14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by borrissey »

the Gari wrote:
najo wrote:Pozdrav svim slaninarima.Dugo vec pratim ovaj forum,a evo sad sam odlucio da se ukljucim u nadam se,zdravu diskusiju.
Dobrodošao! :cheers:

A što se zdravlja tiče, on je, kao što znaš, uz Vojvodinu uglavnom narušeno... :wink:
Ja bih dodao - odavno - narušeno :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by gospodinFKV »

Pa dobro majku mu je*em, je l' mi nemamo para za one male stalke za mikrofone, stvarno skrnavo izgleda konferencija svaki put kad se tako dodaju mikrofonima i tupkaju ih o sto... :frown:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Nikola »

Hajde da dodjemo svi i podrzimo voljeni klub pre preduge zimske pauze i pre meca sa politickim projektom zvnim crvena petokraka.
Radnicki se nalazi u krizi rezultata, ali ima dosta iskusnih igraca koji znaju da igraju na rezultat. Svi na stadion!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by madda fakka »

Nikola wrote:Hajde da dodjemo svi i podrzimo voljeni klub pre preduge zimske pauze i pre meca sa politickim projektom zvnim crvena petokraka.
Radnicki se nalazi u krizi rezultata, ali ima dosta iskusnih igraca koji znaju da igraju na rezultat. Svi na stadion!
Ne sam u rezultatskoj krizi, predsednik kluba je podneo ostavku prosli vikend....
I Bog je Slaninar...
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by kuzma liman »

madda fakka wrote:
Nikola wrote:Hajde da dodjemo svi i podrzimo voljeni klub pre preduge zimske pauze i pre meca sa politickim projektom zvnim crvena petokraka.
Radnicki se nalazi u krizi rezultata, ali ima dosta iskusnih igraca koji znaju da igraju na rezultat. Svi na stadion!
Ne sam u rezultatskoj krizi, predsednik kluba je podneo ostavku prosli vikend....
[video]http://www.youtube.com/watch?v=56nQAkfR8E8[/video]
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by kowalski »

Treba doci u nadi da cemo videti poslednju utakmicu kapitena, golmana, centarhalfa Trajka, na stadionu Vojvodine. One iznad njih na zalost verovatno cemo morati i dalje da gledamo sa mucninom u stomaku. Rezultat me naravno ne zanima, jedino sto je tu i tamo interesantno je da li ce Vojvodina i 17. utakmicu ove sezone po redu zavrsiti tako sto ce dati jedan ili nijedan gol.
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by ssnigd »

Radnicki je tim u raspadu. Odgledao sam mec protiv Slobode i to je ista ekipa i ista iogra kao i prosle godine. Jedino im nije igrao onaj dugajlija Tintor, koji im je ipak najbolji igrac. Kako su oni prosle godine bili toliko kola treci na tabeli, ja nemam pojma. Meni je to nekako uzasno antipaticna ekipa i nadam se da cemo im ovde uterati 4 komada :mrgreen: Doduse za to bi nam trebalo 4 utakmice po 90 minuta :deal:

Poslednji mec ove sezone, besplatni ulaz(a to je ipak najbitnije za posetu :mrgreen: ) prilika da malo napunimo vise tribine i da odgledamo konacno neku dobru utakmicu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Nikola »

Volim utakmice u kojim preko puta imamo navijacku grupu i u kojim se oseti tenzija. Degustira se kuvano vino i divani se o predstojecoj utakmici, o predugoj pauzi, ali se i planira gostovanje vucicevoj crvenoj zvijezdici.
ПУШТАМ КИШУ!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Drina »

Da li ce negde biti prenos?
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by fare »

Ima radio prenos http://www.uzivoradio.com/novi-sad.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Passion »

Ми беше освајамо куп? :greenbutt:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by SlaNNinar »

Po mom mišljenju, ovo je bila naša najbolja utakmica još od Rapida i ja sam zadovoljan kako je Vojvodina igrala. Naravno, nikako ne možemo biti zadovoljni rezultatom, jer ekipa koja je 14. na tabeli se kući jednostavno mora pobediti. Međutim, ne može se reći da nismo stvarali šanse, da se nije videla želja, da nije bilo uzbudljivo... Opet ta realizacija :frown: Ako momci ovako budu igrali i na ''Marakani'', učačkaćemo ga tamo, siguran sam.
Vignjević kaže da je takođe zadovoljan igrom.
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-igra ... a-zamerim/" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by limanfkv »

Radnicki je najseljackija ekipa koju sam gledao u zivotu.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Red Marquis »

Passion wrote:Ми беше освајамо куп? :greenbutt:
Velika je šteta što će ovoj generaciji dupla kruna izmaći, a toliko odskaču kvalitetom...

Naši mečevi su obično 85 minuta socijalne melodrame sa veštačko osmišljenim triler završecima, a danas je na programu otpočetka bila staromodna komedija sa 22 Stanlija i Olija. Koliko smotanih šeprtlja na jednom mestu...Danas se barem nisam smarao...Mom senzibilitetu ipak više leži ovakva parodija na fudbal od tugaljivog mrljavljenja na koje nas je Vignja navikao.

Čestitke magu na klupi, samo mislim da je Ađuru trebao još ranije da uđe, jer realno, ko bolje od njega može prevagu na terenu da ostvari, i ko više od njega ima taj ubilački instinkt za golovima?
Do marta se rešiti Abua i Bojovića i probati da završimo treći sezonu sa maksimum 15 datih golova :frown:
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by naseljekolumbija »

SlaNNinar wrote:Po mom mišljenju, ovo je bila naša najbolja utakmica još od Rapida i ja sam zadovoljan kako je Vojvodina igrala. Naravno, nikako ne možemo biti zadovoljni rezultatom, jer ekipa koja je 14. na tabeli se kući jednostavno mora pobediti. Međutim, ne može se reći da nismo stvarali šanse, da se nije videla želja, da nije bilo uzbudljivo... Opet ta realizacija :frown: Ako momci ovako budu igrali i na ''Marakani'', učačkaćemo ga tamo, siguran sam.
Vignjević kaže da je takođe zadovoljan igrom.
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-igra ... a-zamerim/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ми онда нисмо гледали исту утакмицу.Момци не знају лопту да приме а камоли да дају гол. Ако се нешто не промени у зимској паузи ништа од купа.
Locked