9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K) 1:1

Post by budababa »

Dvonedeljnu pauzu fudbaleri Vojvodine iskoristili su radno, odigravši pripremni meč protiv hrvatskog Osijeka, u kojem su zabeležili ubedljivu pobedu (3:0). Ipak, igra na tom meču nije zadovoljila malobrojnu publiku, a da li se određeni pomaci mogu napraviti za nedelju dana saznaćemo u subotu uveče. U goste Novosađanima dolaze kulski Hajduk, dvanaestoplasirani tim lige koji je u osam utakmica zabeležio samo jednu pobedu, ali u isto vreme bio i efikasniji od Voše za jedan gol. Kuljani su prvu i jedinu pobedu zabeležili upravo u poslednjem kolu protiv Smedereva, prekinuvši tako neugodan niz od tri uzastopna poraza. Poslednjih pet međusobnih mečeva dobio je tim iz "srpske Atine", ali su isti u poslednje vreme obeleženi teškim rečima sa obe strane, prekidima i fizičkim sukobima funkcionera dva kluba. Da li će ovog puta fudbal biti u prvom planu ili i jedni i drugi smatraju da su ostali dužni svojim subotnjim rivalima, ostaje da nagađamo. Barem do subote.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
milancl
Posts: 480
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by milancl »

Pobeda ne bi smela da dolazi u pitanje protiv sigurno najnekvalitetnije ekipe u ligi. Mada, kako mi igramo i koliko golova dajemo bojim se da ne bude opet povuci - potegni. Bilo bi lepo da nam se baš protiv njih "otvori" i da im napunimo mrežu. Naročito kad se setim kako su nas 3-4 njihova "navijača" prošle godine provocirali na zapadu. Ja te ka*am, ja te ka*am, ja te ka*am hajdučeee...
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by simicpk »

http://www.fkvojvodina.rs/2012/10/rekon ... c-pauzira/" onclick="window.open(this.href);return false;
Oporavio se Poletanovic, Jokic ne igra. Oce li drugi stoper biti Karan ili Trajkovic?
ФКВ
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by the Gari »

Ubice, pa pauza zbog reprezentacije, pa Kula, pa... Aman, nek' malo promene taj redosled utakmica, i ovako je u Vojvodini svaka sezona - "Sezona mrmota".

Inače, Bilbija daje gol, mi pobeđujemo, klub udeđuje sam sebe da je na "stazama starog uspeha", to traje cele dve nedelje, pa nazad u dobru staru bačvansku depresiju i smrzavanje na sablasnom"Karađorđu" bez ikakvog takmičarskog naboja.

Jako bih voleo da promašim u bilo čemu u ovom scenariju.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Red Marquis »

the Gari wrote:Ubice, pa pauza zbog reprezentacije, pa Kula, pa... Aman, nek' malo promene taj redosled utakmica, i ovako je u Vojvodini svaka sezona - "Sezona mrmota".

Inače, Bilbija daje gol, mi pobeđujemo, klub udeđuje sam sebe da je na "stazama starog uspeha", to traje cele dve nedelje, pa nazad u dobru staru bačvansku depresiju i smrzavanje na sablasnom"Karađorđu" bez ikakvog takmičarskog naboja.

Jako bih voleo da promašim u bilo čemu u ovom scenariju.
Ovo ti je jedini potencijalni promašaj :mrgreen:
Io odio Belgrado
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by tulip »

Ovih dana mi se stalno mota po glavi i tipujem da će Bilbija dati gol(ove) kulskom Hajduku. Nekako mu leži Hajduk. Dao im je onaj debitanstksi evro gol koji samo ćoravi sudija nije video, a zatim im je presudio u Kuli kada smo na jedvite jade pobedili sa 1-0.
Ako im ne zatrese mrežu, onda stvarno ne znam da li Bilbija treba uopšte više da igra takmičarske utakmice za naš tim.
DAJ GOL!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Toto Riina »

Vreme je da jedna ekipa "strada" i popije nekoliko komada. Hajduk se uvek trudio da nas lose ugosti, napadi simuliranja u stilu Butulije, praznjenje tribine. Ocekujem da filijali nkp cekiramo kartu za II ligu.

Umesto Jokica ocekujem Radoju(ne naseg forumasa:) Bilbiju koji je najbolji napadac(ali sansu u napadu a ne na krilu) i jos neki omladinci. Abu je zreo za klupu.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Marcello »

Neko reče na oficijelnom sajtu da bi bilo dobro, da sav prihod od ulaznica sa ove utakmice (i neke od sledećih) poklonimo F.K. "Šajkaš"-u, što je po mom mišljenju odlična ideja!

A, inače, bojim se da u JSL ne postoji ekipa, na kojoj mi možemo da se istresemo. Ako bude 1:0 - ja prezadovoljan, s obzirom kakav napad imamo.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Dejan »

Војводина : Хајдук 20. октобар 2012, 19:00
Главни судија: Васић Александар
Помоћни судија 1: Петровић Дејан
Помоћни судија 2: Каурин Срђан
Четврти судија: Вујовић Мајо
Посматрач: Чолић Душан
Делегат: Николић Ненад
http://www.fss.rs/sr/referees/delegiranje_sudija.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Nikola »

Prelep dan za odlazak na ladan spricer, a zatim na utakmicu voljenog kluba. Ocekujem sto vise omladinaca u sastavu i pobedu uz bolju igru.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by nboya »

Kako pise na Mozzartovom play by play-u vraca se Trajkovic u postavu, a igrace i Brankovic. I Bilbija je starter pa se mozda i ostvari Garijeva prognoza. A taman sam se juce pitao zasto Bilbija cesto govori na konferencijama za stampu a nikad ne startuje. Pomislih da je postao portparol igraca.

Ako Mozzart ne laze, igrace postava: Nemanja Supić, Miroslav Vulićević, Branislav Trajković, Igor Đurić, Vladimir Branković, Naemeka Ađuru, Miroslav Stevanović, Almami Moreira, Nemanja Bilbija, Abubakar Oumaru, Milan Bojović.

Rezerve: Srđan Žakula, Nemanja Radoja, Vuk Mitošević, Bojan Nastić, Miloš Deletić, Dejan Karan, Aleksandar Katai

Skulinjo ni na klupi
UPRAVA NAPOLJE!!!
fare
Posts: 2830
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by fare »

Vidim kako pise na dnevnikovom sajtu da ima publike celih 1000 jel to istina ? Ako jeste i to im je mnogo sami su krivi ! PS meni se cini da ni danas nece pobediti :frown: Bravo majstori gubimo 0:1 VIGNJEVICU ODLAZI MRS !!!!!!!!!!!!!!!!! :shit: 1:1 BOJKE ajmo jos jedan !!!!!! :D Bravo majstori iscupali ste bod protiv Hajduka BRUKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Last edited by fare on Sat Oct 20, 2012 8:55 pm, edited 2 times in total.
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by nboya »

0:1 Cvetkovic :roll:
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stexman
Posts: 2586
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Stexman »

Ma nije rezultat bitan, bitna je lepa igra? Ako je toga bilo, sto smo ne skromni! :evil: :evil:

:frown:
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 9. kolo: Vojvodina-Hajduk (K), subota 19h

Post by Boske87 »

Nostradamusi nisu bili u pravu, Bilbija ponovo igrač kojeg prvo menjaju, ljudi bi pre uboli sedmicu na lotu nego da pogode kad će ovaj dati gol :roll: . Ali tu je neshvaćeni genije Katai, kontraobaveštajac, koji je doneo i jare i pare klubu, koji igra za Vošu iz užitka, još samo da izvrši rekalibraciju te njegove levice sa lubenica na fudbalsku loptu i C. Ronaldo mu neće biti ravan :mrgreen: .

Mnogo se zeznula uprava sa smenom Zagorčića, možda i najveća glupost koju su napravili do sada. Zagorčić je uspeo od tima koji se raspadao ovog proleća da stvori kakvu takvu igru, ne osramoti se u Evropi, i istina uz malo sreće dočeka prvo mesto na tabeli nakon 4 kola. Oni (uprava) ili precenjuju sopstveni igrački pogon i njegove kvalitete ili im nije interes da Vojvodina napreduje i bude ozbiljan klub pa menjuja trenere kao na traci. Pre će biti da je ovo drugo pravi razlog...

Edit: Evo ga naš Falkao Bojović 1-1
Last edited by Boske87 on Sat Oct 20, 2012 8:40 pm, edited 1 time in total.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked