3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

masterNS
Posts: 573
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by masterNS »

Kakav je bio Moreira?
Kako je lepo videti nas na celu tabele.
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by madda fakka »

masterNS wrote:Kakav je bio Moreira?
Kako je lepo videti nas na celu tabele.
"Čika" Moša dao sve od sebe što je rezultovalo golom u 86min (makazice sa jedno 5-6m) tražio je loptu, išao u odbranu ne znam da li je stao uopšte... Svaka často MO! Poslednje dve utakmice tandem Moreira-Stevanovic nam doneli 6 bodova ;)
I Bog je Slaninar...
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by kej »

Piši tri boda, zapamti ovaj prelep gol i zaboravi sve ostalo što se desilo danas od 19:30 do 21:30 na užasno praznom Karađorđu. U potpunosti shvatam onaj legendarni transparent ''1:0''. Ipak je to najjača pobeda.
Urnebesno je bilo ponašanje igrača posle gola. Bunari, skrljaj, izbaci u aut i gledaj ka sudiji da li baca oko na sat. Valjda su istraumirani od golova u poslednjim minutima.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Sale
Posts: 107
Joined: Sun Aug 17, 2008 3:52 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Sale »

Lepo je jedan online novinar napisao za Borču: - Neće moći ovakvom igrom da ostanu u ligi..." e pa slobodno je mogao napisati za naše paćenike: - Neće moći ovakvom igrom da ugroze prva dva mesta u ligi". :shit: mnogo, mnogo, ali mnogo bolje mora momci!!!! verujemo u vas, ništa nam drugo ne preostaje. SAMO NAPRED VOJVODINA
This time next year, we'll be cup winners!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by naseljekolumbija »

Pobedi se u zube ne gleda ali Zagorcic bi morao da promeni taktiku kad se igra protiv ovakvih bunker ekipa. Znaci tri napadaca od starta pa da vidimo kako ce se odbraniti.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Владика »

User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Marcello »

Grba_NS wrote:
Marcello wrote:Dok god ne budemo imali centarfora - skakača, biće rasipanja bodova u NS.
Ako Abu nije "skakac", ne znam ko je...
Ako je on skakač, onda teško nama. Koliko je lopti pokupio glavom posle kornera, kontri, prekida? Ja, lično, njega vidim kao "srpsku" verziju Balotelija, a nama treba srpski Gomez, Levandovski...ako me kontaš. Neko, ko je konstantna opasnost posle prekida i ko nadskače i više štopere od njega. Nisam siguran da je Abu baš to, u stvari - siguran sam da nije, jer to vidim svojim očima. :cheers:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Uroš »

Ако у нашој лиги постоји нападач који се надавао голова главом,онда је то Абубакар,ајде да видим који је то бољи нападач-скакач у нашој лиги?
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by kej »

Jeste bilo milion centaršuteva( kao i uvek kad igramo protiv bunkera), ali to su u 99 posto slučajeva očajni centaršutevi. Ne može dobar skakač ništa sa centaršutem koji nije oštar. To su sve neki baloni, polubaloni, sve ide preblizu golmanu itd.. Još je ovih deset u svom kaznenom, pa sad ti pogodi nekog od trojice naših u trepavicu.. Abu ima fantastičan odraz i ajde da kažemo solidnu igru glavom(dao je dosta golova glavom), ali ne dobija prave lopte.
Igramo očajno protiv bunkera, blagi užas! Sve se svodi na te centaršuteve. I protiv Smedereva i juče bilo je po osamsto centaršuteva i sedamsto kornera. Sve je to na silu, bez pravljenja viška, samo daj loptu beku da je on zavrće preko igrača.
Poletanović i Grin su 2-3 puta odlično odigrali dupli pas i izbacili čitav taj prednji zid bunkera, to treba da bude recept za ovakve ekipe. Mora se napraviti neki višak, ne može sve okolo pa samo ubacuj u gužvu od petnaest igrača.
Kod Nastića mi se dopalo što pokušava da prođe jedan na jedan, ali ne sviđa mi se što on i Bilbija nemaju nikakvu saradnju. Vule i Boske još nešto i prckaju tamo desno, ali preko leve strane baš baš retko napadamo.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by Marcello »

E, da...Baš mi je drago što si spomenuo Poletanovića.

Ne znam kako vi ljudi gledate na njega, ali meni se on izuzetno dopada. Ima lepu tehniku, pregled, prodoran je, a što je najvažnije - ima još puno prostora za napredak i sticanje samopouzdanja. Imam osećaj da može biti pravi vođa, u veoma skoro vreme. Nekako, pravi mi je plejmejker.

Nadam se da ne grešim po pitanju ovog momka. :wink:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by Akcent »

Protiv ovakvih ekipa u napad Abua i Bojovica od starta i gol mora pasti u prvom poluvremenu, rece Zagorcic na konferenciji pre utakmice, da su ovi jedna od retkih ekipa koje dodju da se nadigravaju, a oni postave bunkercinu onu tesku :D
Inace slaba poseta, 1400 dusa, a i neozbiljno pustati sa razglasa Ciribu Ciriba posle jednog remija i dve pobede :shock:
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Turija »

Helm wrote:Dopalo mi se par poteza Nastića i Poletanovića, jasno je da se može puno očekivati od njih u budućnosti.
Moje lično mišljenje je da nas toliko muči bunker jer napadamo sa malo igrača. .
Potpuno se slažem.
Pas Poletanovića prema Bosketu, za gol Moreire, meni daje nadu da može biti fudbala u Novom Sadu.Takođe se slažem i sa Kejom, da ti centaršutevi ništa ne valjaju, tj da smo dali taj gol samo zahvaljujući izvanrednom snalaženju Moreire (jer Boske je samo ,,čiknuo" tu loptu pred gol).
Moramo praviti taj ,,višak" na protivničkoj polovini pasovima i duplim pasovima, tj mnogo boljim kretanjem naših igrača na terenu.Ovako, kad imamo slab centaršut, i mali broj igrača u 16m protivnika, potpuno smo bezopasni po njihovog golmana i odbranu.Uz to, pošto se gotovo ne šutira sa distance, bunker je nerešiva enigma za Vošu, a ustvari trebalo bi da napunimo mrežu gostiju relativno lako.Zato ja toliko puno očekujem od Omladinaca, jer, oni znaju sa loptom, a i da se adekvatno postavljaju i kreću po terenu.Ujedno, čestitam im i na jučerašnjoj pobedi (i remiju) u Beogradu, gde su ,,izluđivali" domaćine, koji su se veoma nesportski poneli.Taj mali Nikolić (desni bek), kojeg je i Grba ovde hvalio, sigurno bi mogao malo i da dozvoli predah Vuletu, a da ekipa to ne oseti; takođe i Radoja, Sekulić, Ivanić, Spremo, Kosović... i ko zna ko još bi, verovatno, uneo kvalitet i zaoštrio konkurenciju - da ne bude da se uvek zna ko će ući na teren kao zamena, od nekog 70og minuta (ili 88 da bi ,,krali" vreme :oops: ).
Koliko god Zagorčić obraća pažnju na Prvi tim, trebao bi, skoro isto, i na Omladince, jer oni su prava budućnost Voše, a i njegova trenerska: jer, oni znaju šta je igra, rezultat, a i Trofej.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
SmallBlacksmithTown
Posts: 26
Joined: Wed Jan 11, 2012 1:28 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by SmallBlacksmithTown »

Kolika mi je samo kamenčina pala sa srca kada ga je Mo spakovao.
Za onakvu igru večeras, igrači su zaslužili veliki aplauz podrške za trud i požrtvovanost,
pa i da je ostalo 0-0 do kraja.

Taj jedan gol znači sve u rezultatskom smislu, u pogledu bodova i položaja na tabeli,
ali igrači su i do tog 86.minuta dali sve od sebe.
Mogla je ta lopta i da prozuji pored leve stative u gol-aut i umesto aplauza bilo bi zvižduka,
znamo da navijamo kada igramo dobro, a najpotrebnija je podrška kada se igra loše, kada ne možemo
da sastavimo dva tačna pasa, kada ne šutnemo na gol...

Mnogo ljudi iskulira kod kuće jer im se gleda Barsa a ne Voša, ljudi koji ne opraštaju ni remi,
toliko nas je malo na stadionu, nemoj i mi da počnemo da širimo tu negativnost kada dođe taj kiks, a
on će doći, budite sigurni, videli smo to juče.
Ne gajite budalaste nade da ćemo biti šampioni, razočaraćete se previše, male su šanse, neka tim da sve od sebe na terenu,
nek mi damo sve od sebe na tribinama, neka zračimo pozitivnošću i posle utakmice!
teško će nešto biti sada kao i do sada, ali kad se malom Nastiću i Poletanoviću pridruži ostatak ekipe... :cup:
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by simicpk »

Ako ovaj gol moreire ne donese jos ljudi na stadion, onda ne znam sta ce.
Sledeci mec protiv donjeg srema, i bitka za prvo mesto.
ФКВ
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by Passion »

Давно нисмо имали овако, благоречено, лошег тренера.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Locked