15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4177
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Milan »

Ovakve pobede lece sve rane! Ni dva dana posle utakmice mi glas ne dolazi sebi. Ostaje velika zal sto im nismo metnuli jos par komada, pa da pisemo istoriju. A bili su zreli, jos kako. Sve pohvale ekipi, a posebno odbrani koja je delovala kao da jos u tri utakmice ne bi od ovih pacera primila gol. Koliko nam malo treba...

Da li je neko naleteo negde na snimak cele utakmice? Zahvaljujuci ljubaznosti i profesionalizmu MUP-a, velika vecina nas je usla tek u 30. minutu utakmice. Mada, bez obzira na to, rado bih pogledao utakmicu u celosti.

A sad nam ostaje skoro tri meseca do pocetka prolecnog dela da na miru strepimo... :popa:

p.s. Odlicni klipovi koje su postavili Brick i Kanidja!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina, subota 19h

Post by PZS »

madda fakka wrote:
madda fakka wrote:Samo da kazem da ne verujem da ce ishod biti povoljan po nas, jer zvezda mora da pobedi... Ne znam... Gledajuci unazad kako sada politicari otvoreno podrzavaju ona dva kluba ne pise se nikome dobro ne samo nama. Ali zivi bili pa videli i drugu uzastopnu pobedu na samoproklamovanoj tzv marakani i da im oteramo 5og trenera sa klupe buahahaha :cheers: :cheers:
E sada cu da pojedem g...a koja sam izas...o NEKA!! :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Oterali smo im Bajica, Hristica, Jankovica.. znam za jos dvojicu ali ne mogu da se setim imena.. a zar je bitno ;)

Mislio si na Dusana Bajevica? :cheers:
Pa on je otisao sa utakmice pre kraja meca... sada je bilo ludilo na tribinama, ali na toj utakmici - potpuni delirijum :devil:
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
milancl
Posts: 474
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by milancl »

Milan wrote: Da li je neko naleteo negde na snimak cele utakmice? Zahvaljujuci ljubaznosti i profesionalizmu MUP-a, velika vecina nas je usla tek u 30. minutu utakmice. Mada, bez obzira na to, rado bih pogledao utakmicu u celosti.
Upravo tako... Najgori je osećaj bio, stojiš ispred ulaza i čuješ radovanje, ne znaš ko vodi. Stojiš ispred čmarakane a zoveš kući da pitaš koji je rezultat :frown:
a što se tiče snimka cele utakmice, ako se pojavi na yt, pogledaće se bar 2-3 puta :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Passion »

milancl wrote:Upravo tako... Najgori je osećaj bio, stojiš ispred ulaza i čuješ radovanje, ne znaš ko vodi. Stojiš ispred čmarakane a zoveš kući da pitaš koji je rezultat :frown:
a što se tiče snimka cele utakmice, ako se pojavi na yt, pogledaće se bar 2-3 puta :cheers:
Зар смо се тако јако драли кад није могло да се сконта ко је метно? :greenbutt:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
milancl
Posts: 474
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by milancl »

Passion wrote:
milancl wrote:Upravo tako... Najgori je osećaj bio, stojiš ispred ulaza i čuješ radovanje, ne znaš ko vodi. Stojiš ispred čmarakane a zoveš kući da pitaš koji je rezultat :frown:
a što se tiče snimka cele utakmice, ako se pojavi na yt, pogledaće se bar 2-3 puta :cheers:
Зар смо се тако јако драли кад није могло да се сконта ко је метно? :greenbutt:
Još kako... :D
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 15. kolo: crvena zvezda-Vojvodina 0:3

Post by Toto Riina »

Danas je odrzao predavanje jedan od cenjenijih profesora u Novom Sadu i u zavrsnoj reci kaze "kolege to sto sam vam danas predavao pravi razliku u poslovanju kao Abubakar na marakani" :!:
Locked