I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by budababa »

Tabela nakon prve runde kupa:

1. Almami Moreira 14
Igor Đurić 14
3. Aboubakar Oumarou 7
4. Nemanja Supić 7
5. Bojan Nastić 5
6. Marko Poletanović 4
7. Milan Bojović 3
8. Miroslav Vulićević 2
Nebojša Kosović 2
10. Miroslav Stevanović 1
Nemanja Bilbija 1
Đorđe Jokić 1
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by the Gari »

Ovako, krajnje popišano i krajnje subjektivno...

3 - Nastić - Pošteno od početka do kraja
2 - Meleg - Jedini zna šta će sa loptom
1 - Sekulić - Samo zato što je prvu loptu koju je dobio raspizdio na gol s 30 metara

I pored popišanosti iz prve rečenice, malo zadovoljstvo što baš njima dajem bodove.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by laki »

Djuric 3

Djura 2

Meleg 1

( Kako mucno postaje ovo ocenjivanje igraca. Inace, Abu je u totalnom kurcu poslednjih nekoliko utakmica. Ne kazem da treba da sedi na klupi, samo se nadam da ce se uskoro srediti. )
Last edited by laki on Sun Sep 30, 2012 10:48 am, edited 1 time in total.
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by Mare »

Đurić 3 boda, čovek je klasa za ove naše balvane, da ne bi njega tri bi popili još u prvom...
Meleg 2 boda, šteta što mu je ovo prva utakmica, šteta što nije prošao pripreme sa ekipom, a najveća šteta će biti ako ode...
Ađuru 1 bod, kad god igra svoj posao u defanzivi besprekorno odradi iako nema utakmica u nogama ko ostatak miljenika naše uprave, i od njega ne treba ni očekivati kreativnost, nek bude neko drugi zadužen za to, nek stave dva prednja vezna, Đura nazad može i sam.
Sad ću napraviti jedan izuzetak i prokomentarisati glasanje drugog kolege forumaša, The Gari, nemoj druže da se ljutiš ali Nastić je bio jedan od lošijih, ako si bio na utakmici mogao si da primetiš koja je promaja tu duvala, bezbroj puta su štoperi morali da zatvaraju i čiste njegove propuste.Pa i drugi gol ide delom i na njegovu dušu, kapiten od onih je fenomenalno šutirao, kapa dole, ali je loša procena Nastića omogućila prvo da lopta dođe do tog njihovog kapitena, a posle je ovaj imao vremena i da je primi i namesti se na onakav šut iako je jedan od najsprijih igrača na terenu, Nastić nije stigao da to spreči, takođe mali se izuzetno loše postavlja kad Đurić i ostali prave ofsajd zamku, ne prati kretnju i onda ovi sami ispadaju pred naš gol. Mali se trudi ali nije još na tom nivou, bilo je i gorih od njega npr. Bilbija, ali daleko od toga da je zaslužio tri boda.Iako cenim tvoje pisanje do sada ovo sam morao da prokomentarišem, nema ljutiš!
pera
Posts: 112
Joined: Sun Apr 18, 2010 9:22 pm

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by pera »

3 Djuric - TATA u ovoj ekipi
2 Adjuru - u defanzivi odlican, imao nekoliko dosta dobrih pasova
1 Meleg - steta sto ce otici
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by ssnigd »

Djuric - 3 boda
Adjuru - 2 boda
Meleg - 1 bod
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by the Gari »

Mare wrote: nema ljutiš!
Nema :D

Kao što sam rekao, krajnje popišano i krajnje subjektivno... Kao što sam svojevremeno izgurao mesec dana dajući Vladi Buaču 3 boda na svakoj utakmici tvrdeći da ću to raditi dokle god ga budu terali da igra desnog beka. Ovo moje glasanje je više iskazivanje stava - protiv principa da se mladi igrači ubacuju u prvi tim isključivo da bi ih video neki menadžer ili da bi se unapred obezbedio alibi za poraz.
A što se tiče samog fudbala, ja to gledam ovako: oni koji su nešto radili, ti su i grešili. Ovi ostali se nisu videli. Kao što sam napisao Nastić je uradio posao pošteno od početka do kraja, igrao, napadao, centrirao... Grešio. Sve u svemu, meni je u svoj ovoj muci on bio jedan od retkih svetlih tačaka. Naravno, dozvoljavam da na ovom ziljavom streamingu ne mogu videti sve detalje koje vidite vi na stadionu.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by ristoo7 »

the Gari wrote:Ovako, krajnje popišano i krajnje subjektivno...

3 - Nastić - Pošteno od početka do kraja
2 - Meleg - Jedini zna šta će sa loptom
1 - Sekulić - Samo zato što je prvu loptu koju je dobio raspizdio na gol s 30 metara

I pored popišanosti iz prve rečenice, malo zadovoljstvo što baš njima dajem bodove.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by Red Marquis »

3 Đurić -jedini ozbiljan igrač u ovom timu
2 Nastić - taj Nastić koga neki kritukuju, je spasio par brlja, ponajviše Jokićevih, igrao i napred i nazad.
1 Sekulić - lomio sam se između njega i Melega,ali je ovaj prvi mi je na momente bio nedovoljno borben za moj ukus.
Io odio Belgrado
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by stormer »

3 Djuric
2 Meleg
1 Bojovic
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by Turija »

the Gari wrote:Ovako, krajnje popišano i krajnje subjektivno...

3 - Nastić - Pošteno od početka do kraja
2 - Meleg - Jedini zna šta će sa loptom
1 - Sekulić - Samo zato što je prvu loptu koju je dobio raspizdio na gol s 30 metara

I pored popišanosti iz prve rečenice, malo zadovoljstvo što baš njima dajem bodove.
Obrazloženje:
the Gari wrote:
Mare wrote: nema ljutiš!
Ovo moje glasanje je više iskazivanje stava - protiv principa da se mladi igrači ubacuju u prvi tim isključivo da bi ih video neki menadžer ili da bi se unapred obezbedio alibi za poraz.
A što se tiče samog fudbala, ja to gledam ovako: oni koji su nešto radili, ti su i grešili. Ovi ostali se nisu videli. Kao što sam napisao Nastić je uradio posao pošteno od početka do kraja, igrao, napadao, centrirao... Grešio. Sve u svemu, meni je u svoj ovoj muci on bio jedan od retkih svetlih tačaka. Naravno, dozvoljavam da na ovom ziljavom streamingu ne mogu videti sve detalje koje vidite vi na stadionu.
Koliko ta deca imaju prvoligaških minuta, odigrali su fantastično, a ono što je najbitnije: jedino oni znaju da igraju fudbal u našoj ekipi.Problem je samo razlog zbog kojeg su se oni našli na terenu - a on nije dobrobit FK Vojvodine (već priprema za prodaju, pre nego što postanu pravi igrači).
Đurić jeste bio dobar, ali samo u čistim situacijama, dok u prostoru (tj na centaršut) pliva (kao i Supić Jokić, Vulićević), dok naši ,,napadači" ne znaju ni da šutnu loptu :
Не могу да верујем да свака наша лопта иде право у њиховог голмана или небу под облаке! Па шта ви радите на тим тренинзима??? kako napisa Ogi (i Milan, u svom komentaru, da bi i sa slomljenom nogom bolje šutirao).
Bruka.Ipak, drago mi je što su deca dokazala da im je odavno mesto u Prvom timu.Ovu utakmicu smo izgubili, ali smo dobili 3 nova veoma kvalitetna prvotimca.Kad ih bude još više na terenu (Poletanović, Kosović, Radoja... ) biće to sasvim druga Vojvodina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by limanfkv »

Treba uvesti bele listice, evo razmisljam 5 minuta i samo bi jednom dao bod. Ne bodove. Bod.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by budababa »

3 boda - Đurić
2 boda - Ađuru
1 bod - Meleg
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by simicpk »

djuric 3 da nije njega prosli bi kao sloboda
meleg 2 kretanje, pas, izvodjenje kornera, da je odigrao ceo mec mozda bi postigli neki gol
nastic 1 ne znam kome drugom, a nekako mi se cini da je najmanje gresio
ФКВ
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: I.S 2012/13: 7. kolo JSL: Vojvodina - partizan

Post by Grof Žekula »

3 - Đurić
2 - Meleg
1 - Ađuru (to sve govori, iako je DIREKTAN krivac za prvi gol)

Vuk, Supa, Abu (i ti si mi centarfor?) - ČISTE NULE
Bilbija - MINUS DVA (nadam se da mu je ovo poslednja utakmica u dresu FKV)

Sekulić je vrlo dobar bio za ono vremena što je igrao i njemu moj APLAUZ (za bod(ove), po mom načinu glasanja, mora biti duže na travnjaku).
Locked