5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Locked
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Владика »

Novi trener, stari jed. Ko ima snage neka dođe da gleda duel prvoplasirane i trećeplasirane ekipe JSL.
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by SlaNNinar »

Što se tiče novog trenera, ako ništa drugo, moj prvi utisak je da je reč o jednom kulturnom čoveku i gospodinu, što mislim da mora biti preduslov za svakog ko ima nameru da bude na klupi ''stare dame''. Što se tiče trenerskih kvaliteta, videćemo. Sigurno je da ni njemu neće biti lako, pogotovo što nasleđuje kolegu koji je ekipu ostavio na prvom mestu na tabeli i sigurno da mnogi očekuju da tu i ostane bar još neko vreme, a pogotovo posle meča sa Jagodinom. S druge strane, Jagodinci su, po mom mišljenju, jako nezgodan protivnik, pa očekujem vrlo tešku utakmicu, u kojoj će našoj ekipi sigurno biti potrebna velika podrška sa tribina. Lično, nisam pristalica toga da se iz bilo kog razloga bojkotuju utakmice, jer to ima smisla samo ukoliko stadion bude totalno prazan, a svi znamo da se to neće dogoditi. Ko već ima nešto da zameri igračima, treneru, upravi, bolje neka dođe na stadion i javno to iskaže, no, to je samo moje mišljenje. Evo izveštaja sa današnje konferencije: http://kapiten.rs/fudbal/vignjevic-brz- ... ede-video/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Само Војводина »

Чека нас 90 минута јагодинског бункера. Дај Боже да грешим и да ме гости пријатно изненаде отвореном игром.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Dejan »

Војводина : Јагодина 16. септембар 2012, 19:00
Главни судија: Вукадиновић Миленко
Помоћни судија 1: Радојчић Игор
Помоћни судија 2: Ристић Милован
Четврти судија: Филиповић Дејан
Посматрач: Радаковић Милан
Делегат: Поповић Миодраг
http://www.fss.rs/sr/referees/delegiranje_sudija.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Red Marquis »

Само Војводина wrote:Чека нас 90 минута јагодинског бункера. Дај Боже да грешим и да ме гости пријатно изненаде отвореном игром.
Šta te to brine, imamo mi sad novog trenera orjentisanog na ofanzivnu i atraktivnu igru, pregazićemo ih :roll: Škuleta het-trik.
Io odio Belgrado
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Grba_NS »

Ne verujem da "uprava" moze sebi da priusti poraz, posle ovoliko glupog poteza. Sto dalje implicira ubedjen sam u pobedu, da ne zalazim dublje :wink:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Helm »

Da znaš da je to i neko moje razmišljanje :D Planiram i da zaradim na istom. :deal:

Samo, to isto razmišljanje sam imao i na prošloj utakmici. Ipak Donji Srem mora nekako da plati igranje na Karađorđu. :?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Grof Žekula »

Mondo wrote:JAGODINA: Voša favorit, ali…

Gostovanje Vojvodini, lideru na tabeli Jelen Superlige, za fudbalere Jagodine biće veliki ispit. Jagodinci, s obzirom na dosadašnji učinak, jasno stavljaju do znanja da Vošu smatraju favoritom u ovom meču. Međutim, to ne znači da će put Novog Sada sa belom zastavom. Naprotiv.

"Fudbal je čudna igra gde se rezultat nikada ne zna, tako i da sve prednosti koje ima Vojvodina ništa ne znače", rekao je Simo Krunić, trener Jagodine u najavi meča sa Vojvodinom

"Vojvodina je favorit u ovom meču, ali to ništa ne mora da znači", smatra Krunić, sipajući pohvale na račun rivala:

"Oni su među najboljim našim ekipama, ima dobro organizovanu igru, čvrstu defanzivnu liniju, nisu primili ni jedan gol. Sada će sa novim trenerom imati i motiv više", smatra Krunić da će smena na čelu stručnog štaba, odnosno postavljanje Nebojše Vignjevića na mesto prvog trenera, učiniti da igrači protivničkog tima požele još više da se dokazuju.

"Od mojih igrača ću tražiti profesionalni odnos, disciplinu i koncentraciju", istakao je Krunić i još dodao:

"Volim kada igraju muški i čvrsto ma koji rezultat da postignu. Kada sam zadovoljan njihovim odnosom prema utakmici i ne razmišljam o rezultatu".

Trener fudbalera Jagodine je rekao da za duel sa Vojvodinom ne može da računa na povređene Miroljuba Kostića i Slavišu Stojanovića, a da je neizvestan i nastup libijskog reprezentativca Mohamed El Monira.

Vojvodina će u utakmici petog kola Jelen Superlige ugostiti Jagodinu, utakmica se igra u nedelju, od 19 sati na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by naseljekolumbija »

Necu da komentarisem implikacije ostalih forumasa,ja smatram samo da je FKV mnogo bolja od Jagodine i da ce zbog toga pobediti u nedelju.
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Stexman »

Red Marquis wrote:... Škuleta het-trik.
Taj ne bi dao gola na ni na namestenoj utakmici u kojoj je jedini igrac na terenu :mrgreen:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by recni galeb »

ima Skulinjo da ga izdominira... i onda ce da ga kupi Real Madrid za goleme novce i dzak suncokreta, eno ih nesto zeza Kristina tako da ce da ga ovaj zameni...
"svet je lep kada sanjamo..."
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by madda fakka »

Stexman wrote:
Red Marquis wrote:... Škuleta het-trik.
Taj ne bi dao gola na ni na namestenoj utakmici u kojoj je jedini igrac na terenu :mrgreen:
Da li smo imali goreg igrača od njega? Dečko ima 22 godine a ne može poluvreme da istrči kao covek... Iskreno nije ni smešno ovo sve sto se piše o Škuleticu nego tuga i bluz... Iskreno smrači mi se kada ga vidim na terenu
I Bog je Slaninar...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by DUB »

madda fakka wrote:Da li smo imali goreg igrača od njega?
konkurencija uopste nije tako mala kako se cini na prvu.
bilo je i vecih, ili bar jednako "dobrih" velemajstora fuzbalske igre.
samo tokom poslednjih godina su se istakli...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Sto bi rekli amricani, pravi drem team!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by slanina »

A gde je slika Sinise Muline?Vrsnog igraca sredine terena taj je znao da me izbaci iz takta pa se jos i svadjao sa publikom kad je dobio uvrede. :devil:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina, nedelja 19h

Post by Grof Žekula »

slanina wrote:A gde je slika Sinise Muline?Vrsnog igraca sredine terena taj je znao da me izbaci iz takta pa se jos i svadjao sa publikom kad je dobio uvrede. :devil:
I po meni bez premca...
Škuleta je daleko na drugom mestu, ali itekako sa tendencijom da ga stigne.
Locked