11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

A od Rada...

Poll ended at Sun Nov 04, 2012 10:45 am

...3 boda.
5
22%
...1 bod.
4
17%
...šipak.
14
61%
 
Total votes: 23

User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Radoye »

Grof Žekula wrote:Šta ti je statistika:
Mi smo poslednji put postigli 2 gola na zvaničnoj utakmici protiv bečkog Rapida 2. avgusta (pre više od tri meseca).
Od tada - po gol u dve kup utakmice i 8 na 11 prvenstvenih mečeva. Ali PLAFON gol po meču...
Nikada dva dok je Vignjevića!!!
To je ta OFANZIVNA i RAZIGRANA Vojvodina o kojoj sanjasmo!
Atomski fudbal. :shit:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by vosa do groba »

Posto su u klubu najavili cistku,kako pisu neki ljudi ovde na forumu,onda je danas ovaj sastav i bio logican kako bi bar neko uspeo da ih vidi i **** uzme jos malo para sebi u dzep.
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by nboya »

Ma, ko jos veruje u te najave o cistkama. Kad se setim izjava predsednika kluba o Koromanu, Loli Smiljanicu i slicnima, kad vidim da se problematicni igraci poput Lazetica, Stojke, Skuletica, itd. rasirenih ruku docekuju, nije ni cudo sto imamo ovoliko problema sa disciplinom. Predsednik nam se ocito lozi na takve likove. Cistka bi trebala od uprave da krene a ne od igraca. Ne dolaze problematicni igraci sami u klub, neko ih dovodi.

Inace, voso, editovao sam ti post. Biraj izraze
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Toto Riina »

Borbena utakmica i Banjica i dalje ostaje neosvojena tvrdjava. Imao sam utisak da smo bili bolji rival i diktirali tempo, sto je poremetio Kojic srecnim golom koji je postigao kolenom.

Pohvalio bi malog Radoju, Kosovica i Desu Melega koji je umalo sjajnim sutem doneo potpuni preokret. Abu i Boske i dalje u krizi, Katai dobija prelaznu ocenu, a igrac tekme Adjuru koji je konacno bio dobar u oba smera.

Malo zakasnela izmena Abu-Bojovic.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by limanfkv »

Tesko klubu u kom Adjuru ima najsigurniji pas.
Ekipe sa 2 zadnja vezna tesko da mogu igrati ofanzivni fudbal.
Djuric mora hitno da napravi neko sranje, ako misli u prvih 11.
Katai ima zamor materijala u 21. godini, zato ga i volem sto je takav panker.
Nisam siguran ko je bio opasniji po nas, Abubakar ili Stevanovic.
Mozda bi Zakula branio da je primio gol ?
Offanzzivo pustaj deranima smradov gol, da vide sta je centarsut, mozda nekada i neko bude znao da centrira.
Drago mi je zbog Melega sto ce ispuniti minutazu.
Rad je bio bedan, nismo ga pobedili.

EDIT: za sadiste i mazohiste
[video]http://www.youtube.com/watch?v=YaWzSSW2khA&feature=plcp[/video]
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Turija »

Limanfkv, ulepša mi nedeljni sportski dan. :cheers:
(Nažalost, pravi komentar aktuelnog stanja u Voši).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Владика »

Гроф wrote:Slabo prvo poluvreme od strane obe ekipe, pokazalo je da su oba trenera, uprkos najavama, težila vrlo tvrdoj igri, koja bi, srećnijem i umešnijem, mogla da donese pobedu. Da smo u prvih 45’ igrali samo 15% onoga što smo u drugih, došli bismo do pobede. Iznenađujući start Pavlovića (nije ga, u prvoj postavi, bilo još od Beča) i Supića (kažu “veći“ i “bolji“ navijači da se izvinio za sve i da mu je oprošteno), iako u minulom periodu Nastić i Branković igraše vrlo dobro, a Žakula nije primio gol na onih uzastopnih, minulih, 180 minuta na kojima je branio prostor između tri aluminijumske cevi, te činjenica da prvi strelac tima Bojović i najbolji igrač ekipe Đurić, sedeše na klupi, a da na njoj, u toku svih 90’ nije seo najlošiji na terenu (Stevanović), govori o kvalitetima i idejama Vignjevića. Reći će da je video napredak u igri, da je podela bodova zaslužena, da još nismo izgubili na gostovanjima ove sezone, da je “gurnuo decu“, a zna da ništa ne mora da zbori, jer ima enormnu, mada ne i zdravorazumsku, podršku prvog čoveka Kluba (a On se i pita za sve).

...............................

Nismo poraženi, ali nismo ni pobedili. Tu i treba da tražimo glavnu razliku između prvog (tamo je Zagorčić ostavio Vignjeviću ekipu u amanet, a glavni rekoše da to ne valja) i petog mesta na tabeli!!! Tu smo, gde smo, za bolje i nismo…Dok ne bude, onih “malih i nekima nedovoljnih“, ali redovnih 1:0!.
Прави пресек стања!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Passion »

Боже Господе. Добро обратите пажњу на супићеву реакцију код гола. Туга, чемер, јад.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by zapad »

Kako smo igrali u predhodnim utakmicama ovu današnju partiju možemo svrstati u solidnu, ali daleko je to od onoga što se očekuje da vidimo na terenu.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Krle »

Jedino koje je vredelo gledati jesu Kosović, Meleg, Radoja i Ađuru. Ostali standardno... za ispred zgrade.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by limanfkv »

Nisu tu krivi ni Supic, ni stoperi, vec Pavlovic i igrac koji kasni da pokrije Luku. Krivi jer ovaj ima 5-6 sekundi da se namesti za centarsut.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by zapad »

Meleg je taj što kasni kod prekida. Pavlović ne može da bude nikako kriv jer su mu naši ostavili dva igrača, a Vule ostavlja igrača samog na drugoj stativi.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by Toto Riina »

zapad wrote:Kako smo igrali u predhodnim utakmicama ovu današnju partiju možemo svrstati u solidnu, ali daleko je to od onoga što se očekuje da vidimo na terenu.
Slazem se, ali treba omladinci da dobiju jos vise prostora.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by zapad »

Treba još više prostora ali prvenstveno godište 94 i uz ovih par igrača koji su 93 to treba da bude neki kostur za ovu sezonu. Igrači godišta 95 treba da odigraju do kraja ovu sezonu za omladince i onda sledeće sezone i njih priključiti prvom timu. Koliko god recimo mi hvalili Kiću daleko je on još od ozbiljnih partija u super ligi i borbe sa dosta iskusnijima. Sada će neko reći da treba u tim mečevima da stiče iskustvo, slažem se ali treba ići i nekim prirodnim redosledom, a mislim da niko od tih 95 nema još potrebne drskosti da nam donese neku prednost na terenu u prvenstvenim mečevima.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by milancl »

Niti sam bio na utakmici, niti sam je gledao zbog privatnih obaveza. samo sam na brzinu pregledao komentare. Da se ne ponavljam za sve navedeno u vezi el škuletinja, trajkovskog, golmana i ostalih. Ja predlažem da na sledećoj utakmici skandiramo ime Igora Đurića, našeg najboljeg igrača ove sezone, nažalost što nam je najbolji igrač štoper. A ostale gestikulacije prema zaslugama se podrazumevaju.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Locked