16. kolo: Smederevo-Vojvodina 1:2

Šta očekujete u Smederevu?

Poll ended at Wed Feb 27, 2013 11:33 am

Pobedu!
49
82%
Mršavi remi.
8
13%
Razočaravajuću igru i poraz...
3
5%
 
Total votes: 60

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

16. kolo: Smederevo-Vojvodina 1:2

Post by budababa »

U sredu se, nakon gotovo tromesečne pauze, nastavlja šampionat Srbije u fudbalu. Crveno-beli, osokoljeni dobrim rezultatima na pripremama, sa neskrivenom dozom optimizma putuju u Smederevo, gde bi, kada se baci pogled na tabelu, trebalo da imaju lak zadatak protiv „fenjeraša“. Međutim, tradicija opominje i svedoči o tome da su Novosađani poslednji put trijumfovali u Smederevu 14. maja 2008. godine, zabeleživši tada pobedu od 1:2 (strelci za nas bejahu Grozdanoski i Buač). To nam je u poslednjih devet utakmica u nekadašnjoj prestonici Srpske despotovine bio i jedini trijumf, pa se ne treba uljuljkati ni solidim rezultatima iz Antalije, niti zbog krize koja potresa Smederevo (prati LINK). Izvesno je da u timu Vojvodine neće biti štopera Trajkovića (kartoni) i Jokića (lakša povreda).

(vreme odigravanja utakmice objavićemo kada dobijemo zvaničnu potvrdu)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 27.02.

Post by Red Marquis »

budababa wrote: (vreme odigravanja utakmice objavićemo kada dobijemo zvaničnu potvrdu)
http://www.fkvojvodina.rs/2013/02/smede ... 14-casova/" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by Nikola »

Posle veoma mnogo vremena pocinje nastavak prvenstva. Termin odigravanja krajnje nezgodan, ali ko je u prilici nece zazaliti ako ode na gostovanje. Stadion odlican za navijanje, gradjen u stilu engleskih. Protiv njih uvek je bilo tesko, doveli su mnogo novih igraca. Pored statistike koja nam ne ide na ruku, umereni sam optimista. Vidimo se u
Smederevu!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by laki »

Da da, u sredu u 14h se vidimo u Smederevu hahaha, necu moci ni na tvu da pratim ako bi SLUCAJNO prenosili a ne da idem u Smederevo. Koji jebeni indijanci, ja ne mogu da verujem! Prvo kolo u sredu, jbt?!?!

Inace, glasao sam za pobedu jer sam nepopravljivi optimista ali ako je neko ukleti klub onda je to Vosa. Pa reko da ubijem malo to prokletstvo metodom pozitivnih misli :)
Image
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by Schteph_F89 »

Stvarno mi nije jasno ko je glasao za poraz...jedino logicno objasnjenje je da su to gosti,navijaci drugih timova...
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by naseljekolumbija »

budababa wrote:Izvesno je da u timu Vojvodine neće biti štopera Trajkovića (kartoni) i Jokića (lakša povreda).
Danas sam citao da je Jokic spreman za Smederevo.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by Tony Starks »

Šta više reći o toj svinjariji, samo u Srbiji je moguće da nakon ludačke pauze od tri meseca prvenstvo počne u sredu u ranim popodnevnim časovima, ali kad vidiš njuške koje nam vode zajednicu prvoligaša poput Babarogića i "Žuće" Jankovića, ništa ne može da te čudi. Pa to su ljudi koji već godinama ne umeju makar malo da izmešaju one "bergerove tablice", pa im prvenstvo već par godina ima potpuno isti raspored. Ko je u mogućnosti neka se zaputi za Smederevo, ko nije verovatno će morati da se osloni na neku radio varijantu jer koliko vidim na sajtu Arene prenos nije u planu.

Na osnovu većine jesenjih igara očekivao bih neki mršav iks, ali na talasu pobede nad petokrakom i dobrih rezultata na pripremama, kao i dosta dobro odrađenog prelaznog roka, umereni sam optimista da bi mogli da se vratimo iz Smedereva sa sva tri boda. Koliko vidim oni su u prilično lošoj situaciji, trebalo bi to iskoristiti i zabeležiti pobedu na samom startu i eventualno otvoriti dobru seriju na početku polusezone koja će doprineti da ovo proleće više liči na Kizino, a manje na Vukićevićevo.

GAZI VOŠO!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by the Gari »

Ne računajući neobjašnjivu endemsku nemoć brotiv Rada, mislim da je Smederevo već tradicionalno ekipa koje se najviše plašim u ovoj našoj "super" ligi. Sve te silne mrcvareće utakmice s nijednim ili jednim golom (koji padne između 76. i 82. minuta) već mi se stapaju u jednu te istu... Uvek je s njima bilo teško k'o tuč! Sećam se kad su nas - u vreme "slavnog" Sartida - očetkali 2:0 onako rutinski na "Karađorđu", a ekipa s Istoka negde u drugom poluvremenu odlučila da se okrene na drugu stranu i gleda kako se, na pomoćnom igralištu, novoformirani ragbisti Vojvodine hrabro bore protiv favorizovanog Dorćola.

A sećam se i da smo im jednom uterali pet komada, potpuno neočekivano, mislim da je Raša Batak dao neki gol s pola terena. Ako bih prognozirao, ja bih rekao da će i ovo biti jedna od tih tekmi gde se očekuje krompir, a naprasno padne više golova, te bih raspalio 4 plus! Mislim da će biti najmanje 3:1 za nas i ne temeljim ovu pretpostavku ni na kakvoj objektivnoj analizi.

E, a ova pauza, pa početak u sredu u 14h, pa to je takav pankeraj da ja nemam reči. :frown:

PS By the way, šta se sad dešava s Rašom Batakom?

EDIT: Uvek može biti veći punk!
http://www.mondo.rs/s279790/Sport/Fudba ... afora.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by limanfkv »

the Gari wrote:PS By the way, šta se sad dešava s Rašom Batakom?
Koliko ja znam zavrsio je (sasvim finu) karijeru u Mogrenu iz Budve. Pre toga u Rusiji igrao dve godine (Dinamo Moskva), nakon cega se seli u Tursku gde je igrao 5 godina.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by the Gari »

@limanfkv
Hvala. Da posle te Turske sam je izgubio nit... On je bio jedan od onih igrača o kojima se često govorilo da bi mogli da se vrate, ali je nekako uvek bilo "rano", dok jednog trenutka nije postalo kasno. Ista situacija kao i sa Jocom Tanasijevićem.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by Red Marquis »

Ima li negde raspored utakmica do kraja sezone?
Io odio Belgrado
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by madda fakka »

Red Marquis wrote:Ima li negde raspored utakmica do kraja sezone?
Po datumima nema (cak ni FSS sajt nije postavio tako nesto) ali najlakse da odes na tabelu na naslovnoj strani ovog sajta i da obrnes gostovanja tj utakmice kod kuce :) Jedino sto se zna je odigravanje polufinalnih utakmica kupa cak ne znam jel iko objavio kandidaturu za domacinstvo finalne utakmice...
I Bog je Slaninar...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by novosadjanin »

Red Marquis wrote:Ima li negde raspored utakmica do kraja sezone?

http://www.dnevnik.rs/sport/raspored-pr ... -superlige" onclick="window.open(this.href);return false;

Tri utakmice se igraju u sredu: gostovanja Smederevu i Radnickom(KG) i kuci protiv OFK.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by Djisa »

Znam da nije vezano za Smederevo, ali mi je jako bitno da znam kada igramo sa Spartakom! Da li je sigurno u subotu i u koje vreme?
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 16. kolo: Smederevo-Vojvodina, sreda 14h

Post by Rabba »

Red Marquis wrote:Ima li negde raspored utakmica do kraja sezone?
http://www.superliga.rs/index.php?optio ... &Itemid=67" onclick="window.open(this.href);return false;

Stoji od pocetka sezone.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked