12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 1:0

User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3835
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Red Marquis »

Eto, dani nepotrebne strepnje. Sad se vidi da osim broja 6 na listi ludih gazda, u ovom klubu i Čapelja je nezamenljiv. Više ne sme da se dozvoli da u toku sezone on ide na godišnji, jer će nas pokositi poluinformacije :mrgreen:
Io odio Belgrado
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Uroš »

kowalski wrote:
Uroš wrote:Позивам све навијаче Војводине са форума да дођу у суботу на утакмицу,да забораве на лоше игре,поједине фудбалере,управу и слично.Дођите и купите карту јер сав приход са утакмице против Новог Пазара и против Радничког из Крагујевца за две недеље иде у прилог Србима са Косова и Метохије.Дођите и будите део акције Црвено-бели за Косово и Метохију.
To kao cd ace lukasa uz deterdzent, da se poboljsa prodaja?

Sto se tice bolje igre, to je davno opisao jedan stari crnogorski naucnik i istoricar: "sto se grbo rodi, vreme ne ispravi".
kowalski wrote:
Uroš wrote:Позивам све навијаче Војводине са форума да дођу у суботу на утакмицу,да забораве на лоше игре,поједине фудбалере,управу и слично.Дођите и купите карту јер сав приход са утакмице против Новог Пазара и против Радничког из Крагујевца за две недеље иде у прилог Србима са Косова и Метохије.Дођите и будите део акције Црвено-бели за Косово и Метохију.
To kao cd ace lukasa uz deterdzent, da se poboljsa prodaja?

Sto se tice bolje igre, to je davno opisao jedan stari crnogorski naucnik i istoricar: "sto se grbo rodi, vreme ne ispravi".
Pravila foruma-4) Zabranjeno je vređanje, omalovažavanje i uznemiravanje drugih članova foruma. Zabranjeno je korišćenje vulgarnih izraza i izraza koji vređaju dostojanstvo drugih forumaša. Ako imate ličnu prepisku nastavite preko p.m. Administracija
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by budababa »

Helm wrote:I još neka postave kutije pa da se kaže da su napravili dobru odluku.
Svakako, neka budu postavljene kutije, pa ko može neka priloži.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by DUB »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Humani ... ijaca.html

Akcija nije ni pocela a vec prica "neće biti nikakvih finansijskih malverzacija"? Jel to znaci da su one inace normalne?
Inace ne verujem u nikakve masovne humanitarne akcije, crvene krstove, polumesece i ostale crvene geometrijske oblike, dobrovoljna davanja krvi i sl.
Kad imam viska odece i obuce spakujem i odnesem u neko svratiste, decje selo i sl. Kad je apel da je nekome potrebna krv, a imam istu krvnu grupu, odem i dam. Kad nekom trebaju sredstva za neku operaciju, a da nije neka prevara, uplatim na racun koliko mogu.
Da je mene neko pitao (a nije, niti ce) klub bi uputio, u saradnji sa gradskim vlastima, javni poziv gradjanima i gradjankama Novog Sad da dodju po svoje besplatne karte za ovu utakmicu, a klub i grad ce izdvojiti 100/200/300/500... dinara za svakog registrovanog gledaoca na utakmici, uz napomenu da ce se kutije za one koji zele i mogu i da licno doprinesu akciji, nalaziti na svakom ulazu na stadion. Ovo bi takodje bila i lepa prilika da se pokaze kako klub, grad i navijaci zajedno rade na jednoj lepoj akciji, i da se posalje jasna poruka o jedinstvu na relaciji klub-grad-novosadjani
Ovako mi sve deluje nekako na silu.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by naseljekolumbija »

Svi imaju neku svoju ideju kako treba da se postave kutije,lavori, tepsije itd. Sve je lepo napisano kako ce se skupiti pare. Ako hocete da pomognete a imate sezonsku kupite kartu za sever.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Helm »

Za sever jel? Nesto se ljudima posle Beca bas i ne daju pare za sever.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by 1892 »

Helm wrote:Za sever jel? Nesto se ljudima posle Beca bas i ne daju pare za sever.
Ne mesaj babe i zabe
Come on you Reds!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Toto Riina »

Helm wrote:Za sever jel? Nesto se ljudima posle Beca bas i ne daju pare za sever.

Mislio je na to da je karta za sever najjeftinija, pa da tako ko zeli sa ostalih tribina da uzme ucesce u akciji(a poseduje sezonsku propusnicu) to i ostvari.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Helm »

1892 wrote:
Helm wrote:Za sever jel? Nesto se ljudima posle Beca bas i ne daju pare za sever.
Ne mesaj babe i zabe
Šta da ne mešam? Zašto bih kupovao kartu za sever ako se "pikaju" karte sa svih tribina?
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Toto Riina »

Ako imas sezonsku kartu, a hoces da uzmes ucesce u akciji za pomoc deci sa Kosova.
Isto tako mozes da uzmes kartu za zapadnu ili istocnu tribinu, ako zelis.
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by 1892 »

Helm wrote:
1892 wrote:
Helm wrote:Za sever jel? Nesto se ljudima posle Beca bas i ne daju pare za sever.
Ne mesaj babe i zabe
Šta da ne mešam? Zašto bih kupovao kartu za sever ako se "pikaju" karte sa svih tribina?
Nema potrebe da spominjes Bec, svi dobro znamo sta i kako je bilo tamo, ali sa ovom situacijom nema dodirnih tacaka. Decko je napisao normalan post ali ga ti ocigledno nisi protumacio na pravi nacin.
Pozz :cheers:
Come on you Reds!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Helm »

Moguće je da nisam dobro protumačio. Ja sam shvatio da nas poziva na sever, a onda sam naglasio Beč da objasnim kako kartu za sever neću kupiti sigurno :D Ali nebitno, kupiću dve karte za zapad više ako ne budu kutije.
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by simicpk »

Kome se ne svidja akcija ne mora doci na stadion.
EDIT:
Uprava kluba ovim putem obaveštava javnost da za ovu utakmicu neće važiti sezonske ulaznice za SEVERNU tribinu. Za navijače koji poseduju godišnje pretplatne ulaznice za ZAPAD i ISTOK važiće uobičajeni režim ulaska na stadion.
ФКВ
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Mare »

Stvarno smo bruka I sramota, toliko rasprave oko ovoga prosto ne mogu da verujem. Jeste da je lose stanje u klubu I da smo svi otisli u aut, ali ne mora bas sve da se pljuje.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 12. kolo: Vojvodina-Novi Pazar, subota 13:30h

Post by Helm »

Ako se komentar odnosio na mene, ja sam u jednom od prethodnih komentara podržao akciju. To što neću ići na sever ne znači da neću ostaviti barem 500 dinara.
Locked