21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

A u sredu...

Poll ended at Wed Apr 03, 2013 8:56 am

...pobediće klub osnovan 1914.
44
100%
...po bod svakome.
0
No votes
...pobediće klub osnovan 1957.
0
No votes
 
Total votes: 44

VOSAMOJA
Posts: 19
Joined: Mon Dec 10, 2012 9:38 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by VOSAMOJA »

FCVNS1914 wrote:Vignjevic pojma nema, to smo znali i pre ove utakmice.Neki forumasi su najavljivali da ce upravo on odluciti ovu utakmicu u korist ofk.Unistice potencijal Vosine dece.Nije mi jasno zasto Kosovic nije igrao od pocetka.Zasto ne pruzi sansu Gacinovicu?Bolje da je prosledjen na pozajmicu da igra u kontinuitetu.Sta je sa B timom???
Cast ljudima iz omladinske skole koji rade vrhunski posao.
Predlog za UO kluba:Smeniti Vignjevica.Za trenera postaviti trenera omladinaca Kosanovica, a za sportskog direktora, direktora omladinske skole.Ljudi znaju znanje i veliki su Vojvodinasi.Neka rade u kontinuitetu nekoliko godina i doce rezultati.Donece sampionski mentalitet u prvi tim.
Potpuno se slazem sa ovim postom. Mali Kosovic i Gacinovic su stepenicu iznad ostalih omladinaca i morali bi biti u timu da se malo naviknu i da budu spremni za sledecu sezonu.

Po meni Vignjevic je zajebo i Sinisu, taman kad mislim da znam koji ce tim da izvedje a ono ni blizu. Sto se tice izmena tu logike nema, nijednom do sada nije izveo loseg igraca sa terena :D
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by trelos gia fcv »

Gospodo iz svih struktura FK Vojvodine obraćam se svima. Naime ima jedna stvar koja je izuzetno važna. Mnogo,mnogo važnija od ovog poraza, a to je poraz celog sportskog društva Vojvodina od strane jedne jedine osobe (da ga tako nazovem iako to nije ni u ludilu)) NEMANJE SUPIĆA!
Ne želim da navodim ovde ništa što već nismo videli na tribinama juče, ali jedna stvar je jako važna.
Da se dotični tako ponaša kaljajući ugled pradedama, dedama, očevima, sinovima, unucima i praunucima na tribinama i to svojim ponašanjem PREVAZILAZI SVE GRANICE ZDRAVOG LJUDSKOG RAZUMA!
Molim Vas sve da hitno preduzmete adekvatne mere za ovaj BROJ a ne “ČOVEKA”!!!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by borrissey »

N13 wrote:Tacno je da covek ima problem neki u glavi, ali mislim da ga ne treba prozivati, ni zvizdati, ni vredjati, makar ne za vreme utakmice. Takvo ponasanje jako utice na koncentraciju i sampouzdanje, pogotovo se na golmane to odrazava. Sto se vise bude zvizdalo, vise ce kiksati, a siguran sam da to nije u cilji ni jednog navijaca Vojvodine.
O tome i ja pričam. Nije ga trebalo ni dovoditi, a kad je već doveden, trebalo ga je najuriti posle dve nedelje. Kad se ni to nije dogodilo, ne vidim kako će nama pomoći da na utakmici vičemo Supiću majmune. Samo nam treba da u polufinalu kupa, zbog sukoba sa navijačina primi neki jeftin gol i šta onda? Kad je već tu, daj da ga istrpimo do kraja sezone, a onda osuti drvlje i kamenje. mislim, što se mene tiče, nek izgura još dve utakmice (revanš i finale) i nek se tera u majčinu...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Brick Liman »

Letos smo pristali na samoponiženje, zato nemojte da nas čudi što nam svaki primitivni orangutan, kojeg je čudan splet istorijskih okolnosti doveo u naš klub, urinira po glavi kad mu je loš dan.
Ne sećam se kada mi se ovoliko gadilo da dođem na tekmu kluba. Jednostavno, osećam se kao da me je neko ispljuvao u facu i kezi mi se na rukohvat, a ja ćutim i kuliram.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by trelos gia fcv »

borrissey wrote:... Samo nam treba da u polufinalu kupa, zbog sukoba sa navijačina primi neki jeftin gol i šta onda? Kad je već tu, daj da ga istrpimo do kraja sezone, a onda osuti drvlje i kamenje. mislim, što se mene tiče, nek izgura još dve utakmice (revanš i finale) i nek se tera u majčinu...
Ma šta je sa vama?
KO JE BRE ON?
MI SMO FK VOJVODINA, A KO JE ON???
KO???
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by borrissey »

trelos gia fcv wrote: Ma šta je sa vama?
KO JE BRE ON?
MI SMO FK VOJVODINA, A KO JE ON???
KO???
Ne želim da se prepirem i unosim nervozu bez potrebe. Ali, on je druže tvoj golman trenutno, svidelo se to nama ili ne (a uostalom, imaš trenutno boljeg?). I baš dok se bude prepirao sa nekim od nas i pokazivao nam srednji prst, može neko iz OFK opet da šutne neki isprdak i da mu da gol. A ti ćeš onda za par godina pamtiti ovo polufinale kupa kao onaj meč u kom smo prozivali golmana tokom utakmice, a on primio glup gol i mi ispali... Nisam siguran da je to ono što želiš.
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Brick Liman »

borrissey wrote:
trelos gia fcv wrote: Ma šta je sa vama?
KO JE BRE ON?
MI SMO FK VOJVODINA, A KO JE ON???
KO???
Ne želim da se prepirem i unosim nervozu bez potrebe. Ali, on je druže tvoj golman trenutno, svidelo se to nama ili ne (a uostalom, imaš trenutno boljeg?). I baš dok se bude prepirao sa nekim od nas i pokazivao nam srednji prst, može neko iz OFK opet da šutne neki isprdak i da mu da gol. A ti ćeš onda za par godina pamtiti ovo polufinale kupa kao onaj meč u kom smo prozivali golmana tokom utakmice, a on primio glup gol i mi ispali... Nisam siguran da je to ono što želiš.
On nije moj golman, kao što ono nije moj trener, kao što ni ono nije moje predsednik. Ne moramo i ne trebamo nikog mi da trpimo, ovo je naš klub, bar bi trebao da bude.
Da ponovim po ko zna koji put - uvek bih pre izabrao zdravu atmosferu među nama, da mi je užitak, a ne kazna da odem na tekmu, bez obzira koliko jadno stajali na tabeli, nego bilo koji trofej.
I još jedno pitanje: vi ćete se zaista radovati trofeju u kupu ako ga osvojimo? To za vas i dalje ima smisla?
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Tony Starks »

vdn slaninar wrote:drugo ne razumem da posle tri meseca pauze u prvenstvu mi moramo da odmaramo igrace jer sad ima 2~3 nedelje utakmice sreda~subota,pa jel to znaci kad bi igrali ligu evrope da bi ispali iz lige u prvenstvu.
E jebiga sad, narodu se nikad ne može ugoditi. :D Danima pre tekme se ovde prizivalo to da Vignjević izrotira postavu i odmori neke od ključnih igrača s obzirom na gust raspored, sad tvrdimo da to uopšte nije potrebno. :) Šušnjar i Poletanović su upravo bili igrači koji su se prizivali kao starteri. Doduše niko nije želeo Smiljanića, ali s druge strane Vule je igrač koji već sezonama igra non-stop po 90 minuta bez prestanka, pa se i ne čini toliko nelogičnom odluka da baš on bude odmoren. Mi smo utakmicu i izgubili baš zbog izostanka ključnih igrača. Prvo, kroz odbranu je sve vreme duvalo po desnoj strani gde nije bilo Vuleta da po običaju pozatvara sve živo, na kraju je i gol pa tuda. Drugo, u napadu nam je nedostajao Katai, koji iako ume ponekad da igra preko kurca, ipak je naš najbolji i najopasniji igrač.

A sa ostalim delovima tvog posta se slažem, ni meni se iskreno nije dopadala ta atmosfera koja je provejavala među nama navijačima, pa i na forumu, a koja je očito uzela maha i u klubu, u fazonu "obezbedili smo Evropu, prvenstvo je sad nevažno, sve snage na kup, utakmice sezone", itd. Ja se recimo ne slažem s tim, meni je ova utakmica bila bitna i iznerviralo me je što smo je izgubili. No šta je tu je, zgazićemo tuđmanova go**a u nedelju pa ćemo da anuliramo ovo.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Friend »

Da više rešimo dilemu zvano :shit: na golu.Juče je :shit: počelo da provocira navijače posle ironičnog aplauza koji je dobio za prvu uhvaćenu loptu posle dva kiksa koji je napravio a jedan od njih je primljen gol dok je drugi bio onaj pokušaj hvatanja lopte koji opet umalo nije završio u golu.Tek tada je počelo vređanje :shit: ,ako se to tako može i nazvati jer je manje više sve što mu je rečeno da uhvati loptu i da je primitivac.Onda sledi poziv na ferku posle utakmice od starne :shit: ,na šta mu je adekvatno odgovoreno.
Zamolio bih ljude sa ovog foruma da više nikada ne stavljaju u isti koš FK VOJVODINU i nas sa istim :shit: ,zato što to nikada neće moći biti isto.Za takve primitivce ne sme da važi tolerancija,odnosno treba da bude nulta tolerancija :!:


ps:
Ako je neko profesionalni igrač koji je 100% koncentrisan na utakmicu i igru,nikakvi povici sa tribina neće ga omesti u njegovoj igri.Greška je sastavni deo svakog sporta i svakome može da se desi,ali onakvo ponašanje jednom profesionalcu nikada ne sme da se desi,a kamoli da se ponavlja iz sezone u sezonu.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by borrissey »

Brick Liman wrote:On nije moj golman, kao što ono nije moj trener, kao što ni ono nije moje predsednik. Ne moramo i ne trebamo nikog mi da trpimo, ovo je naš klub, bar bi trebao da bude.
Da ponovim po ko zna koji put - uvek bih pre izabrao zdravu atmosferu među nama, da mi je užitak, a ne kazna da odem na tekmu, bez obzira koliko jadno stajali na tabeli, nego bilo koji trofej.
I još jedno pitanje: vi ćete se zaista radovati trofeju u kupu ako ga osvojimo? To za vas i dalje ima smisla?
Friend wrote:Da više rešimo dilemu zvano :shit: na golu.Juče je :shit: počelo da provocira navijače posle ironičnog aplauza koji je dobio za prvu uhvaćenu loptu posle dva kiksa koji je napravio a jedan od njih je primljen gol dok je drugi bio onaj pokušaj hvatanja lopte koji opet umalo nije završio u golu.Tek tada je počelo vređanje :shit: ,ako se to tako može i nazvati jer je manje više sve što mu je rečeno da uhvati loptu i da je primitivac.Onda sledi poziv na ferku posle utakmice od starne :shit: ,na šta mu je adekvatno odgovoreno.
Zamolio bih ljude sa ovog foruma da više nikada ne stavljaju u isti koš FK VOJVODINU i nas sa istim :shit: ,zato što to nikada neće moći biti isto.Za takve primitivce ne sme da važi tolerancija,odnosno treba da bude nulta tolerancija :!:

ps:
Ako je neko profesionalni igrač koji je 100% koncentrisan na utakmicu i igru,nikakvi povici sa tribina neće ga omesti u njegovoj igri.Greška je sastavni deo svakog sporta i svakome može da se desi,ali onakvo ponašanje jednom profesionalcu nikada ne sme da se desi,a kamoli da se ponavlja iz sezone u sezonu.
Ne slažem se sa većim delom ovih postova, ali poštujem razlike u mišljenjima i to je ok.
milancl
Posts: 473
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by milancl »

Napisao sam u prethodnom postu sve što mislim o izvesnom N.S. Kad smo već skrenuli sa teme da se nadovežem i time završavam svoje učestvovanje u istoj.

Ne znam da li je pojedincu pokazao srednji prst ili celoj tribini. Ako je pokazao pojedincu to mu je kao neko opravdanje?
Kao što rekoh u nekom od poslednjih kola jesenjeg prvenstva na Karađorđu je to pokazao svima nama na severozapadu, i ne samo to, čak se hvatao i za genitalije, ako ih uopšte i ima. Osećao sam se kao poslednje :shit: Ej, golman kluba za koji navijam otkad znam za sebe pravi takav gest...

Što se mene tiče neka brani Žakula ili možda još bolje mali Kordić, možda sa njim rešimo pitanje golmana na duži rok. Ako je dilema N.S. na golu ili ne osvajanje Kupa, ja sam definitivno za ovo drugo. Verujte ponosnije ću se osećati.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by :) »

Uvek sam se pitao sta sve Sasa Todic mora da trpi na treningu sa ovim dinaroidom.
Brick Liman wrote:I još jedno pitanje: vi ćete se zaista radovati trofeju u kupu ako ga osvojimo? To za vas i dalje ima smisla?
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Nikola »

Grba nemoj nas uskracivati izvestaja i misljenja vezanih za omladince

Ja cu se radovati kupu punim srcem i zelim ga svom snagom!
Toliko da me apsolutno rezultatski ne pogadja poraz supica od ofk i rezultat protiv franjinih.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd, sreda 15h

Post by Nevernik »

Grba_NS wrote: Da ne bi vise dovodili forumase u "zabludu", ubuduce sve svoje utiske sa utakmica mladjih kategorija ostavljam iskljucivo za sebe samog, jer mi je vise pun polni organ likova koji stalno nesto "realno" sagledavaju situaciju.
A meni je pun polni organ likova koji se nadju uvredjenim cim se pojavi neko ko ima suprotno misljenje od njih...uz obavezni "Ja vise necu da pisem" zakljucak.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 21. kolo: Vojvodina-OFK Beograd 0:1

Post by Nikola »

Meni je pun kufer isfrustriranih koji nisu pogledali ni jednu utakmicu omladinaca, pa dodju ovde da se istresu i malo prepucavaju preko tastature.

Nevernice cinimi se da si i forum promasio.
ПУШТАМ КИШУ!
Locked