11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

A od Rada...

Poll ended at Sun Nov 04, 2012 10:45 am

...3 boda.
5
22%
...1 bod.
4
17%
...šipak.
14
61%
 
Total votes: 23

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

11. kolo: Rad-Vojvodina 1:1

Post by budababa »

Na papiru derbi, a u praksi duel dva tima u lošoj formi. Domaćin je vezao tri uzastopna poraza u prvenstvu (posle sedmog kola bili su još uvek neporažena ekipa), a jalovi gost u ovoj sezoni još ni na jednoj utakmici nije postigao više od jednog gola, računajući tu i prvenstvene i kup utakmice. Tračak nade za one koji podržavaju crveno-bele jeste činjenica da se golgeterski "probudio" Abubakar (rešio dva poslednja meča), ali sa druge strane treba uzeti u obzir vrlo nepovoljan bilans sa "građevinarima" u poslednjih desetak godina, pogotovo na Banjici. Oba tima sakupila su po 17 bodova, pa se boljem iz ovog duela garantuje opstanak na četvrtoj poziciji JSL, dok će gubitnik da "sklizne" ka sredini tabele. Sa obzirom na optimizam koji provejava u upravi kluba (predsednik je izjavio da trener radi odlično, a trener da su igrači još malo stegnuti, ali da polako sve dolazi na svoje mesto), prosto nema razloga da budemo pesimisti i ne prepustimo se čarima ofanzivnog fudbala koji samo što nije krenuo da pruža svoj puni potencijal. Možda već u nedelju na stadionu Rada. Budimo strpljivi, renesansa je tu, iza ćoška...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by milancl »

budababa wrote:Sa obzirom na optimizam koji provejava u upravi kluba (predsednik je izjavio da trener radi odlično, a trener da su igrači još malo stegnuti, ali da polako sve dolazi na svoje mesto), prosto nema razloga da budemo pesimisti i ne prepustimo se čarima ofanzivnog fudbala koji samo što nije krenuo da pruža svoj puni potencijal. Možda već u nedelju na stadionu Rada. Budimo strpljivi, renesansa je tu, iza ćoška...
:cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Владика »

У последњих 14 сусрета победили смо само једном на Бањици(једина наша победа на том игралишту) и то у сезони 1997/8. године, а још је занимиљивије да је само на два меча од тих 14 одиграних постигнуто више од два гола на утакмици. Значи, традиција је на нашој страни, очекује нас атомски фудбал препун шанси и голова. :D
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4789
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by gospodinFKV »

Svake godine kad dodje gostovanje na Banjici, taj dan bi radije prespavao, bez obzira na odlicno raspolozenje na tribinama....tvrda, dosadna utakmica, koja se uglavnom zavrsava nasim porazom....nula motivacija, nula igra, nula zalaganje...definitivno utakmica koja dolazi u najgorem mogucem trenutku.... :frown:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by mihailov »

Kako stvari stoje, imaćemo privilegiju da gledamo ofanzivni fudbal-Arena najavila prenos...
Napred Voso!
21000
Posts: 12
Joined: Mon Oct 29, 2012 11:40 pm
Location: Karadjordje

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by 21000 »

mihailov wrote:Kako stvari stoje, imaćemo privilegiju da gledamo ofanzivni fudbal-Arena najavila prenos...
Ajde da ne gledamo na Areni nego da odemo na Banjicu,pobedjujemo 1-0 golom Abubakara.
...Procice jos puno igraca i uprava kroz nas voljeni klub ali mi cemo uvek biti tu...Svi na Karadjordje...
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by SlaNNinar »

Neće igrati samo Poletanović, za koga je polusezona završena, svi ostali su spremni. Očekujem tvrdu utakmicu i pobedu Vojvodine.
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-rusi ... a-banjici/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Grof Žekula »

Dogovor Firme, Uprave i Igrača već je urodio plodom, suspendovani (koji to više nisu) su na terenu:

Supić, Vulićević, Pavlović, Trajković, Jokić, Radoja, Ađuru, Kosović, Stevanović, Katai, Oumaru
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Radoye »

Joj koja tragedija od fudbala u ovih 20-tak minuta, i ja sam zbog ovoga ustajao u 6 i frtalj ujutro??? :unnormal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by simicpk »

Utisak prvog poluvremena:
Kosovic i Djura najbolji, Katai, Stevanovic i Abu ko da danas prvi put igraju zajedno fudbal.
Od Rada sam ocekivao vise.
ФКВ
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by Radoye »

simicpk wrote:Utisak prvog poluvremena:
Od Rada sam ocekivao vise.
Da, jako slabo i sa jedne i sa druge strane, ali ipak po meni Rad je bio za nijansu bolji i konkretniji od nas u prvom poluvremenu. Ako se po jutru dan poznaje ne pise nam se nista dobro.

Ja odustajem, odo' da gledam Formulu 1 ovo je tragedija a ne fudbal...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ŽabaLJ
Posts: 26
Joined: Wed Oct 26, 2011 3:40 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by ŽabaLJ »

Ima li neki link za prenos?
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by simicpk »

ŽabaLJ wrote:Ima li neki link za prenos?
http://www.profreetv.com/index.php?cont ... h&tvid=256" onclick="window.open(this.href);return false;
EDIT: Supicu mi te volimo!!! :greenbutt: :greenbutt: :greenbutt:
ФКВ
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by ristoo7 »

1-0 Којић
Били смо бољи у првих 15. мин. 2. пол.
Абу имао лепу прилику за гол, али није искористио.
Мелег ушао уместо Катаиа.
verni zapad
Posts: 45
Joined: Sun Jul 29, 2012 8:48 pm

Re: 11. kolo: Rad-Vojvodina, nedelja 13h

Post by verni zapad »

mislim da je red da se svi iz kluba polako teraju u tri p....materine.... po prvi put u zivotu navijam za protivnicki klub da nam sto vise napune mrezu!!!! BATO ODLAZI BREEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!
Locked