10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Stexman »

Jel istina da smo imali dva penala? Na mocartu tako pise ako se ne varam.
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Helm »

Nikola wrote:Nismo "mi" krivi, a dok traje tekma komentarise se po forumu. Ja to ne mogu da razumem, ali nije mozda ni vazno.
Dosta mladih igraca dobilo sansu, viktor i radivojevic zanimljivi.
A jel možeš da razumeš da nisam u gradu već par nedelja?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Red Marquis »

Meč samo za sladokusce :mrgreen:
Nakon suđenja juče na Karađorđu, i danas na mečevima Katanija-Juventus i sad Chelsea-Man UTD, mogu samo da kažem da i Voša drži korak sa trofejnijim timovima :frown:
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by laki »

3 smislene akcije nije bilo ukupno na utakmici. Koje dju**e od utakmice, kao da sam gledao 5. avganistansku ligu!
Image
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by SlaNNinar »

Igra ništa bolja u odnosu na prošle tekme. Pozitivno je to što je dosta mladih dobilo šansu (Nastić, Meleg, Radoja, Kosović) i po mom mišljenju, oni su bili najbolji danas, iako je, naravno, bilo i grešaka. Posle nekih grešaka Kosovića, začuli su se i zvižduci sa zapada i iskreno, to mi stvarno nije jasno. Da je Škuletić ili neki preplaćeni pajac, pa i da razumem, ali našoj deci? Svi govore kako im treba dati šansu, pa makar bili sedmi-osmi, a zviždimo im već na drugoj-trećoj utakmici za Vošu?! S druge strane, naravno, svaka čast svima koji su se danas smrzavali i kisnuli zbog Vojvodine.
Vignjević zadovoljan pobedom, igrom ne toliko...
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-steg ... ovornosti/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Marcello »

Ja sam se bojao stanja terena, nakon jučerašnjeg seosko - seljačkog duela. Sreća, juče nije padala kiša, pa je teren sasvim solidno izgledao. Videlo se da je "umoran", ali spreman za današnje tika-taka. :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Nikola »

Kako vam se cine viktor ifeani, eliomar i radivojevic(sto je pogodio okvir gola)?
ПУШТАМ КИШУ!
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by milancl »

Poseta, igra i sve vezano za samu utakmicu očajni. Jedino vredno pomena je par lepih poteza Nastića.
UPRAVA UNUTRA :D
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Ljubomir1996 »

Stexman wrote:Jel istina da smo imali dva penala? Na mocartu tako pise ako se ne varam.
Image
Ne, samo su malo kasnije napisali da je Abu oboren kod penala...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by DUB »

tuga, cemer i jad + mi bolesnici koji nemamo pametnija posla, nego da to gledamo nedeljom po kisi...
utisak dana: GO YANKEES, GO!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by borrissey »

DUB wrote:tuga, cemer i jad + mi bolesnici koji nemamo pametnija posla, nego da to gledamo nedeljom po kisi...
utisak dana: GO YANKEES, GO!
+1

Apsolutni utisak, plus "Dodaj Bati on je sam!!!" Bez obzira koliko utakmica loša bila, i koliko vreme bilo jezivo, na istoku je uvek dobra zabava!
User avatar
Milan
Posts: 4152
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by Milan »

Tuga, čemer i jad...

Na šta smo spali kada se na 10 minuta pre kraja naređuje svim dečacima koji skupljaju lopte da iste sklone, a sve u cilju krađe vremena protiv strašnog Javora. E moja Vošo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Владика »

mihailov wrote:Lopovi, lopovi...
:D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=euqsfpd9 ... r_embedded[/video]
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by johnny »

Apsolutni hit juče - "Srbobran do Nadalja" na šta se đilkoš okreće publici i mrko gleda...Kao preti.
Katai inače, jedini nije čestitao abubakaru i jedini nije otišao da pozdravi navijače.
Stvarno je kalibar nkp u koji je želeo da ode.

Na istoku sjajna zabava kao i uvek na malim utakmicama iako je zaudaralo od večeri pre. :greenbutt:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by Boske87 »

Istočna tribina je za mene uvek bila i ostala najbolja. Zdrava atmosfera, ironična dobacivanja i interne šale stalnih gledalaca barem malo ulepšaju sumornu sliku sa terena. Što su gori vremenski uslovi i igra ovih šabana na terenu atmosfera je po pravilu još bolja jer je ironija jedino sredstvo koje nama navijačima može sačuvati zdrav razum.

Sramotan penal smo dobili, slabo to iko spominje !!! Svake sezone se ponavlja šablon, krenemo solidno, zatim se čeka da naša uprava napravi neki harakiri potez (poput smene trenera), malo nas pokradu tu i tamo protiv nekog jačeg JSL tima, a kad smo debelo iza blizanaca onda kreće navlačenje, sramotno dobijamo većinu utakmica protiv ,,malih timova,,. Pogledajte samo na snimku fanatičnu reakciju Trajkovića, trk i grljenje Abubakara nakon kranje diskutabilnog izborenog penala, e takvi igrači danas predstavljaju Vojvodinu, ni trunke obraza i inteligencije. Sad sam siguran da smo postali mali blizanac koji će se bez obzira na kvalitet tima održavati na aparatima na tom mestu koje vodi u Evropu, dok lepe igre i titule nikada neće videti jer je to nije u interesu srpskog fudbala (interes Toleta, Đurića, Vesića, BB i kompanije)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked