17. kolo: Vojvodina-Spartak 2:1

User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Boske87 »

Opet se ja vraćam na Nušu :D , kakav seksi naglasak, naše konferencije konačno prijaju ljudskom oku, još kada bi nabavili bolje mikrofone pa da čujemo kao ljudi :mrgreen: .
U vezi teme, nadam se da će Vranješ dobiti šansu od prve minute a i Nastića bih volio viditi na levom beku. Idealan štoperski tandem su Djurić-Trajković ali ipak mogu da shvatim upotrebu Jokića, ima i on svoje kvalitete uprkos očajnoj brzini.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by madda fakka »

Moji utisci video klipa odozgo.... Meni je odlican marketinski potez da ova devojka vodi press. Pokazuje se da smo "internacionalni" klub, a Vranjes je pokazao da mu godi to sto je dao pobedonosni gol tj da je vec sada tj odmah po ulasku u teren ispunio ocekivanja. Steta sto Alivodica nisu doveli isto verujem da bi isto sa osmehom na licu govorio, ipak bio je asistent vodeceg gola u Smederevu.

Bio sam u Smederevu iskreno jedva cekam sutra 14h stadion "Karadjordje", nadam se da ce mi ostaviti dobar utisak kao iz Smedereva. Ako povoljno prodje po nas ova utakmica, imamo "lakse" utakmice naredna 2 vikenda a onda krece kom opanci a kom reebok patike :)

Verujem u pobedu koja ce biti teska ali zasluzena tj da cemo pametnom igrom doci do nje.... NAPRED VOSA!!
I Bog je Slaninar...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by lexa »

Spartak i Rad su dve ekipe koje mozda i najvise respektujem od protivnika u nasoj ligi.
Ocekujem apsolutno otvorenu utakmicu jer Spartak je do sada pokazao da prema
nama nema nimalo respekta i da svaku utakmicu ide otvoreno na pobedu.
Mozda je to dobro jer pokazalo se da mi muku mucimo sa bunker ekipama poput BSK Borce,
Smedereva, Metalca i slicnih. S druge strane, sigurno ce to biti i malo neobicna situacija za
nase igrace jer sada preko puta sebe imaju ekipu koja je dosla igrati a ne parkirati autobus
ispred gola.
Iskreno se nadam da je pobeda iz Smedereva ulila dodatno samopouzdanje i da cemo pre
svega na pametan i lukav nacin resiti ovu utakmicu. Na samom startu trebamo pokazati ko je
gazda na Karadjordju jer Spartak je veoma nezgodan kada se razmase.
Spoj mladosti i iskustva je mozda i najverodostojnije pokazan upravo u ekipi Spartaka, bar
u okvirima nase lige.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Passion »

Ау што волим када ми се врати онај осећај да ухватим себе како ми иде пена на уста дан пре текме! 3 месеца...што је пуно, пуно је.... :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Tony Starks »

Marcello wrote:
Radoye wrote:Hocel' biti negde da se gleda za nas u pecalbi? :?:
tv.utakmica.rs

Kaze mi drug da ovde moze sve da se gleda. Ti pokusaj.
Pošto nema prenosa, neće biti ni strima na tom sajtu, niti bilo gde drugde. Jbg Radoje, ne gine ti neki tekstualni prenos. :)

Spartak je ozbiljna ekipa i treba očekivati gustu tekmu. S druge strane Spartak se verovatno neće zatvoriti, a mislim da će otvorena utakmica zapravo nama biti prednost u odnosu na utakmice koje igramo sa teškim bunkerašima. Bilo bi idealno da damo rani gol. Obrni okreni, očekujem pobedu. Idemo!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Nikola »

Sad su me zvali trojica prijatelja da idemo na tekmu, a nisu isli od besa jos od kradje kupa. Razlog nije besplatan ulaz, nego neka nova doza optimizma koja lebdi suncanim
Novim Sadom. Vazno je da ne poletimo previse i razmisljamo samo od utakmice do utakmice.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by nboya »

Enver :hurray:
UPRAVA NAPOLJE!!!
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Ljubomir1996 »

http://www.mozzartsport.com/uzivo-prenos/utakmica/10209" onclick="window.open(this.href);return false; Ovde imate textualni prenos...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Nikola »

Pun zapad, lepo popunjen sever i istok. Otvorena i lepa utakmica, nekoliko odlicnih akcija i prilika,
Bobi Novakovicu se steglo veliko slaninarsko srce, imao je 1 na 1 sa supom i puno vremena, ali je sutirao pored gola.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by ogi »

Nikola wrote:Pun zapad, lepo popunjen sever i istok. Otvorena i lepa utakmica, nekoliko odlicnih akcija i prilika,
Bobi Novakovicu se steglo veliko slaninarsko srce, imao je 1 na 1 sa supom i puno vremena, ali je sutirao pored gola.
Ako je tako, da li su ovi iz mozzart sporta na istom stadionu?
Slaba poseta na stadionu iako su karte bile besplatne,za sada ima oko 1.500 navijača. Gostojućih navijača još uvek nema ali se nadamo da će i oni doći
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Stexman
Posts: 2566
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Stexman »

A sta bi za onom saradnjom i HD streamom, sto su radili prenos iz Turske? To vise ne radi?
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by nboya »

ogi wrote: Ako je tako, da li su ovi iz mozzart sporta na istom stadionu?
Na SOS-u kazu oko 5 hiljada
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2566
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Stexman »

Kakvi su to neredi na stadionu? Navodno Marinci srusili ogradu!?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2680
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Grof Žekula »

Mondo wrote:Fudbaleri Vojvodine i rukovodstvo kluba mogu biti zadovoljni početkom drugog dela sezone.

Posle pobede nad Smederevom u prvom "prolećnom" kolu slavili su i u subotnjem duelu sa Spartak Zlatibor vodom (2:1).

Da prvi čovek "lala" Ratko Butorović bude još zadovoljniji, pojačanje iz Novog Pazara Enver Alivodić jedan je od najboljih igrača. U sredu je asistirao, a protiv Subotičana postigao vodeći gol za Novosađane na Karađorđu.

Oko 5.000 gledalaca videlo je zanimljiv meč, koji je mogao da bude odlučen već u prvom poluvremenu, da je Alivodić iskoristio pas Aleksandra Kataija. Doduše, Spartak je takođe mogao i da izjednači, ali Slobodan Novaković nije iskoristio zicer pred čuvarom mreže svog bivšeg tima.

Drugo poluvreme počelo je drugim golom Vojvodine. Na pas Ađurua, Aleksandar Katai u 57. minutu ubacio je loptu u mrežu polu-volej udarcem.

Gosti su brzo izjednačili, pogotkom Đorđa Despotovića glavom, ali nisu smogli snagu da izjednače. Meč su završili sa igračem manje zbog isključenja Vidaka Bratića.
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 17. kolo: Vojvodina-Spartak, subota 14h

Post by Schteph_F89 »

Odlicno popodne (a nama sa strane i prepodne),prava fudbalska predstava,lepo popunjene tribine.Vazna tri boda i pre svega nastavljen je pobednicki niz i talas dobre atmosfere...Igru nisam mogao bas najbolje da pohvatam ali je delovalo dobro sto i rezultat svedoci.Idemo dalje,Ofk je izgubio,nadam se da cemo ih mi ubrzo dokrajciti sto se kupa tice a u ligi isto uraditi i sa Bsk-om! Samo hrabro do nove pobede... :cheers:

p.s.marinci srusili ogradu koja deli istok,verovatno zato sto smo i mi njima,samo sto su oni jos dobili batina od drotova i isterani su napolje...:frown:
Locked