4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by madda fakka »

Minja wrote:Nisam procitao bas sve postove, ali nigde nisam video ni naznaku komentara da je ovakvom utakmicom narusena regularnost takmicenja.

Bez ikakve dilene smo prihvatili da gostujucu utakmicu igramo kod kuce i time zapravo u nepovoljan polozaj postavili sve svoje konkurente. Nije mi jasno kako je uopste dozvoljeno da Vojvodina gostujucu utakmicu igra na svom stadionu.
A radnicki Nis koji igra u Jagodini? Inace Donji Srem je najavio da ce im stadion biti spreman za prolecni deo sezone. Mene od cele ove price brine kako ce nasa trava sve to izdrzati vec nam je teren los a jos kad padne pljusak... :frown:
I Bog je Slaninar...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Ljubomir1996 »

madda fakka wrote:
Minja wrote:Nisam procitao bas sve postove, ali nigde nisam video ni naznaku komentara da je ovakvom utakmicom narusena regularnost takmicenja.

Bez ikakve dilene smo prihvatili da gostujucu utakmicu igramo kod kuce i time zapravo u nepovoljan polozaj postavili sve svoje konkurente. Nije mi jasno kako je uopste dozvoljeno da Vojvodina gostujucu utakmicu igra na svom stadionu.
A radnicki Nis koji igra u Jagodini? Inace Donji Srem je najavio da ce im stadion biti spreman za prolecni deo sezone. Mene od cele ove price brine kako ce nasa trava sve to izdrzati vec nam je teren los a jos kad padne pljusak... :frown:
Imaju sada pauzu, nek srede travu malo više nego inače i neće biti problema.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by King »

Igramo protiv Velsa u subotu na Karadjordju,trebala bi biti dobra trava.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Ljubomir1996 »

King wrote:Igramo protiv Velsa u subotu na Karadjordju,trebala bi biti dobra trava.

U sredu bre, kakva subota, u subotu igramo sa Škotima u gostima.

Edit:
Pripazi malo na ton, ovde si par dana, a vec pocinjes da pozivas na linc (Mudrinski) i da se obracas ostalim forumasima bez imalo uvazavanja, a sudeci po tvom "nick-u", imas toliko godina da bi vecina forumasa mogli ocevi da ti budu!
Grba_NS
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by naseljekolumbija »

madda fakka wrote:
Minja wrote:Nisam procitao bas sve postove, ali nigde nisam video ni naznaku komentara da je ovakvom utakmicom narusena regularnost takmicenja.

Bez ikakve dilene smo prihvatili da gostujucu utakmicu igramo kod kuce i time zapravo u nepovoljan polozaj postavili sve svoje konkurente. Nije mi jasno kako je uopste dozvoljeno da Vojvodina gostujucu utakmicu igra na svom stadionu.
A radnicki Nis koji igra u Jagodini? Inace Donji Srem je najavio da ce im stadion biti spreman za prolecni deo sezone. Mene od cele ove price brine kako ce nasa trava sve to izdrzati vec nam je teren los a jos kad padne pljusak... :frown:
ЛОШ ТЕРЕН?! Први пут чујем да ово неко каже. Војводина без сваке сумње има најбољи терен у држави.
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by ssnigd »

Ljubomir1996 wrote:
King wrote:Igramo protiv Velsa u subotu na Karadjordju,trebala bi biti dobra trava.
U sredu bre, kakva subota, u subotu igramo sa Škotima u gostima.
Dobro bre, zasto bre moras tako bre da reagujes bre, pa valjda smo bre svi ovde bre nasi bre. Ako nista drugo bre, ako si nervozan bre ne moras ni pisati bre.

Izvinjavam se na offu, i nema veze sa tobom Ljubomire nego sa svima koji odmah dizu nos i silje k***c ako neko pogresi. Ili objasni lepo ili nemoj ni da pises. Losa je to rabota.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by budababa »

Mukom izvojevana pobeda, ali ne zaboravimo da je taj isti protivnik ovde ostavio šampiona države bez ijednog boda. Čini mi se da igramo malo pokretljivije i da postoji napredak, ali kada dođemo do protivničkih 16m tu ostajemo bez ideje. Opet dolazimo u situaciju da nemamo gotovo nijedan šut iz daljine, pa se aplaudira i Grinovom pokušaju koji završava na severnoj tribini "Karađorđa". Ne treba tražiti dlaku u jajetu posle novih tri boda, ali se ne treba ni uljuljkati jer se lako moglo desiti da barem jedan od ova tri "minimalca" ispadne remi. Uzgred, lepo je videti na tribini neke naše bivše igrače, neke omiljene (Krasić) i neke malo manje (el grande MJ). Pauzu iskoristiti na pravi način, te da materijalizujemo povoljan raspored u naredna dva kola i derbi u sedmom kolu dočekamo kao lideri na tabeli.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by kowalski »

Minja wrote:Nisam procitao bas sve postove, ali nigde nisam video ni naznaku komentara da je ovakvom utakmicom narusena regularnost takmicenja.
vazi gari :mrgreen:

Image
Image
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Ljubomir1996 »

ssnigd wrote:
Ljubomir1996 wrote:
King wrote:Igramo protiv Velsa u subotu na Karadjordju,trebala bi biti dobra trava.
U sredu bre, kakva subota, u subotu igramo sa Škotima u gostima.
Dobro bre, zasto bre moras tako bre da reagujes bre, pa valjda smo bre svi ovde bre nasi bre. Ako nista drugo bre, ako si nervozan bre ne moras ni pisati bre.

Izvinjavam se na offu, i nema veze sa tobom Ljubomire nego sa svima koji odmah dizu nos i silje k***c ako neko pogresi. Ili objasni lepo ili nemoj ni da pises. Losa je to rabota.
To "bre" nije povišavanje tona,ja to tako pišem, izvinjavam se ako sam nekog uvredio! Neće se ponoviti.
Ljubomir1996 wrote:
King wrote:Igramo protiv Velsa u subotu na Karadjordju,trebala bi biti dobra trava.

U sredu bre, kakva subota, u subotu igramo sa Škotima u gostima.

Edit:
Pripazi malo na ton, ovde si par dana, a vec pocinjes da pozivas na linc (Mudrinski) i da se obracas ostalim forumasima bez imalo uvazavanja, a sudeci po tvom "nick-u", imas toliko godina da bi vecina forumasa mogli ocevi da ti budu!
Grba_NS
Sigurno ću izdajici ljubiti dupe jel??? Ako toliko smetam, rado ću se isklučiti sa foruma.
Last edited by Ljubomir1996 on Sun Sep 02, 2012 2:45 pm, edited 1 time in total.
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by milancl »

Supić - ne znam koliko još mogu da trpim njegova očajna ispucavanja i odugovlačenje protiv Donjeg Srema i Bsk-a kad imamo vođstvo
Vulićević -sinoć odličan, posebno bih istakao par opasnih kontri koje je sprečio
Nastić - aplauz kada je izlazio sve govori
Jokić - bolji i sigurniji nego inače, ali ne zna da uputi tačan pas
Đurić - nastavio sa sjajnim igrama, puno znači u skoku
Grin - po meni odličan i vrlo vrlo bitan igrač, racionalan, ne pravi kardinalne greške, siguran, ima ga svuda, mislim da ćemo videti koliko nam znači tek kad ne bude u timu
Škuletić - u Zetu, u Zetu... nasmejao me jedan dečko juče kad mu je dovikivao:"Škuleta, gari, ajmo u baroko, jebo tekmu"... E tako se Škuleta i ponaša. Izgleda da niti želi a niti zna da igra fudbal
Stevanović - puno bolji u drugom poluvremenu
Moreira - odličan, puno pretrči za razliku od prošle polusezone
Poletanović - dobar
Abu - solidan, dosta prodirao u drugom poluvremenu ali sebičan
I Bojović - rešio utakmicu golom, iznudio 5-6 faulova, dosta dobar

Po meni ovo je naša najbolja utakmica u prvenstvu, ali daleko od toga da sam prezadovoljan. Bilo je šansi i poluprilika. Za razliku od prethodnih mečeva nismo čekali zadnjih 15 minuta da krenemo ofanzivnije. Kao i uvek najbitniji su bodovi.
Možda nije mesto za tu, ali da spomenem da sam prvo gledao uživo Hajduk - Kg i samo da kažem da je to jedna velika tuga od fudbala
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Dejan »

Drzite se teme

4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Minja »

kowalski wrote:
Minja wrote:Nisam procitao bas sve postove, ali nigde nisam video ni naznaku komentara da je ovakvom utakmicom narusena regularnost takmicenja.
vazi gari :mrgreen:

Image
Gari, dobio si tri dana hladjenja od mene
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by severozapad »

Losa je paralela povucena jer je to stadion klubova koji svakako igraju u svom gradu a ne tudjem ali mislim da nicim nisu ugrozena neka pravila foruma i mislim da je previse licno ovde laditi nekog. Moje misljenje.

Da se vratim na tekmu. Meni to uopste nije tako lose izgledalo u drugom poluvremenu i mislim da sa Greenom i Moreirom imamo neku sigurnost na sredini i zato lopta ne ide kao neka odmah nazad cim skripi.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Drina »

Sta ste poceli da lupate da je ponisten cist gol Donjem Sremu? Sviran je faul i onda je njihov posle mozda 2-3 sekunde sutnuo. Golman i igraci su bili vec bili stali uveliko kad je njihov igrac sutnuo. Da je sutnuo sekund kasnije mogao je i zuti dobiti.. E sada da li je faul bio ili ne to je vec druga stvar. Da li mozda neko ima snimak te situacije da pogledamo?
Edit:
Hoces i ti na hladjenje na par dana? Uvazavaj sagovornika - bez tih opaski o "lupetanju" i sl. (nije ovo prvi put da ti se skrece pazanja na te stvari)!
Grba_NS
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by tulip »

Forumaši koji nisu na Karađorđu pratili utakmicu ne treba ni da komentarišu 'gol' Donjeg Srema. Tony je lepo objasnio u postu i toga su svesni čak i naši jučerašnji rivali.
DAJ GOL!!!
Locked