14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2687
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Grof Žekula »

Mondo wrote:Zlatanovića ste smenili zbog neefikasne igre, Vignjevića doveli da bi se taj ideal o napadačkoj Vojvodini i ostvario, ali se to nije dogodilo...
Ko je Zlatanović, kad je bio trener FKV i kad je smenjen?
E moj novinaru, što radiš phone-intervju...

I to - "Vignjević nema šta da zameri igračima" i sl - A mi njemu (ili On sebi)? Itekako...

13 utakmica, 10 postignutih golova, pod njegovim vođstvom!!!
Na "Karađorđu" u prvenstvu skor 6 utakmica-2 pobede-3 nerešene-1 poraz (ukupno 4 postignuta gola)
Na svih 13 mečeva nismo dali dva gola za 90' (nismo ni pod Zagorčićem, ali je zato SMENJEN, kako nam kažu...)!!!

Katai najbolji, dobro su i halfovi odigrali, Meleg neprimetan, osim kad izvodi prekid, Deletiću sam se smejao...O tome da svako "igra za sebe" i da smo, da je bilo više kolegijalnosti u gornjem sektoru, možda i mogli do pobedonosnog gola, da i ne govorim.
Sve u svemu - predstojeći prelazni rok nudi opciju rešavanja pitanja nepotrebnih i suvišnih, kako u igračkom kadru, tako i u "struci".

Evo i snimka:
[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... raoxEzFALE[/video]
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by kej »

Posmatrajmo našu gol razliku iz svetlijeg ugla. Mi smo ustvari evropski gigant. Prevrćem kladioničarsku listu i mogu vam reći da vodimo ozbiljnu bitku sa Bajernom i Olimpijakosom za titulu najbolje odbrane u Evropi. Doduše, ozbiljno nam prete klubovi sa Kipra gde za svaku utakmicu kvota za 3+ ide u nebesa i gde ima par klubova koji su posle deset kola primili tek 3,4 ili 5 golova.
Bojim se da ćemo zbog ovoga ostati bez naših stamenih defanzivaca, da će nam Barselona uzeti Jokića, Čelzi Trajkovića i da će Anži da pljune opasan keš za naš bekovski par.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Turija
Posts: 10748
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by Turija »

stevan wrote:I po meni najbolji u ovom danasnjem sivilu Katai.
Lako je danas biti ,,najbolji" u FK Vojvodini; dovoljno je samo znati primiti i šutnuti loptu - i ništa više (tj samo ne biti antitalenat za fudbal).
Ne mogu da se ne prisetim jednog vrlo karakterističnog detalja, sa tribine u Kuli, kada je još igrao Žarko Belada za nas.Neki, rođaci ili prijatelji, došli na tribinu da mu daju podršku (što je sasvim OK) i kad god Belada podmetne nogu ili glavu i izbije loptu u aut, odnosno korner, začuje se aplauz i: bravo Belada, najbolji si!
Nažalost ni 10 godina kasnije, nismo makli sa te tačke.Tako da i danas rođaci i prijatelji članova FK Vojvodine, mogu sasvim ,,opravdano" da se oduševljavaju na tribinama (ako igrač Voše ne promaši loptu ili je ne pošalje u (gol)aut), a da ne ispadnu smešni. :oops:
PS
Stevane, naravno ne mislim ovde na tebe, već na opštu pojavu na našim stadionima.
Verujem da je Katai bio ,,bolji" od ostalih, jer zna bar malo sa loptom (ali, nijedna njegova nije ušla u mrežu, a to je, ipak, nedovoljno za pozitivnu).No i takav, juče se izdvojio od kolega ,,napadača".
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by gospodinFKV »

stevan wrote:TUGA , kako drugacije opisati danasnju utakmicu .Najbolji igrac nam Stevanovic,Salke 2.000.000e ,jel moguce da neko baci toliki novac na njega.Svaka cast na pozrtvovanju,a decko loptu ne zna primiti.Medojevic klasa bio u nasoj ekipe, u Hamburgu ni na tribinama, kud je otisao ovaj nas fudbal, a napadaci ,misaona imenica nase ekipe.

I po meni najbolji u ovom danasnjem sivilu Katai.
Medojevic je u Wolfsburgu, a sto se Bosketa tice, pogledaj njegove tekme za reprezentaciju i kazace ti se samo zasto ga oce Salke :mrgreen:
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

Post by borrissey »

Znam da nije ni vreme ni mesto, nek mi admin briše post, ali ne mogu da verujem da je mudrinski opet pogododio dva puta za ciganiju u poslednjim minutima meča pod krajnje sumnjivim okolnostima. Još me više boli činjenica da je to naše dete...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

Post by laki »

On je cigansko dete. Neka tamo pogadja kad se protivniku sudi kao danas Slobodi. Ko ga j**e. On je cigansko dete, ovde je samo bio zalutao.
Image
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

Post by DekiFirma »

laki wrote:On je cigansko dete. Neka tamo pogadja kad se protivniku sudi kao danas Slobodi. Ko ga j**e. On je cigansko dete, ovde je samo bio zalutao.
Daj mu lovu i videces kako ce da bude i dete "FK Batajnice"... Ko od ovih fudbalera danas u JSL navija za bilo koga, zabole ih.. Daj im lovu dace on i "svojima" tri komada. I Nemci prelaze iz jednog u drugi klub i nikog ne zanima za koga on navija, samo mu daj pare.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by borrissey »

Grof Žekula wrote:
Mondo wrote:Zlatanovića ste smenili zbog neefikasne igre, Vignjevića doveli da bi se taj ideal o napadačkoj Vojvodini i ostvario, ali se to nije dogodilo...
Ko je Zlatanović, kad je bio trener FKV i kad je smenjen?
Sigurno je mislio na Zlatimirovića, ne znam samo kako se nije setio i Vukomanovića i Ristovkog pre njega... :frown: Koji dunster...
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG), subota 16h

Post by stevan »

gospodinFKV wrote:
stevan wrote:TUGA , kako drugacije opisati danasnju utakmicu .Najbolji igrac nam Stevanovic,Salke 2.000.000e ,jel moguce da neko baci toliki novac na njega.Svaka cast na pozrtvovanju,a decko loptu ne zna primiti.Medojevic klasa bio u nasoj ekipe, u Hamburgu ni na tribinama, kud je otisao ovaj nas fudbal, a napadaci ,misaona imenica nase ekipe.

I po meni najbolji u ovom danasnjem sivilu Katai.
Medojevic je u Wolfsburgu, a sto se Bosketa tice, pogledaj njegove tekme za reprezentaciju i kazace ti se samo zasto ga oce Salke :mrgreen:
Svake subote ga gledam, i postujem ga ,jer je borben, al to je malo u danasnjem fudbalu...
Zelim mu puno srece u nastavku karijere
User avatar
indjija
Posts: 11
Joined: Wed Mar 04, 2009 7:16 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

Post by indjija »

Gledam glasanje za igraca sezone i ne mogu da verujem da nas najbolji igrac ove sezone nije ni u mislima fudbalskog maga na nasoj klupi,ciji je najveci uspeh u karijeri 4 pobede sa Hajdukom na pocetku prosle sezone! Setite se kako ga je Stojic oterao iz Rada na pripremama u Turskoj kad je skontao da covek nema veze sa trenerskim poslom. I kako uopste neko moze da prica o nekoj igri protiv ovakve smesne ekipe kojoj pravi klub daje tri komada u prvom poluvremenu! Ove godine i Partizan i Zvezda su krsevi od ekipe i dusa me boli sto najbolja ekipa u ligi nije u stanju da postigne gol i da se ove sezone lagano okiti duplom krunom!!!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

Post by Uroš »

DekiFirma wrote:
laki wrote:On je cigansko dete. Neka tamo pogadja kad se protivniku sudi kao danas Slobodi. Ko ga j**e. On je cigansko dete, ovde je samo bio zalutao.
Daj mu lovu i videces kako ce da bude i dete "FK Batajnice"... Ko od ovih fudbalera danas u JSL navija za bilo koga, zabole ih.. Daj im lovu dace on i "svojima" tri komada. I Nemci prelaze iz jednog u drugi klub i nikog ne zanima za koga on navija, samo mu daj pare.
Значи он је у звезду прешао због пара :mrgreen: па можда их види за једно шест месеци.Читао сам пре месец дана његов интервју у Спорту :shit: како је навијао за звезду још у мамином стомаку,иначе он његов брат и ћале сви су били у циганским мајицама на слици.Е баш ми је драго што таква гњида није овде,а као фудбалер је обичан балван а то се видело против Енглеза,који су једна сасвим просечна репрезентација,али на терену није био Мајо Вујовић.И једна ми ствар није јасна пљујете по Трајковићу који какав год да је остави срце на терену,зато што је виђен у кафани,а величате ова циганска говна као да је реч о Месију.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 14. kolo: Vojvodina-Radnički (KG) 0:0

Post by laki »

Uroš wrote:
DekiFirma wrote:
laki wrote:On je cigansko dete. Neka tamo pogadja kad se protivniku sudi kao danas Slobodi. Ko ga j**e. On je cigansko dete, ovde je samo bio zalutao.
Daj mu lovu i videces kako ce da bude i dete "FK Batajnice"... Ko od ovih fudbalera danas u JSL navija za bilo koga, zabole ih.. Daj im lovu dace on i "svojima" tri komada. I Nemci prelaze iz jednog u drugi klub i nikog ne zanima za koga on navija, samo mu daj pare.
Значи он је у звезду прешао због пара :mrgreen: па можда их види за једно шест месеци.Читао сам пре месец дана његов интервју у Спорту :shit: како је навијао за звезду још у мамином стомаку,иначе он његов брат и ћале сви су били у циганским мајицама на слици.Е баш ми је драго што таква гњида није овде,а као фудбалер је обичан балван а то се видело против Енглеза,који су једна сасвим просечна репрезентација,али на терену није био Мајо Вујовић.И једна ми ствар није јасна пљујете по Трајковићу који какав год да је остави срце на терену,зато што је виђен у кафани,а величате ова циганска говна као да је реч о Месију.
Svaka cast ovo za Traksa! Plus da sa njim u tandemu ne igra Jokic vec Djuric, bio bi jos bolji na terenu!
Image
Locked