15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Locked
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by simicpk »

Za sve Slaninare:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=WUsROIOs4vQ[/video]
Jedem luka i slanine, navijac sam Vojvodine!!!
ФКВ
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by King »

JA SAM VEROVAO! :deal:
Last edited by King on Sat Dec 01, 2012 11:36 pm, edited 1 time in total.
lazarr
Posts: 817
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by lazarr »

http://www.mondo.rs/s268943/Sport/Fudba ... tavku.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tradicija se nastavlja. Saljemo im trenere na biro za zaposljavanje.
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Stexman »

Da je ostao Zaga, kontam da bi verovatno bili jesenji prvaci :sorry:
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by andi_fkv »

Cestitke igracima na ubedljivoj pobedu u sred "marakane". Sad mi je jos vise zao zbog onih bezveznih kiksova, lagano bi mogli biti jesenji prvaci :D
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Nikola »

Ludnica u kavezu, svi u transu! Osecaj bolji od seksa! Drago mi je da su zapusena usta svima koji su sumnjali u prethodnu pobedu nad cergom, koji su seruckali o vracanju bodova, cudima, mudima. Ne treba to zaboraviti.
Sad hocu da osvojimo kup! Svaka cast igracima, oprastam im mucenja ove sezone.
ПУШТАМ КИШУ!
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Ljubomir1996 »

Nema mesta radovanju...Ajmo svi da oteramo ovu upravu, da je ostao Zaga, bili bismo jesenji prvaci!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Tony Starks »

Kako se Boske iskusno pokenjao sektašima na šetalicu sa Džajkinim likom. :rolll:

Sve u svemu, perfektna utakmica, nemam šta da zamerim. Uz malo više koncentracije Abua i Moreire mogli smo da ih napunimo do vrha, ali i ovako je i više nego dovoljno. Pohvale svim igračima, sve je odlično funkcionisalo. Svaka čast, momci, isprskali ste ih pošteno u sred rupetine. :klanjanje:

Vignjević po rezultatima i igri u polusezoni je čak iza Vukićevića, ali eto kao i Vukićević on sezonu završava trijumfom nad udbašima, pa eto da pohvalim i njega da je očigledno dobro spremio utakmicu i taktiku, dobra prva postava i izmene, tako da je srpski Murinjo ispao smešan i zasluženo je još jedan u redu petokrakinih trenera koji zahvaljujući Vojvodini postaje nezaposlen.

Za kraj, nadam se da se ovim okončavaju večite priče o nekom našem sklanjanju petokraci i šurovanju s njima, hajde što tuđmanovci verglaju takve gluposti, nego što je i među Slaninarima taj mit uzeo maha. Treću sezonu uzastopno im uzimamo ključne bodove u trci za titulu.

Još jednom bravo za igrače i za sve Slaninare u kavezu, ništa lepše nego čuti kako "dozvoljeno pušenje" odzvanja lažnom marakanom na kraju tekme! :cheers:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by DUB »

:greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
:shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: :shit:
ImageImageImageImage
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Turija
Posts: 10706
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Turija »

Čestitke našim momcima!
Naše lepo predstavljanje domaćoj sportskoj javnosti.Muka za reportere, kao i one koji kažu da Vojvodina nema navijače (neverovatno da jedan čovek sa doktoratom, i dugim sportskim i političkim stažom, može da pokažu takvo neznanje, ili pak, averziju prema stogodišnjoj tradiciji FK Vojvodine :oops: ). Šta tek onda očekivati od mase polupismenog sveta?
Šteta, i žao mi je, što smo olako promašili onoliko zrelih prilika, i što ih nismo razbili tako da ne zaborave u narednih 10 godina - da za svagda nauče šta je Vojvodina.
Zato, uživajmo u večerašnjoj veoma važnoj pobedi :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Petrovic.B
Posts: 59
Joined: Mon Dec 05, 2005 4:11 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Petrovic.B »

Pustili smo kurvestiju, ali da ne primi 6 komada :mrgreen:
Svaka cast za borbenost i igru, Bravo za Firmu, igrace i upravu.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Ljubomir1996 »

Petrovic.B wrote:Pustili smo kurvestiju, ali da ne primi 6 komada :mrgreen:
Svaka cast za borbenost i igru, Bravo za Firmu, igrace i upravu.
Upravu?
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by Boske87 »

Mogla je pući petarda u drugom poluvremenu da je bilo više koncentracije i bezobrazluka sa naše strane ali opet ne treba biti alav :D. Nemam poverenje u trenerske kvalitete Vignjevića ali moram mu odati priznanje na davanju šanse omladincima koji su danas briljirali. Ima nešta u ličnosti Vignjevića što mi govori da ima muda, onaj predrkan pogled prema zapadnoj tribini na kraju utakmice me kupio :mrgreen:.
Iako su svi danas bili odlični izdvojio bih Đurića, bez njega u odbrani teško da bi ovo dobili, čovek mora da bude u startnih 11.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by ogi »

[video]http://www.youtube.com/watch?v=WyNszArtXMw[/video]

Отеран још један "cрпски Мурињо". Ако неко нађе целу утакмицу на YT, нека постави линк. Страшно ми је жао што утакмицу нисам могао гледати уживо.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by tulip »

I jos me drze na čmarakani - neprocenjivo!
...crvenoj zvezdi je dozvoljeno pušenje!
DAJ GOL!!!
Locked