5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Boske87 »

novosadjanin wrote:Da je Bilbija pogodio ono pred kraj sto je teze bilo promasiti
Ja se ne sećam kad je taj Bilbija odigrao dobru utakmicu i dao gol. Ok, bio je onaj gol u Kuli ali to je više izuzetak koji potvrđuje pravilo. Dečko jednostavno nema kvalitet ni za JSL i molim vas da više ne spominjete njegove golove za BiH što je dao nekim ribarskim reprezentacijama, njegov individualni rad na snazi i napredak u svim segmentima kad svaki put na Karađorđu igra pogubljeno, nervozno i neefikasno.

Naš tim je pun limitiranih igrača i rezultate koje postiže su samo odraz njihovog kvaliteta a ne stručnog vođenja sa klupe. I dokle sa tom mržnjom prema Supiću, sinoć je opet skinuo jedan gol. Moramo da shvatimo da je sa trenutnom upravom naš zacrtani maksimum 3. mesto u JSL, igra na nož sa crnim blizancem a sa crvenim kako se dogovorimo, učešće u 1 do 2 pretkola LE i to je to. Što to pre shvatite manje ćete se nervirati.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2680
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Grof Žekula »

novosadjanin wrote:Da je Bilbija pogodio ono pred kraj sto je teze bilo promasiti
Bilbija je, mogao bez većih problema, da nam donese i ta 4 boda što izgubismo kod kuće! Da se proslavi i zacementira mesto u postavi...
Setite se dvostrukog promašaja (u istom napadu) protiv Smedereva sa 5 metara (bio 88'), i ovog juče (81').
U oba navrata, reaguje kao početnik...
Mada, naravno, nije on direktan (niti jedini) krivac što smo odigrali kako smo odigrali, ali jedan napadač mora (znati) to da "reši".
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by stevan »

Svi ste ovde komentarisali igrace, igru i ja tu nemam sta da dodam, nego jos jednom da kazem tuzno i jadno,kukaeovicki.

Ono sto me je jako razocaralo je i odnos nas navijaca na tribinama,tako se ne voli svoj klub,osecao sam se kao u nekom pozoristu ,ni povika, psovke ,aplauza jednostavno nista.Toliko mucna atmosfera na zapadu, doduse nikad mi nismo predstavljali neku snagu naseg tima ,pa pogledajmo Uzice,Pazar,Kragujevac kako se navija.,Razumem da nas je Bata ,razvalio ,potkupio,ubio u pojam,ali...mi i dalje gledamo, kako nas j**e. Doduse osilimo se na ovom forumu, pa isterujemo nasu pravdu.

Neki kazu nece vise dolaziti, pa ti su tek kukavice,ne voli se klub samo kad se pobedjuje i dobro igra( mada nismo se ni tih pobeda nesto nagledali)

Busali su se nasi firmasi potpisima za smenu, a eno zarad sitnih interesa, odustali, pa sad neki u odelcima,jedan prijavljuje izmene, drugi odjavljuje,a mnogi se i zaposlili ,eno i Pantelice vratili, sve zarad interesa.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Ljubomir1996 »

OFK je na mesto trenera doveo Kizu, dakle gubimo na takozvanoj karaburmi, gubimo od partizana i san o tituli odlazi posle 7. kola, kao i prošle sezone. Ja bih voleo da bude sasvim obratno i da Sloboda otkine bod partizanima, ali to je, složićete se, nemoguće. UPRAVA NAPOLJE, VIGNJEVIĆU ODLAZI! <3 ZAGO MAJSTORE <3
milancl
Posts: 471
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by milancl »

Ljubomir1996 wrote:OFK je na mesto trenera doveo Kizu, dakle gubimo na takozvanoj karaburmi, gubimo od partizana i san o tituli odlazi posle 7. kola, kao i prošle sezone. Ja bih voleo da bude sasvim obratno i da Sloboda otkine bod partizanima, ali to je, složićete se, nemoguće. UPRAVA NAPOLJE, VIGNJEVIĆU ODLAZI! <3 ZAGO MAJSTORE <3
Ljubomire, kao prvo mislim da si promašio topic. Ali da ti odgovorim. Daleko od toga da igramo lep fudbal i da smo favoriti na Karaburmi, ali šta ti to znači kao došao je Kiza i sad ćemo izgubiti tamo. Da te podsetim da je Kiza vodio Spartak u drugom kolu protiv nas u Su, gde smo pobedili 1:0
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Ljubomir1996 »

milancl wrote:
Ljubomir1996 wrote:OFK je na mesto trenera doveo Kizu, dakle gubimo na takozvanoj karaburmi, gubimo od partizana i san o tituli odlazi posle 7. kola, kao i prošle sezone. Ja bih voleo da bude sasvim obratno i da Sloboda otkine bod partizanima, ali to je, složićete se, nemoguće. UPRAVA NAPOLJE, VIGNJEVIĆU ODLAZI! <3 ZAGO MAJSTORE <3
Ljubomire, kao prvo mislim da si promašio topic. Ali da ti odgovorim. Daleko od toga da igramo lep fudbal i da smo favoriti na Karaburmi, ali šta ti to znači kao došao je Kiza i sad ćemo izgubiti tamo. Da te podsetim da je Kiza vodio Spartak u drugom kolu protiv nas u Su, gde smo pobedili 1:0
Kiza je previše dobar da od nas izgubi dva puta u kratkom vremenskom roku, pogotovo što ekipu zna u dušu. Možda nećemo izgubiti, ali su šanse za pobedu minimalne. UPRAVA NAPOLJE, VIGNJEVIĆU ODLAZI! <3 ZAGO MAJSTORE <3
masterNS
Posts: 574
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by masterNS »

Bolje bi mu bilo da svoju ekipu poznaje u dusu, nego nasu... Nasu ekipu svi znaju u dusu, jer mi igramo isti fudbal od kako je Kiza otisao, tako da mu to i nije neka prednost, bar ne veca nego drugima.
milancl
Posts: 471
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by milancl »

masterNS wrote:Bolje bi mu bilo da svoju ekipu poznaje u dusu, nego nasu... Nasu ekipu svi znaju u dusu, jer mi igramo isti fudbal od kako je Kiza otisao, tako da mu to i nije neka prednost, bar ne veca nego drugima.
Svaka čast
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Avangarda »

Кад се својевремено помињала титула и куп, неки су нас слали да навијамо за близанце, јер ето Војводина никад неће ништа освојити и да смо промашили клуб за који навијамо...

Ок прихватили смо то, нема трофеја, не дају нам да освојимо итд.

Е сад ако већ не можемо ништа да освојимо, јер јелте бране нам, 'ајде онда бар да играмо леп фудбал? Ко нам може забранити да играмо лепо?!

И ту се опет појављују неки и поново нас упућују на друге клубове, јер ето као ако хоћеш да гледаш леп фудбал не треба да навијаш за Војводину?!

И сад долазимо до закључка да ако желиш да навијаш за ФКВ треба да се одрекнеш и трофеја и фудбала?! Па у чему је онда смисао постојања и подржавања једног фудбалског клуба ако не може ни да освоји трофеј, ни да игра фудбал?! 'Ајде је*еш трофеје 90% клубова на свету не осваја ништа, али зато (не рачунајући ову нашу и сличне шњ лиге) 95% клубова игра фудбал и то добар фудбал! Не тражим ја да ми играмо као Барселона (сад би се одма неко јавио са причом колики је њима буџет, а колики нама), ја само тражим да ми играмо леп фудбал у оквиру овог нашег накарадног српског фудбала, значи не да играмо лепо за европске и светске стандарде, већ само за ове наше бедне домаће стандарде.

Али изгледа да пуно тражим...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
masterNS
Posts: 574
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by masterNS »

Skoro gledam snimak/prenos/nebitno neke utakmice danske prve lige... Stadion normalan, vidi se da je gradjen pre 30ak i vise godina, ali bez atletske staze, bez arhitektonskih poremecaja koje neki nazivaju tribinama, teren odlican, prilicno popunjene tribine... Obe ekipe napadaju, vidi se da tu fali znanja na tehnickom nivou, ali ipak umeju da centriraju nisu kao nasi, nigde baklji, nijednog policajca nisam video u prenosu, nigde ljudi sa kapuljacama i licima prekrivenim salevima... Ja tako zamisljam sport, zabava gde dodjes da se opustis, uzivas, druzis se, popijes pivo/dva/tri i odes kuci srecan jer si deo tog kluba koji volis i jedva cekas sledeci vikend da to isto ponovis... Nazalost to nisam video nikada ni u jednom prenosu nase lige...
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Firmin mali »

I mali foto izvestaj od mene :

Sve je pocelo dovodjenjem novog trenera,koji je svasta ispricao,a od toga nismo jos ni zrno videli,necu jos nista pricati,dacu mu malo fore
Image

Uzasna vest,koja nas je potresla prosle nedelje,u najmanju ruku na dostojan nacin obelezena
Image

Nesto sto sam ja primetio,a i vi cete imati priliku iz fotki,da je izuzetnu grub fudbal igran...
Image

Image

Image

(Dobar dres)
Image

GOL iz vedra neba
Image

Image

I ja moram da pohvalim Nastica kojeg da malo igraci vise ukljucuju doneo bi i tekako prevagu,bice igracina jednog dana
Image

Image

I jedna bonus za kraj:
Image

Galerija : http://www.fkvojvodina.rs/sezona/galeri ... =0&occur=1

I jos jedna prica,koja mi je stvarno ulepsala jucerasnji dan,s' obzirom na rezultat,igru itd....
Naime,kada sam prilazio stadionu,izvadio sam akreditaciju,i jedan momak mi je prisao,i upitao da li sam ja firmin mali,ja sam se nasao u cudu,pribrao se i odgovorio da jesam,na sta je usledio cvrst stisak ruke i kompliment za moj rad,ne znam da li je taj momak sa ovog ili firminog goruma,i da li ce ovo uopste procitati al ako naidje samo da zna da mi je popravio jucerasnji dan :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10682
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Turija »

Avangarda wrote:Кад се својевремено помињала титула и куп, неки су нас слали да навијамо за близанце, јер ето Војводина никад неће ништа освојити и да смо промашили клуб за који навијамо...

Ок прихватили смо то, нема трофеја, не дају нам да освојимо итд.

Е сад ако већ не можемо ништа да освојимо, јер јелте бране нам, 'ајде онда бар да играмо леп фудбал? Ко нам може забранити да играмо лепо?!

И ту се опет појављују неки и поново нас упућују на друге клубове, јер ето као ако хоћеш да гледаш леп фудбал не треба да навијаш за Војводину?!

И сад долазимо до закључка да ако желиш да навијаш за ФКВ треба да се одрекнеш и трофеја и фудбала?! Па у чему је онда смисао постојања и подржавања једног фудбалског клуба ако не може ни да освоји трофеј, ни да игра фудбал?! 'Ајде је*еш трофеје 90% клубова на свету не осваја ништа, али зато (не рачунајући ову нашу и сличне шњ лиге) 95% клубова игра фудбал и то добар фудбал! Не тражим ја да ми играмо као Барселона (сад би се одма неко јавио са причом колики је њима буџет, а колики нама), ја само тражим да ми играмо леп фудбал у оквиру овог нашег накарадног српског фудбала, значи не да играмо лепо за европске и светске стандарде, већ само за ове наше бедне домаће стандарде.

Али изгледа да пуно тражим...
Bravo Avangarda - još jedan odličan post (kao i mnogi do sada, a naročito u poslednje vreme) :!:
Problem svakog iskrenog navijača Vojvodine je to što više ne postoji nijedan razlog zbog kojeg je počeo navijati za taj Klub.Bar da smo ( na vreme) promenili i ime kluba, imali bi (makar) lepu uspomenu na veliki Klub jedinstvene tradicije.Ovako: dvadeset godina stalnog posrtanja i razgrađivanja mukom stečenog ugleda :oops: :(
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2796
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by fare »

milancl wrote:@ novosadjanin

Drago mi je da je još neko to isto primetio za Jokića. To govorim od starta sezone. Nesiguran je, nizak za štopera a nema ni neki odraz pa da to nadoknadi. I što me najviše boli, čovek ne zna ni da se postavi. Da ne spominjemo njegova dodavanja u aut, naročito na levu stranu, naročito protiv Donjeg Srema i sinoć protiv Jagodine. Jadan Đurić obavlja svoj posao besprekorno i plus krpi njegove rupe i ispravlja greške. Đurić je jedino prvu utakmicu kući protiv Suduve u paru sa Trajkom odigrao loše, a sve ostale utakmice odlično i mislim da je naš najstandardniji igrač. Tužno je kada to mora da bude štoper.
Trajka u tim pod hitno dok nije kasno :frown:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2047
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by churguzijanac »

fare wrote:
milancl wrote:@ novosadjanin

Drago mi je da je još neko to isto primetio za Jokića. To govorim od starta sezone. Nesiguran je, nizak za štopera a nema ni neki odraz pa da to nadoknadi. I što me najviše boli, čovek ne zna ni da se postavi. Da ne spominjemo njegova dodavanja u aut, naročito na levu stranu, naročito protiv Donjeg Srema i sinoć protiv Jagodine. Jadan Đurić obavlja svoj posao besprekorno i plus krpi njegove rupe i ispravlja greške. Đurić je jedino prvu utakmicu kući protiv Suduve u paru sa Trajkom odigrao loše, a sve ostale utakmice odlično i mislim da je naš najstandardniji igrač. Tužno je kada to mora da bude štoper.
Trajka u tim pod hitno dok nije kasno :frown:
Da napravi penal ili zasluzi crvendaca onako kako niko ne ume!
Zoki je novi trener OFKe.
_____________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8853
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 5. kolo: Vojvodina-Jagodina 1:1

Post by Radoye »

Turija wrote:Problem svakog iskrenog navijača Vojvodine je to što više ne postoji nijedan razlog zbog kojeg je počeo navijati za taj Klub.Bar da smo ( na vreme) promenili i ime kluba, imali bi (makar) lepu uspomenu na veliki Klub jedinstvene tradicije.Ovako: dvadeset godina stalnog posrtanja i razgrađivanja mukom stečenog ugleda :oops: :(
Postoje jos uvek razlozi barem za mene, eno ih na groblju pokoj im dusi, moj deda i otac. I ostacu Vojvodinas dok im se i ja tamo ne pridruzim, iz inata svim dusmanima.

Mada, istina je da ovo sto se sada zove FK Vojvodina i sto nosi najlepsi dres pola belo pola crveno i igra na Karadjordju ima vrlo malo zajednickog sa Starim Klubom za koji su me moji naucili da navijam. Ovo je samo neki uzurpator koji je uzeo simbole i ime nase Svetinje i kiti se tudjim perjem ali dzabe sto je nakazno rodjeno nakaza ce doveka i ostati.

Proci ce i njihovo, kad-tad...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked