18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Locked

Šta će za Vošu u subotu značiti BSK?

Poll ended at Sat Mar 09, 2013 12:33 pm

Bodove Spasa Krademo (pobeda)
50
98%
Baš Smo Kilavi (remi)
1
2%
Bruka, Sramota, Katastrofa... (poraz)
0
No votes
 
Total votes: 51

User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

18. kolo: BSK-Vojvodina 3:3

Post by budababa »

Dve pobede i četiri postignuta gola, igra koja počinje da liči na fudbal, ali uz sve to odmerene izjave i svest da može i mora bolje... Ovakav pristup pokazuje da je Voša na dobrom putu da sazri i preskoči olaka obećanja o pohodu na titulu i "bacanju svih karata na kup", te da pristupom "najbitnija je isključivo sledeća utakmica" korak po korak dolazi u situaciju da ispuni naše ambicije. U naredne tri utakmice treba položiti ispit(e) zrelosti, pobedama vršiti pritisak na vodeći dvojac u prvenstvu i napraviti dobar rezultat pred uzvratni susret u kupu, a sve to pre dvonedeljne pauze koja sledi zbog obaveza reprezentacije u kvalifikacijama za SP. Prva (i samim tim najvažnija, u skladu sa gorenavedenim) prepreka na tom putu biće borčanski BSK, tim koji igra po tankoj liniji opstanka u elitnom takmičenju. Raspored u prva tri kola im nije išao na ruku, jer im je zapalo da igraju utakmice protiv prvog, petog i trećeg na tabeli, ali to već ostaje njihova briga. Meč prvog kola protiv partizana im je odložen (igraće ga sutra), dok su u subotu u Užicu poraženi sa 1:0. Ovo će ujedno biti i susret timova sa najlošijom (35) i najboljom odbranom u ligi (9 primljenih golova). Naša prednost, pored činjenice da imamo kvalitetniji tim, može biti i ta što će BSK-u meč sa nama biti treći takmičarski u nedelju dana, te taktika sa puno trčanja i presingom na polovini protivnika može da pomogne da se meč ranije prelomi. Takođe, ovo će Vojvodini biti prvi zvaničan meč u stotoj godini postojanja, te se nadamo da nas igrači neće izneveriti izostankom dobrog rezultata, ali ni mi njih slabom podrškom u Borči. Zajedno do nove pobede!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by Grof Žekula »

Odmoriti nekoliko igrača za Kup - pre svega Ađurua, Vranješa (može da igra jedan deo utakmice, ali da bude starter u sredu), Abua (Šušnjar od početka), kao i staviti Trajkovića na halfu, a Nastića na levom beku.

Milsim da je to i više nego dovoljno pobediti BSK u Borči, na "Vizelj parku"...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by Toto Riina »

Preporuka svima da isprate ovo gostovanje stadion jeste mali, ali tribina je uz sam teren i moze odlicno da se ucestvuje na igru i rezultat. Treba pruziti sansu mladjim igracima i ne treba stvarati veliki pritisak pred ovu utakmicu.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by madda fakka »

http://www.utakmica.rs/3-jelen-super-li ... ina/najava" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo malo i statistike za one koji hoce da igraju tiket
I Bog je Slaninar...
User avatar
OverForty
Posts: 49
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:12 pm
Location: Grbavica, Centar, Zapad

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by OverForty »

Samo da nastavimo tu statistiku.
Over fifty
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by laki »

Gledao sam na onoj djubrovskoj televiziji sos-u pregled one jucerasnje jos djubrovskije prijateljske utakmice: bsk - partizani. Ljudi, koja je ono smejurija!! Igraci bsk-a su ocigledno imali grip svi do jednog.

Ali da se okanem onog sto svi vec znamo i da kazem da je teren u katastrofalnom stanju a najavljeno je da ce od danas uvece pa narednih nekoliko dana non stop padati kisa. Ako tako bude bilo, mi cemo igrati tamo po blatu gorem od kabelovog pomocnog terena u tim istim uslovima. Obzirom da ne sumnjam da ce protiv nas bsk igrati autotobus rovovsku bajonet taktiku, ako zaista bude pljustalo naredna dva dana, treba bez ikakvog razmisljanja traziti odlaganje utakmice posto ni Real ne bi mogao da pobedi na onom pasnjaku. To samo partizani mogu! Plus da daju 4 gola :roll:
Image
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by limanfkv »

Po meni trebalo bi odmoriti najbitnije igrace za sredu i po cenu rezultata.
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by Box »

Arena sport prenosi utakmicu Borac-Zeljeznicar... ok , da li je moguce da nas svi toliko izbegavaju. Realno , igramo bolji fudbal od petokrake (sto je dokazano vise puta par godina u nazad) , od crnog blizanca cemo biti bolji bar duplo cim ode tole-teleca glava sa trona.Jako bi voleo da krene onaj "Vosa TV" i da se po :shit: svim tv stanicama na sred cela...
1892
Posts: 1062
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by 1892 »

limanfkv wrote:Po meni trebalo bi odmoriti najbitnije igrace za sredu i po cenu rezultata.
Nije mi jasno sta znači ovo odmarati igrače posle dva odigrana kola, a vidim da se to baš potencira po forumu, čak i u našoj ligi, kakva je takva je, verujem da ne bi trebalo da bude problem da prvoligaški igrač odigra 3-4 utakmice u 2 nedelje. Sa druge strane pozdravljam svaki put odluku da, ukoliko se proceni da je protivnik slabijeg kvaliteta, par bitnijih igrača ostaviš na klupi a šansu prużiš omladincima.
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8862
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by Radoye »

Nije toliko stvar u odmaranju (ipak ko sto rekose pre mene rano je jos u sezoni) koliko u cuvanju, treba li nam ta beda da nam se povredi par kljucnih igraca sad s BSK-om pa da u sredu igramo sa rezervnim timom? Te seljobere bismo svakako trebali dobiti i sa omladincima a protiv OFKe ce nam trebati svi da budu spremni.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by limanfkv »

1892 wrote:
limanfkv wrote:Po meni trebalo bi odmoriti najbitnije igrace za sredu i po cenu rezultata.
Nije mi jasno sta znači ovo odmarati igrače posle dva odigrana kola, a vidim da se to baš potencira po forumu, čak i u našoj ligi, kakva je takva je, verujem da ne bi trebalo da bude problem da prvoligaški igrač odigra 3-4 utakmice u 2 nedelje. Sa druge strane pozdravljam svaki put odluku da, ukoliko se proceni da je protivnik slabijeg kvaliteta, par bitnijih igrača ostaviš na klupi a šansu prużiš omladincima.
Smatram da su pojedinci iz naseg tima nespremni i za jednu utakmicu nedeljno, a zasto je to tako to ne znam. A napisao sam da bi voleo da se odmore najbitniji jer strahujem od Terze. BSK je lako potkupljiva ekipa i nazovi te me paranočnim, ali prilično se plasim da njihovi "mesari" ne odrade nesto prljavo.
1892
Posts: 1062
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by 1892 »

Koliko se ja iznerviram kad pogledam ove nase konferencije i ove kvazi-novinare koji nisu u stanju da postave jedno jebeno pitanje, i svaki put kazem sebi da necu gledati sledeci put i ne da mi djavo mira pa opet pustim. Nije ni cudo sto nam je novinarstvo kao profesija na najnizim granama kad vlada toliki amaterizam da je to stvarno vec smesno.

Ps ova gospodjica deluje veoma pristojno i sto mi se svidja lepo vlada terminologijom tj ne gresi kod imena igraca, stadiona, klubova sto je inace boljka velikog broja devojaka( novinara, PR-a...) u svetu sporta...
Come on you Reds!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by laki »

Ali ja ne mogu da poverujem da neko dodje na konferenciju i da ne zna da postavi jedno pitanje, ej! Pa to je sramota za novine/televiziju za koje radi!! Jer novinar kad postavlja pitanje prvo mora da kaze i za koga radi, cime automatski dobija malu dozu besplatnog marketinga kompanija, da je tako nazovemo, ili list, za koji taj novinar radi! Koji amateri sunce ti poljubim!
Image
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 18. kolo: BSK-Vojvodina, subota 14h

Post by madda fakka »

limanfkv wrote:
1892 wrote:
limanfkv wrote:Po meni trebalo bi odmoriti najbitnije igrace za sredu i po cenu rezultata.
Nije mi jasno sta znači ovo odmarati igrače posle dva odigrana kola, a vidim da se to baš potencira po forumu, čak i u našoj ligi, kakva je takva je, verujem da ne bi trebalo da bude problem da prvoligaški igrač odigra 3-4 utakmice u 2 nedelje. Sa druge strane pozdravljam svaki put odluku da, ukoliko se proceni da je protivnik slabijeg kvaliteta, par bitnijih igrača ostaviš na klupi a šansu prużiš omladincima.
Smatram da su pojedinci iz naseg tima nespremni i za jednu utakmicu nedeljno, a zasto je to tako to ne znam. A napisao sam da bi voleo da se odmore najbitniji jer strahujem od Terze. BSK je lako potkupljiva ekipa i nazovi te me paranočnim, ali prilično se plasim da njihovi "mesari" ne odrade nesto prljavo.
Ja se isto slazem da nam je tekma sa OFK bitnija od BSK. Sto se tice odmora slozio bih se da treba eventualno nekog ostaviti na klupi a neke igrace zameniti ako bude povoljan rez za nas. Igrati po kaljugama i blatu nije isto kao i po travi jer su vece sanse za povrede i treba vise snage istrcati 20m po blatu nego po travi. Oni ce igrati panzer-podzemni bunker taktiku i napad i sredina ce imati puno posla. Iskreno stavio bih Vranjesa i Adjurua na klupu (po potrebi da udju) Abua i Kataia zamenio ako bude, po nas, dobar tok tekme. Ako se bude igralo po blatu odbrana verujem da nece imati puno posla kao protiv Smedereva. U sredinu bih stavio Radoja, Poletanovica i mozda Miotosevica, mali Susnjar da udje ranije nego inace. E sada gledam napolju se bas smrklo verujem da ce pljusak ako se desi mozemo ocekivati oranicu u Borci... SAMO HRABRO DO NOVE POBEDE!!

P.S. Ko li je glasao za remi? :D
I Bog je Slaninar...
Locked