22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Locked

Kako ćemo proći?

Poll ended at Sun Apr 07, 2013 11:21 am

Pobeda
25
58%
Remi
10
23%
Poraz
8
19%
 
Total votes: 43

Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by Junior »

Koliko ja znam tu pesmu je smislio neki navijač zvezde, pre dve godine kad smo pobedili na jna golom Abua. Posle te pobede smo i mi i zvezda bili u trci za titulu.
Evo cele pesme
http://www.youtube.com/watch?v=yXwqsZ99neI" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by fare »

ogi wrote:
KoKanidja wrote:Јел може негде да се нађе снимак наших голова али уз уживо коментар са Арене, а не уз поновљени снимак, тражим по јутубу, немогуће да нема?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=_CE-Errcy5Y[/video]

Тек сам данас налетео на ЈСЛ канал тамо и пријатно сам изненађен. Имају кратак извештај са сваке утакмице.
Jel to na you tube ? i sta kucas posto meni stalno izbacuje izvestaje od prosle godine samo kada kucam jsl kanal !
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by fare »

FCVNS1914 wrote:Ako pobedimo sve utakmice do kraja prvensta uzimamo titulu!
Jel zna neko, ako 3 tima na kraju imaju isto bodova da li se gleda njihov medjusobni skor ili gol-razlika?
Ako je prvo onda u takvom scenariju mi uzimamo titulu.Titula nije izgubljena treba igracima reci da grizu na svakoj utakmici, kao kad igraju protiv blizanaca.ako bude takav pristup na svakoj utakmici, ne sumnjam u sve pobede.zasluzili su duplu krunu.Pogotovo kapiten Vule, Abu, Trajkovic kojima je ovo verovatno poslednja sezona u dresu naseg kluba.
Da prvo se gleda medjusobni susreti pa onda gol razlika i na kraju ko je dao vise golova !!!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 22. kolo: partizan-Vojvodina 1:2

Post by madda fakka »

fare wrote:
FCVNS1914 wrote:Ako pobedimo sve utakmice do kraja prvensta uzimamo titulu!
Jel zna neko, ako 3 tima na kraju imaju isto bodova da li se gleda njihov medjusobni skor ili gol-razlika?
Ako je prvo onda u takvom scenariju mi uzimamo titulu.Titula nije izgubljena treba igracima reci da grizu na svakoj utakmici, kao kad igraju protiv blizanaca.ako bude takav pristup na svakoj utakmici, ne sumnjam u sve pobede.zasluzili su duplu krunu.Pogotovo kapiten Vule, Abu, Trajkovic kojima je ovo verovatno poslednja sezona u dresu naseg kluba.
Da prvo se gleda medjusobni susreti pa onda gol razlika i na kraju ko je dao vise golova !!!

Kako mi tu osvajamo titulu? Najbolje sto mozemo je da razdvojimo blizance i to je to. Bilo bi mi jaaaako drago kada bismo to uradili u NS a da ne odlucuje utakmica o tituli jer bismo dosli u polozaj da nismo od czv izgubili 2 godine :!: Ne verujem u pricu da ce nkp kiksnuti jos 2 puta (koliko nama treba za borbu za titulu) jeste i oni imaju "tezak" raspored do kraja ali vise bih voleo da vidim prolece sa nasom odlicnom igrom a ne da cekam da tamo neki splavari kiksnu... Ljudi nas ceka njihov Hajduk i njihov Rad...
I Bog je Slaninar...
Locked