4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Drina »

tulip wrote:Forumaši koji nisu na Karađorđu pratili utakmicu ne treba ni da komentarišu 'gol' Donjeg Srema. Tony je lepo objasnio u postu i toga su svesni čak i naši jučerašnji rivali.
Tacno! Niko od njihovih igraca se nije bunio vec su samo otisli na njihovu polovinu. Izgleda da ovde ima dosta njih koji vole da pametuju a nisu gledali utakmicu!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by severozapad »

Pa oni koji su bili na Karadjordju su mogli da vide da je Supic pao, da cuju pistaljku i vide gol u mrezi. Kada se igra normalno nastavi, gol je ponisten i ne znas vise od toga. Onda pogledas snimak, pokusas da budes realan i objektivan, koliko i kad kazes da je penal Rapidu presmesno dosudjen ( iako vaznost nikako nije ista ).

Na ovom snimku sa 4 stranice se ne cuje kada je ovaj dole svirao i naravno da ako je to bilo ranije gol nije regularan ali pitanje je da li je taj faul uopste postojao ili nije.

Ako volim Vojvodinu, nisam slep da nekad primetim i greske sudija koje idu na nasu korist a ne samo ove koje su na nasu stetu.

U svakom slucaju, dobra atmosfera na stadionu i pohvalio bih sever koji iako ne toliko brojan kao istok je propisno grmeo.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Tony Starks »

Evo ja sam objektivan i kažem da faul verovatno nije postojao, ali sve što na osnovu toga možemo da kažemo je da je "sudija svirao nepostojeći faul i time sprečio potencijalno opasnu situaciju po gol Vojvodine", a ne da je "poništen čist gol", jer nikakav gol i nije postignut, samo je igrač Donjeg Srema uveliko posle zvižduka sudije ćušnuo loptu u mrežu pored statičnih fudbalera Vojvodine. Ne čuje se na snimku zvižduk, ali vidi se da su svi igrači stali još pre šuta.
Ponosan!
Posts: 78
Joined: Mon Feb 21, 2011 11:44 am
Location: Karadjordje

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 21h

Post by Ponosan! »

:) wrote:Gledao sam samo drugo poluvreme pa mi pojasni igru Abua, po meni i dalje najjaci igrac lige ma gde ga stavili.

edit: pozivam sve navijace Vojvodine kad Donji Srem igra kod nas da ga podrze!

Ja ih pozivam da u isto vreme gledaju Vojvodinu na gostovanjima... :rage:
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Schteph_F89 »

Ovo je krajnje neozbiljno od strane Minje!Ja sam admin i banujem ako me neko cacne :?: Evo u znak solidarnosti sa forumasem i kao protest ponasanju admina,zahtevam takodje ban od tri dana!
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by budababa »

kapiten.rs wrote:Minimalac po minimalac, Vojvodinin pobednički pravac

Posle prva četiri kola Jelen Superlige, fudbaleri Vojvodine imaju 10 bodova i nalaze se usamljeni na prvom mestu tabele. S obzirom na prikazano u uvodnom delu sezone, reklo bi se “puna kapa“ za Novosađane. Ipak, tri teške i minimalne pobede, uz još jedan iznenađujući remi, dovoljni su da crveno-beli budu na mestu na kojem ih dugo bilo nije.

Međutim, pitanje koje se ovih dana postavlja među navijačima jeste da li je ova igra Vojvodine dovoljna da se na liderskoj poziciji i ostane? Ocena mnogih, uključujući i trenera Zagorčića, je da igra može i mora biti bolja. Novosađani teško stvaraju šanse, pogotovo na domaćem terenu, kada se protivnik opredeli maltene samo za defanzivu, a pritom i one koje stvore, teško pretvaraju u pogodak. To je nešto što je očigledno, bez obzira na mini seriju od tri uzastopne pobede.

Druga stvar koja je vrlo bitna, a koje se i trener Vojvodine dotakao na jučerašnjoj konferenciji za medije, jeste da je tim osećao pritisak pobede i izbijanja na prvo mesto. Da li se to Novosađani plaše liderske pozicije, pa bi im lakše bilo da su treći sa 15 bodova zaostatka u odnosu na prvog? No, eto, “led su probili“ i na prvo mesto dospeli, a videćemo da li će jednaki pritisak osećati i sada kada treba da se što duže zadrže na vrhu.

Što se tiče jučerašnje utakmice, nejasno je još jedino i to na osnovu čega je Petar Škuletić zaslužio mesto u prvoj postavi, kada se zna da je nedavno bio suspendovan od strane kluba, a i na prethodnim mečevima koje je igrao nije bio Bog zna kako dobar. Sinoć je više puta iziritirao publiku, nego što je imao dobrih poteza, bio je ubedljivo najlošiji igrač na terenu i zamenjen je već u poluvremenu, a bilo bi zanimljivo videti i koliko je Crnogorac pretrčao za tih 45 minuta provedenih na terenu.

Treneru Zagorčiću sada ostaju dve nedelje da učini sve što može kako bi njegov tim protiv Jagodine izgledao bolje nego protiv Donjeg Srema, i u taktičkom i u psihološkom smislu. Do tada, pristalice crveno-belih mogu da uživaju u pogledu na tabelu. Pitanje je: do kada?
Tačno u centar, pogotovo ovaj deo za Škuletića. Voleo bi da nam Zagorčić lično na nekoj od sledećih konferencija obrazloži ovakav izbor, ali to kanda nećemo videti ni čuti.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Ljubomir1996 »

Drina wrote:Sta ste poceli da lupate da je ponisten cist gol Donjem Sremu? Sviran je faul i onda je njihov posle mozda 2-3 sekunde sutnuo. Golman i igraci su bili vec bili stali uveliko kad je njihov igrac sutnuo. Da je sutnuo sekund kasnije mogao je i zuti dobiti.. E sada da li je faul bio ili ne to je vec druga stvar. Da li mozda neko ima snimak te situacije da pogledamo?
Edit:
Hoces i ti na hladjenje na par dana? Uvazavaj sagovornika - bez tih opaski o "lupetanju" i sl. (nije ovo prvi put da ti se skrece pazanja na te stvari)!
Grba_NS
Ja imam snimak. http://www.youtube.com/watch?v=Hp7LRltX3ss" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Telep »

ljudi cemu tolka nervoza?pobedili smo, i to ocigledno zajebanog protivnika.jedino sto zameram igracima je sto se nisu nastavili napadi posle gola nego smo jajarski cuvali rezultat.

ovako se osvajaju titule, i kad lose igras, i kad igras protiv bunkera ali pobedjujes pa makar i 1:0. daleko od toga da je igra sjajna ali ja sam zadovoljan i pobedom ali i zalaganjem igraca, jer nema vise toliko prenemaganja (izuzetak Skuletinjo).
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by borrissey »

Telep wrote:ljudi cemu tolka nervoza?
Da, definitivno smo nepotrebno podigli tenzije. Ipak smo prvi na tabeli, sa fenomenalnom gol razlikom :cheers:
ssnigd
Posts: 3371
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by ssnigd »

Zasto se stalno prica o nekoj nervozi i kao mracenju, ako neko da negativan komentar i pri tom ga jos obrazlozi. Pobeda je pobeda i ona je najbitnija, ali je igra losa i providna. I to je ono sto svi ovde govorimo. Nema tecnih akcija, nema ideje, sve se svodi na silovanje lopte na Abubakara. Za sada Bogu hvala prolazi, ali nece dugo. Moramo da nadjemo vise nacina za dolazak do sansi, inace nece ovo mesto dugo trajati.
Momcima svaka cast na jos jednoj pobedi i prvom mestu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10677
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina, subota 21h

Post by Turija »

Mare wrote:
:) wrote:
Nevernik wrote:Skuletic mora da je oborio rekord u zalaganju na treninzima kada je u roku od 10 dana prosao put od igraca koji je slobodan da trazi novi klub do startera.
E moj Zago, Zago..
tuzna cinjenica... :(
Strašno, kakva je ovo poruka ostalim igračima! Verujem da ovu odluku da se on nađe u startnih 11 nije doneo Zaga, što nam govori kako funkcinišemo. Prosto ne mogu da verujem da pre nedelju dana Zaga kaže, da ovaj može da traži novi klub i da na njega više ne računa do kraja sezone, a sad odmah u startnih 11, nema šta lepa poruka ostatku tima.
Ovo gore napisano je i moj najači utisak, sa subotnjeg derbija.Jedva sam čekao da utakmica počne i odmah (na samom startu) mi se smračilo (i pokvarilo dalji užitak).
Čini mi se da se Zagorčić tu ništa nije pitao i da je jedva čekao poluvreme (kao i mi) da zameni dotičnog igrača (ali ništa bitno to ne menja stvari; na sledećoj utakmici će ući u drugom poluvremenu - ne znaš šta je gore?).
Katastrofa, taman sam onomad pohvalio stanje u ekipi, tj da u njoj nema parazita, i onda :oops: Kad su već oterali jednog plejboja (kako Rabren reče), zašto je ovaj njegov omiljeni učenik ostao (da bi Šušnjar otišao u Sutjesku, a Mudrinski večeras dao 3 komada za one - jest da ga je ,,uken....", al' het trik je het trik)?
Drugi moj utisak je isti, kao i kod forumaša pod nikom Avangarda, OK je i trčanje i borba, i šta ti ja znam, ali na fudbalsku utakmicu se dolazi da se gleda fudbal..Evo, već je mesec i više dana prošlo od takmičarskog starta Vojvodine i trebali bi da se vide neki nagoveštaji i obrisi fudbalske igre, a ne da kukamo kad gosti igraju bunker, a onda i kad ne igraju bude isto tako (opet, recimo i mladi Radoja ulazi u 89 minutu da ,,krade vreme", a ne da stiče iskustvo i prikaže potencijal; itd, itd...i onda zameramo Supiću and company zbog toga, pa nije ni čudo što primamo golove u nadoknadi vremena, kao i večeras niški Radnički što nije mogao da izdrži minut i po do kraja, a da ne primi gol).
Kakvi treneri, kakve uprave, takvi i igrači i sudije.Dok ne promenimo poimanje fudbalske igre i sporta, imaćemo rezultate i igrače kakve već imamo :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by recni galeb »

cemu tolika vika na Supicevo odugovlacenje, ljudi on je seljacki golman, sa takvim rezonima i brani, ja tom liku ne mogu da zamerim nista, on jednostavno radi ono za cega je i rodjen... :frown:
a skuletic i igrac, ma ok to i ne ide u istoj recenici... :?
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by Tony Starks »

Fotke sa zvaničnog sajta:

http://www.fkvojvodina.rs/sezona/galeri ... =0&occur=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo kako je zapad izgledao:

Image

Image
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by budababa »

Stvar koju sam primetio nakon meča, a dobija potvrdu i na drugoj slici... Nakon završetka utakmice, nisam video da se iko od igrača iz prve postave pozdravio sa Abuom, stajao čovek sam na centru terena, a tek nakon nekog vremena su mu prišli Bilbija i još jedan naš rezervista (nisam zapazio koji). Sama Abuova partija govori da tu "nešto škripi", jer ne mogu da se otmem utisku da nije dao ni 70% sebe. Vrlo loše po hemiju ekipe, što će se još gore odraziti na rezultate, ako se ne interveniše brzo i reši stvar u ovih dve nedelje pauze.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Re: 4. kolo: Donji Srem-Vojvodina 0:1

Post by UNIT8 »

Abu je morao na neki nacin da se ogradi od svega sto se pisalo u novinama bas iz razloga sto je profesionalac i sto je vezan ugovorom ako nicim drugim za nas klub. Ovako je posle onog slikanja u dresu krajnje sumnjiv,sto mu opet ne zameram ako su mu pare prioritet po cenu bilo cega ali onda ipak treba da zna gde mu je mesto...
Mene je iskreno zacudilo skandiranje njemu posle utakmice,imao sam osecaj da svi na stadionu znaju nesto sto ja ne znam a to je da je covek jasno dao do znanja ciganima da se tamo ne vraca...
Sto se mene tice,decko je brutalan igrac za nasu ligu ali od mene vise nece cuti skandiranje njegovog imena a on neka igra i daje golove, za to ce valda i platu dobiti...
Iskreno bih voleo da nisam u pravu i da je cela prica jos jedna novinarska izmisljotina a on samo momak koji ni po koju cenu ne zeli da se mesa u tu pricu sta god se pisalo o njemu...ah da...i da je ono oblacenje dresa bilo jer je spremao stan...
Locked