22. kolo: Vojvodina-Zeta 2:2

Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

22. kolo: Vojvodina-Zeta 2:2

Post by Minja »

Mesto: Novi Sad

Dan: subota
Datum: 16.04.2005.
Gradski stadion, Novi Sad
Last edited by Minja on Sun Jun 05, 2005 10:28 am, edited 3 times in total.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Docekajmo i ovaj klub i Trajkovica kako im dolikuje.Neka ih ceka pakao.
Oni nam kuvaju ove sezone,najvise su namestili utakmica,a kako se Trajkovic ponasao u Golubovcima,posebna je prica.
Vreme je za osvetu!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Kako se ponasao?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Pa poznato je da je celo vreme provocirao i vredjao nase igrace,a tu je bila i ona cuvena tuca izmedju nasa dva igraca,koju je on iskoristio za novo pljuvanje po Vosi u novinama,a takodje je napao i Smiljanica.
Sramota sa njegove strane,a lepo je Smiljanic rekao da je Trajkovic kao covek nula,sto je ovaj odmah i dokazao u Sofiji kad je udario onog Bugarina i dobio sta je i zasluzio.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ice wrote:Pa poznato je da je celo vreme provocirao i vredjao nase igrace,a tu je bila i ona cuvena tuca izmedju nasa dva igraca,koju je on iskoristio za novo pljuvanje po Vosi u novinama,a takodje je napao i Smiljanica.
Sramota sa njegove strane,a lepo je Smiljanic rekao da je Trajkovic kao covek nula,sto je ovaj odmah i dokazao u Sofiji kad je udario onog Bugarina i dobio sta je i zasluzio.
Ovo je sve istina a Smiljanic je javno izjavio da je Trajkovic krao po svlacionici i da je Krasicu i Stepanovu opsovao(da ne govorim sta je rekao). Znam da je Stara Garda imala poseban odnos sa Trajkovicem i da je deran zaista pokazao da je sjajan igrac ali ocekujem od vas u subotu da mu zagorcate zivot! :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Hteo bih ovde javno da se izvinim svima koje sam kritikovao zbog stava da protiv Vose ne postoji zavera.Zao mi je,eto ljudski je gresiti.
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mora da je Mijic intervju prepisao sa foruma :D :!:
Za svaku pohvalu...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Koliko sam cuo direktan prenos utakmice Vosa-Zeta bice na tvns!
Ali i pored toga treba da dodjemo svi na stadion!!!
slanina

Post by slanina »

Da li je moguce da ovi Indijanci imaju pozitivan bilans sa nama?Kaze voditelj sa SOS kanala da oni imaju 4 pobede mi svega 2 i 3 neresena rezultata!Ne secam se da smo i igrali toliko sa njima.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Opet vidim na livescore.com, 10 minuta pre kraja gubimo 2:1 :cry:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8878
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

2:2, Lazarevic u 77 i Dundjerski u 84. Ovo vec nije loshe, svidja mi se shto smo dali dva gola u zavrshnici, dosad nam je uvek bio problem pad u zadnjih 20-tak minuta utakmice. Povratak iz mrtvih na ovakav nachin, od 2:0 za protivnika do 2:2 (eh da je pao i treci za nas :roll: ) pokazuje izvesnu zrelost u nashoj ekipi, koja do sada nije bila prisutna. Bravo.

Ajd' sad neko ko je bio na utakmici da napishe izveshtaj, za nas iz daleka...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Radoye, imao si prenos na rts.co.yu, ima tamo link za drugi program. Moras se snalaziti kako znas :) Sto se tice tekme, da je navijaci nisu prekinuli kod dva nula, ko zna sta bi bilo. Treba babe malo zaganjati, da znaju ciji dres nose. Kao i uvek, sudije su nas opet zakinule. Prekid je trajao oko 12minuta po komentatoru, a nadoknade je bilo 4. A od tih 4, odigrana su samo 2, da kojim slucajem ne bi Vojvodina pobedila. Prvi gol je usledio posle greske Grahovca, ispustio loptu pred noge Lazarevicu, a ovome nije bilo tesko da pogodi mrezu. Drugi gol, bio je centarsut pa je Dundja zakacio loptu i ona otisla u gol. Naravno, kakava bi to utakmica bila a da se Maradona nije ispromasivao. Doduse, nije imao pravih sansi, ali bolji od njega bi barem okvir gola pogodili. A sada neka ko je bio "on the face of the place" da kaze nesto :)
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ja sam gledao multi prenos samo prvo poluvreme!Imali smo loptu vise u posedu!U par navrata Kizito je odlicno intervenisao!Kontrolisali smo mec i onda posle zaista neshvatljive greske primamo gol,naime jedan igrac zete centrira u prazan prostor a Trajkovic se iz drugog plana ubacuje i neometano zmedju stepanova i Lazarevica sutira sa 5-6 metara Tode je zaista bio nemocan!A onda najbolja akcija u prvom poluvremenu Franciskovic fantasticno probija po levom boku i usledio je jos bolji centarsut,ali kao i po obicaju nas MARADONA sa 4-5 metara loptu koja mu ide tacno na glavu je uspeo da promasi a sto je jos gore da zbuni Despotovica koji je stojao na 3 metra sam ispred gola Zete!Marko ne da je nastavio da promasuje nego i da smeta ostalim saigracima!Mislim da je ispucao i poslednji kredit (mada je ovo toliko puta receno!)!Sve pohvale Lazarevicu!Cestitke i Milanu Djuricicu mislim da moramo svi biti zadovoljni ovim bodom jer je zeta ipak 3 na tabeli!
Mada sam imao dojavu da ce tekma biti x!!!Ako neverujete moze podbara da potvrdi!
Mada to neumanjuhe nas uspeh...
Zeleznik i Aca Bulic su nastavili sa namestanjem,naime gost emisije meredijan prva liga pre pocetka multi prenosa je bio igrac radnickog cak ga je i voditeljka pitala za Acu Bulica i namestanja,ovaj je kao navodno rekao da Je Aca samo "finansijer"Radnickog :D zeleznik je u 10 min resio tekmu sa sutjeskom,smesno...Na ruku nam ide poraz obilica,cukarickog..
Ocekujem uskoro navijacki izvestaj!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Dejan wrote: Ocekujem uskoro navijacki izvestaj!
Za to poseti firma1989.com/forum :wink:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked