!
I Bog je Slaninar...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Schteph_F89 »

the Gari wrote:preporučujem da pretiš Čapeljin Facebook profil :mrgreen:
Njegova izjava: "Gde ste sada da vicete UPRAVA NAPOLJE jebem vam mamu u usta zvalava" NE SME DA PRODJE NEOPAZENO!!!
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ФКВ »

Schteph_F89 wrote:
the Gari wrote:preporučujem da pretiš Čapeljin Facebook profil :mrgreen:
Njegova izjava: "Gde ste sada da vicete UPRAVA NAPOLJE jebem vam mamu u usta zvalava" NE SME DA PRODJE NEOPAZENO!!!
Jednostavno zbog takve izjave se dobija otkaz MOMENTALNO. Necu ni da objasnjavam koliko to steti ugledu kluba.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Radoye »

ФКВ wrote:Jednostavno zbog takve izjave se dobija otkaz MOMENTALNO. Necu ni da objasnjavam koliko to steti ugledu kluba.
Ajd' da mu je prvi ispad te vrste, nego je on tu gde je bas zato sto je takav. Nasla rupa zakrpu.

Tako da ne bih gajio iluzije da ce snositi bilo kakve sankcije.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote:
ФКВ wrote:Jednostavno zbog takve izjave se dobija otkaz MOMENTALNO. Necu ni da objasnjavam koliko to steti ugledu kluba.
Ajd' da mu je prvi ispad te vrste, nego je on tu gde je bas zato sto je takav. Nasla rupa zakrpu.

Tako da ne bih gajio iluzije da ce snositi bilo kakve sankcije.
Ma da, kakve sankcije, covek je slika i prilika uprave poslednjih x godina. Juce me je obrisao iz prijatelja kad sam ga na statusu pitao cemu seljacenje...
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by Schteph_F89 »

gospodinFKV wrote:Ma da, kakve sankcije, covek je slika i prilika uprave poslednjih x godina. Juce me je obrisao iz prijatelja kad sam ga na statusu pitao cemu seljacenje...
Zadobio sam isti tretman. Inace,moj komentar je bio iznad tvog.tipa nije primereno za nekog ko je zaposlen u Vojvodini da tako komentarise...
Bar Capelja napolje u nedelju da zagrmi ali na poluvremenu kad pocne da cita sponzore,ne treba trositi energiju na njega pre.
ФКВ
Posts: 91
Joined: Tue Jun 18, 2013 4:05 pm
Location: svugde

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by ФКВ »

Schteph_F89 wrote:
gospodinFKV wrote:Ma da, kakve sankcije, covek je slika i prilika uprave poslednjih x godina. Juce me je obrisao iz prijatelja kad sam ga na statusu pitao cemu seljacenje...
Zadobio sam isti tretman. Inace,moj komentar je bio iznad tvog.tipa nije primereno za nekog ko je zaposlen u Vojvodini da tako komentarise...
Bar Capelja napolje u nedelju da zagrmi ali na poluvremenu kad pocne da cita sponzore,ne treba trositi energiju na njega pre.
To ne bi bilo lose, pogotovo ako se iznudi neka njegova reakcija pa ga jos izjure..
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 1. kolo: Vojvodina-Donji Srem, nedelja 20:30h

Post by borrissey »

ФКВ wrote:
Schteph_F89 wrote:
gospodinFKV wrote:Ma da, kakve sankcije, covek je slika i prilika uprave poslednjih x godina. Juce me je obrisao iz prijatelja kad sam ga na statusu pitao cemu seljacenje...
Zadobio sam isti tretman. Inace,moj komentar je bio iznad tvog.tipa nije primereno za nekog ko je zaposlen u Vojvodini da tako komentarise...
Bar Capelja napolje u nedelju da zagrmi ali na poluvremenu kad pocne da cita sponzore,ne treba trositi energiju na njega pre.
To ne bi bilo lose, pogotovo ako se iznudi neka njegova reakcija pa ga jos izjure..
Evo na zvaničnom sajtu se poziva na čašicu razgovora sa predsednikom. Ja bih ga, uz dužno poštovanje, priupitao šta misli o toj izjavi gosn Čapelje, kao i šta misli o celokupnom marketingu kluba. I nek obrazloži svoj odgovor.
Locked