19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Šta je najrealnije u utorak?

Poll ended at Sun Mar 17, 2013 10:14 am

Pobeda
5
100%
Remi
0
No votes
Poraz
0
No votes
 
Total votes: 5

Damir 025
Posts: 18
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:12 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Damir 025 »

madda fakka wrote:Zaboravi da napisem o besplatnim kartama :) nisam za to da se sada uvede neka simbolika za naplatu ali ako nastave ovako momci da igraju, vratice se i oni koji su zaboravili na stadion i siguran sam da bi i oni platili. Kao drugo koliko sam video samo mojih poznanika koji simpatisu Vojvodinu (a ne prate fudbal uopste) i dosli su protiv Rapida i platili 500 dinara. E za te ljude treba dati besplatnu kartu da se vrate na stadion. I ja sam se naslusao danas likova koji su igrali 2+ poluvreme, pitaju ko je taj mali 33 sa zutim kopackama itd. Otici ce oni sa stadiona ne brinite kad tad a pravi ljudi ce se vratiti. Pravi trenutak ce biti utakmica sa czv na kraju sezone samo ako nastave momci ovako da igraju bice nas dosta na zapadu.
Bolan ce to biti proces,a daj Boze da bude kao sto govoris. Jel ne treba dobra igra tima za koji navijaju biti razlog da se ljudi opet vrate na stadion,a ne besplatne karte?! Ja sam ubedjen da bi danas bila bolja atmosfera da je bilo duplo manje navijaca,ali koji stvarno navijaju za Vosu.
Danas ustanes na zapadu i viknes ajmo Vosa,pogledaju te svi oko tebe i nasmeju se slatko,jel poenta da se neko stidi da navija na svom stadionu zbog takvih padobranaca?!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by kafe bagdad »

Mozda je vreme za transparent: STOP BESPLATNIM KARTAMA? :devil:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Grba_NS »

Turija wrote:Pored svih primedbi na pozorišnu atmosferu (i drugih navijački iritirajućih), smatram da treba istrajati sa besplatnim ulazom do letnjih evropskih utakmica, kada ulaznice treba da dobiju simboličnu cenu (recimo tih 100 i 50 dinara).Neka dotle ljudi dolaze, stiču naviku, pa makar nemo sedeli.Za klince je, takođe, veoma dobro, jer će prihvatati stadion kao svoj.Kada klinci dođu samo 1-put godišnje na novosadski stadion, (uz tatu koji mu je kupio blizanački dres) osećaće ga kao stran, ali kad dolaze svake 2 nedelje, počeće da se osećaju kao Vošini navijači.
Drugo, koliko god je osiromašen Sever, prelaskom dosta momaka na Zapad, mislim da je dobitak neuporedivo veći; Zapad je, konačno, postao domaća tribina.Na Zapadu se sad navija, aplaudira i skandira, a ne samo mirno posmatra utakmica.Još uvek je to sporadično, ali ništa ne može preko noći.
Znajući da Novosađani (srednja generacija i stariji ljudi) priznaju samo Zapad za tribinu na koju se ide na utakmicu, sa ovom grupom momaka naučiće i kako se navija za svoj klub.Stara Garda može sama da zaori Istok, ali na Zapadu, bez ovog prelaska, to je nemoguća misija, jer nema ko da ga podigne na noge (par pojedinačnih pokušaju, postaju iluzorni, pa i takvi ljudi brzo odustanu). Osim vrhunskog izdanja Voše na terenu, sa puno golova u protivničkoj mreži (a to se ne može očekivati na svakoj utakmici), nema aplauza i bodrenja na Zapadu, dok sa Grupom ima.
Treće, ovo je sad investicija za budućnost.A, svaka investicija u startu je trošak, nerviranje i strepnja, ali i optimističko očekivanje.
Četvrto, pun stadion je motiv igračima, preporuka navijačima, ugled Klubu i dobra škola klincima da osete fudbalsku atmosferu.Ja mislim, kako vreme bude proticalo, uz dobre igre Voše, dolazak Jubileja, promeniće se i izgled i atmosferu tribina.
Mislim da će Zapad, uskoro, postati tesan i da će i ostale naše tribine postati opcija za praćenje utakmica naše Voše (ako ne može na Zapad, dopašće im se sigurno Istok, jer ima svoj poseban šarm, pa i Mali Jug, odakle se kretalo u ozbiljnu priču.
Sever ostaje ultra navijačka tribina, pa ko ostane bez karte moraće da odgleda utakmicu ,,na nogama" (a i to ima svojih čari).No ipak, ja očekujem da će se Sever dobro popuniti i bez takvih poseta, ali i biti spreman da prihvati sve koji žele da gledaju Vošu (iz bilo kog ugla sa stadiona).
Doktorski objasnjeno, kao i uvek!
User avatar
Milan
Posts: 4180
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Milan »

Da ne bih citirao oba posta (analizu igraca i ovaj o poseti), samo dubok naklon ka mudrim recima Gos'n Turije!

Sto se severa tice, malo iritira veliki broj pripadnika mladje generacije na zapadnoj tribini u obelezijima grupe. Njihovo prisustvo medju Firmom bi se moralo podrazumevati! I za vecinu nas je rano za navijacku penziju, a kamoli za momke od dvadeset i koju, pa cak i mladje...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Tancha »

Свака част Турији на написаном, отприлике исто размишљамо само ја не умем да то на тако лепо "скоцкан" начин изнесем :mrgreen:

Мишљења сам да треба "истрпети" студентарију, кладионичаре, симпатизере цз&пфк и целу ту булументу. Зашто? Па добар део њих очигледно (по посети јуче) већ има неку навику да долази редовно, па нека је бесплатан улаз и једини разлог. Такви ће до следеће сезоне накупити 5-6 утакмица, упознати цео тим Војводине, радовати се головима... Самим тим, кад у последњем колу дође Звијезда, гарантовано ће имати помешана осећања и неће Војводину гледати комплексашким очима пуним мржње. Да ме нико не схвати погрешно, не очекујем од оваквих да буду најватренији део Запада и заклети сланинари, али исто тако не видим ниједну лошу ствар у томе да се база оних који на Војводину у Новом Саду макар "благонаклоно гледају" прошири. Наравно, Војводина није ту да би било коме била "други клуб", и такви људи нису и не треба да буду никакав озбиљан фактор ни на једној трибини Карађорђа, али нека их, нек' долазе, гледају, уче... То би био неки краткорочан, брзо видљив ефекат бесплатног улаза и пуног запада. За неки дугорочан, што би рецимо било потпуно преображење ових људи, је потребно време, али ово је прави пут.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by johnny »

Bilo je sterilnih delova zapada i istoka i dok su se naplacivale ulaznice.

Veci problem je onaj sa razglasa, sta je on zamislio gde je?
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Telep »

Krasic na tribinama..da nije na pomolu neka letnja transfer bomba? :mrgreen:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by lazarr »

Telep wrote:Krasic na tribinama..da nije na pomolu neka letnja transfer bomba? :mrgreen:
Misliš li da je Krasić bolji od Alivodića?
Krasa jeste naš, ali njegova karijera je u velikom padu. Zato mu nikad ne bih preporučio da se vrati u naš fudbal i da se blamira na ovdašnjim livadama.
Bolje da ode u penziju kao gospodin čovek a upamćen kao veliki igrač.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem, utorak 14:30h

Post by Grof Žekula »

severozapad wrote: Za razliku od Milana i desnog krila, meni se jako svideo njihov kapiten - br.3. Dečko kao da nije imao sa kim da igra i odličan je i u defanzivi i kad se igra preseli kod protivnika. U prvom je više igrao štopera, u drugom prešao na levog beka.
Dao bih i Pavlovića i Smiljanića za njega!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Dejan »

Milos Josimov
http://www.youtube.com/watch?v=fPdC-ajF9L4" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by bobanrb »

johnny wrote:Bilo je sterilnih delova zapada i istoka i dok su se naplacivale ulaznice.

Veci problem je onaj sa razglasa, sta je on zamislio gde je?
Zbog dotičnog sa razglasa sam poželeo da odigramo 0:0 pa nek ide život ;)
Last edited by bobanrb on Wed Mar 20, 2013 11:44 am, edited 1 time in total.
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Telep »

lazarr wrote:
Telep wrote:Krasic na tribinama..da nije na pomolu neka letnja transfer bomba? :mrgreen:
Misliš li da je Krasić bolji od Alivodića?
Krasa jeste naš, ali njegova karijera je u velikom padu. Zato mu nikad ne bih preporučio da se vrati u naš fudbal i da se blamira na ovdašnjim livadama.
Bolje da ode u penziju kao gospodin čovek a upamćen kao veliki igrač.
Nisam mislio na to gari..vise sam to rekao sarkasticno :) Em sto nema sanse da se vrati (a i sto bi kad tamo ima sigurno nekih 50 soma za sedenje na tribinama), em sto ne bih voleo da se vrati..To bi bila veca kocka nego sa Apijom. Krasa nije odigrao cestitu utakmicu godinu i po dana, ako ne i vise.
A Alivodica mislim da ne bi menjao ni za koga :cheers:
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by budababa »

Možda su nam očekivanja bila malo visoka nakon one partije protiv OFK-a, ali i juče je to prilično korektno izgledalo. Uspeli smo da sačuvamo svoju mrežu, a usput i nastavili trend efikasnosti. Posle dosta vremena imamo veći broj igrača koji potezom može da reši utakmicu ili barem donese prevagu, čak i kada tim kao celina ne funkcioniše na očekivanom nivou. Pauza će nam dobro doći jer nas čeka paklen raspored u nastavku, sa akcentom na gostovanje crnom blizancu (stvar prestiža, ne gajim iluzije o tituli) i revanš meču polufinala kupa. Interesantno, tek danas iz medija saznajemo da je "persona non grata" prisustvovao jučerašnjem meču; verujem da bi od plebsa sa severozapada dobio potvrdu da mu nismo zaboravili neke stvari.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8862
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Radoye »

Tancha wrote:Свака част Турији на написаном, отприлике исто размишљамо само ја не умем да то на тако лепо "скоцкан" начин изнесем :mrgreen:

Мишљења сам да треба "истрпети" студентарију, кладионичаре, симпатизере цз&пфк и целу ту булументу. Зашто? Па добар део њих очигледно (по посети јуче) већ има неку навику да долази редовно, па нека је бесплатан улаз и једини разлог. Такви ће до следеће сезоне накупити 5-6 утакмица, упознати цео тим Војводине, радовати се головима... Самим тим, кад у последњем колу дође Звијезда, гарантовано ће имати помешана осећања и неће Војводину гледати комплексашким очима пуним мржње. Да ме нико не схвати погрешно, не очекујем од оваквих да буду најватренији део Запада и заклети сланинари, али исто тако не видим ниједну лошу ствар у томе да се база оних који на Војводину у Новом Саду макар "благонаклоно гледају" прошири. Наравно, Војводина није ту да би било коме била "други клуб", и такви људи нису и не треба да буду никакав озбиљан фактор ни на једној трибини Карађорђа, али нека их, нек' долазе, гледају, уче... То би био неки краткорочан, брзо видљив ефекат бесплатног улаза и пуног запада. За неки дугорочан, што би рецимо било потпуно преображење ових људи, је потребно време, али ово је прави пут.
Po meni, nisu oni ciljna grupa vec njihova buduca deca!

Usadi li se u njih taj crv sumnje u superiornost blizanaca, i makar i najmanja klica slaninarskog duha vec u sledecoj generaciji ce se stvoriti tlo mnogo pogodnije da sve to proklija i nabuja, nece biti toliko monolitno to ubedjenje da u zemlji Srbiji postoji izbor izmedju samo dva kluba i da je svako ko misli drugacije u najmanju ruku nenormalan.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 19. kolo: Vojvodina-Donji Srem 3:0

Post by Krle »

Mali osvrt: Nastić se nije snašao juče, Runi je u formi kao na zalasku karijere, Kosović i Gaćinović, a bogami i Šušnjar, svetla budućnost voljenog kluba. Đura izrastao, Vranješ zaradio i podršku i vreme za prilagođavanje, Trajković i dalje izaziva grčeve u stomaku kad se zaleti ko muva bez glave, Vule sjajan, Đurić vrlo dobar, Katai je lenji genije, Abu je imao najprljaviji dres.

Pajser za razglasom da se mane Pepersa kad želimo da pozdravimo igrače nakon kaljužanja i ipak visoke pobede.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Locked