22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Kako ćemo proći?

Poll ended at Sun Apr 07, 2013 11:21 am

Pobeda
25
58%
Remi
10
23%
Poraz
8
19%
 
Total votes: 43

DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by DekiFirma »

Nisam verovao da ce taj dan doci, ali danas mi je laknulo kad sam video na semaforu da Scepakadabra pocinje utakmicu.. Pa taj je toliko bezopasan i smotan da ne bi dao gol sve i da ga mi pustimo... Tad sam predosecao da dobijamo.
milancl
Posts: 475
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by milancl »

Sve je već rečeno. Mažić pokazao zašto je naš najbolji sudija i jedini koji ne želi da kalja svoj ugled (doduše on jedini ima ugled u Evropi). Možemo do titule tek kad se pojavi još par takvih sudija. Ali, ono što koliko toliko hrabri je što su počeli redovno i nama da ga delegiraju protiv blizanaca.
Odigrali smo dobro, ne kao protiv crvenih, ali dovoljno da se pobede oni padavičari. To je jedino što znaju. Moram da pomenem onog "lolu" (tako mu samo piše na dresu) i njegovo prostačko ponašanje. Sam podatak da im je on kapiten dovoljno govori o njima kao klubu.
I po meni Trajko najbolji, Enver pokazao da je uz Abua naše najveće pojačanje u novijoj istoriji. I da ne nabrajam ostale. Svaka čast svima. Ne mislim da treba da padamo, valjamo se, odugovlačimo, ali ne mogu da verujem da Vignjević nije iskoristio treću izmenu, strašno...
Ove pobede nad blizancima postaju navika, već sam pisao o prosutim bodovima u Novom Sadu protiv najlošijih ekipa u ligi, sami smo krivi...
Idemo da uzmemo taj Kup i da dobijemo cigane zadnje kolo :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by vdn slaninar »

hvala momci,popeda cista,muska.opet ste nas ucinili ponosnim.citam malo komentare po drugim sajtovima i bas mi je smesno kako se blizanci prepucavaju preko nas,u fazonu kao sta se palite cigani u zadnjem kolu idete u novi sad.izgleda da nas se stvarno boje.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by shecky »

Slazem se za Mazica ,cista 10ka! Naravno da covek nece da se zajebava ,nzm koliko dobija para za LS ali svakako dobije neonrmalno vise nego npr za ovu utakmicu..
Mada moram reci da je mogao govnima da dosudi penal kod one frke kad je Supa boxovao pa svi popadali na zemlju jer je Djuric gurno ono grobarsko go**o a Supa ga dokrajcio jednim boxerskim direktom levom rukom.
Imali su i stativu tako da moramo reci da smo imali i malo srece.

Vidim da neki komentarisu i izvestaje medija i slicno ..msm sta se cudite jbt...ko da ne znate di zivite...

Inace sto se cigana tice mozda je bio faul nad golmanom mozda nije ali ne verujem da sam ja JEDINI koji vidi da je gol dat iz ofsajda!!!
Koga ne mrzi nek pogleda snimak i videce da je igrac crvenog govneta sa br 27 prilikom centarsuta u ofsajdu.
Nema veze sto nije on dao gol ali je uticao tj smetao golmanu.

A joj umalo da zaboravim status Merebe :)

Giorgi Merebashvili
Bravo momci, bravo Vojvodina, cestitam svima koe navija za Vojvodinu :)
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Helm »

nboya wrote:
Helm wrote:Da li neko slučajno zna podatak koliko je Abu dao golova blizancima otkad je stigao kod nas? Mislim da im se nadavao golova.
Prebrojao sam sest golova i u tim utakmicama nijednom nismo izgubili.

2010/11
CZ - Vosa 2:2, izjednacio u 80. minutu
Par - Vosa 0:1, jedini gol u 77. minutu

2011/12
Vosa - CZ 2:1, dao gol u nadoknadi vremena

2012/13
CZ - Vosa 0:3, dva gola i asistencija
Par - Vosa 1:2, majstorski prvi gol
Hvala Nboya! :cheers:
Abu im postaje nocna mora! :mrgreen:
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by DekiFirma »

menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by menager »

Radoye wrote:
1892 wrote:...vidim ovde negativne komentare vezane za arenu, sa kojima se ne bih slozio...imao je komentator par bisera npr na poluvremenu kad nisuu poslali pomocnog da da izjavu, kaze covek, eto da se poluvreme igra 43min mozda bi i poslali nekog :greenbutt:
Mislim da je komentator cigan :deal:
covek je osvedoceni ljubitelj jsdpa, a ono kukanje za penal nad mitrovicem je bilo sramno, za ono se dobija otkaz u tv na zapadu , onako pristrasno prenosenje utakmice

inace, na areni su podeljeni, oni koji su danas radili u smederevu su navijaci ovih drugih, a ovi danas samo prenose jsdp , i onaj sto je radio emisiju sa golovima je takodje navijac zvezde , sve je podeljeno

a sada gluposti , tipa ofk, bsk, pa jesenas, smederevo i ovaj isti jsdp sa onih 0 3
jebote, koliko kikseva i samo -7 , da je upola poena osvojeno , mozda i 1 pozicija ne bi bila nerealna
ciribuciriba
Posts: 67
Joined: Mon Apr 01, 2013 1:49 am

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by ciribuciriba »

FCVNS1914 wrote:Umesto Vranjesa , zadnji vezni Adjuru ili Radoja, a Vranjes da udje u 60 minutu(imam osecaj da ce dati evrogol sa 25 metara).treba reci igracima da sutaju sa distance i da ostali igraci kod suta idu prema golu i hvataju eventualni odbitak.Desna strana bi mogla da napravi razliku na terenu.Bitno je da trcimo bez lopte i da se otkrivamo.Vermez ce taktikom markirati Abua, eto prilike da Katai i Alivodic iz drugog plana rese utakmicu.
P.S. 100% sam siguran da ce Vignjevic izvesti postavu sa polufinala kupa.
znao sam da cemo dobiti.Ova ekipa ce sledece godine igrati strasan fudbal.
Adjuru igra doktorski.profesionalac za primer ostalim igracima.Traks isto doktorski odigrao.ostali mogu mnogo bolje.Ali svaka cast svima pobeda je pobeda.
Abubakar Oumaru munuo ga partizanu!Alivodic-kakvo pojacanje!Vranjes jos nije dovoljno spreman.Kosovic je morao dobiti bar 20minuta.kasni izmena trenera.trecu je trebao iskoristiti u nadoknadi,a ranije da je zamenio Vranjesa.Ne razumem zasto nije iskoristio sve tri izmene.
mali off sa ove utakmice:
Vignjevicu, daj sansu Gacinovicu, na pripremama je bio najbolji igrac i jedan je od najvecih talenata u zemlji.
Kakva rutinska igra nasih igraca.
Last edited by ciribuciriba on Mon Apr 08, 2013 1:00 am, edited 1 time in total.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by Helm »

menager wrote: a sada gluposti , tipa ofk, bsk, pa jesenas, smederevo i ovaj isti jsdp sa onih 0 3
jebote, koliko kikseva i samo -7 , da je upola poena osvojeno , mozda i 1 pozicija ne bi bila nerealna
Ja pre mislim da bi bilo nerealno da nema tih kikseva. Sa ovim skorom koji imamo sad, trebalo bi da smo barem 6 bodova ispred zvezde i recimo bod iza partizana. zvezda ne bi trebala ni medju 5 da bude kakva im je ekipa. Doduse, kakvi smo bili jesenas, i ovo je jack pot. No, za razliku od blizanaca, mi se i jesmo borili za top 5 u jesenjem delu.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina, nedelja 19h

Post by kowalski »

kej wrote:Kowalski, oćemo li od keja ka Miletiću ili obrnuto? :mrgreen:
Mada, rekoh da trčim ako uzmemo bod, a uzeli smo tri. :)
Drugari, slobodno iznapušavajte mene grešnog što nisam verovao, zaslužio sam ''toplog zeca''. :cheers:
I ja sam se pozvao na bod, tako da formalno-pravno mozemo da se izgrbavimo :D

Ja se i dalje bojim da cela ova konstrukcija ima za cilj da isto :shit: samo druge boje na kraju bude prvak. A mi da opet ostanemo sa drvenom medaljom i dve radosti zbog pisanja po jednima i drugima u beogradu.

Neka opet ne budem u pravu kao pred ovu utakmicu i bicu zadovoljan.

Koliko se secam pricali su da su uveli neko pravilo po kom ce se prekidati utakmice kada pocne rasisticko i fasisticko skandiranje, ali njihova pesma koju su sa igracima uvezbali jos na onom finalu kupa orila se dobar deo poluvremena. Slavicu dan kada ih ukinu vise nego sve pobede nad njima. Sljam primitivni.
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by Boske87 »

Mislim da ne treba gledati u prošlost i žaliti zbog kikseva jer je to normalna pojava i za daleko jače klubove, naše bodovno stanje najbolje oslikava trenutne mogućnosti naše ekipe. Svaki naš bod je pošteno zarađen na terenu, da je liga normalna i da ne postoji sprega blizanci-država-kriminal mi bismo bili vodeći na tabeli. Jeste li gledali ciganski cirkus danas? Sudija ne svira penal za Smederevo, jedva čeka da da crveni karton, ovi po običaju daju gol pred kraj i sve to prolazi bez neke velike pompe, jer svi su navikli na takve njihove pobede. Nema kola u kome jedan blizanac ne pokrade protivnika ili odigra prijateljsku. Meni je dovoljno da ih pobedjujemo redovno i rutinski prikazujemo nadmoć. Ostaje nada da ako dovoljno dugo nastavimo da to radimo da će i normalan, običan svet preći na našu stranu a drugi klubovi početi pratiti naš primer.

Ove snimke SOS sam morao da postavim, milina gledati slowmotion kod oba gola i reakcije igrača crnih :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=hIyzm65wET0
http://www.youtube.com/watch?v=e7XSTNoieUk
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by DekiFirma »

Da nismo gubili bodove od Smedereva i Borce, veceras bi mogli da pricamo o tituli.. Ovako nam ostaje kup, ali sta je tu je...

EDIT: Izbrisan deo koji nema veze sa utakmicom

Administracija
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by laki »

Zivim za dan kad ce nas na ovakve utalmice u kavezu biti toliko da ce morati celu tribinu da nam otvore!! Nasi igraci su juce zaista zasluzili da imaju bar 5x vecu podrsku sa tribina! Da nas je bilo 3x vise bili bismo kao na domacem terenu posto ona g**na sa juga celo 2. poluvr nisu pevali. A i kad pevaju to je toliko bedno da mene bude sramota umesto njih.

PS: Necu nista u vezi utakmice da komentarisem, sve je receno i ponovljeno dosta puta.
Image
User avatar
torrente
Posts: 505
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by torrente »

Hvala igračima na onom sinoćnjem adrenalinu koji me još uvek pozitivno šije!!! :lol: :lol: :cheers:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by KoKanidja »

Јел имају негде голови али уз уживо коментаре са Арене, а не уз поновљени снимак?
Ми онакав гол нисмо дали 20 година, тј. ја не памтим нешто слично, са такве даљине, искоса и из прве. Оно није нормално. ТАКО ЈЕ МАМУ ИМ ЈЕБЕМ !!!
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
Locked