9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by kowalski »

Ako je ista ohrabrujuce i zdravo u celoj prici oko FK Vojvodina, za vakta ovih sadasnjih ****, to je stav vecine nas koji Vojvodinu samo volimo, bez ikakvih interesa, a koji se i ovde verno oslikava. Dok tako razmisljamo, ima nade. Kamarila na celu nece doveka, a dok ne odu treba iskoristiti svaku priliku i zagorcati im "gazdovanje", koliko je ko u mogucnosti, a u okviru dozvoljenog.


Utakmica klasicna nasa. Stravicno je gledati kako mi izvodimo aut, korner, osnovne fudbalske elemente.
Image
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Marcello »

Pa, to što si ti napisao, lazarr-e, za mene su, upravo - bolja vremena. Samo da na nama ne primene srpski scenario - gašenje kluba, već npr. škotski! Prebace nas, kao Rendžere, u neki vrlo nizak rang.

Onda bih, zaista, sa ponosom išao da gledam moju Vojvodinu, stajao uz ogradu po kojekakvim selima, ali barem ne bih išao sa na utakmice sa mučninom u stomaku i napadima besa, kada uputim pogled prema loži, sa mog matičnog Istoka.

Kao vaskrsli zrenjaninski Proleter! :cheers:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Ultra slanina »

Poslednjih par postova ulivaju neku bednu nadu u bolje sutra što se tiče kluba i nas mazohista koji ga volimo. Ne bih ništa dodao na to, voleo bi da nam se dogodi neki Rendžers nek' nas šutnu u beton ligu. Neka i uprava ode neka pokupe sve neka ostave dugove oni će se kako tako vratiti klub se sigurno neće ugasiti. Mada i kad/ako dođe nova uprava neće oni biti ništa bolji fudbal je danas biznis i ništa više. Nema više tu neke ljubavi, emocija bitna je zarada i samo zarada.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by nboya »

Jedine utakmice na koje idem su utakmice lokalnog kosarkaskoskog kluba (1. srpska liga). Nema pevanja o nesportskim temama, nema cak ni organizovanog navijanja, nema likova sa obezbedjenjem u lozi, nema ni loze, nema Skuletica... ima samo kosarke i borbe na terenu. Prosle nedelje su u Sapcu gostovali neki mucenici koje trenira njihov plejmejker, sve vreme je trestala muzika sa svadbe u holu, za nas su veci deo tekme igrala neka deca od 15-18 godina, sredinom 3/4 bilo je 40 razlike za nas, ali su klinci na kraju popadali, pa su ovi smanjili na 30... Da ne duzim dalje sa off-om. Sve u svemu, i beton liga ima svoje cari. Bar znas da su i oni na terenu i oni na tribinama tu samo zbog sporta.
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1460
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Neizlecivi »

lazarr wrote: Iako o Supicu mislim sve najgore, nije on jedini krivac za ovo sto nam se desava. Kriva je UPRAVA i to svi znamo, ali cuveno skandiranje UPRAVA NAPOLJE danas nismo culi. To je najgori utisak danasnje utakmice!! Garantujem da bi 99% ljudi podrzalo to skandiranje ali nema nijednog junaka da to zapocne. Toliko smo izdresirani i uplaseni da ni to vise ne smemo da vicemo. Dzabe je terati trenere i igrace... Problem nije u njima vec u banditima koji su nam okupirali klub. Njih treba oterati. Samo neznam kako........
Ja sam bio na istoku, i u par navrata sam sam sa burazom vikao ovu strasnu parolu, na cega sam dobio popreke poglede od celavog gospodina i mahanje od pante :mrgreen:
Jebo im ja mater. Svaku tekmu cu vikati isto dok god ne odu, voleo bih da nisam jedini i da me ne gledaju kao debila dok vicem al jbg. Kanda je nekima na nasem stdionu vise kriv tole nego uprava.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by borrissey »

kowalski wrote:Ako je ista ohrabrujuce i zdravo u celoj prici oko FK Vojvodina, za vakta ovih sadasnjih ****, to je stav vecine nas koji Vojvodinu samo volimo, bez ikakvih interesa, a koji se i ovde verno oslikava. Dok tako razmisljamo, ima nade.
Slažem se, samo šta raditi? Ostade standardnih hiljadu, dve duša - kolika je naša moć i snaga? Sve i da urlamo iz petinih žila "Uprava napolje", bojim se da bismo izazvali samo ciničan osmeh na, inače lepuškastom i produhovljenom licu našeg vrhovnog Gazde.
Po meni je evidentno da država i FSS preko vrhovnog kriminalnog cirkusanta kontroliše klub i održava status quo koji im odgovara. Neko je pre par nedelja ovde na forumu napisao da se radi sve da se "ne bi ponovio maj 2011." I ja se potpuno slažem - tu se videlo koliki je potencijal ljubitelja Voše, a to treba slomiti.

Stvarno nemam ideju, a ne bih da zvučim malodušno - koliko god da je situacija strašna, ne odričem se borbe za bolje sutra. Utehu mi, osim omladinaca, daju vaterpolisti i košarkaši, a pratim i odbojkaše koji su posrnuli, za hokej je već suviše kasno... Izvinjavam se za ovaj off.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by vojvodina jedna jedina »

Marcello wrote:Pa, to što si ti napisao, lazarr-e, za mene su, upravo - bolja vremena. Samo da na nama ne primene srpski scenario - gašenje kluba, već npr. škotski! Prebace nas, kao Rendžere, u neki vrlo nizak rang.

Onda bih, zaista, sa ponosom išao da gledam moju Vojvodinu, stajao uz ogradu po kojekakvim selima, ali barem ne bih išao sa na utakmice sa mučninom u stomaku i napadima besa, kada uputim pogled prema loži, sa mog matičnog Istoka.

Kao vaskrsli zrenjaninski Proleter! :cheers:
+1
nboya wrote:Sve u svemu, i beton liga ima svoje cari. Bar znas da su i oni na terenu i oni na tribinama tu samo zbog sporta.
+1

Nemam sta ni dodati ni oduzeti,sve je receno.

Nas fudbal i svi pojedinci u njemu su metafora,slika i prilika propadanja naseg drustva.

I dok god da nam je stanje u drzavi takvo kakvo je,nece biti ni mesta za neku zdravu sportsku pricu i samim tim ne mozemo ocekivati ni da ce u nasem klubu biti drugacija situacija.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by zapad »

Ljudi za koga vi navijate?
Jedan se raduje kad izgubimo, drugi želi da ispadnemo iz kupa, trećem smeta šta se peva na severu, četvrti priželjkuje drugu ligu...
Ništa nismo bolji ni mi navijači od ovih što nam vode klub.
Provincija na delu gde preovladava seljački mentalitet.

SAMO NAPRED VOJVODINA!
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Passion »

Ма заправо си управу. Играмо СУПЕР ЛИГУ људи. Шта ћеш више? И нама свашта смета... :roll:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Milan
Posts: 4151
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Milan »

zapad wrote:Ljudi za koga vi navijate?
Jedan se raduje kad izgubimo, drugi želi da ispadnemo iz kupa, trećem smeta šta se peva na severu, četvrti priželjkuje drugu ligu...
Ništa nismo bolji ni mi navijači od ovih što nam vode klub.
Provincija na delu gde preovladava seljački mentalitet.

SAMO NAPRED VOJVODINA!
Au majstore, ako ti poredis upravu i verne (da ne kazem-prave) navijace, onda ne znam sta da ti kazem...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by zapad »

Milan wrote:
zapad wrote:Ljudi za koga vi navijate?
Jedan se raduje kad izgubimo, drugi želi da ispadnemo iz kupa, trećem smeta šta se peva na severu, četvrti priželjkuje drugu ligu...
Ništa nismo bolji ni mi navijači od ovih što nam vode klub.
Provincija na delu gde preovladava seljački mentalitet.

SAMO NAPRED VOJVODINA!
Au majstore, ako ti poredis upravu i verne (da ne kazem-prave) navijace, onda ne znam sta da ti kazem...
A koji su verni (pravi) navijači, oni što okreću ledja 40 minuta pre kraja ili oni što čekaju prvu grešku da krenu sa zvižducima. Ili oni što viču Abu, Abu, Abu... Ne vidim sebe ni u jednoj od te tri grupe navijača pa mogu opušteno i čistog obraza da pišem o ovoj temi.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3829
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Red Marquis »

zapad wrote: A koji su verni (pravi) navijači, oni što okreću ledja 40 minuta pre kraja ili oni što čekaju prvu grešku da krenu sa zvižducima. Ili oni što viču Abu, Abu, Abu... Ne vidim sebe ni u jednoj od te tri grupe navijača pa mogu opušteno i čistog obraza da pišem o ovoj temi.
A što ti ljudi zvižde po tvom? Ma biće da su su hejteri čim se probude ili zato što su razmaženi i željni kanonade golova i trofeja :roll: ? Jel moguće da ima još ljudi na ovom forumu kojima 1+1 nisu 2?

Ako bi odlazak u beton ligu značio da ode vlasnik koji nas nije ni morao kupiti, a sa njim i njegova kamarila s kojom nameštaju rezultate, potkradaju klub, čestitaju Barije, upropaštavaju klince, onda DA, i ja sam za ispadanje!
Io odio Belgrado
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Salvador »

zapad wrote:... Ne vidim sebe ni u jednoj od te tri grupe navijača pa mogu opušteno i čistog obraza da pišem o ovoj temi.
Ja tebe ne vidim ni u jednoj grupi navijaca Vojvodine - ne mogu da te zamislim ni da si pre 5 godina pratio Vosine utakmice, a tek ne pre 25 kao mnogi ovde prisutni, i sasvim je ocigledno da si ovde po zadatku. (EDIT: Batalite etiketiranja i podelu na dobre i loše navijače, nismo svi na isti kalup pravljeni i normalno je da imamo različite tačke gledišta na pojedine stvari. Administracija)

Nego hajde malo da se zabavimo pa da cujemo tvoje objasnjenje zasto uprava smenjuje trenera koji je bio prvi na tabeli, a zadovoljna je ovim sto nije za 5 utakmica napravio vise od tri boda, te kako mi navijaci da ozbiljno shvatimo takvu situaciju i nastavimo da pratimo Vosine utakmice sa punim zarom kao sto ti predlazes.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by zapad »

Neusatzer wrote:
zapad wrote:... Ne vidim sebe ni u jednoj od te tri grupe navijača pa mogu opušteno i čistog obraza da pišem o ovoj temi.
Ja tebe ne vidim ni u jednoj grupi navijaca Vojvodine - ne mogu da te zamislim ni da si pre 5 godina pratio Vosine utakmice, a tek ne pre 25 kao mnogi ovde prisutni, i sasvim je ocigledno da si ovde po zadatku. (EDIT: Batalite etiketiranja i podelu na dobre i loše navijače, nismo svi na isti kalup pravljeni i normalno je da imamo različite tačke gledišta na pojedine stvari. Administracija)
Provalio si me, propao mi zadatak :oops:

P.S. Supiću majmune, Abu, Abu,Abu... Uprava napolje
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Salvador »

zapad wrote:
Neusatzer wrote:
zapad wrote:... Ne vidim sebe ni u jednoj od te tri grupe navijača pa mogu opušteno i čistog obraza da pišem o ovoj temi.
Ja tebe ne vidim ni u jednoj grupi navijaca Vojvodine - ne mogu da te zamislim ni da si pre 5 godina pratio Vosine utakmice, a tek ne pre 25 kao mnogi ovde prisutni, i sasvim je ocigledno da si ovde po zadatku. (EDIT: Batalite etiketiranja i podelu na dobre i loše navijače, nismo svi na isti kalup pravljeni i normalno je da imamo različite tačke gledišta na pojedine stvari. Administracija)
Provalio si me, propao mi zadatak :oops:

P.S. Supiću majmune, Abu, Abu,Abu... Uprava napolje
Tako sam i mislio, umesto odgovora na pitanje koje sam postavio, stize jeftina zamena teza...
Locked