15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by budababa »

Treće prvenstvo zaredom jesenju polusezonu zatvaramo utakmicom na Marakani, gledajući (po starom, ne tako dobrom, običaju) u leđa prestoničkim blizancima. U prethodnom kolu olako smo ispustili treću poziciju, te poslednji meč polusezone dočekujemo kao četvoroplasirani tim na tabeli. Kako smo igrali i koliko smo pogađali, i ovo nam je (pre)puna kapa. I pored svih problema koji nas tište, valjalo bi brojčano solidno ispratiti stari klub na ovom gostovanju, jer su ovakve utakmice dovoljan motiv da sve loše stvari do nedelje gurnemo pod tepih. Termin odigravanja utakmice postavićemo kad dobijemo zvaničnu potvrdu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by Nikola »

Nisam zadovoljan mnogim stvarima u klubu, ali ovo je vise od utkmice. Ovo je borba protiv jednog visedecenijskog udbaskog sistema koji je sada na vrhuncu. Ovo je utakmica gde na jedan dan treba da ostavimo sve lose stvari, da prepunimo kavez i hrabro i odvazno iz petinih zila podrzimo nas klub. Svi u smrdljivi bg i na laznu marakanu da dotucemo vucicev fudbal menadzer klub.
ПУШТАМ КИШУ!
1914
Posts: 16
Joined: Thu Nov 08, 2012 3:37 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by 1914 »

Ja mislim da ce nam zvezda naplatiti(nasi ce se sklanjati sa terena) to sto smo ih pobedili prosle sezone dva puta.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by Nikola »

Udba nikom ne bi dala jedan bod, a ne dve utakmice. Vitezu od sopota je pritisak rastao i tako moze da rezonuju neupucene ili izmanipulisane osobe. Nase treba da bude da damo maksimalnu podrsku 90 minuta, ostavimo sud posle utakmice! Igramo protiv sistema, nemoj sami sebi da budemo najveci protivnik.
ПУШТАМ КИШУ!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by lazarr »

Kao i uvek najvise se obradujem pobedama protiv blizanaca, ali mislim da se to ovoga puta sigurno nece desiti.
Dug se mora vratiti.
Nama ni ne treba previse ta pobeda a njima je to poslednja sansa da ostanu u trci sa crnima. Idealna prilika da poravnamo racune (bar do sledeceg muckanja).
Zato, za vikend u kladionicu i tuzna srca zatezem keca za sve pare koje trenutno imam.
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by Milan »

lazarr wrote: Zato, za vikend u kladionicu i tuzna srca zatezem keca za sve pare koje trenutno imam.
Da imam i 10 puta dojavu, protiv Vojvodine ne bih mogao nikada odigrati...
POŠTO OBRAZ ???!!!
lazarr
Posts: 813
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by lazarr »

Milan wrote:
lazarr wrote: Zato, za vikend u kladionicu i tuzna srca zatezem keca za sve pare koje trenutno imam.
Da imam i 10 puta dojavu, protiv Vojvodine ne bih mogao nikada odigrati...
Jasno mi je sta hoces da kazes, ali.....

Srce je srce, ali realnost je nesto drugo.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by limanfkv »

Za vikend najlaksa utakmica, dajemo dva komada minimum. :wink:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by nboya »

Slazem se. U svim glasanjima za gol meseca ove sezone smo imali po tri-cetiri predloga. Bilo bi lepo da i u decembarskom glasanju bude toliko predloga, a obzirom da je utakmica sa Zvezdom jedina utakmica u decembru - zna se sta to znaci :wink:

Pa da vidimo u subotu - moze li corava koka ubosti zrno
UPRAVA NAPOLJE!!!
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by DekiFirma »

Nikola wrote:Svi u smrdljivi bg
:evil:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by Nikola »

Lazo, realnost je da se pre svake tekme sa blizancima mraci i prosipaju se razne teorije zavere u kojima inspiraciju pronalaze novinari treceg oka. Godinama to citam i godinama se ispale prognozeri koji sada tipuju na nekom drugom mestu. A gle cuda crv pusta novoregistrovani clan.
Svako nek pruzi podrsku klubu na nacin na koji misli da je najbolje, ali nek ne kvari atmosferu pre i tokom meca. Bice prilike za ocenu i sud o igri. Siguran sam da ce vecina naci nacin i motiv da podrzi klub u utakmici sa posrnulom usnicinom igrackom.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by Tony Starks »

lazarr wrote:Srce je srce, ali realnost je nesto drugo.
Ako ćemo realno, baš je realnost da smo u poslednje vreme uglavnom karali petokraku i to vrlo često u momentima kad je njima bilo bitno, u prethodne dve sezone su baš u duelima s nama bili izbacivani iz trke za titulu (2:2, 0:2), smenjivali smo im trenere i izazivali turbulencije u upravi i nezadovoljstvo među navijačima, tako da bih ja pre rekao da je ta priča o našem šurovanju s njima jedan veliki mit. Osim toga, kakvi god da su odnosi dva kluba bili pre, prateći neke izjave naših glavešina ove jeseni rekao bih da je letošnja afera Abubakar dodatno pogoršala te odnose, tako da i zbog toga ne verujem da će biti tu bilo kakvih dilova.

Naravno, to ne znači da nećemo izgubiti, može biti svašta. Ako utakmica bude sportska i bez uticaja sa strane, prvenstveno od strane sudija, mislim da imamo neke šanse. Koliko god da smo slabi ove jeseni, oni su i mnogo gori. Gledao sam dosta njihovih tekmi ove sezone, ako mi našim igrama ne zaslužujemo četvrto mesto, oni bi danas da ne nose taj usrani dres bili na nekom desetom mestu po prikazanim igrama. Imamo najbolju odbranu u ligi, a oni jednu od najgorih. Da li će njihova odbrana konačno da primi manje od par komada ili će naši napadači konačno nekom metnuti više od jednog - videćemo. Utakmice poput te su uglavnom utakmice za sebe i malo imaju veze sa trenutnom formom i sl, tako da je sve moguće.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by milancl »

Što se tiče zadnjeg kola prošlog prvenstva, za mene je onaj ko misli da je nameštena utakmica mentalno poremećen. Zar mislite da se utakmica namešta u nadoknadi vremena?

Mislim da i ovako loši nismo ništa lošiji od cigana. Oni imaju očajnu odbranu, znamo kako mi teško dajemo golove ali i primamo. Igraćemo sasvim sigurno i protiv sudija. Poslednjih godina smo popravili skor na gostovanju njima i ne vidim razlog da se oni ne plaše nas. Mi smo izgubili samo jednu utakmicu u prvenstvu, a vreme je više da njima prestane "da pomaže neko odozgo". U svakom slučaju, što neko lepo reče idemo tamo da se borimo protiv jednog sistema, jednog državnog projekta, da nas bude što više i da što bolje podržimo svoj tim (ma kakvo mišljenje imali o dešavanjima u klubu poslednjih godina zaboravimo to bar na jedno popodne, jer ovo je više od obične utakmice), a krajnji ishod kakav bude da bude. Biće slađe ako bude pozitivan po nas. A ako izgubimo podignute glave da napustimo čmarakanu, da igrači zasluže da mogu da nas pogledaju u oči posle svega, to je najbitnije.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by Dejan »

Zurnal
Дерби кола играју Црвена звезда и Војводина на Маракани у 19,00 часова и овај меч преносиће ТВ Прва.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina

Post by Red Marquis »

Po meni, mi nemamo šta da izgubimo. Da se razočaram u naše ne mogu, jer se to desilo odavno. Čak mislim da će biti zanimljiv meč, neću reći i kvalitetan, jer to bi bilo previše za igrače oba tima :mrgreen:

Baloteli je digao formu izgleda, još ako bude imao barem malo voljnog momenta mogao bi konačno jednom i da uradi nešto za svoj klub kad treba...
Io odio Belgrado
Locked