3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Uroš »

Очекујем победу од 2:0 јако тешко извојевану,уз бункерчину БСК-а.
Robbie Fowler
Posts: 10
Joined: Sun Aug 12, 2012 5:51 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Robbie Fowler »

Ima i direktno izveštavanje na mozzartsportu
Sudi Dejan Dimitrijević
http://www.mozzartsport.com/uzivo-prenos/utakmica/1043" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by severozapad »

Voleo bih da ih dobijemo iz dva razloga.
Prvi je jer su jedini preostali klub iz Beograda ili okoline iz mora onih kojih se svi sećamo po ružnom (čukarički, železnik, bežanija, obilić i kompanija), a drugi i osnovni jer igraju protiv naše Voše.
Sledeće sezone da uradne Napredak ili što da ne neki iz Vojvodine i mislim da je to fina baza za prvoligaški fudbal. Na stranu što je kvalitet i dalje upitan.
Što se tiče danas, samo gazi Vošo.
lugomir
Posts: 42
Joined: Sun Sep 26, 2010 2:39 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by lugomir »

1-0

:cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3856
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Red Marquis »

Nemamo šta da prebacujemo ovim bunker ekipama, ako ćemo i mi isto da se ponašamo. 10 minuta pre kraja, odmah nakon gola, počinje izležavanje naših, Supić davi loptu i dobija žuti, Zagorčić vadi Abua i pojačava odbranu.
Možda njima cilj opravdava sredstvo, ali ja neću da gledam takvu Vojvodinu i to još protiv kilave Borče.
Ali dobro, delimo prvo mesto :D
Io odio Belgrado
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by laki »

Koja je ovo danas bila agonija!

Mi protiv bunkercine nemamo resenje, a kako stvari stoje necemo ga ni imati. Niko ne zna da sutne, centarsuteve smo malo popravili ali u kaznemom kao da nema ko da skoci da zavrsi to. Mislim da je svaka dublja analiza suvisna. Na Zagi je da konacno postane prvi trener Vose koji ce pronaci resenje za probijanje protivnicke taktike 6-4-0.
Image
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Uroš »

Кад поведеш у 86 минуту,логично је да једва чекаш крај,макар била у питању и Борча.Е сад да смо повели у 16 минуту вероватно би било 3:0 на крају,али битна су три бода,јер у оваквој лиги сваки бод је драгоцен, с обзиром да играш против црних,црвених,њихових филијала и судија.Кад БСК победи кући Слободу,значи да то баш није екипа која прими 7 комада од неког коме девети тим на табели Норвешке учачка три комада.Следи дерби две водеће екипе првенства :mrgreen:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Nikola »

Upravo zbog ovakvih utakmica nikad necu moci da prestanem da idem na stadion.
Prijatan ambijent na stadionu, poseta prosecna, ali svi bucni.
Posle puno vremena imamo svih 11 igraca na terenu, a ne kao ranije da se neko slepa.
Odlicno su unapredili igru po levom boku Nala i Bilbija, treba ujednaciti igru po oba boka i to ce biti sve bolje i bolje. Moreira radi stvari zbog kojih je doveden, Grin siguran na lopti, Poletanovic se puno trudio, Boske i Vule dobri, Abu malo ispod proseka. Antwi je fanaticnom borbenoscu pokazao zasto mora biti dzoker pre Bojketa. Idemo dalje, najteze su uvek vec dobijene utakmice.
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Marcello »

Dok god ne budemo imali centarfora - skakača, biće rasipanja bodova u NS. Danas je bilo milion centaršuteva, a nijedan ozbiljan pokušaj. Da ne pričam o šutevima sa distance, to je za ovu ekipu samo misaona imenica.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Grba_NS »

Marcello wrote:Dok god ne budemo imali centarfora - skakača, biće rasipanja bodova u NS.
Ako Abu nije "skakac", ne znam ko je...
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Helm »

Sve u svemu, opet nismo loši (bar po meni), i opet nam realizacija teži ka beskonačno (u minusu naravno). Osamnaest šuteva ka golu, a samo jedan ušao! :shock:

Zaista ne mogu da nađem zamerku ni na čiju igru bez obzira što smo tek u 85. minutu uspeli da damo gol.
Dopalo mi se par poteza Nastića i Poletanovića, jasno je da se može puno očekivati od njih u budućnosti. Grin mi se danas izuzetno dopao, dobar u defanzivi, otvara se, tačan pas, a pokazao je da zna biti nezgodan i u napadu. Đurić i Jokić dobri, mada je Jokić jednom kvalitetno ispao, ali dobro se završilo. Vule po meni odličan, među najboljima na terenu. Moreira tanko prvo poluvreme, ali u drugom je opet odigrao odlično a i dao je fantastičan gol. Abu je po meni bio korektan, iako su se mnogi žalili na njegovu igru, ali imao je 5, 6 dobrih prodora i par dobrih udaraca ka golu. Od Bilbije ništa nisam video u igri, ali kod prekida je odličan, svaki njegov prekid je naša šansa. Boske me nije impresionirao, mada je imao dobrih poteza. Jao mi se nije dopao kako je ušao, nekako mi je delovao dezorijentisan i objektivno ništa nije uradio kao ni Bojović. Drago mi je za Radoju, šteta što nije malo ranije ušao.

Sad čitam svoj post, i stičem utisak da smo pogazili BSK samo nismo uspeli da iskoristimo beskonačno 100%tnih šansi. :mrgreen:
Moje lično mišljenje je da nas toliko muči bunker jer napadamo sa malo igrača. Kad se toliko stisnu, treba samo Đura i Jokić da ostanu oko sredine i Grin da bude malo oprezniji, ostali svi u 16! Pogotovo to važi za Bosketa i Bilbiju, u 5 metara, a Vule i Nastić neka pokrivaju krila u toj varijanti, pa bi onda bilo kome i da se centrira. Jednostavno, odbranu od 9 igrača treba napasti sa 8, a ne da nam 5 igrača igra povučenije.

Al' ajde da ne dužim bezveze još više nego što već jesam. Pobeda je pobeda, igra nije loša ali može i mora bolje pre svega u napadu. Ostalo je sasvim korektno.
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Tony Starks »

User avatar
bobanrb
Posts: 82
Joined: Wed Sep 30, 2009 7:33 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by bobanrb »

Vrlo važna pobeda !!!
Ovakvih utakmica će biti na žalost još jako mnogo jer jednostavno ekipe kao što je ova ili prethodna drugačije i bolje ne mogu.Jako bitna stvar gol dat iz igre. Pohvale svim igračima na trudu i borbenosti i publici na strpljenju.
milancl
Posts: 475
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by milancl »

Bili su u pravu oni koji su rekli da će biti vrlo teško. Umalo nam se ponovilo Smederevo. Iako ne može da se zameri momcima na borbenosti, nisam naročito impresioniran igrom. Opet se mučimo, mučimo i mučimo... Nikako da načnemo te bunker ekipe na vreme i onda što vreme dalje odmiče sve je teže. Izležavanje i valjanje je uobičajena stvar, ali mislim da je Metalac šampion u tome (onaj meč prošle polusezone 0:0). Za razliku od Smedereva smo nekako jurnuli totalno ofanzivno poslednjih 15 minuta. Ne bih ništa posebno komentarisao pojedinačni učinak, ali bih pohvalio Đurića koji igra u sjajnoj formi i moram da istaknem da mi se Jokić nimalo ne sviđa. Mislim da je ispod prosečan štoper i da će nas u budućnosti njegovi kiksevi skupo koštati. Ko malo bolje pogleda kako se čovek postavlja, sve mu je jasno, sreća pa je onaj špic promašio nemoguće, sada bi mi drugu priču pričali.
Sve u svemu, 3 boda se pišu, to je najvažnije, ostalo se zaboravlja.
p.s. Ljudi, fali nam pravi, klasični centarfor
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by severozapad »

Pozdrav sa istočne tribine za Braneta i Mileta iz Borče. 8)

Ne znam za vas ali ja uopšte nisam nezadovoljan, gazi se sa obe strane, sredina je više nego pristojna, na centralnom možda malo Jokić može bolje, ali generalno nije ovo uopšte loše.
Jeste, mučimo se, ali kad neko dođe samo da se brani, tako je.

Ne znam da li se sećate prošle sezone koliko se samo lopti vraćalo štoperima i Supiću. Neko je očigledno takve strani zabranio osim kad ne mora i na tome kapa dole.

Biće ovo bolje, ali vidi se pomak u igri u odnosu na Jašara i strpljenja samo Zagi treba. Polako dobijamo ono što smo uvek tražili : borbenost, disciplinu i klince i mislim da moramo biti zadovoljni. Isključivo napadanje i razvaljivanje ekipa će ipak morati malo da pričeka da malo više faktora legne a ne samo htenje.
Locked