5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by fare »

Sto smo bili 1 na tabeli ovih 10 dana to nam je do kraja sezone :greenbutt: Ma tako nam treba koji jos normalni klub u svetu menja trenera kad je bez poraza i na prvom mestu a tim bez primljenog gola ?
Last edited by fare on Sun Sep 16, 2012 9:06 pm, edited 1 time in total.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by King »

Sta nam rade sa klubom :argue:
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Stexman »

Sta vam je ljudi, rezultat nije uopste u prvom planu! Zar niste culi upravu, bitna je igra. :greenbutt:
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Minja »

Komentar sa Mozzartovog tekstualnog prenosa, poslednje dve linije:

Sve u svemu ne mnogo uzbudljiva utakmica.
Bledo izdanje inace dve dobre ekipe... Ovim rezultatom treba da budu zadovoljni i jedni i drugi.

Dakle, umesto 1:0 kao do sada, atomski i napadacki fudbal u kojem se mi za sve pitamo iznedrio je 1:1. Cestitke
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Krle »

Atomski fudbal i najbolja uprava koja radi na štetu našeg kluba. Kome smo i šta zgrešili da nas non-stop ovakva sranja prate. Ukleti smo. :rage:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Radoye »

Bato majstore vodi nas do titule! :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Box »

Image

EDIT : Gornja slika + donji link ... kup i titula ... http://www.transfermarkt.de/de/vlada-av ... 22185.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Last edited by Box on Sun Sep 16, 2012 9:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Grba_NS »

A od 18 igraca koliko ih bude u protokolu za utakmicu, cetiri (4) igraca koja su ponikla u nasoj omladinskoj skoli. Pretpostavljam da je to ono forsiranje kadeta i omladinaca i generalno igraca iz nase skole o kojima je pricala "uprava", i pompezno usvajala neke stavove po tom pitanju na nekim toboze sednicama upravnog odbora.
lazarr
Posts: 815
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by lazarr »

Toliko od lidera JSL. Najgora utakmica sezone, mada ni ostale nisu bile mnogo bolje. Jagodina najgora ekipa koja je gostovala. Gora cak i od Smedereva. Za sve njih je Donji Srem izmislio fudbal. Ako me neko pita ko je odigrao dobru utakmicu, ne bih znao da kazem. Ni jedna sansa na utakmici a 2 gola. Jedina sansa je ona Bilbije za koju nemam komentar. Sta ono bese???? Vignjevic???? Prepisao od Zage a ekipa igrala jos gore. Jos nam je samo Skule falio da cirkus bude kompletan. STRASNO!!!!!
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by KoKanidja »

Ја после гледања овог и најновијих и прошлих потеза Управе, стварно се више никад нећу љутити на неког ко пређе да навија за неки други клуб или неће да дође на стадион.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Само Војводина »

Реми у Јашар стилу. Таман сам се надао да смо коначно дали гол на време, ми га и примимо. И после тога ниједна шанса више на утакмици.

http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by kej »

Tri puta ura za upravu! Posle tri vezane pobede(kakve god da su) menjate trenera- zbog čega? Zbog ovog? Pa ovo je najlošija partija još od 5-1 u Subotici. Ma nema šanse da negde na ovoj kugli zemaljskoj postoji gluplja uprava. Vreme je da se napravi Top 10 glupih poteza ovih indijanaca koji terorišu naše mozgove iz nedelje u nedelju. Ima tu materijala do sutra da se nabraja. Da bog da VAS Ofk izrešeta, a Partizan upropasti i da bog da na stadionu bili sve grobari. Ja sam završio sa praćenjem voljenog kluba dokle god se ne počiste ovi likovi. Pajaci jedni.
A šaban što je produžio tri minuta posle šest izmena i isto toliko ležanja? Znam da ga ne bismo dali do sutra u podne, ali to ne menja stvari. Znam za koga bi produžio 6-7 min., šabane!
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by masterNS »

Covek je uradio sve sto bi uradio i Zaga... Pa nam je i igra bila ista takva... Isto bi se ovo desilo i kod Zage, kao sto je i moglo da se desi u sve tri ukakmice koje je dobio... Sledi nam otreznjenje... Kiks ko kiks, ali nazalost blizancima se kiksevi ne desavaju jer su u pitanju ili sateliti ili sudije...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Marcello »

Ma, kakav kiks, mi smo loša i neuigrana ekipa, pritom potpuno nemotivisana (izuzev poslednjih 5-7 minuta po utakmici). Igramo već mesecima (čitaj: godinama) kao od bede, stvaramo 1-2 šanse po utakmici, ne znamo da probijemo bunker. A, blizance dobijamo jedino zato, što se igrači tad napale (ne bi li ih primetio neki skaut iz lože) i zato što se i ovi otvore, pa možemo da ih kaznimo iz kontre preko Abua i Stevanovića.

Sve u svemu, mi smo nikakva ekipa, iako igrački i nismo toliko loši. Sve smrdi na lošu atmosferu i nestručan rad, potpomognut, naravno, iritirajućim diktatima Eminema, po pitanju sastava, a, verovatno i taktike. Čovek nas, jednostavno, zjbva. :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Sramota za sve nas šta dozvoljavamo godinama od ove uprave.

Šteta što ovakvu ofanzivnu i lepršavu igru nismo krunisali pobedom. Ali biće sve okej kad novi trener prođe pripreme sa ekipom.

Ima mnogo klubova na svetu koje vode sumnjivi likovi sa krajnje sumnjivim namerama, kao što ima i dosta klubova koje vode nesposobni pajseri kojima ni ovce ne treba dati na čuvanje. Ali retki su oni koji te dve stvari savršeno su spojili kao ovi naši.
Da 6 godina damo bengalskom tigru da nam vodi klub, naučio bi više od vas...
Io odio Belgrado
Locked