22. kolo: Vojvodina-Zeta 2:2

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

znam za to ali ocekujem sa nestrpljenjem vidjenje meca Voje,podbare Turije ili stare garde :!: :wink:
martin

Post by martin »

Dobro je! Nismo izgubili od mafijaskog kluba br. 1, koji je danas dosao da nas, citiram, "izbaci iz lige".
Zbog toga mislim da nam je ovaj bod vazan.
Sto se same utakmice tice imali smo puno srece (hvala bogu). Moje skromno misljenje je da smo opet odigrali mnogo lose. Razumem da je situacija u klubu takva kakva je (NEMA SE NOVCA), ali i jesenas je tako bilo, ono istina nismo igrali kao Celzi ili Barselona, ali smo kanda neku utakmicu i dobili. Naravno, iz tog razloga ovaj bod je kao kuca ili jos bolje tvrdjava, kako ce nam to neko vec objasniti!!!
Ali dobro.
Hteo bih jos samo da primetim da smo bez Belica u spicu totalno bezopasni po gol.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Uhapseno je 20 navijaca posle utakmice na izlazu sa stadiona,trenutno su u stanici na iformativnom razgovoru...sta ce biti...ne zna se...

Samo jedna napomena,osteceni smo u prvom napadu kad sudija NIJE iskljucio njihovog golmana i kad je svirao najobicniji faul,na ivici sesnaesteca bez zutog a kamoli crvenog kartona golmanu...OPET SMO OSTECENI,NIJE FRAZA,KO JE BIO ZNA O CEMU PRICAM!!!

Da nije bilo prekida rezultat bi otisao u nihovu korist do kraja sigurno!!!

p.s. u opstoj fudbalskoj tuci na terenu od strane igraca Zete,na kraju mi dobismo jedan zuti karton a oni zbog radovanja van terena!!!

Sve u svemu,kako smo se nadali nije ni 2-2 lose,al pitanje i dalje ostaje ciji su prsti upleteni u ovu sudijsku ujdurmu koja nam se ponavlja iz kola u kolo?!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Sto se tice prekida,desio se u 50.min kad je Zeta postigla drugi gol,a izraz je revolta navijaca Vojvodine na SVE DOSADASNJE KRADJE :evil: ,revnosno obezbedjenje STIT-a je potrcalo da zastiti sudije i igrace Zete koji su bili potisnuti sve do kucice,sudije beze unutra,a igraci Zete ostaju na vratima...dolazi do sporadicne tuce sa obezbedjenjem STIT-a ,povlacenje prema severu nazad,ispod severa opet tuca,i povratak na tribinu...sve u svemu nekih 100 navijaca se naslo u terenu.Valja napomenuti da je sa zapadne tribine uslo u teren 6 ljudi koji su otrcali da zastite igrace Zete,ko su,sta su....posle su sedeli iza klupe Zete,na tribini do kraja utakmice!!!

Milsim da je ovim prekidom preokrenut tok utakmice!!!

Jedna napomena-UTAKMICA NIJE BILA NAMESTENA NA X,jer su dosli naostreni da nas pobede i posalju u drugu ligu!!!
Za ciji racun ili za koga,prst na celo i eto Vam odgovora!!!(tim je iz BG)
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ne znam ali se pricalo da je najveci ulozeni novac na x na nasu tekmu 500 din u sta sam se i sam uverio mada i za jos neke tekme iz nase lige!
Ja nisam tvrdio samo sam preneo sta sam cuo!
Jos jednom svaka cast Milanu Djuricicu koji je uz navijace najzasluzniji za bod proiv mafije...Naravno svaka cast i za igrace sem jednog pojednica kome necu da pomenem ni ime ni nadimak samo cu reci broj 10! :D
Sve u svemu pravi potez Firme...
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Pozdrav za sve.Prvo da kazem Staroj gardi,da su ona sestorica ljudi bili Rajo Bozovic (gazda Zete) i telohranitelji.I pitao bi direktora stadiona ko je njima dozvolio preskakanje ograde i setanje po atletskoj stazi bez ikakvih konsekvenci.A onda se pred svlacionicom stvorio Bata Buturovic i pricao sa Rajom i mirno odgledao utakmicu do kraja sedeci na stolici iznesenoj za njega ispred ulaza u svlacionicu.A da ste samo videli kako je Rajo puknuo samarcinu onom malom sto nam je dao go(ne zbog toga),nego sto se nesto smejao kada ih je Bozovic okupio oko sebe.Sve u svemu jad i beda.Mi smo postali klub(kako bi to Copo lepo rekao) bez integriteta i suvereniteta,bez uvazavanja od bilo koga.Sto se tice utakmice,prvo poluvreme najbednije u zadnje vreme.Sta je tu neko od nasih igrao verujem i trener ne bi mogao da rastumaci.Dundjerski mrtav i zaboravljen po desnoj strani.Treneru da li je on imao zadatak da cuva Lazarevica?Kizito je tako ispadao iz igre da su Pekaric i Stepanov(bar mi se cini)stalno bili u panici.Treneru,ko je bio zaduzen za Trajkovica,jer ocigledno dok se Dundjerski nije vratio gde mu je mesto i nije ga ocetkao tri puta(fino Italijanski),mali je radio sta je teo.Da ne govorimo koliko je Ljube uneo zivosti i dobrih lopti vracanjem u sredinu.Sto se tice napada sve je receno.Marko nam je vec stvarno dosadio i pitam se da li igra samo zato sto je Cvetkov omiljeni igrac.Despotovic moze samo biti solidan atleticar na srednjim prugama.Maslic je uneo zivost i prilicno je borbeno usao u mec.Ali moje je misljenje da samo to i moze.Nisam pristalica ludovanja na stadionu ali ovo danas je bio spas i prekretnica za ekipu.I mogu vam reci da su svi bili utronjali da ce te njih da bijete.Ali naj svetlija tacka na utakmici su bila ona deca na jugu.Brate,navijala su svaka cast i bice od njih nesto.Zao mi je samo sto i ona nisu pozdravljena od strane svih igraca,vec samo od nekolicine.Koje je odusevljenje nastalo kada su dobili majice od Stepija i Franca.Voleo bi da cujem trenera,njegovo vidjenje utakmice(nista zlonamerno) i zivo me zanima kakva ce nam biti kazna.Pozdrav.
User avatar
Turija
Posts: 10742
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Samo zato što u sredu igramo odlučujuću utakmicu sa Lemićem, uzdržaću se oštrog komentara zarad opšteg dobra, inače, on bi izgledao kao da ga je Prijatelj potpisao.Mislim da je Đuričićev Vošin peščani sat skoro skroz iscurio i ako ga u utakmici sa Lemićem ne okrene za 180 stepeni čini mi se da će stati 20 04 2005 posle 17 časova.
Danas je sve bilo katastrofa, osim navijača na Severu i malom Jugu.-Fer tribini.Klinci na jugu (njih oko 300, bilo i devojaka) su na debiju bili super, samo što ovi kilanderi na terenu, osim Kizita,iako igra malo neodgovorno, i do gola slabog i u neadekvatnoj ulozi kraj aut linije, Ljubiše Dunđerskog, nisu dali šansu za navijački spektakl.Prava je šteta što bar zbog te dece nismo pobedeli , po meni, dosta šuplju Zetu. Da je u napadu bio bilo ko drugi osim ovih nesretnika 2M (Maradone i Masle) dali bi barem 5 golova. Greška utrčalih navijača je što nisu Maradonu oterali sa terena kad već nema ko drugi.Da smo, recimo, Todiću na jedinicu dodali Markovu nulu imali bi prvog strelca lige, s obzirom na pokazano driblersko umeće.Da li je naš trener obavešten koliko je Đurović dao golova ovog proleća?Ako ništa drugo, barem je toliko puta šutirao u traženi okvir, a ja ne verujem da su naši standardni i nestandardni špicevi toliko puta uopšte uputili šuteva u taj ram.
Danas smo bili ekipa BEZ volje, snage, tehnike, koncepcije i standardno lošeg umeća. Spori, teški i sirovi. Izgledalo je kao da se skupilo 11 ljudi koji se ne poznaju i ne treniraju da bi odigrali utakmicu ulica protiv ulice (ni Zeta nije mnogo bolja, a sudije kao zalutali sa salaša) Svi loši da gori valjda ne mogu biti, osim Kizita (oporavila ga domaća kuhinja) i delom Franca i u drugom poluvremenu Dunđerskog, kao i neuposlenog i kod golova nemoćnog Todića.
Na moje veliko iznenađenje kako je teren bolji i vreme lepše, mi sve lošiji.Pavlović(kriza) bez ideje, imao dve neiskorišćene zrele šanse. Stepanov direktan krivac za oba gola, pa i Lazarević, osim gola sve je lopte dodavao u aut. Prvi put nesigurni Pekarić (mislim da je posledica ,,plivanja,, Stepanova), izolovani Dunđerski, preslabi u veznom redu Dragutinović (on ne može biti graditelj igre) i sam u vezi bespomoćni Franc.Zatim, odsečeni Despotović zbog Maradone i veze bez veze.Zamislite, kod kornera Despot na gol liniji markira golmana, a Maradona čeka centaršut u srcu šesnaesterca, da skok šutem glavom pocepa mrežu.Stvarno, tu neko ima smisla za crni humor.Onda u poluvremenu Despot napolje, a pravimo tandem snova Maradona i brat Maslić.Druge dve izmene, mali Kačar borben, Popović slab i nesiguran.
Sve u svemu, opet nemamo snage, igramo nezainteresovano, sa nedopustivom komocijom i mnogo, mnogo dodavanja unazad, kao da smo u zlatnoj sredini, pa nam bodovi nisu neophodni.Da ne beše upada publike ostali bi i bez tog jednog boda.
Za mene je ovo neuspeh, ako je plod čiste igre, jer Zeta nije tim sa kojim bi mi u Novom Sadu mogli da se utešimo podelom plena, pogotovo u ovakvoj situaciji.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

zivo me zanima kakva ce nam biti kazna
Kako cemo proci u poredjenju sa Interom? :lol:

Eto, pokazalo se ono shto sam nekoliko puta rekao ovde, da treba nashe igrache malo isprepadati, jer ako se ne boje ni trenera ni uprave ni Boga mozhda ce se navijacha uplashiti. Mada sam ja vishe za neke akcije van zvanichnih utakmica, kada nas ne mogu kazniti, recimo zaskochiti ih malo tokom treninga na Veterniku ili na nekoj prijateljskoj... Moram jedno priznati nashoj zapadnoj "braci" Hrvatima da imaju stila za takve stvari (ono kad su BBB poskidali igrache Dinama u gace tokom treninga jer ovi nisu zasluzhili da nose dres tima :P )

Verujem da nije lako igrachima kada znaju da igraju ne samo protiv 11 protivnichkih igracha vec i protiv sudije i kladionicharske mafije. Ali to nije opravdanje da se ne trchi i ne bori na terenu, nego bi trebao da bude motiv da se da 110% od sebe i da se pobedi iz inata i uprkos svim nameshtaljkama. A da bi se taj inat i borbenost usadio u igrache, tu su navijachi, jer treba znati da iako nije sramota izgubiti sramota je ne pokushati da se pruzhi otpor - a to navijachi vishe ne treba da tolerishu.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Turija,i ja sam se kao sto ste svi videli uzdrzavao od komentara 10ak dana.Ali nervirame uljuljkivanje i zadovoljavanje ponekim bodom i velicanjem pojedinaca.Napisao sam ovde da necemo ispasti i to stoji.Ali mislim da bi to morali da odradimo mnogo bolje,cvrsce jace.Igraci su se danas ponasali kao da je utakmica namestena a kada je vrag odneo salu i kad je severu prekipilo malo su zapeli i iako nije bilo sjajno licili su na nesto.A utakmica NIJE ni bila pokusana da se namesti.Cak su mnogi u hotelu Park ocekivali dolazak Cvetka tamo,on osim kurtoaznog poziva nije nista pokusao i zato mu svaka cast.Sto se trenera tice,stvarno je dobar kao covek ali ta dobrota i komunikacija sa nama mu ne vrede na terenu.Sto je najgore igraci ga prave jos gorim nego sto jeste.Bezuspesno pokusava da balansira izmedju igraca,uprave,navijaca i pojedinih nazovi prijatelja.Na kraju sve ce biti na njegovu stetu.Necu da se pravim pametan,ali samo da je moje napade na njega preokrenuo u svoju korist,koristeci informacije koje je dobijao a nije znao pre toga sada bi mirnije plivao.Kao sto smo videli danas je ulazak navijaca trgnuo igrace i naterao ih da zapnu,mozda mora nesto da se desi u klubu da bi ih ta volja malo duze drzala.Pozdrav.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja sam dosao kuci u 14:30 (sa posla),i brzo sav znojav uleteo pod tus,i tusirao se na brzinu,samo da bih na vreme stigao da pogledam Vosu.Koliko sam zadovoljan nasom igrom neka vam kaze i podatak da sam po prvi put u zivotu od kako gledam Vosu na TVu,cesto menjao kanale,ili citao novine,slao poruke.... jednostavno,vise mi je pun k...c i naseg fudbala i nase Vose i svega.Eeeeee bog te,pa mi sa foruma da se skupimo igrali bi lepse i osvojili do sada vise bodova.Tek posle prekida sam poceo da gledam utakmicu kao sto sam to u proslosti cinio,ali ne zbog naseg tima,vec zbog nasih navijaca.Kako smo bedni (na tim mislim),moglo se svasta od vas jos ocekivati... Zato BRAVO NASI NAVIJACI!!!!

I posle svega,bruke,nerviranja,nemoci.... dozivim da me i keva isproziva sto nisam kadu oprao za sobom.A sve zbog je*ene Vose!!!Sve zbog Maradoninih 90 min u timu.Po stoti put pitam ko je ovde LUD??? Posto svi cute,verovatno sam ja.A ako sam zaista lud mislim da mi i nije mesto ovde sa vama,bar na odredjeno vreme... Mislim iskreno,zbog koga se nervirati,zbog koga se crveneti u gradu,trpeti prozivke... VREDNO LI JE????

Ne pije vode ni ta prica,Zeta - mafijaski klub!!! Jel OFK mafijaski klub,jel Zvezda (prvi put njeno ime pisem velikim slovom) mafijaski klub,jel Zemun mafijaski klub,jel Obilic mafijaski klub i na kraju,da nije mozda i Cacak???
Samo smo mi nevinasce,i samo protiv nas svi igraju....
Kada bi samo znali,koliko sve njih zajedno boli ---------- za Vojvodinu.
Tuzno je sve ovo....
Odbojkasi izgubise titulu,al neko napisa: "nema veze,pobedio je bolji tim",znaci da su nasi odigrali kao i uvek,kvalitetno i borbeno,al ne pobedjuje se uvek.
Kosarkasi mi ulepsase ovu noc i malo mo o'ladise...
a fudbaleri... kod njih nema "pobedio je bolji tim",jer bi se ta recenica onda ponavljala svako kolo.E zaista,nemam ni snage ni volje vise bilo sta da pisem.Toliko sam razocaran i igrom i tim bednim bodom,protiv ZAMISLI Zete!!!Sta i da smo pobedili???

Turija,spominjes smenu trenera posle Liona... Ako tamo ne bude 4:0 za nas,ja sam za smenu svega,i igraca i trenera i promenu grba i imena kluba i rusenje stadiona....
DOKLE BRE VISE DA NAS BRUKATE????
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

MERIDIJAN PRVA LIGA
Pola Skupštine jurilo sudije i goste
Vojvodina - Zeta 2:2 (0:1)

Naslov iz sutrasnjeg Dnevnika :!:

Sramotni izvestaji na pojedinim lokalnim TV stanicama...huligani...

A zapita li se ko ZASTO je to uradjeno?! ili imate cenzuru gospodo na realnu sliku stanja u nasem fudbalu!!!

10 navijaca ceka presudu kod sudije :!: :!: :!:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic-Izvestaj sa utakmice

Post by Djumi »

Iako sam rekao da se necu javljati na Forum dok ne pobedimo tri utakmice,moram da dam vidjenje danasnje utakmice koja je zaista cudna po mnogo cemu.
Da mi je neko pre utakmice ponudio bod,Ja bih ga odbio ali po desavanju na terenu nemogu a da nebudem zadovoljan jer smo stigli 0:2 sto je svakako pomak za ovu ekipu.
Moram da kazem da sam izuzetno razocaran kako su pojedini igraci usli bojazljivo u utakmicu.Cak se desavalo da smo se posle malobrojnih faulova koje smo napravili prosto izvinjavamo i dokazujemo igracima Zete da uopste nije bilo namere.O sudjenju necu pisati i mislim da smo morali pobediti samo da smo usli malo otresitije i agresivnije.
Sada je definitivno jasno da ovaj Tim Vose nezna da nosi opterecenje moranja a bogami i voli da ide linijom manjeg otpora.Svakako da su price koje su dolazile i do vas o navodnom pustanju od strane Zete dosle i do igraca.Imam utisak da su igraci poceli utakmicu sa ubedjenjem da ce im neko pokloniti bodove.To je porazavajuce ali je tako.Slazem se sa konstatacijom da NAVIAJCI nisu usli u teren,da nebi izvukli ni bod :!:
Sto se tice same igre ona nije bila leprsava i lepa za oko ali smo i pored toga stvorili dosta sansi i morali dati jos neki gol.Todic nije imao ni jednu intervenciju a primio je 2 gola(nije kriv ni za jedan).
Sanse koje smo imali retko ko promasuje ali se iskreno nadam da ce i ovo ludilo proci.Golove koje mi primamo su posebna prica :!:
Dragutinovic je imao zadatak da cuva Trajkovica i zamenio sam ga na poluvremenu.Sto se tice napadaca znate dobro da su Belic i Vukelja izostali sa ove utakmice.Marka Jovanovica nisam ja doveo u Vosu ali je on jedan od nasih igraca i mi nemamo druge igrace.Alternativa je bio Maslic koji je usao na poluvremenu umesto smusenog Despotovica.
Dundjerski je igrao uz desnu aut liniju samo zbog toga sto je Dragutinovic imao zadatak da cuva Trajkovica.Djurovic daje dosta golova za Omladince ali morate imati poverenja u moju procenu da je za njega jos uvek rano da preuzme breme igraca koji treba da resava utakmice.Pavlovic je dobio sansu i iskoristio je u potpunosti.Kacar polako ulazi u prvu postavu i vrlo je blizu da postane standardni igrac.Mladi igraci ako pocnu da nose breme ranije nego sto treba vrlo brzo propadnu.
Mene vise brinu slabe igre Laze,Stepija,Dragutinovica,Despotovica.Franc i Kizito su veci deo utakmice odigrali dobro ali to je nedovoljno da se dobije bilo koji klub prve lige.Dragi moj Turija najmanji je problem pescani sat ali ovde su problemi mnogo dublji i slozeniji.O nekim stvarima zaista nemogu da pisem ali sam ubedjen da cu uspeti.Ma ovde vise nije problem ni novac i on dolazi polako ali sigurno.Moj najveci promasaj je u tome sto sam mislio da cu neke stvari mnogo brze uraditi(mislim na igru).
Vosa unazad nekoliko godina ostaje u ligi zahvaljujuci tome sto je imala,znate vec sta :!: Sada toga nema i treba preuzeti odgovornost na sebe a to niko ne zeli.Dokle god se bude ocekivalo da ce neko drugi uzeti bodove tu srece nema.Vracanje lopte unazad je odraz nesigurnosti tj.alibi igra.Kao trenera me izludjuje igra unazad :!:
Nebi zeleo da ovo shvatite kao svaljivanje krivice na igrace.To mi nije namera,niti to zelim.Ovo su objektivni problemi sa kojima sam se uhvatio u kostac :!: Ulazak navijaca na teren sam doziveo kao poruku nasim igracima da strah zivotu kalja obraz cesto.To sam im i rekao kada smo se okupili na centru.Nastavak utakmice je to i potvrdio.
U pripremnom periodu su moji problemi poceli prekidom igre protiv Hajduka lemica.Iskreno se nadam da ce i prestati posle te utakmice(u pozitivnom ili negativnom smislu).Ovo je jedini put da se udare temelji nove Vose :!: :!: :!: (mislio sam da ce ici lakse ali bih opet isto uradio).
PRIJATELJU uvek sam tvoje postove shvatao ozbiljno ali ta prica o dobrom coveku i losem treneru je pocela 10 dana po mom dolasku.Turija je napisao sada da je Djuricicev pescani sat iscurio ali ja to ne dozivljavam licno,niti se ljutim na njega.Sto za tebe nemogu reci to isto :?:
Dolaskom Djuricica pojavili su se novi klinci:Pavlovic,Kacar,Djurovic,Vukobratovic,Kovacevic,Tadic(87 i 88 godiste)ako je tacna tvoja tvrdnja da Vosa nemoze ispasti onda ako si isren navijac Vojvodine moras verovati u nekog ko je poceo da "gura"Vosinu decu.Znam da rezultati nisu adekvatni ali psihologija igraca se menja konkurencijom u Timu(bogati kupuju a mi moramo da pravimo igrace).Taj put je posut trnjem jer ko sa decom leze up.s.n ustaje.Moj najveci trenerski san je bio da budem trener Vojvodine ali ne da bi to imao u biografiji vec da bi mogao da uradim ono sto osecam i znam da mogu.Rasplet sledi vrlo brzo nemoj nista da brines ali suvise je sve lose da bi bilo istinito.Na kraju bic puca :!:

P.S. Ako nisam dobar ja cu propasti a kako ti kazes Vosa nece ispasti.Tako da cu jedini gubitnik biti Ja :!:
Mozda sam ja petao koji rano kukurice ali ne postoji drugi put ako nema para da se dovedu igraci :!:

Veliki pozdrav svim posetiocima Foruma od Milana Djuricica-DJUMIJA
(Mislis da je lako izaci pred navijace Imenom i Prezimenom) :?:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
puelo

Post by puelo »

kizito zasluzio pohvale

jako slabe partije jovanovica i jako jako losi stepanov i maslic....

navijaci bravo!!!! tako se to radi!!!
djumi odbrana se mora menjati , a jovanovic ne moze vise ni na klupuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Razocarenje i to koliko. Nismo uspeli da dobijemo namestenu utakmicu i to valjda govori dovoljno koliko trenutno moze ovaj tim(ko ne veruje nek pogleda nase golove). Pianje za sve koji daju podrsku prekidu utakmice koju ce dati podrsku i pomoc uhapsenim momcima(iako je jedan deo od njih potpuno nevin)? To je sve od mene za jedno duze vreme. Pozdrav svima!
Locked