7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Ko pobeđuje u subotu?

Poll ended at Sat Sep 29, 2012 6:05 pm

Voša!
35
61%
Niko.
13
23%
Oni...
9
16%
 
Total votes: 57

User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Milan »

nboya wrote:
Minja wrote:
Box wrote:Treba ostaviti Djurica,Nastica,Poletanovica i Greena.Sve ostale prodati!
Kome????
Image

:cup:

Ako bi i taj platio nesto za ovaj fuseraj...

p.s. Gde nestade klasicni zeleni smajli?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Toto Riina »

Poletanovica i Nastica stavljati u kontekst ovakvih neslanih sala je u najmanju ruku neukusno.
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by limanfkv »

Neki ne bi prosli test na trihinelozu.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by recni galeb »

posebno sto cela ta "sala" uvrscuje **** koji se obogatio kao direktor "gavrilovica", aj da je stavio logo "venca" ili "neoplante" kao malo starijih novosadskih firmi od te novopecene, pa da ga i donekle shvatim, ovako je ispalo bas onako dzumarasto... :frown:
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by 1892 »

recni galeb wrote:posebno sto cela ta "sala" uvrscuje **** koji se obogatio kao direktor "gavrilovica", aj da je stavio logo "venca" ili "neoplante" kao malo starijih novosadskih firmi od te novopecene, pa da ga i donekle shvatim, ovako je ispalo bas onako dzumarasto... :frown:
Nboya je lepo napisao a vi se durite koliko 'ocete...
Come on you Reds!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Владика »

Мислим да је све већ речено о текми.
Спортски поздрав за крај-
Image
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by recni galeb »

1892 wrote:
recni galeb wrote:posebno sto cela ta "sala" uvrscuje **** koji se obogatio kao direktor "gavrilovica", aj da je stavio logo "venca" ili "neoplante" kao malo starijih novosadskih firmi od te novopecene, pa da ga i donekle shvatim, ovako je ispalo bas onako dzumarasto... :frown:
Nboya je lepo napisao a vi se durite koliko 'ocete...
nekima ne vredi pisati, aj nacrtacu ti mnogo poznatije novosadske brendove od doticnog ***...

Image

Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Helm »

Nisam hteo da se mešam u ovu priču ali sad moram. :D
Mislim da si pogrešno shvatio ovo, Nastić i Poletanović su jasno izostavljeni iz ove šale. Kao i Đurić i Grin. :deal:
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Toto Riina »

Box predlaze da se ostave, ali onda Nboya odgovara da ih treba ostaviti mesari!?
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Helm »

Ne, Box predlaže da se svi ostali prodaju a Nboya odgovara na Minjino pitanje kome ;)
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Toto Riina »

U tom slucaju se slazem i izvinjavam ucesnicima u sali :D
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by nboya »

Ja sam odgovorio na Minjino pitanje Kome prodati ostale igrace (Box je izuzeo Djurica, Nastica, Poletanovica i Greena)?

Salio sam se. Naravno da ne mislim da najboljeg strelca Abua, golmana koji nas je vise puta spasao Supica, kapitena Vulicevica,... treba baciti u kobasice. Bila je to samo sala. A to sto je sala neukusna i neslana - jbg, kakav proizvodjac mesa, takvi i proizvodi ;)
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by laki »

Sala bi bila ok da nismo 2 strane pisali o tome da li je ukusna ili ne. Obzirom da sam ja prvi koji voli da isteruje verovatno nemam pravo da bilo koga krritikujem, ali zaista mislim da je dosta bilo price o mesarama. Normalno da ih niko nece klati, covek se malo nasalio. Kome se ne dopada ne mora 3 komentara da ostavi o tome. :cheers:
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Mare »

Prenosim sa zvaničnog sajta jedan komentar sa rešenjem za zapad:
REŠENJE POD HITNO!!! kaže:
Vaš komentar čeka pregled.
2. oktobar 2012. u 15:07

Preneću jedan komentar ovde sa nekih portala, a tiče se dešavanja na zapdnoj tribini našeg Karađorđa od subote:

„Prvo i najvažnije:
Svi roditelji koji vode svoju malu decu u obeležjima jednog ili drugog kluba na ovakve utakmice u ovakvoj državi gde je sistem vrednosti naroda srozan ne na nulu nego u minusu, gde su tuče i ubistva redovna pojava su DEBILI!!!
Drugo:
Ukoliko si već došao na zapad kao navijač gostujućeg kluba, onda obrati pažnju na ponašanje, iskaži poštovanje!!! Običan gledalac se ne dovikuje sa onim šljamom i ubicama, ako si hteo da navijaš idi na tribinu za gostujuće navijače i odatle navijaj za svoj BG klub.
Treće:
Uprava kluba jeste kriva što nije zabranila ulaz na zapadnu tribinu svima koji su nosili obeležja gostujućeg kluba i uputila ih na tribinu predviđenu za navijače gostujućeg tima, jer se zna već par godina unazad da Vi više niste dobro došli na zapad Karađorđa.
Četvrto:
Ni ja ne mogu u Beograd da odem u bojama svog kluba i sednem na njihovu zapadnu tribinu, a mogu misliti šta bi sa mnom bilo da se dovikujem sa navijačima Voše koji su na suprotnoj tribini.
Tako da sledeći put znaš na koju stranu da ideš i moći ćeš mirno da gledaš utakmicu i navijaš sa svojima. Međutim,moj prijjateljski savet ti je kad kreneš sa stadiona kući bolje bi bilo da sakriješ sva obeležja, ko zna na koga možeš da naletiš a kome se neće svideti boje koje nosiš.“

REŠENJE ZA ZAPAD:

1. Javno objavite pred svaku veću utakmicu da je tribina za zapad rezervisana za domaće navijače!!! (vremenom će se ljudi naviknuti)
2. Ne dozvolite prodaju karata za tu tribinu niti ulaz na tu tribinu ko ima obeležje gostujućeg kluba-pod izgovorom njihove lične bezbednosti i uputite ih na tribinu za gostujuće navijače.
3. Upozorenje kako u štampi tako i na ulazu da će svaka provokacija domaćih navijača na zapadu biti sankcionisana izbacivanjem sa utakmice.
4. Jasno označite na ulazima za zapad da je rezervisana za domaće navijače.

Ukoliko se bude istrajalo u ovome, videćete da će zapad i sever postati tribina isključivo za domaće navijače i više neće biti incidenata i nemilih scena. Jednostavno ljudi bi se navikli, a Voša bi imala daleko bolju podršku u duelima sa titovim blizancima. Mnogi naši stariji simpatizeri ne žele da dolaze na derbije iako imaju pretplatnu sezonsku kartu baš zbog situacija kao što su bile u subotu, BRINITE O SVOJIM NAVIJAČIMA!!!
Istakao bih da je problem zapada kad se igraju utakmice sa crvenim i crnim ološem postao stvarno alarmantan, i da se mora reagovati pre nego što neko ne daj Bože nastrada. Očigledno je da se u poslednjih par godina situacija promenila, uprava mora ozbiljno da razmisli o ovom problemu!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by Red Marquis »

Pošto zaista ne vidim ni u jednom scenariju da našoj upravi njeni navijači budu važniji od zarade, kao i novo uspostavljena prijateljstva sa blizanačkim upravama, jedino rešenje je da podele zapad. Dati im poslednja dva ulaza ka jugu, ostalo nama, kornjače između nas, pa da se samo preko nišana gledamo...

Da se razumemo, nisam za ovo, mislim da im je svima mesto na gostujućoj tribini, pa makar nas bilo samo 1000, ali...ne vidim da su spremni na ovakve "drastične" mere.


p.s. Sve će to da se reši, evo opet idu najave o izgradnji juga, pa će oni tamo :frown: . Mada će pre da se desi da Srbija pošalje na Mars svoju istraživačku misiju.
Io odio Belgrado
Locked