7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Locked

Ko pobeđuje u subotu?

Poll ended at Sat Sep 29, 2012 6:05 pm

Voša!
35
61%
Niko.
13
23%
Oni...
9
16%
 
Total votes: 57

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

7. kolo: Vojvodina-partizan 0:3

Post by budababa »

Nema potrebe za nekom posebnom najavom i posebnim pozivom da ispunimo severnu i zapadnu tribinu stadiona "Karađorđe" u subotu. Ko se smatra Vojvodinašem taj dan će zaboraviti na lošu igru, osrednje rezultate, lošu upravu, prosečnog trenera... i podrediti svoje lične motive što boljem izdanju voljenog kluba na terenu i tribinama. Subota, 14h, dom bolesnih...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Kamenica »

'Di iskopase Zagorcica, pa posle njega Vignjevica? Strasno... Eno gledam Nislije igraju lepo, jesu ispale u Kupu od ciganlije, ali. Voleo bi' da se ti veliki centri tipa Uzice, Kragujevac, Nis trgnu i da igramo fudbal jedni protiv drugih. Voleo bi' da Spartak opstane, kao i OFK. Stari su to i postovani klubovi. Puno toga bi' zeleo, pa i to da pobedimo partizan(namerno malim slovom)... :cheers: Al' ko mene pita? Sutra, svi na stadion...
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Nikola »

Kada igramo protiv crnog titovog blizanca postoji jako mLogo razloga za dolazak na stadion.
Vazno je kupiti kartu na vreme(fino je pocela prodaja) uci bar pola sata ranije. Posebno se odnosi na one koji se odluce za zapad da zauzimaju centralni deo tribine.
Ovo su utakmice kad 2 sata ostavimo sve po strani i oderemo grla i dlanove za stari klub, grad, celu Vojvodinu!
ПУШТАМ КИШУ!
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by milancl »

Čitavo prvenstvo nemamo igru, mučimo se i protiv mnogo slabijih protivnika od subotnjeg. A svi znamo koliko dobro mora da se odigra protiv nkp da ih pobediš. Ne zbog njihovog kvaliteta, već zbog nefudbalskih faktora. Nikome još nismo dali 2 gola u prvenstvu, možda nam se protiv njih otvori, ko zna :D Ali gol ne smemo da primimo. Definitivno, do sada su nam sve pobede doneli individualni potezi, neka bude tako i u subotu, ne bih se bunio. Ono što me plaši je što sam skontao da je Lazar Marković odigrao 2 (slovima dve) dobre utakmice u životu i to obe na Karađorđu. Prvu, pre nešto manje od godinu dana u prvenstvu, drugu protiv Velsa. Čitava liga ga je pročitala, nadam se da ćemo i mi.
Termin k'o termin, idiotski, šta drugo da kažem. Zbog obaveza ne postoji šansa da dođem, nadao sam se nedelji ali džaba. Groblje ide u Kazanj u četvrtak, strašno, 4 dana bi im bilo malo, ali dobro... Nadam se da ćemo napraviti atmosferu kao prošle sezone, protiv njih, bilo je fenomenalno i pored poraza. I nadam se da će se nastaviti istrebljenje grobara sa zapada. Zamolio bih sve koje navijaju za Vojvodinu, i sa severa i naročito sa severozapada da i u moje ime "pozdravite" Stojkovića, koliko još na zagrevanju :cheers:
I još nešto - nemojte da se nervirate kad ne budete mogli pola sata nakon utakmice da izađete sa stadiona. Sami smo krivi što dozvoljavamo svima da se sprdaju s nama :evil: Srećno nam bilo u subotu.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Zelja95 »

Bilo bi dobro da navijanje na zapadu bude i na onom delu do jugazapada,u suprotnom,ako bude deo od centra do severozapada onda ce taj deo zadrzati posle tekme. A ako bude i na delu do jugozapada dajemo manju mogucnost da se ''njihovi navijaci'' jave kada ih ovi prozovu.
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Само Војводина »

Ј**о их термин... Ваљда ћу стићи с факултета... Углавном, прогнозирам 0:0 као и обично... Да је остао Загорчић, имали бисмо добре шансе за победу, бојим се да Вигњевић нема м*да да би победио Партизан. Они су лоши, али у сваком наредном колу играју све боље...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by churguzijanac »

Opet ce da nas pokradu...Sto kaze tole lo*ov, spas'o nas je sankcija kad smo napustili finale kupa, pa smo sad duzni i ima da se trcimo milom ili silom :greenbutt:
__________________
Seva meni, ja Vosu svakako volem!
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Zelja95 »

I evo ga razlog za ovog novog trenera kad izgubimo
http://kapiten.rs/fudbal/vosa-bez-pola- ... pic-jokic/
User avatar
PZS
Posts: 113
Joined: Tue Apr 10, 2012 9:08 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by PZS »

"I još nešto - nemojte da se nervirate kad ne budete mogli pola sata nakon utakmice da izađete sa stadiona. Sami smo krivi što dozvoljavamo svima da se sprdaju s nama :evil: Srećno nam bilo u subotu."

Ukoliko policija bude zadrzavala masu na severu i zapadu posle tekme, bice svega... provereno. Ovaj put nece biti odstupanja. UPRAVA JE NAJAVILA DA CE KRENUTI NAPOLJE SA NAVIJACIMA.
Vojvodino znaj, da tebe volim ja i dok sam živ, ja bodriću te moja jedina...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Владика »

Као и стотину пута пре, сви чланови овог форума се ограђују од било каквих директних или индиректних односно потенцијално могућих позива на насиље. Наше је да дођемо на стадион и да бодримо име нашег клуба у спортском духу како доликује грађанима Српске Атине.
PZS wrote:UPRAVA JE NAJAVILA DA CE KRENUTI NAPOLJE SA NAVIJACIMA.
Без љутње ПЗС али морам да кажем- Коначно, Управа напоље!
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Nikola »

Na stadion dolazim zbog FK Vojvodine, a ne uprave i pojedinih igraca, zvuci trenutno cudno, ali oni su prolazni. Koliko dugo nisam cuo i video da neko spomene Cvetka ili Mijatovica!?
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by novosadjanin »

Војводина : Партизан 29. септембар 2012, 14:00

Главни судија: Maжић Милорад

Помоћни судија 1: Радојчић Игор

Помоћни судија 2: Ристић Милован

Четврти судија:Вукадиновић Миленко

Посматрач: Тановић Драгомир

Делегат: Кудус Никола
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Passion »

Не знам зашто долазим. Некако ми глуп викенд без текмеи црвено-белих боја, па ми је апсолутно све једно да л' нам долази партизан,звезда или металац...да ли је то нека болест или нешто друго, не знам.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by Grba_NS »

novosadjanin wrote:Војводина : Партизан 29. септембар 2012, 14:00

Главни судија: Maжић Милорад
Cesto je sudio nasim omladincima. Dobar sudija, ima osecaj za igru/fudbal, samo da ga ove hijene ne diraju.
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 7. kolo: Vojvodina-partizan, subota 14h

Post by SlaNNinar »

Naš trener je izgleda otvoreno progovorio o nekim stvarima, poput zvižduka Škuletiću, sebičnosti Bojovića, povreda Moreire, stvarnog razloga izostanka Trajkovića... Ne znam, deluje mi da je kod njega prisutna neka želja da sutra poginemo na terenu i dođemo do toliko željene pobede, koja nam može biti prekretnica u ovoj sezoni. Nadam se samo da se i igrači osećaju isto. Sutra glasno, jedinstveno, snažno...
SAMO NAPRED VOJVODINA :!:
http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-uprk ... -partizan/" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked