Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Baltazar »

Nisam znao da se od vinjaka može dobiti mononukleoza.
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Stexman »

Jel neko cuo nesto o odluci UEFA vezano za zvedu? Danas su trebali da odluce ali nigde nikakve informacije. A toliko se nadam da ce fasovati kaznu!
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by 21114 »

Stexman wrote:Jel neko cuo nesto o odluci UEFA vezano za zvedu? Danas su trebali da odluce ali nigde nikakve informacije. A toliko se nadam da ce fasovati kaznu!

http://mondo.rs/a695659/Sport/Fudbal/UE ... a-pre.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Smrdljiva UEFA kao da im titra jajca, pa može i do petka,... A rešenja koja ima crvena kučka su zaduživanja i rasprodaja.
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Salvador »

21114 wrote:
Stexman wrote:Jel neko cuo nesto o odluci UEFA vezano za zvedu? Danas su trebali da odluce ali nigde nikakve informacije. A toliko se nadam da ce fasovati kaznu!

http://mondo.rs/a695659/Sport/Fudbal/UE ... a-pre.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Smrdljiva UEFA kao da im titra jajca, pa može i do petka,... A rešenja koja ima crvena kučka su zaduživanja i rasprodaja.
Sve je lako kada imas politicku podrsku sa vrha..
User avatar
Forza Voša
Posts: 574
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Forza Voša »

http://www.sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=11290" onclick="window.open(this.href);return false;
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
21114
Posts: 148
Joined: Thu Apr 23, 2009 11:28 pm
Location: Novo Naselje, favela, Maribor.

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by 21114 »

A ovaj retard mononukleozni nastavlja sa dominiranjem u gluposti.
http://www.sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=11292" onclick="window.open(this.href);return false;
Legnem pijan, ustanem pijan, pa koji sam kuratz i spavao onda!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Radoye »

21114 wrote:A ovaj retard mononukleozni nastavlja sa dominiranjem u gluposti.
http://www.sport26.rs/page.php?FID=2&PKID=1&id=11292" onclick="window.open(this.href);return false;
Jebiga moras ih svatiti, momci su mladi, otisli su iz malog kluba u veliki da bi osvajali trofeje... :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by fare »

Bas mi je zao sto su ispali Javor i Sloboda trebali su smrad i ofk beograd ali dace bog pa ce smrad ispasti u barazu a iz 2 lige nam stizu Lucanci,Cacani a dace bog i Gornjo Milanovcani znaci ni jedan iz smrdljivog Beograda "stop tramvaj ligi " !!!! I da bas mi je drago zbog Donjeg Srema ali ne treba im nikako dozvoliti da igraju utakmice na KARADJORDJU !!!!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Mare »

Meni je žao pre svega Slobode, nekako jedan od retkih gradova koji se i navijački i na terenu suprostavljao blizancima, šteta, želim im ekspresan povratak u super ligu.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by the Gari »

Mare wrote:Meni je žao pre svega Slobode, nekako jedan od retkih gradova koji se i navijački i na terenu suprostavljao blizancima, šteta, želim im ekspresan povratak u super ligu.
Apsolutno. Pored svih pizdarija koje se dešavaju oko našeg kluba i cele ove najregularnije lige, ispadanje Slobode je ostalo nekako ispod radara. Nedostajaće nam dve utakmice godišnje s protivnikom koji zaslužuje poštovanje.
I Piskavac, naravno :lala:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Stexman »

I ja danas ceo dan pricam kako mi je zao Slobode.
Mada ovo je ocekivano bilo sa obzirom da su mnogo talasali ovih dana i "vrhuska" je morala da ih malo skloni u stranu!
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by PanonskiFantom »

Slobodaši, želim Vam brz povratak !
Vise nista nije isto!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Daljac »

Слободи из Ужица желим експресан повратак у елиту, где по свему и припада. Искрено ми их је жао јер нису заслужили да испадну ништа више него Рад, ОФК, крагујевачки Раднички или Јавор.

Волшебно су се извукли Ивањичани, а обрадовао ме опстанак Доњег Срема. Колико услова за регуларан првенствени прволигашки фудбал има на Сувачи у Пећинцима, једнако има и на Градском стадиону у Ивањици, и уз све симпатије према Ђурђевићевим Сремцима, треба им јасно ставити до знања да не могу Карађорђе више да користе као терен за алтернативно домаћинство. Нека им Савез уступи терене у Пазови, доста смо ми трпели њихова домаћинства циркуским караванима у режији близанаца.

Раду, иако заиста поштујем њихов рад у млађим категоријама, свим срцем желим пораз и Супер лиги коначно бар један београдски клуб мање. Такође, мислим да број престоничких тимова, зарад просперитета спорта у Србији, треба лимитирати на максимум (а и то је превише) пет. У случају да својим играма неки тим заслужи пласман у тзв. елиту, нека игра са најлошије пласираним београдским прволигашем, јер нам више у Супер лиги заиста не требају разне Бежаније и легендарни београдски зонаши (Хајдук Лион, Звездара, Синђелић).

Радујем се повратку Лучанаца, Чачана и, надам се, Милановчана, јер српска лига има смисла само ако је у њој заступљена целокупна Србија, а не само београдски и ини клубови блиски странкама на власти. Фудбалска Војводина мора да се прене, да се оживи бар још један фудбалски центар и да бар још један покрајински клуб постане и остане прволигаш. Надам се да ће коначно Пролетер да организационо искорачи и крене коначно ка Супер Лиги, јер су и слабији тимови од њега играли последњих сезона то такмичење.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by Voja »

Mene su ove godine najvise (neprijatno) iznenadile ekipe Jagodine,Vozdovca,Novog Pazara i Cukarickog koje su se sklonile Zvezdi.Zaista mi nije jasno zasto,ali ajd... Jagodina na Marakani gubi 2:0,smanji na 2:1 i kao napada zadnjih pola sata,a samo kruze oko 16 metara u kojem nema njihovog spica.Toliko providno da je smesno. I kao posle,stisli su Zvezdu... :roll:
Vozdovac... odmah posle petice na Marakani kada sam pricao da su se sklanjali,niko niej verovao,ali rezultati Vozdovca posle tog meca mi daju svu satisfakciju. Onakva ekipa,pa jos sa Kizom da primi vise od dva golaaa... ma daaaj. Cukaricki i njihovo klizanje na mecevima :roll: Ma bolje da se ne nerviram za dzaba... Gledam sa ortakom mec u N.Pazaru protiv Zvezde... kaze on,pogledaj ovo kao da je dosao Mancestr Junajted. Pazar koji je ako nista dominirao kuci sa svakom ekipom.... ma smesno
Image
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2013/14

Post by 1892 »

Voja wrote:Mene su ove godine najvise (neprijatno) iznenadile ekipe Jagodine,Vozdovca,Novog Pazara i Cukarickog koje su se sklonile Zvezdi.Zaista mi nije jasno zasto,ali ajd... Jagodina na Marakani gubi 2:0,smanji na 2:1 i kao napada zadnjih pola sata,a samo kruze oko 16 metara u kojem nema njihovog spica.Toliko providno da je smesno. I kao posle,stisli su Zvezdu... :roll:
Vozdovac... odmah posle petice na Marakani kada sam pricao da su se sklanjali,niko niej verovao,ali rezultati Vozdovca posle tog meca mi daju svu satisfakciju. Onakva ekipa,pa jos sa Kizom da primi vise od dva golaaa... ma daaaj. Cukaricki i njihovo klizanje na mecevima :roll: Ma bolje da se ne nerviram za dzaba... Gledam sa ortakom mec u N.Pazaru protiv Zvezde... kaze on,pogledaj ovo kao da je dosao Mancestr Junajted. Pazar koji je ako nista dominirao kuci sa svakom ekipom.... ma smesno
Po nekim relativno pouzdanim informacijama koje sam dobio iz fudbalskih izvora, receno mi je da je Zvezda zatvorila bar 10ak utakmica ove sezone. Generalno smo mi svi ovce sto uopste i gledamo JSL ali sta da se radi kad je to jace od nas.
Come on you Reds!
Locked