100 godina kluba

User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Stexman »

Evo kao sto sam i obecao, moje vidjenje grba i kako bi to po meni trebalo da izgleda.
Necu da objasnjavam jos zasto je sta uradjeno, to cu ostaviti vama da protumacite a kasnije mozemo da razvijemo diskusiju. ;)
Mozda dizajnerski nisam odradio kako treba ali je ovo to sto sam zamislio!


Image
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 100 godina kluba

Post by shecky »

Daljac svaka cast za post!!
Stex bogami nije lose mogu ti reci :) ali bez uvrede meni ipak najvise svidja ona prva stara sto je Daljac stavio.. nekako je retro skorz jednostavna.
Ova tvoja newage varijanta ima previse zvezda za moj ukus (if u know what i mean xax )

ooo bokte jos zaboravi na ovo .. opet proradio onaj slaninarsko-delbojtroterovski osećaj .. znaci najodvala koju sam dosad vido na forumu :)
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Stexman »

Kapiram za zvezde, al koliko ja znam mi smo prvi metnuli zvezdu na grudi i to plavu i bas tako okrenutu.
I oni ne nose zvezdu vec petokraku, to je velika razlika! ;)
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 100 godina kluba

Post by shecky »

Pa mozda al igra reci.. petokraka,zvezda.. ...ff....
Skontao sam za naopacke varijantu ,kao sto rekoh nije uopste lose ali da ga jebes nekako mi vise pase starinjska varijanta ..
Ili ako te ne mrzi aj probaj sa varijantom da crveno belo ne bude dijagonalno neko na sred srede? :)
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Zelja95 »

Ma manite se menjanja izgleda Grba,ovaj je najlepsi i ne treba ga dirati. Ja sam samo za to da se dodaju 2 zvezde iznad grba,ili jedna(ali 2 se nalaze na grbu Vojvodine na redarskim pancirima) i da upotpunimo jubilej! :)
Sto se tice i same proslave po gradu,na svaku banderu pored 3 zastavice koje su i sada istaknute(negde skinute)(zastava Srbije,APV i Grada Novog Sada) istaci i zastavicu pola belu pola crvenu sa grbom Vose i iznad grba gde god 100 godina. Postaviti svuda po gradu. Kao sto se radi za vreme Exita ili neke druge manifestacije,treba na one kablove sta god da su sto vise u Zmaj Jovinoj istaci pola belo pola crveno i ispisano ћирилицом a moze i latinicom FK Vojvodina 100 godina,nesto na tu foru. Ima mnogo varijanti,videcemo sta ce se obistiniti. Naravno otvaranje Sopa pod hitno. Pre svega toga,idemo po taj Kup ! :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 100 godina kluba

Post by Radoye »

Zelja95 wrote:Ma manite se menjanja izgleda Grba,ovaj je najlepsi i ne treba ga dirati.
:cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Salvador »

Po meni je krajnje vreme da modernizujemo grb i podrska svima koji razmisljaju u tom pravcu.
Ipak, bas mi se i ne svidja predlozeni oblik zvezde, radije bih da to ostane nesto slicno sadasnjem ili originalnom obliku, ali da se stilski obogati.
Kada nadjem vremena, uradicu predlog.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 100 godina kluba

Post by shecky »

Zelja95 suvise si klinac da bi imao prava da komentarises menjanje grba :) heheh .. zezam ali u svakoj sali...
Meni se iskreno ovaj trenutni ne bas svidja.. ,opet sa druge strane ne bih da modernizujemo jer upravo ta 100ka koja nas ocekuje za manje od 1god mi nekako vuce na pocetak.. tj da napravimo pun krug i da krenemo iz pocetka.
Pogledajte Slaviju oni jos i dalje nose isti grb ako se ne varam a cak im ne pise ni ime kluba na njemu.. u tome je i fazon ljudi..
Stavis grb i svako zna sta znaci ,ne trebas istorijat da saras po njemu da stavljas one dve cuvene zvezde koji apsolutno ne znace nista i maltene ga sad svi imaju kao fensi trensi..
Znaci belo crveno sa obrnutom dijagonalom i plavom zvezdom na dnu ..eeeeeventualno u zvezdu upisati 1914 i to je to.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 100 godina kluba

Post by ssnigd »

Ako se vec vrsi izjasnjavanje oko tih zvezdica iznad kluba, onda sam apsolutno protiv toga.

A apsolutno sam za onu prvu verziju grba, gde je plava zvezda u donjem cosku.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Perf
Posts: 22
Joined: Sat Mar 09, 2013 3:36 pm

Re: 100 godina kluba

Post by Perf »

Image

Samo ubaciti "zlatni okvir"! Ne treba nam milion zvedica i slicne gluposti.
Grb treba da bude jednostavan i prepoznatljiv! Grb nije lepsi/bolji ako je na njega natrpano vise stvari!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: 100 godina kluba

Post by shecky »

E taj!!!! :)
I to cak na dresu i ne praviti okvir za grb nego samo na crvenom delu dresa zaseknuti beli deo ispod plava zvezda i cao djaci :)
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 100 godina kluba

Post by nboya »

Image
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 100 godina kluba

Post by madda fakka »

nboya wrote:Image
Ako si vrsan u Corel i Photoshop, mogu da te zamolim da napravis svetlo plavi dres? :) Ovo jako dobro izgleda :!:
I Bog je Slaninar...
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 100 godina kluba

Post by nboya »

Image
Image

Image
Image

Image
Image
UPRAVA NAPOLJE!!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 100 godina kluba

Post by recni galeb »

i tako bi postali prvi klub koji nosi grb na desnoj strani, takoreci van srca? :mrgreen:
Locked