10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

10. kolo: Vojvodina-Javor 1:0

Post by budababa »

Duel dva tima koja su u prethodnom delu šampionata ostvarila po tri pobede iz devet utakmica. Ono što nam daje prednost na tabeli u odnosu na Ivanjičane je to što smo u ostalim utakmicama mi zabeležili pet remija, a oni samo jedan, dok je suprotna situacija sa porazima. Javor je više nego duplo efikasniji od nas: postigli su 13 golova u odnosu na naših 6, a u sredu su glatko pobedili Smederevo sa 3:0 u kup utakmici. Ovaj susret biće prilika da se podsetimo i nekih igrača koji su branili i boje našeg kluba. Tu su golman Đorđe Lazović, defanzivci Milko Novaković i Milovan Milović, kao i ubojiti napadač Žarko Lazetić :mrgreen: S obzirom da za nedelju najavljuju maksimalnu temperaturu od 5 stepeni, poslednje što nam treba po takvom vremenu je hladan tuš od strane starog kluba. Problem sa hemoroidima se podrazumeva...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4203
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Milan »

budababa wrote: kao i ubojiti napadač Žarko Lazetić ...
Žare je moj dobar drug! Samo mi jos fali (pored ostalih bisera koji nas prate) da nam on postigne koji gol, pa da se dobrovoljno prijavim čikama u belim mantilima...
POŠTO OBRAZ ???!!!
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by simicpk »

Obratiti paznju na Eliomara, Jakimovskog i Ifenija.
ФКВ
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Grof Žekula »

Ujutru pomerite sat, nedeljni ručak ponesite na Stadion i dođite da gledate utakmicu u kojoj će Javor, prvi put u istoriji međusobnih duela, izgledati (i biti) ofanzivniji od nas!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by laki »

Grof Žekula wrote:Ujutru pomerite sat, nedeljni ručak ponesite na Stadion i dođite da gledate utakmicu u kojoj će Javor, prvi put u istoriji međusobnih duela, izgledati (i biti) ofanzivniji od nas!
Otkud znas?

A kao drugo, taj Javor je samo zbog nedostatka srece ostao bez bodova nedavno protiv oba blizanca. Nista losiji takmac :) nije bio niti u jednom od ta dva duela.
Image
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by SlaNNinar »

Sutra verovatno ne igraju Stevanović i Poletanović, a po rečima našeg trenera, svi ostali su spremni i ''željni'' :mrgreen: 'Aj'' pomozi, Bože!
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-agre ... d-javorom/" onclick="window.open(this.href);return false;
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by DUB »

I ja sam takodje spreman i zeljan, a i petak je...
:cheers:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Grba_NS »

Kako se*e ovaj Vignjevic. Omladinci ovo, omladinci ono, a jos nijednom nije bio na njihovoj utakmici, bar ga ja nisam video.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Passion »

Да ли ће се чути оно фамозно ''управа напоље'' у суботу? То је једина неизвесност на утакмици, пошто на терену сви знамо шта да очекујемо. Офанзиву, наравно! :mrgreen:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Grof Žekula »

Passion wrote:Да ли ће се чути оно фамозно ''управа напоље'' у суботу? То је једина неизвесност на утакмици, пошто на терену сви знамо шта да очекујемо. Офанзиву, наравно! :mrgreen:
Ne znam za subotu, ali znam za nedelju...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Red Marquis »

Ti si prvi golman Žakulaaa :mrgreen:

Od nultog dana sam protivnik Supe rupe zbog golmanskih i zbog ljudskih (ne)kvaliteta, ali bojim se da mi nije najjasnije šta je on to uradio protiv Hajduka, što nije već radio i pre? Izgleda mi da je on odabran kao pogodan žrtveni jarac za sve ove očajne rezultate. Da nije vucibatina još bih ga i počeo žaliti...
Io odio Belgrado
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by the Gari »

Ne znam da li Javor još uvek ima onog brkatog ekonoma što voli da se nadgornjava sa Zapadom. To vidim kao potencijalno jedinu zanimljivu stvar u ovom "okršaju starih fudbalskih prijatelja".
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Passion »

Grof Žekula wrote:
Passion wrote:Да ли ће се чути оно фамозно ''управа напоље'' у суботу? То је једина неизвесност на утакмици, пошто на терену сви знамо шта да очекујемо. Офанзиву, наравно! :mrgreen:
Ne znam za subotu, ali znam za nedelju...

Грешка. Просто ме само субота везује за утакмицу, не шугава недеља. Надајмо се :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by Ljubomir1996 »

Preko FB najbolji napadač Javora koji odlično zna srpski napisao da bi voleo da pređe u Vošu, da je gledao klipove navijača, slike stadiona i da mu se veoma sviđa. Ađuru je bio prva osoba koja mu je pomogla u Srbiji i uz koga je učio srpski i privikavao se, takođe je u kontaktu sa Vulićevićem koji mu je preneo puno lepih stvari o Vojvodini. Potrudiće se u nedelju da ubedi rukovodstvo i navijače da ima kvalitet za Vošu i nada se da mu to u budućnosti neće biti zamereno.
Kroz šalu je ovo poslednje napisao.
verni zapad
Posts: 45
Joined: Sun Jul 29, 2012 8:48 pm

Re: 10. kolo: Vojvodina-Javor, nedelja 15h

Post by verni zapad »

Passion wrote:
Grof Žekula wrote:
Passion wrote:Да ли ће се чути оно фамозно ''управа напоље'' у суботу? То је једина неизвесност на утакмици, пошто на терену сви знамо шта да очекујемо. Офанзиву, наравно! :mrgreen:
Ne znam za subotu, ali znam za nedelju...

Грешка. Просто ме само субота везује за утакмицу, не шугава недеља. Надајмо се :cheers:
nadam se iskreno da ce da grmi ceo stadion....ustvari bar 400 od 600 ljudi :D imate moje glasne zice ;)
Locked