14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by kowalski »

SlaNNinar wrote:ja sam zadovoljan kako je Vojvodina igrala.
Vignjević kaže da je takođe zadovoljan igrom.

That makes two of You.
Image
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by DUB »

kowalski wrote:
SlaNNinar wrote:ja sam zadovoljan kako je Vojvodina igrala.
Vignjević kaže da je takođe zadovoljan igrom.

That makes two of You.
It takes two for tango...

Sve u svemu, nista novo vredno pomena, sem mozda vrhunskog poteza uprave za animaciju publike igricom "Pronadji izlaz sa stadiona".
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by kowalski »

Dobro si proso, ipak si izasao na vrata. Ima i drugih opcija.

Image
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by kej »

Gledam tabelu i ne mogu da dođem sebi kad vidim koji su krševi od ekipa dali više golova od ovih naših majstora. Javor duplo više?? Novi Pazar 17? Ovaj raspad od Radničkog je danas bio zreo za 8:1, kao nekad.
Pa i ovakav Radnički je dao više golova od nas u ovom prvenstvu. Kako bre, KAKO?? Ova ekipa ulazi u stogodišnju istoriju kluba kao prva ekipa koja za čitavu prvenstvenu polusezonu nije dala dva gola na jednoj utakmici. Sve što treba je da i protiv cigana budu tako benigni. Samo nešto brljaju, muljaju, okolišaju.. šutni više tu loptu, *eb'la te lopta!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Mare »

Budimo realni, prvo poluvreme jeste bilo za zaborav, ali drugo poluvreme su odigrali mnogo bolje. Samo u drugom delu utakmice stvorili smo minimum ali minimum 6 vrlo dobrih prilika za gol, e sad to što ne znamo da ga metnemo to je druga priča. Redom su se ređale prilike, prvo Trajkovićev šut sa 10-tak metara tik uz stativu, Boske je promašio najmanje dve dobre prilike, ona najbolja sa tri metra nakon prodora Kataia kad kasni za delić sekunde,pa onda glavom sa nekih pet metara, posle toga je i Katai (svaka čast za današnju partiju) ponovo nakon solo prodora uputio oštar šut iskosa sa leve strane, čini mi se preko gola. Abu je bio najmanje jednom u dobroj prilici, zapamtio sam onu kad se ishalavio i šutao sa nekih 6-7 metara umesto da je vratio povratnu gde je imao dva slobodna igrača, Bojovićev šut iz nekog polu okreta tik uz desnu stativu, Bojketov slobodnjak gde njihov goša krajnjim naporom čupa loptu iz donjeg desnog ugla, one polu prilike posle gužvi u njihovom kaznenom neću ni da nabrajam. Bilo je šansi, ne možemo reći da nije, da je samo trećina od ovih ušla, drugu bi mi sad pesmu ovde pevali. Jednostavno imamo ove sezone (i ne samo ove) problem sa tom realizacijom i to je naša rak rana. Pa setite se i perioda kad nas je vodio Miki Rajevac, najčešći rezultat je bio 1-0 i strelac Despotović, a to je bila jedna od uspešnijih sezona. Bilo bi zanimljivo videti koliko smo kornera izveli, ja mislim da je bilo 10-tak. Imali smo totalnu dominaciju, ja ne znam da li su oni imali šut u okvir gola, bilo je par kontri pred kraj, ali su to naši pozatvarali, jednom je Jokić koji sve bolje i bolje igra odlično intervenisao klizećim startom i tako sprečio da Radnički uopšte dođe u priliku da uputi udarac ka Supiću.
Nije to neka lepršava igra, ali ne možemo reći da nismo imali šanse, jbg, ne znamo da ga damo, ko nam je kriv...
To je ta naša Voša, to je ono što sam pisao pre utakmice, kad god uradimo nešto dobro, skupi se malo više ljudi i kad svi očekuju pobedu mi zeznemo stvar. Tako je bilo i pre a tako je i sad.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Drina »

Place mi se kada vidim kako svi govore o nekoj leprsavoj igri, a ne vide da je to ustvari zato sto je jebeni Radnicki skoro na dnu tabele i da se raspadaju! Kako bi voleo da nas cigansture odvale! Ovo go**o od trenera ne mogu da gledam vise!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by uporan »

Utakmica prava prvenstvena. Sto je rekla jedna legenda exYu fudbala "rezultat iz real". Dugo goru ekipu nisam gledao u NS. Nekoliko potencijalno dobrih kontri su upropastili. Potezi Vignjevica?! Izvodjenje najboljeg pojedinca na terenu, Kataia (eh, kad nam je to najbolji pojedinac na terenu), pa uvodjenje Adjurua kad jurimo rezultat?! Jos mi i dobro stojimo na tabeli kako igramo... Videcemo s olinjalom ciganijom gde smo i sta smo. Mada, nam je crni blizanac pokazao vec u sred NS pokazao isto...
UH!
milancl
Posts: 474
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by milancl »

"Kako su oni (Radnički KG) prošle sezone bili toliko kola treći na tabeli, nikako mi nije jasno" - reče ssnigd.
E, vidiš druže, isto tako kao i mi ove sezone sa 10 postignutih golova u 14 utakmica.
Čitam ove vaše komentare i vidim da sam dobro procenio Radnički, kao jednu očajnu ekipu. Eto, slobodan ulaz i odmah soldinih 3500 gledalaca (nemojte se uopšte zaluđivati da su to sve navijači Voše, ima tu i groblja i ciganštura koji nemaju pametnija posla nego da prikriveno uživaju u našoj muci).

Kako se ova sezona odvija, s obzirom da su se neke stvari dešavale kad smo se najmanje nadali, možemo da očekujemo bar 2 gola u mreži cigana, a možda i u našoj.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by borrissey »

Na ovoj utakmici se ponovo pokazala sva naša ovosezonska tragika i ironija: 1) Katai najbolji na terenu, 2) utakmicu koju smo možda i ponajbolje odigrali u celom prvenstvu nismo dobili, štaviše nismo dali ni gol, 3) vrsni stručnjak na 0:0 uvodi Adjurua u igru (!), 4) mi sa istoka ponovo čekamo da prvo izađe 20 pijanih kretena iz kaveza (da ne govorim da već odavno nemamo stolice - ne znam šta je sledeće, da nam zabijaju eksere pod nokte pri ulasku?)...

Šta više reći?
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Mare »

Zašto ste iznenađeni, zašto mislite da je Radnički mnogo lošiji od npr Novog Pazara, Spartaka, OFK, Hajduka...
Ljudi ovo je JSL, pričamo o fudbalu u Srbiji, ovde nema kvaliteta. Klubovi su vrlo ujednačeni po (ne)kvalitetu i svako svakog može da dobije. Pa jedno Smederevo odigra sa nama na Karađorđu nerešeno kad nas je još Zaga vodio, pa sledeću tekmu primi koliko - 5 komada kod kuće od mislim Javora, Donji Srem tuče Partizan na Karađorđu, dobije OFK u gostima, namuči Zvezdu, a mi ga dobijemo i u kupu i u prvenstvu i evo danas taj isti Srem izgubi od "raspadnutog" Hajduka. Evo primer Spartaka prvih pet kola, i to pod Kizinom palicom, ne može da se sastavi pa onda zaređa maltene desetak utakmica bez poraza. Rad koji kao važi za neki tim koji igra dobar fudbal i ima perspektivnog trenera veže 5 utakmica bez pobede i onda u prošlom kolu jedva izvuče pobedu jednim golom protiv Hajduka. Evo primer OFK, u kratkom periodu dva puta deknu zvezdu, a protiv nas na svom stadionu jedva izvukoše bod uz pomoć sudija i fortune. Jagodina dobije cigane u gostima pa kući izgubi od Smedereva ako se dobro sećam. Tako da je ova priča o raspadnutim i mrtvim klubovima vrlo relativna, cela liga je raspad pa i klubovi, ali poenta je da svako svakog može da dobije, sem naravno groblja, ali to je već nešto drugo.
Drina, nisam rekao da igramo lepršavo, čak naprotiv, htedoh da istaknem da smo stvorili dovoljno šansi da damo taj gol i pobedimo. Bilo je i mnogo gorih utakmica ali i timova koje su lošije igrali na Karađorđu. I još nešto, nikad ali nikad ne bih poželeo da izgubimo od ciganije ili groblja. Kad igramo s tim parazitima srpskog sporta ne zanima me ništa sem da ih nakantamo kako god znamo i umemo, a trener, trener će otići kad zna se ko bude hteo! I šta ćemo dobiti smenom trenera, da li je on glavni problem i da li je njegova smena rešenje naših problema pa da se poželi poraz od musavih?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3854
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Red Marquis »

Io odio Belgrado
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Brick Liman »

Kako se ovaj čovek zajebava dobro... :smoker: Šta god da misliš o njemu, ne možeš mu osporiti da je dekan uličnog univerziteta.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by DUB »

Uff, jbt!
:roll:
Jedno "Ja sam kriv!" bi bilo sasvim dovoljno, bez nepotrebnog naklapanja po 1000-ti put.
Ako se uopste i radi o intervjuu, a ne o vec gotovom textu, tj. feljtonu posto najavljuju nove epizode tokom iduceg tjedna...
Slazem se, ne moze mu se osporiti akademsko zvanje :klanjanje:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by stevan »

TUGA , kako drugacije opisati danasnju utakmicu .Najbolji igrac nam Stevanovic,Salke 2.000.000e ,jel moguce da neko baci toliki novac na njega.Svaka cast na pozrtvovanju,a decko loptu ne zna primiti.Medojevic klasa bio u nasoj ekipe, u Hamburgu ni na tribinama, kud je otisao ovaj nas fudbal, a napadaci ,misaona imenica nase ekipe.

I po meni najbolji u ovom danasnjem sivilu Katai.
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by DekiFirma »

Ove sezone nazalost izgleda kao da im neko naredjuje da ni pod zivu glavu ne daju vise od 1 gola.
A cini mi se da ova sezona izgleda ovako: Partizan, hteli mi to priznati ili ne, odskace ove sezone po kvalitetu, to sto su oni u Evropi samo prezervativ i nista drugo to je drugo pitanje, ali za ovu ligu jednostavno ove sezone su jaki, sto se videlo i kad su igrali protiv nas. Oni su ta neka prva grupa.
Druga grupa je ona grupa u koju spadamo mi i zvezda, kao satro neki favoriti a muce se protiv svakog protivnika i ne mogu da se sastave. Treca grupa su oni koji po meni imaju kakav takav kvalitet (OFK,Sloboda, Rad i Spartak), a cetvrta grupa su kese od ekipe poput BSK-a i Hajduka kojima jedva cekam da vidim imena u drugoj ligi gde im je i mesto.

Dakle, da smo normalna zemlja i normalna liga, ova treca grupa bi se borila sa camugama za prvo mesto i gornji deo tabele, a mi bi zajedno sa vucicem bili na sredini tabele (da nema uskakanja sudija ili lude srece).
I aj sad nek uzmu vise taj kup, nisam jos doziveo ni jedan pehar za Vojvodinu, jebiga mene 89' jos nije bilo ni u predprodukciji :D
Locked