7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Locked

Ko pobeđuje u subotu?

Poll ended at Sat Sep 29, 2012 6:05 pm

Voša!
35
61%
Niko.
13
23%
Oni...
9
16%
 
Total votes: 57

User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Casual »

Prvo poluvreme smo odigrali najbolje do sad, stvorili vise prilika nego za celo prvenstvo do sad i tu nemam sta da zamerim igracima, osim zavrsnice naravno. Drugo poluvreme a pogotovu poslednjih pola sata je bila tuga velika. Partizan je ocajan, poceli su i da se valjaju pocetkom drugog poluvremena, ali mi smo jos ocajniji. Meleg medju najboljima, Vuk los danas. I ne znam zaista sta su ova nasa deca radila na utakmicama sa Smederevom, Jagodinom, Donjim Sremom i kako ranije nisu dobijali sansu nego se sad eksperimentise, dok oni iskusni odmaraju (opravdano ili ne).
Pitanje za upravu - sta je sa ozvucenjem danas? Zasto ga nije bilo? Onaj njihov celavac Mitrovic demonstrirao danas kakav je pacenik zajedno sa onim umno poremecenim mozgovima sa zapadne tribine kojim nije puno trebalo da shvate da im ovde nije mesto. Nadao sam se da cu se za ovih 500din barem jednom radovati, medjutim sto se manje nadamo bice nam bolje, jer to je Vojvodina. Opet neki manji incidenti, sto je zaista neminovno, jer tesko da cemo mi imati 100% nas zapad na ovakvim utakmicama, ali idemo u dobrom pravcu. Poseta slabija nego inace, dal' zbog termina ili potpune ravnodusnosti ljudi, ne znam. Policija narkomani su nastavili sa svojim idiotskim idejama i potezima i blokirali poslednja 2 ulaza prema severu, ali su pritom pustali sve nas da izadjemo na bilo koji drugi ulaz sto je opet moglo da preraste u incidente, ko im daje takve direktive nije normalan.
Volem Vošu!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by kowalski »

Casual wrote:Opet neki manji incidenti, sto je zaista neminovno, jer tesko da cemo mi imati 100% nas zapad na ovakvim utakmicama, ali idemo u dobrom pravcu. Poseta slabija nego inace, dal' zbog termina ili potpune ravnodusnosti ljudi, ne znam. Policija narkomani su nastavili sa svojim idiotskim idejama i potezima i blokirali poslednja 2 ulaza prema severu, ali su pritom pustali sve nas da izadjemo na bilo koji drugi ulaz sto je opet moglo da preraste u incidente, ko im daje takve direktive nije normalan.
Provokacije, sto namerne, sto slucajne, od bahatih, nesnadjenih, pogubljenih, neobavestenih, jednom ce dovesti do ozbiljnog sranja. Pitanje je da li ce do toga doci slucajno, ili ce i policija, tj neke druge strukture tu umesati prste. Zato treba voditi racuna. Takvo njihovo ponasanje proizvodi i propagandna masinerija koja im puni glave sa "mi smo jedini" "mi smo svuda najjaci" "dominacija" i sl. Zaista ne znam u cemu je problem kupiti ulaznicu i gledati fudbal sa tribine dodeljene navijacima i simpatizerima gostujuceg kluba, koja je bila poluprazna. Valjda je veliki uzitak sedeti kao govance i u sebi se radovati, bar na dobrom delu zapada. Hit su mi bili i oni "ovo su nasa sedista, pise na ulaznici". :mrgreen: Ne treba se sekirati sto nas ima manje, to je sasvim normalno. jer za njih navija pola ove, i dobar deo okolnih drzava, ali danas nije bilo nijednog razloga da sede medju nama. Utakmica sranje, nasa igra sranje, kao i obicno.
Image
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by ssnigd »

Jednostavno odavno je trebalo uvesti da zapadna tribina Karadjordja postane tribina samo za navijace Vojvodine, uz severnu naravno. Previse je varnica protiv cigana i grobara i tako bi bilo najbezbolnije za sve. Gosti imaju istok, i onaj deo juga kod semafora i dosta im je.
Apatija teska kod navijaca Vojvodine, zato imam neki utisak da se pola ljudi nije ni nerviralo zbog poraza, kao poraza. Odavno nas nisu ovako nakantali na Karadjordju, ali odavno medjutim nije to ono sto nas ubija... Klub nam je k***c, igramo kao k***c, igraci su kao k***c, cast izuzecima. Dalje o igri ne zelim, jer ona nije bitna vise.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Uroš »

То се може врло лако средити,рецимо да се продају у Фирмином шопу,мој предлог.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by johnny »

Nemanju Bilbiju i Vuka Mitosevica IZBACITI iz kluba!!!
Trenirati ceo zivot, primati platu a igrati kao poslednji bednik je otuzno...

Vazno je da Djumi smatra da je ovaj trener najperspektivniji -taktika je na nivou infantilnog idiota...

Abubakar-neprepoznatljiv, taj ni u bordelu ne bio ubo.

Firma - na 0-1 Tole, lopove
- na 0-2 splet kosovskih
tako se ne dizu igraci iz mrtvih...

milicija- mudrom taktikom srecom nije bilo mrtvih

okreni-obrni, opet smo provincijalski klub za popravljanje gol razlike, sa trenerom diletantom i upravom koja ne zna sta hoce i sta nece
Last edited by johnny on Sat Sep 29, 2012 8:29 pm, edited 2 times in total.
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Uroš »

На 0:2,ови не би изједначили ни против Кабела, :mrgreen: тако да је потпуно свеједно шта је Фирма певала.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Ljubomir1996 »

Edit: Te "informacije iz pouzdanih izvora" nosi u policiju, ovde im nije mesto.
Nboya
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Red Marquis »

Trebao si tu "pouzdanu informaciju" podeliti s nama pre meča, pa da i zaradimo nešto. Supić nema šta da prodaje, on tako brani. Rupa na kvadrat. Nikad nisam nijednog golmana Vojvodine manje podnosio od njega. Ona romska vagina na golu partizana je Buffon za njega. A ti Supo rupo boksuj lopte i dalje,i nemoj ni slučajno dalje od metar od gola izlaziti...Abu ne može gol dati ni na FIFI i PESu a ne ovima, džaba mu sve atletske sposobnosti.


Malo koji klub na svetu ima takve navijače koji ni na 0-3 protiv najomraženijeg protivnika ne iskazuju nezadovoljstvo radom uprave i igrom fudbalera. Svaka nam dala, sve smo ovo i zaslužili.
Io odio Belgrado
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Владика »

ssnigd wrote:Jednostavno odavno je trebalo uvesti da zapadna tribina Karadjordja postane tribina samo za navijace Vojvodine, uz severnu naravno..
Апсолутно се слажем, искључиви кривац за инциденте је организатор меча. Час људе позивају у борбу до краја, час праве вештачки набој и атмосферу као да се спремају за рат али онда би и да препуне западну трибину и да узму лову. Милиција је одавно проценила да на западној трибини не треба мешати навијаче али очигледно је да је клупски интерес(читај паре у џепу) много значајнији од стварања домаће атмосфере на стадиону и пружања пуног комфора људима који су платили претплатне карте.
Успут, да ли су се то вратила Цветкова времена, поново нам деца дебитују на утакмици против неког од близанаца?
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by vitez>Koja »

opusteno ljudi kup je nas :rage:
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by trelos gia fcv »

Glavu gore! Idemo dalje!
Doci ce i taj kada nam braca blizanci Grole i Ciga nece lupati samare u nasem dvoristu.
Jos samo malo da porastemo i ojacamo pa ce da vide oni :leaving: :leaving: :leaving:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Akcent »

Image

Kako sam cuo zamalo i Deletic (skroz levo gore na slici) da dobije batine :D verovatno nije mogao da se odluci za koga da navija na mecu jer je okoreli grobar u dresu Vojvodine.

Sto se igre tice, Abubakar mora na klupu koliko god ga mi voleli, ono sto je promasio danas i protiv OFK-e je prosle sezone zavrsavalo u protivnickim mrezama lagano. I i dalje sam pri misljenju da Bojovic mora igrati od pocetka i da ce dati gol tako. Jako jalovo u napadu, Djuric odlican. Crni nista bolji nisu od nas, samo su iskoristili sanse a mi nismo i to je to.

Osvrnuo bih se i na skandiranje glodarcica ja istoka "Treba vam pomoc?" i "Ovo je smesno" kad je Firma razvila koreografiju, jedina smesna stvar danas su bili oni. :cheers:
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
vitez>Koja
Posts: 33
Joined: Thu Jul 19, 2012 3:48 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by vitez>Koja »

Jel moze neki detalj vise sa slike ...ko je tu koga i sta se desilo uopste? ja sam bio skroz na drugoj strani pa nisam u prici
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Firmin mali »

Mondo postavio tanjugove fotke

http://www.mondo.rs/tg6718/Foto/Golovi_ ... derbi.html

Image

Image

Image

Ko je tu koga,tesko je reci...saznace se za dan dva verovatno,a mozda i ne.

Pretpostavka mi njih (desna strana zapada nasa),bilo kako bilo jako ruzna slika narocito na poslednjoj fotki,u gornjem desnom uglu dete place a tata ga tesi...strasno...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Ljubomir1996 »

Red Marquis wrote:Trebao si tu "pouzdanu informaciju" podeliti s nama pre meča, pa da i zaradimo nešto. Supić nema šta da prodaje, on tako brani. Rupa na kvadrat. Nikad nisam nijednog golmana Vojvodine manje podnosio od njega. Ona romska vagina na golu partizana je Buffon za njega. A ti Supo rupo boksuj lopte i dalje,i nemoj ni slučajno dalje od metar od gola izlaziti...Abu ne može gol dati ni na FIFI i PESu a ne ovima, džaba mu sve atletske sposobnosti.


Malo koji klub na svetu ima takve navijače koji ni na 0-3 protiv najomraženijeg protivnika ne iskazuju nezadovoljstvo radom uprave i igrom fudbalera. Svaka nam dala, sve smo ovo i zaslužili.
Informaciju sam saznao u poluvremenu utakmice, da sam je ranije saznao, podelio bi sa vama, naravno...
Locked