9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by laki »

Kako sam se jadno osecao juce na stadionu okruzen onolikom kolicinom primitivaca. Voleo bih da ima jedan sektor za neprimitivce na koji moze da se ode da ne moram da se stapam sa tim sljamom vise.
Nek prica ko sta hoce ali vecina ljudi voli Vosine rezultate a ne Vosu. Zasto niko ne spomene barem na kraju pljuvanja kako smo odlicno odigrali 35 min prvog poluvremena?
I da: "Daj, Vignjevicu, odlazi, keve ti, kako te nije vise sramota?! Znam ja da ti je obraz kao djon, kao i mnogima, ali brate smaras jako, nisi za Vosu. Ti si kalibra nekog Bekija i njemu slicnih".
Image
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Ljubomir1996 »

Hajduk je zaslužio pobedu. Možda bi bilo dobro probati da svi odemo na Javor za vikend i celu utakmicu na zapadu skandiramo UPRAVA NAPOLJE. :cry: :cry: :cry: :shock:
User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by bobanrb »

Bilo bi dobro doći protiv Javora i navijati za Vojvodinu do kraja utakmice bez obzira na sve.
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by BondNS »

Bilo bi najbolje da se svi, na čelu sa Batom, najboljim kapitenom bez podrške i centaršuta, najperspektivnijim trenerom koji forsira leprašavu igru... i svim ostalim učesnicima ove sve tužnije predstave uhvatimo za ruke na svakoj utakmici i pevamo KUMBAYA sa mislima usmerenim isključivo na axiom "KUP JE NAŠ". Sve ostalo je ionako u redu, samo neki - najzlobniji od nas to ne vide.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by prijatelj fudbala »

Juče sam bio na istočnoj tribini, koja je bez stolica izgledala kao pre 20 godina. Imao sam flešbek u neke prve odlaske na stadion, neki čudan i neopisiv osećaj koji me je držao celu tekmu tako da nisam bio previše fokusiran na teren što se ispostavilo kao dobro za mene...

A srce me je zabolelo i malo je falilo da zaplačem kad sam ukapirao da tri četvrtine severa ne zna pesmu "Kad firmaši navijaju..." :cry:
Da me niko ne shvati pogrešno, ne kritikujem nikoga na severu jer je to pesma iz nekog drugog vremena, ali da je tužno tužno je jer je to meni baš, ono, evergreen...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by gospodinFKV »

Bio sam sprecen juce da dodjem na utakmicu, tako da necu komentarisati nista, samo bih zeleo da se osvrnem na Vignjevicevu recenicu ''Zadovoljan sam kontrolom igre'', sto je potpuno suprotno od onoga sto sam ovde procitao. Zanima me kakva je to kontrola igre, kad sam cuo od gomile drugara sa tekme da je hajduk apsolutno zasluzio pobedu na ovom mecu... :frown:
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Box »

Ajde da vise ispadnemo u drugu ligu pa da mogu da odem na stadion da gledam fudbal...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Passion »

Стварно мислим да је једино решење да испаднемо у другу лигу, и да ће једино тако стока из управе да оде...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by vosa do groba »

I ja mislim da je resenje da se ispadne ne u drugu,nego u trecu ligu i da se onda krene sve ispocetka.Zapitam se cesto kako je moguce da smo u kvalifikacijama za Ligu evrope igrali onako dobro,pa i na pripremama i da sa istim timom sada ne mozemo u ovoj nasoj jadnoj ligi nikoga da pobedimo,nema nikakve logike :shock: A nasa pozicija na tabeli sve govori o nasoj ligi,mi sa ovako jadnom igrom smo i dalje "u vrhu" tabele,tj na petoj poziciji,liga nam je dno dna :cry:
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
verni zapad
Posts: 45
Joined: Sun Jul 29, 2012 8:48 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by verni zapad »

lazarr wrote:Tuga pregolema!!!
1000 bolesnika na rusevini od stadiona doslo da vidi 11 nesretnika koji nas ponizavaju iz subote u subotu.
Istocna tribina je lepse izgledala 90-ih sa sve onim drvenim klupicama. U mojim kolima je razglas bolji nego na nasem stadionu. Za divno cudo semafor ne baguje. Ja sa svojom pretplatnom kartom mogu da udjem samo na ulaz broj 3 a moj drug koji je isao samnom i kupio kartu, ne moze da udje na taj ulaz vec samo na ulaz 4 jer tako pise na karti. Bice da je zbog velike guzve. Sedamo iza klupe gostiju i na nase zaprepascenje dolazi momak sa pretplatnom kartom i kaze da sedimo na njegovom mestu!!! Lik je dosao sam i moze da bira izmedju 4000 praznih sedista ali ipak zeli da sedne na mesto koje pise na njegovoj karti. O fudbalu ne vredi ni pricati. Sve ovo smo vec videli milion puta, samo sa vise ili manje uspesnim zavrsetkom. Danas mi je prvi put bilo krivo sto smo izjednacili jer opet necemo nista promeniti, jer Boze moj, nismo izgubili. Trener se setio da ima 3 izmenu u 92 minutu... Nisam mogao da verujem kada sam to video. Publika opravdano nezadovoljna, ali je krivca nasla u pogresnom coveku. Iako o Supicu mislim sve najgore, nije on jedini krivac za ovo sto nam se desava. Kriva je UPRAVA i to svi znamo, ali cuveno skandiranje UPRAVA NAPOLJE danas nismo culi. To je najgori utisak danasnje utakmice!! Garantujem da bi 99% ljudi podrzalo to skandiranje ali nema nijednog junaka da to zapocne. Toliko smo izdresirani i uplaseni da ni to vise ne smemo da vicemo. Dzabe je terati trenere i igrace... Problem nije u njima vec u banditima koji su nam okupirali klub. Njih treba oterati. Samo neznam kako........
Svaka cast na komentaru,slazem se u potpunosti....samo bih se nadovezao na ovde jedan komentar da nece dolaziti dok je ova uprava na stadion....ja bas mislim da sada treba da dolazimo u sto vecem broju i punimo istok i zapad i pocnemo sa pevanjem UPRAVA NAPOLJE,to treba da bude prvi korak,evo ja cu prvi poceti to da vicem na sledecoj tekmi,ali za to mi naravno treba podrska sto vise ljudi....u najgorem slucaju mogu posle da me pretuku ali to ce mi lakse pasti nego ovo izivljavanje uprave nad nama,jer vosu volim iznad svega,kao sto je moj tata a i pokojni deda voleo i pratio uvek,dok su oni bili po raznim brdima i cudili se ovoj lepoj igri posto nisu znali sta je....Jos jednom svaka cast,i samo BEZ STRAHA,jer se oni NAS VISE BOJE!!!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Red Marquis »

Za početak, da poželimo zarad našeg mentalnog zdravlja, da nas u sredu Čuka izbaci. Bez tog lažnog pohoda na Kup, tepih za guranje problema pod njega će biti milimetarski.
Još gori utisak od našeg igranja fudbala ostavio je sever i njihov repertoar. Trebali bi i neku pesmu od 50 Centa da obrade, da obraduju svog vođu :oops:
Io odio Belgrado
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Marcello »

Passion wrote:Стварно мислим да је једино решење да испаднемо у другу лигу, и да ће једино тако стока из управе да оде...
Zar misliš da je moguće da mi ispadnemo iz lige? Ne, dok su oni tu! :frown:

Uostalom, taj bedni Hajduk iz Kule ne ispada iz lige, samo zato, što ga već 2 decenije vode gangsteri, koji jako dobro poznaju sistem "3 za 3". Sada smo (već godinama) i mi u tom, "Knele, brate" društvu, želeo to neko da prizna ili ne.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Passion »

Знам друже да је апсолутно не могуће да ми испаднемо...знам. Само кажем шта би било најбоље. Када мало боље размислим, ми смо најбитнији шраф целом циркусу. Константно кубуримо, па на сваке две,три сезоне као будемо надомак нечега(наравно само и остане на томе надомак), чисто да се јавности замажу очи, и онда опет назад у сурову реалност. Хтео неко да призна или не, тако је. Нажалост.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by Andreyos »

Naprotiv,ja mislim da je itekako moguće da ispadnemo u drugu ligu i verujem u takav sled,ali to će se dogoditi tek kada junačine iz uprave napuste Klub i kada budu isplivali svi dugovi koji se trenutno ,,ne priznaju'' ,zataškavaju i guraju pod tepih.Javašluk vlada na svim nivoima i prosto ne može sve doveka trajati.Nadam se samo tome da će se jednog dana,kada Klub bude dotakao samo dno,iz svega izroditi jedna zdravija priča,gde lopuže neće imati interesa i neće biti mešetarenja.
Da bi se FK Vojvodina sačuvala,postojeća mora prestati da postoji.
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
lazarr
Posts: 816
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by lazarr »

Andreyos wrote:Naprotiv,ja mislim da je itekako moguće da ispadnemo u drugu ligu i verujem u takav sled,ali to će se dogoditi tek kada junačine iz uprave napuste Klub i kada budu isplivali svi dugovi koji se trenutno ,,ne priznaju'' ,zataškavaju i guraju pod tepih.Javašluk vlada na svim nivoima i prosto ne može sve doveka trajati.Nadam se samo tome da će se jednog dana,kada Klub bude dotakao samo dno,iz svega izroditi jedna zdravija priča,gde lopuže neće imati interesa i neće biti mešetarenja.
Da bi se FK Vojvodina sačuvala,postojeća mora prestati da postoji.
Upravo sam i ja o ovome razmisljao. Nasa uprava ce uskoro postati vrlo aktivna. Kada osete da je kraj sasvim blizu, kao pacovi pred brodolom ce bezati sa broda koji tone. Samo sto ce ovi pacovi poneti sa sobom sve sto budu mogli. Taj dan se uveliko primakao, ali ce kao posledicu doneti sledeca dela:
Svi racuni ce biti ispraznjeni brzinom svetlosti.
Pojavice se mnogo neplacenih racuna, najvise neplacenih karantina iz pojedinih novosadskih hotela, i mnoga druga "potrazivanja" prema klubu.
Ocekujem i mnoge priznanice izdate kao novcane pozajmice pojedinih biznismena, koje ce siguran sam dospeti na naplatu klubu i buducoj novoj upravi.
Da smo medju 500 najvecih poreskih duznika u drzavi, to vec znamo i taj dug sigurno nasledjuje neko novi.
Svi igraci bice prodani po nikad objavljenoj ceni, a pare se nikad nece naci na racunima vec ce leci u dzepove onih istih gorepomenutih biznismena.
Ostacemo opet samo mi koji volimo klub i dolazimo na utakmice i po kisi i po suncu i po snegu.
E, tako stoje stvari. Ko ne veruje, brzo ce se uveriti.
Do nekih boljih vremena...... :cheers:
Locked