24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:0

User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

24. kolo: Hajduk-Vojvodina 0:0

Post by budababa »

Nekad je bio vojvođanski derbi, a poslednjih par godina se pretvorio u meč dva kluba koji gaje otvoren animozitet jedan prema drugome. Nakon prolaska u finale Kupa, novosadske crveno-bele očekuje zadatak da drže prednost u odnosu na četvoroplasiranu Jagodinu i eventualno probaju da dostignu drugoplasirani tim na tabeli. Sigurno je da neće biti lako, jer Kuljanima gori pod nogama (imaju bod više od Kragujevčana, koji su u zoni ispadanja), a i suvišno je, zbog gorepomenutih stvari, govoriti o tome da će beli imati motiv više da zaprže čorbu starom klubu. Kuljani su u seriji od pet utakmica bez poraza na domaćem terenu, a interesantno je da su na četiri od tih pet mečeva postigli čak po tri gola. Voša, sa druge strane, je najuspešniji gost u ligi - sedam pobeda i četiri remija, što znači da zasad nema tima koji je pred svojom publikom ispratio Novosađane kući smrknutih lica. Da tako ostane i posle meča u Kuli, neophodno je pružiti podršku timu masovnim odlaskom u Kulu. Sat i po vožnje u oba smera, sat i po glasne podrške na tribini. Ovi momci su to(liko) zaslužili.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Nikola »

U Kuli pricaju da ce na sve nacine i po svaku cenu napasti 3 boda. Razlog vise za invaziju na Kulu.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by laki »

Ja gorim da im uzmem9o sva tri boda tamo , da vec jednom ta odvratna partizanska filijala ispadne iz lige! Mrzim taj klub iz sveg srca. Cak vise mrzim filijale od samih blizanaca, majke mi!!
Image
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Tony Starks »

milancl
Posts: 482
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by milancl »

laki wrote:Ja gorim da im uzmem9o sva tri boda tamo , da vec jednom ta odvratna partizanska filijala ispadne iz lige! Mrzim taj klub iz sveg srca. Cak vise mrzim filijale od samih blizanaca, majke mi!!
+1
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by madda fakka »

milancl wrote:
laki wrote:Ja gorim da im uzmem9o sva tri boda tamo , da vec jednom ta odvratna partizanska filijala ispadne iz lige! Mrzim taj klub iz sveg srca. Cak vise mrzim filijale od samih blizanaca, majke mi!!
+1
Ne znam ko mi je odvratniji oni ili BSK... Da im uzmemo bodove i da ih oteramo tamo gde im je i mesto!!
I Bog je Slaninar...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by kej »

Pa sad.. kad vidim naš skor sa Hajdukom u poslednjih desetak godina prosto poželim da ostanu u ligi.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
pikili
Posts: 24
Joined: Sun Oct 24, 2010 9:40 am

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by pikili »

Sportska subota:

http://82.117.194.13:9020/listen.pls" onclick="window.open(this.href);return false;
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Junior »

Vule izgleda dobio crveni? :?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2689
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Grof Žekula »

Tim koji je počeo meč u Kuli (prema Mozzart sportu):
Supić, Vulićević, Nastić, Jokić, Đurić, Mitošević, Kosović, Poletanović, Alivodić, Deletić, Šušnjar.

Posle crvenog za Vuleta, Smiljanić je menjao Šušnjara...Baš mu se ne da da postigne gol!!! Ali eto Vuka na terenu...

Elem (mali off),
Ko gleda SOS kanal, mogao je da čuje da će večerašnja tema emisije "Total Soccer" (21h) biti da li Abu treba da igra za reprezentaciju Srbije (Abu će biti gost u studiju), kao i da oni raspolažu informacijom da je finale kupa 8. maja u 18.30h!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Helm »

Drago mi je zbog igraca koji su dobili sansu. Alivodicu ponisten gol zbog ofsajda.

0-0 zavrseno. Prema statistici treba da budemo prezadovoljni ovim bodom jer je odnos suteva bio 11-3 za Kuljane, a odnos kornera 14-0 takodje za njih.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Mare »

Teško je sa igračem manje, a čini mi se još teže bez standardnih prvotimaca, očigledno da zamene ili bar većina još uvek nema taj kvalitet da dostojno zameni igrače iz prve postave. Čude me ova dva žuta i crveni Vuletu, i to za tako kratko vreme, uvek je bio korektan igrač i ne znam šta mu se desilo danas.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Helm »

Drugi zuti je valjda zbog igranja rukom.

Ovo je malo nejasna postavka danas, pre svega jer je citava postava prakticno bila sastavljena od nestandardnih igraca. Od standardnih samo Enver i Supa. Cak su i Djura i Jokic u nekoj medjusobnoj rotaciji. I na sve to jos treba dodati igraca manje celu utamicu. Ovaj remi u datoj situaciji zaista treba shvatiti kao ogroman uspeh.

No, ono sto zbunjuje je cinjenica da je kompletna postava ostavljena na klupi ili kuci: Trajko, Paja, Djura, Radoja, Vranjes, Katai, Abu, Vule (i za njega moze komotno da se kaze jer je igrao 11 minuta). Neverovatno je da smo igrali bez 8 igraca iz prve postave, to ne rade cak ni timovi koji imaju roster od 20 ravnopravnih igraca u periodu kada sredom igraju polufinale Lige Sampiona.
Samo borbeno !
Posts: 49
Joined: Thu Apr 11, 2013 8:41 am
Location: Indjija

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Samo borbeno ! »

Nisam hteo da mracim pre utakmice,ali cela Indjija je igrala 1 na Hajduk. Govorili da je namesteno i da je hajduk zatvorio sve domace utakmice do kraja sezone. Pomocni trener Hajduka za one koji ne znaju je iz Indjije. Kad sam video crveni tako rano nisam mogao da verujem. Medjutim... :cheers: Nismo mi bsk ili upravo taj hajduk smrdljivi pa da namestamo.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2689
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 24. kolo: Hajduk-Vojvodina, subota 16h

Post by Grof Žekula »

Mondo wrote:Vojvođanski derbi Hajduka i Vojvodine završen je bez pobednika. Najviše zahvaljujući Nemanji Supiću Novosađani nisu izgubili od rivala iz Kule ni sedmu godinu zaredom.

Golman "lala" imao je svoj dan, a pomogli su mu i defanzivci, koji su u finišu izbili loptu sa gol linije posle šuta Lazara Veselinovića.

Doduše, i finalisti Kupa pogodili su mrežu domaćih, ali je pomoćni arbitar procenio da je Igor Đurić u 56. minutu iz ofsajda savladao Nikolu Perića na pas Envera Alivodića.

Trener Vojvodine Nebojša Vignjević odlučio je da posle plasmana u finale Kupa odmori nekoliko igrača i izvede ekipu u kombinovanom sastanu na superligaški meč.

Najviše je "tumbao" vezni red, u kom su se od početka našli Vuk Mitošević, Marko Poletanović i Nebojša Kosović.

U sastavu "lala" nije bilo Abubakara Oumarua, kao ni Nemanje Radoje, Stojana Vranješa i Aleksandra Kataija. U najisturenijoj liniji novosadskog tima počeli su Goran Smiljanić i Miloš Deletić, uz standardnog Envera Alivodića.

Na početku meča u Kuli pogledi navijača bili su upućeni ka kapitenu gostiju Miroslavu Vulićeviću. Najpre je u 8. minutu grubo faulirao najboljeg igrača domaćih Lazara Veselinovića i dobio žuti karton, a u 15. je "zaradio" i crveni, zbog igre rukom.

Iskusni bek procenio je da ne može da regularno preseče pas ka Nenadu Adamoviću, pa je to učinio rukom. Arbitar Novica Anđelovski pokazao mu je odmah put u svlačionicu.

Meč je potom dobio sporiji tempo, pa je kao najizglednija prilika u prvom poluvremenu ostao upamćen neuspešan šut Miloša Deletića ka golu domaćih u uvodnim minutima.
Locked