18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Šta će za Vošu u subotu značiti BSK?

Poll ended at Sat Mar 09, 2013 12:33 pm

Bodove Spasa Krademo (pobeda)
50
98%
Baš Smo Kilavi (remi)
1
2%
Bruka, Sramota, Katastrofa... (poraz)
0
No votes
 
Total votes: 51

Passazir
Posts: 41
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by Passazir »

kowalski wrote:Ocigledan je napredak. Prosle sezone 0:4, sad 3:3 u 9. minutu nadoknade. Bice da je zato sto se BSK zestoko pojacao.
Nisi pisao o napretku posto smo pobedili Smederevo u gostima posle dugog niza godina.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by kowalski »

Ja inace ne pisem o napretku dok ga ne vidim, a osim napucavanja na Abubakara, vrljavljenja Vulicevica i Bosketa/Alivodica/(dopisi koga hoces) i manicnog ubacivanja napadaca bez ikakve konkretne ideje cim zagusti, ne vidim sta se to promenilo. Smederevu brani trener golmana inace.
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by madda fakka »

kowalski wrote:Ja inace ne pisem o napretku dok ga ne vidim, a osim napucavanja na Abubakara, vrljavljenja Vulicevica i Bosketa/Alivodica/(dopisi koga hoces) i manicnog ubacivanja napadaca bez ikakve konkretne ideje cim zagusti, ne vidim sta se to promenilo. Smederevu brani trener golmana inace.
Ako ne vidis napredak u odnosu na jesen...
I Bog je Slaninar...
Passazir
Posts: 41
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by Passazir »

madda fakka wrote:
kowalski wrote:Ja inace ne pisem o napretku dok ga ne vidim, a osim napucavanja na Abubakara, vrljavljenja Vulicevica i Bosketa/Alivodica/(dopisi koga hoces) i manicnog ubacivanja napadaca bez ikakve konkretne ideje cim zagusti, ne vidim sta se to promenilo. Smederevu brani trener golmana inace.
Ako ne vidis napredak u odnosu na jesen...
Taj decko nije branio protiv nas.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
User avatar
churguzijanac
Posts: 2049
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by churguzijanac »

Da se razumemo, ja ne vidim nista tragicno u ovih 3-3. Lose smo otvorili utakmicu i to je to. I mnogo bolje ekipe tesko okrecu posle 0-2 i promasenog penala, tako da ne vidim cemu preterani pesimizam. A nije mi jasan ni optimizam da mi mozemo do titule sa -9, pogotovo u ovoj nasoj ligi gde svi znamo kako stvari funkcionisu!

Jedino sto me zabrinjava u celoj prici je broj golova koji smo primili (5 na tri poslednje utakmice).To je mnogo!
User avatar
Milan
Posts: 4170
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by Milan »

Prvi penal za nas je bio cist kao suza. Njihov i nas drugi nisam video (visak piva u krvi), ali drugar pored mene mi rece da su smesni. Mi smo primili glupave golove i mozemo biti zadovoljni ovim bodom. Zadovoljni iz razloga sto je nakon 2:0 njihov najistureniji igrac stajao na 40 metara od njihovog gola. Onakav bunker bi i Barsa tesko probila,a kamoli "moćna" Vosa. Supic poveo poslednji napad do polovine i uputio centarsut nakon koga je pao izjednacujuci gol. Supa asistent :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by borrissey »

Prepucavanje forumaša, niti preterarani cinizam nemaju nikakvog smisla. Nego, može li neko napisati koju reč o igri? To je mnogo važnije od samog rezultata u ovom meču...

Nisam video Milanov post... :cheers:
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by kowalski »

madda fakka wrote:
kowalski wrote:Ja inace ne pisem o napretku dok ga ne vidim, a osim napucavanja na Abubakara, vrljavljenja Vulicevica i Bosketa/Alivodica/(dopisi koga hoces) i manicnog ubacivanja napadaca bez ikakve konkretne ideje cim zagusti, ne vidim sta se to promenilo. Smederevu brani trener golmana inace.
Ako ne vidis napredak u odnosu na jesen...

Ako je napredak 5 primljenih golova u 3 prolecne, u odnosu na 7 u 15 jesenjih utakmica, onda u redu.
Image
fare
Posts: 2802
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by fare »

U zaustavnom vremenu, mlađani Kosović, nakon asistencije Supića, zatresao je mrežu Danilovića, za bod “Stare dame“ ??????? SUPIC asistent :cheers:
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by johnny »

Neverovatno je da ovaj mahalski klub sa onakvim stadionom igra prvu ligu u bilo kojoj zemlji...
Sve je nadrealno u tom naselju (??), od stadiona (?) i prilaza kod žute kuće (???) do obitavalaca te komune...
Kežman sa buljukom dece u stadionskoj kafani do gola u 95. minutu - sve je neverovatno...
Bolje je da smo danas kiksnuli nego u sredu, valjda će izvući pouke ko treba.
User avatar
Turija
Posts: 10688
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by Turija »

Nisam nezadovoljan sa rezultatom 3:3 na gostovanju (pa makar i u Borči), od domaćina koji je žestoko napumpan za ovaj meč, kao verna i odana blizanačka filijala.Istina, nisam ni zadovoljan, osim u delu da se nijedan naš igrač nije povredio.Slažem se, potpuno, sa komentarima menagera i Boske87.Zaista nije normalno pobediti svaku utakmicu u ligaškom takmičenju (ma kakvo ono bilo), a pogotovo pred polufinale Kupa, koje nam sledi u sredu.
Sa ofanzivnijim načinom igre, za očekivati je da će se primati više golova, ali će se zato više i davati.Za mene je uvek bolje igrati 3:3, nego 0:0 (uz antipropagandu fudbala).Fudbal se igra za golove i bodove, a otvorene utakmice daleko više privlače navijače, nego bunkerice sa obe strane.
Škripi nam više nego što bi smelo sa štoperskim parom i levim bekom.To se videlo još u Antaliji, a i protiv Spartaka, zato za mene nije iznenađenje 3 primljena gola u Borči.Po ovom pitanju se mora ozbiljno poraditi, već sada, a naročito do revanša na Karaburmi.
Ništa nam ozbiljno nije pokvario ovaj remi, čak je i ojačao imidž ekipe, tj da je opasna svih 90 minuta, i da se ne predaje ni na gostujućem terenu.Vidi se da igrači žele pobedu i da se igra na nju.Ja podržavam da se istraje u tom pravcu i da u godini Jubileja igramo najbolji i najprivlačniji fudbal u JSL.
Last edited by Turija on Sat Mar 09, 2013 7:42 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by kapri »

Napredak je 7 datih golova u 3 utakmice. Za sad to mi je sasvim dovoljno.
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by Ponosan! »

http://sportal.rs/news.php?news=95612" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by Dejan »

"Kontakt" kod penala za BSK se odigrao izvan kaznenog prostora, kako to nije skandalozna odluka sudije za redakciju mozzartsporta?
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by Nevernik »

Sva tri penala su teska smejurija. Doduse, snimano sa jednom kamerom samim tim gledano samo iz jednog ugla.
Golovi su smejurija.
Sa sve Batom koji drzi neku bukvicu na poluvremenu.

Koliko mi se takmica protiv Spartaka ucinila solidnom (prvih sat vremena) ovo vec podseca na jesen. Uz pride katastrofalnu odbranu.
Ali, dobro, videcemo vec u sredu da li se prolecna Vosa razlikuje od jesenje.
Locked