19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Locked

Šta je najrealnije u utorak?

Poll ended at Sun Mar 17, 2013 10:14 am

Pobeda
5
100%
Remi
0
No votes
Poraz
0
No votes
 
Total votes: 5

User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Box »

Igra je bila odlicna ali atmosfera kriminalna! Imao sam osecaj kao da sam otisao na utakmicu gde su roditelji koji bodre svoju decu u nekoj 5oj ligi...Zbog termina odigravanja utakmice ja licno znam oko 10ak pravih slaninara koji nisu dosli.
Ove besplatne karte , kao sto je vec receno , su odlican marketinski potez , ali evo imam par poznanika koji se dirketno izjasnjavaju kao navijaci beogradskih :shit: i dolaze na utakmicu.Kada ih pitam: "Cekaj, a koji si ces ti k***c na utakmici?" Sledi odgovor: "I ovako nemam sta da radim, pa kontam , da odem da mi prodje vreme."
p.s. Kakva bomba Vranjesa!!! :cheers:

edit: Zasto nema Deletica?
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by shecky »

Ok.. dakle kao i uvek i na temu publike smo podeljeni xaxax..
Ja i dalje msm da nije dobro sto svakakva go**a dodju ..msm ljudi nemojte biti naivni.. vi stv mislite da ce neki dzigaljigavi student iz Leskovac da naprasno zavoli Vosu pose decenije ljubljenja petokrake recimo?? ..mante me tih prica...
Ono na cemu treba da radiimo su klinci a ne polumatore drtine.

Ono sto bi meni bilo lepo videti je punu semaforsku tribinu sa klincima ,i to ne na silu nego otici u sve skole i dati pozivnice pa da dodju oni koji zaista zele.
Mene taj osecaj ispunjava a ne 5000 ljudi od kojih je pola doslo da ubije vreme ili da pita a ko je 33ka? ili da stane ispred mene i prica sa ortacima a pritom i da ga boli k***c sto mi zaklanja vidik jer je on svakako doso da ubije vreme.
Neverovatno koliko se po facama moze skontati ko je nas a ko nije... NEVEROVATNO.

U svakom slucaju ja se ne osecam prijatno na tribini kada su takvni maloumnici oko mene...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by borrissey »

Vidim da je bilo reči o psihologiji sportista i psihičkoj pripremi. Ja sam nekad ranije još u polušali pisao da bih gratis pripremao naše sportiste. Po struci jesam psiholog (uskoro doktor nauka) i pomalo se bavim i sportskom psihologijom. Ako neko sa foruma ima uticaja na ljude iz kluba i veruje da bi klub to hteo, voljan sam da probam da pripomognem nekim igračima, za dž naravno. Samo za Vošu.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Telep »

shecky wrote:Ok.. dakle kao i uvek i na temu publike smo podeljeni xaxax..
Ja i dalje msm da nije dobro sto svakakva go**a dodju ..msm ljudi nemojte biti naivni.. vi stv mislite da ce neki dzigaljigavi student iz Leskovac da naprasno zavoli Vosu pose decenije ljubljenja petokrake recimo?? ..mante me tih prica...
Mislim da gresis...cak sta vise znam nekoliko ljudi sto su od dolaska na studije presli na Vosu, jedan upravo iz Leskovca :D Jeste da nisu bili neki ultra navijaci blizanaca, mislim da takve ni ne mozes promeniti, ali simpatizere i polu-navijace mozemo izvesti na pravi put. :D Nisu nesto redovni na utakmicama (obicno blizanci, i poneka jos), ali za mene je i to pozitivno.
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
N13
Posts: 2048
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by N13 »

shecky wrote:Ok.. dakle kao i uvek i na temu publike smo podeljeni xaxax..
Ja i dalje msm da nije dobro sto svakakva go**a dodju ..msm ljudi nemojte biti naivni.. vi stv mislite da ce neki dzigaljigavi student iz Leskovac da naprasno zavoli Vosu pose decenije ljubljenja petokrake recimo?? ..mante me tih prica...
Vec dosta dugo pratim ovaj forum, ali se nisam registrovao, jer i nisam imao neke potrebe... sve dok nisam procitao ovaj post koji citiram.

Samo zelim dokazati da ovo sto si napisao nije tacno. Za primer cu navesti sebe. Student sam, nisam iz Novog Sada, niti sam pre studija ikada navijao za Vojvodinu (nit sam je mrzeo). Bio sam simpatizer nekog drugog kluba (necu navesti ime), kluba kojeg i danas postujem, ali nisam neki ultra navijac nikad bio. Jednostavno, samo volim fudbal.
E sad, vec prvi slobodan vikend prve godine studija, odlucio sam otici na utakmicu Vojvodine. Bila lepa atmosfera, dobra utakmica, sve super. Sledeci put, slobodan vikend, Vojvodina igra kuci, rekoh, zasto da ne, odoh opet, izdvojim 300 dinara i odem na utakmicu. I tako par puta...
I evo danas, par godina nakon moje prve utakmice na Karadjordju, gledam raspored utakmica Vojvodine, i istovremeno pravim neki svoj raspred, koji cu vikend ostati u NS, koji cu vikend putovati kuci, i uklapam kako bih sto vise utakmica Vojvodine odgledao. Mogu da tvrdim da sam ove sezone medju najredovnijim na stadionu (bez obzira na besplatan ulaz, ali svakako mi je drago sto je besplatan, nije lako biti student). Isto tako ni sam ne mogu verovati kako moze tako brzo jedan klub srcu da ti pridje. Na svakoj utakmici izgrizem nokte do prstiju sve dok Vosa ne postigne prvi gol, kad padne gol, skacem kao manijak, kad me sudija iznervira, derem se kao debil. Da mi je pre 3-4 godine neko pricao da cu ovo sve raditi za Vojvodinu, nikad ne bih poverovao. Ali tako je! Vojvodina nije obican klub, ima tu nesto posebno, sto ti udje u srce, ne mozes da je ne volis! Ne mozes da se ne radujes utakmici koja dolazi. To nikada ranije nisam osetio!

E sto se tice besplatnih karata, apsolutno podrzavam ideju, bas zato sto verujem da u Novom Sadu ima mnogo slucajeva kao ja, samo sto sam ja imao tu srecu da sam na tih prvih par utakmica uspevao izdvojiti novac za ulaz, dok retko ko od studenata to moze.
U prvoj recinici napisah da je komentar onaj licemeren. Licemeran u smislu da se navijaci Vojvodine bore da svi u Novom Sadu navijaju iskljucivo za Vojvodinu, a ovde mnogi pisu da ostali NE treba da dolaze na stadion, vec samo oni koji vec navijaju za Vojvodinu. Pa kako ti ostali Novosadjani da osete tu ljubav prema klubu (kao sto sam ja osetio) ako ih ne zelite na stadionu? Jednostavno treba pruziti sansu SVIMA da dodju i da zavole Vojvodinu.
Pametan potez uprave je da protiv zvezde ne bude besplatan ulaz, bas iz razloga da neko ko ne navija zauzme mesto nekom ko oduvek voli Vojvodinu. To se moglo uraditi i za kup utakmicu. Ali utakmice protiv donjeg srema ili slicno... pa zasto braniti nekome da dodje i da probaju da osete to nesto sto samo Vojvodina ima? I onako tribine zjape prazne, pa neka se popune, jer sam siguran da ima mnogo osoba koji poput mene mogu postati verni navijaci Vojvodine.

Izvinjavam se na poduzem postu.
User avatar
Milan
Posts: 4179
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Milan »

Nema potrebe za izvinjavanjem. Lep prvi upis, nema sta! Dobrodosao i nastavi sa pisanjem...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Boske87 »

N13 wrote:Vec dosta dugo pratim ovaj forum, ali se nisam registrovao, jer i nisam imao neke potrebe... sve dok nisam procitao ovaj post koji citiram.

Samo zelim dokazati da ovo sto si napisao nije tacno. Za primer cu navesti sebe. Student sam, nisam iz Novog Sada, niti sam pre studija ikada navijao za Vojvodinu (nit sam je mrzeo). Bio sam simpatizer nekog drugog kluba (necu navesti ime), kluba kojeg i danas postujem, ali nisam neki ultra navijac nikad bio. Jednostavno, samo volim fudbal.
E sad, vec prvi slobodan vikend prve godine studija, odlucio sam otici na utakmicu Vojvodine. Bila lepa atmosfera, dobra utakmica, sve super. Sledeci put, slobodan vikend, Vojvodina igra kuci, rekoh, zasto da ne, odoh opet, izdvojim 300 dinara i odem na utakmicu. I tako par puta...
I evo danas, par godina nakon moje prve utakmice na Karadjordju, gledam raspored utakmica Vojvodine, i istovremeno pravim neki svoj raspred, koji cu vikend ostati u NS, koji cu vikend putovati kuci, i uklapam kako bih sto vise utakmica Vojvodine odgledao. Mogu da tvrdim da sam ove sezone medju najredovnijim na stadionu (bez obzira na besplatan ulaz, ali svakako mi je drago sto je besplatan, nije lako biti student). Isto tako ni sam ne mogu verovati kako moze tako brzo jedan klub srcu da ti pridje. Na svakoj utakmici izgrizem nokte do prstiju sve dok Vosa ne postigne prvi gol, kad padne gol, skacem kao manijak, kad me sudija iznervira, derem se kao debil. Da mi je pre 3-4 godine neko pricao da cu ovo sve raditi za Vojvodinu, nikad ne bih poverovao. Ali tako je! Vojvodina nije obican klub, ima tu nesto posebno, sto ti udje u srce, ne mozes da je ne volis! Ne mozes da se ne radujes utakmici koja dolazi. To nikada ranije nisam osetio!

E sto se tice besplatnih karata, apsolutno podrzavam ideju, bas zato sto verujem da u Novom Sadu ima mnogo slucajeva kao ja, samo sto sam ja imao tu srecu da sam na tih prvih par utakmica uspevao izdvojiti novac za ulaz, dok retko ko od studenata to moze.
U prvoj recinici napisah da je komentar onaj licemeren. Licemeran u smislu da se navijaci Vojvodine bore da svi u Novom Sadu navijaju iskljucivo za Vojvodinu, a ovde mnogi pisu da ostali NE treba da dolaze na stadion, vec samo oni koji vec navijaju za Vojvodinu. Pa kako ti ostali Novosadjani da osete tu ljubav prema klubu (kao sto sam ja osetio) ako ih ne zelite na stadionu? Jednostavno treba pruziti sansu SVIMA da dodju i da zavole Vojvodinu.
Pametan potez uprave je da protiv zvezde ne bude besplatan ulaz, bas iz razloga da neko ko ne navija zauzme mesto nekom ko oduvek voli Vojvodinu. To se moglo uraditi i za kup utakmicu. Ali utakmice protiv donjeg srema ili slicno... pa zasto braniti nekome da dodje i da probaju da osete to nesto sto samo Vojvodina ima? I onako tribine zjape prazne, pa neka se popune, jer sam siguran da ima mnogo osoba koji poput mene mogu postati verni navijaci Vojvodine.

Izvinjavam se na poduzem postu.
Dobro došao. Prepoznao sam sebe u tvom postu. Mene je to ludilo zvano Voša postepeno počelo da hvata početkom mojih studija sada već davne 2006, redovan sam bio na stadionu tokom čitavog studiranja, čak sad i čuvam sve ulaznice :) . Prošao sam sve faze u navijanju i sve tribine, od istoka, zapada, severa, pa povratka na istok (sezonska naravno) i sada ponovo zapad kada je džabe :mrgreen: . Danas kada sam manje u NS a više u Bosni opet mi ne prođe dan a da ne pomislim na Vošu, bilo to gledanje neke utakmice, čitanje novosti o klubu ili obično piskaranje ovde na forumu. Zato mislim da treba da istrpimo studentariju na tribinama do kraja sezone, jer mislim da sam pozitivan primer uticaja Voše na razvoj mladog čoveka :D . Ako se barem 10% od njih konvertuje u navijače, a siguran sam da hoće ako nastavimo sa dobrim igrama, onda je to uspeh i ova akcija je imala smisla. Derbi u zadnjem kolu sa čergom biće prvi test lojalnosti. Pišem ovo iz iskustva i nije me sramota da priznam. Sećam se kao da je to bilo juče kada je na kraju jesene polusezone (moje druge sa Vošom, decembra 2007 mislim) Pop zavukao ciganima stativu gol iz slobodnjaka kako sam samo skočio na sred zapada, okružen fanovima čerge, iznenadio sam i sam sebe , ja novootkriveni slaninar :D . Nije prošlo puno vremena od tada a ta bolest zvana Voša je jača svaki dan :cheers:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
OverForty
Posts: 49
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:12 pm
Location: Grbavica, Centar, Zapad

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by OverForty »

Jedva cekam to poslednje kolo, sad su valjda naucili di im je mesto
Over fifty
Locked