3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by borrissey »

Minja wrote:Teska utakmica iz prostog razloga sto smo, u glavama, vec pobedili.
Slažem se. Ovakve utakmice je najteže dobiti. Voleo bih da bude 3,4 komada, ali za tako nešto igrači moraju da se maksimalno spreme psihološki. A nisam siguran da su spremni.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by laki »

U nasoj ligi, kakva god da je, moze svaka slabija ekipa da iznenadi jace, ukoliko utakmice nisu pozatvarane na ovaj ili onaj nacin. Nas su iznenadili i Metalci i ostali jednako slabi uprkos trudu na terenu. Imas los dan, oni odigraju bunker i to je to. Donji Srem nam je potvrdio ovo sto govorim jos proslog vikenda.
Tako da treba ovu utakmicu shvatiti ozbiljno i nadajmo se najboljem. Recicu ono sto svi vec znamo ali ova pobeda nam jako mnogo znaci! Kao i sledece dve utakmice koje nam slede. Retko kad smo na pocetku povezali odlican niz, red je da nas vec jednom krene sportska sreca! Da Biblijin udarac sa 5m na prazan gol ne preleti preko precke kao protiv Smedereva i slicne situacije.
Srecno momci!
Image
SmallBlacksmithTown
Posts: 26
Joined: Wed Jan 11, 2012 1:28 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by SmallBlacksmithTown »

Fudbal je industrija zabave, popodne na svežem vazduhu i stadionu, bodreći omiljeni tim.

To što se kod nas misli da ako sam se smilovao da jednom odem na stadion, Voša treba da igra kao Barsa, pobedi 5-0,
crnkinja na tribini da mi odradi felacio, dok se na ulazu dele pljeskavice sa lukom i točeno pivo,
to je već druga stvar.

Navijanje je jednosmerno. Ljubav bez uslovljavanja.
Igrači su profesionalci.
Tek kada ništa ne očekuješ, možeš da ceniš ako nešto dobiješ.

Kada(ako) Bilbija ponovo promaši sa 5 metara, umesto zvižduka- aplauz, za trud, za borbenost, za požrtvovanje, za samopouzdanje ubuduće.

Ako neki navijač zaluta na stadion, mora da vidi publiku koja bodri, voli i uživa u onom što se dešava sa nadom da će biti bolje.
Taj navijač mora poželeti da dođe opet, da da i upije ponovo tu pozitivnu energiju.

a ne džangrizavi kvazi navijači koji sve znaju najbolje, izmislili su fudbal, a da potrče, sapleli bi se o svoju nogu, pali i slomili vrat.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Grba_NS »

Ja to gledam ovako:

- Dok sam na stadionu, podrska, bez ikakvog zvizdanja, vredjanja, prozivanja (nasih) igraca, koliko god ih ne voleo ili mi bili antipaticni.
- Kad dodjem kuci, sednem za tastaturu ne stedim nikog i napisem svoj stav (kriticki), prema igri, timu, treneru, igracima, kome god.

Dok god igraci Vojvodine ne budu pred sobom i pred svaku utakmicu imali pritisak moranja, pre svega od jedne respektabilne grupe navijaca i simpatizera, do tad ovaj klub/tim nece steci pobednicki mentalitet, i do tad nam nece vredeti i to sto imamo (eventualno) bolji tim od blizanaca. Neki pozitivan strah (naravno ne od batina) mora postojati.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Boske87 »

SmallBlacksmithTown wrote:Fudbal je industrija zabave, popodne na svežem vazduhu i stadionu, bodreći omiljeni tim.

To što se kod nas misli da ako sam se smilovao da jednom odem na stadion, Voša treba da igra kao Barsa, pobedi 5-0,
crnkinja na tribini da mi odradi felacio, dok se na ulazu dele pljeskavice sa lukom i točeno pivo,
to je već druga stvar.

Navijanje je jednosmerno. Ljubav bez uslovljavanja.
Igrači su profesionalci.
Tek kada ništa ne očekuješ, možeš da ceniš ako nešto dobiješ.

Kada(ako) Bilbija ponovo promaši sa 5 metara, umesto zvižduka- aplauz, za trud, za borbenost, za požrtvovanje, za samopouzdanje ubuduće.

Ako neki navijač zaluta na stadion, mora da vidi publiku koja bodri, voli i uživa u onom što se dešava sa nadom da će biti bolje.
Taj navijač mora poželeti da dođe opet, da da i upije ponovo tu pozitivnu energiju.

a ne džangrizavi kvazi navijači koji sve znaju najbolje, izmislili su fudbal, a da potrče, sapleli bi se o svoju nogu, pali i slomili vrat.
Odličan post, to bi trebala da je suština navijanja na stadionu :cheers: . Maksimalna podrška momcima čak i protiv slabašnog BSK a ne da unosimo nervozu ako ne krene kako treba. Da barem mi navijači zadržimo gospodske manire po kojima je naš klub bio poznat
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by laki »

Pa ove sezone je pocela i za sada traje dobra atmosfera. Da li su svi jos pod utiskom Rapida ili sta li je vec u pitanju, ali kod 0 - 0 sa Smederevom nisam nikog cuo na tribini da psuje, vredja, tera nekog u pm... Tako treba i da ostane, a ako iko na ovom forumu cita moje postove ;) oduvek sam pricao da takva atmosfera i treba da postoji. Oduvek sam osudjivao pljuvanje po Brani, Skuletu, onomad po Tadicu, Mrdji... Pod jedan, jer ako smatramo da je Vosa gospodski klub onda to podrazumeva gospodske navijace a ne primitivce. Pod dva, ako ocekujemo da nasi igraci igraju na ne znam kakvom nivou i da uvek na terenu sve izgleda perfektno, onda treba da navijamo za Barselonu.
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1352
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by novosadjanin »

Evo moje racunice o godisnjim kartama:

Istok: 12 utakmica po 200 din + 2 utakmice po 1000 din protiv blizanaca (zapad) + 2 kup utakmice (najverovatnije, mada moze da ih bude i 3, 1 ili nijedna) po 200 din = ukupno 4800 din. Godisnja je 2400 din. Usteda 2400 din ili tacno 50%

Zapad: 12 utakmica po 300 din + 2 utakmice protiv blizanaca po 1000 din + 2 kup utakmice po 300 din = ukupno 6200 din. Godisnja je 2900 din. Usteda je 3300 din ili 53%

Zanima me kako ce ovo izgledati sa numerisanim ulaznicama. Za koji deo cete uzeti ili ste uzeli, centralni ili severozapadni i da li to uopste moze da se bira?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Helm »

Moja računica kaže ovako:
2 utakmice sever - 200 din, 11 utakmica preostaje, od toga će 9 biti naplaćeno - 1800. Ukupno 2000 dinara plus nedefinisani br kup utakmica (očekivan 2) a sezonska za istok 2400. I pride gorivo do Veternika i nazad me izađe dobrih 400 dinara. Tako da, čak i ako zanemarim gorivo, ako ne odigramo 2 kup utakmice kući, u minusu sam.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by prijatelj fudbala »

U današnjem "Dnevniku" na jednoj strani piše da je tekma u 18.30 a već na sledećoj da je u 17.00 :evil:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by gospodinFKV »

Lepo je ovo sto je odradjeno za djake i studente...
Sezonska za istok ce me izaci 1400din, a ako se odlucim za zapad 1800, sto je opet ok sasvim...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Turija »

Moja želja je što više Omladinaca, u subotu (a i nadalje), na terenu.Da vidim kako se, sa sticanjem iskustva, razvijaju ti momci i podižu nivo fudbala u Novom Sadu.Suspenzijama problematičnih igrača ,,pročistili su se redovi" (za sada) i oslobodio prostor za ,,klince".
Odavno nije bilo da me u sastavu Voše, svojim zalaganjem, odnosom i pristupom igri, ne nervira neki ,,naš" igrač.Ako je sad ovo delo trenera Zagorčića, svaka mu čast (pa da kažem i upravi, iako u nju nikad nisam siguran u sportske razloge povučenih poteza - iz dosadašnjeg iskustva na tribinama našeg stadiona).
Može neko, u našem sastavu, da bude limitiran igrač, pa da, kad nemamo boljeg, mora da igra, ali da se ne zalaže i ,,prodaje" lopte protivniku, to ne može nikad, ako imamo trenera na klupi i upravu u klupskim prostorijama.
Ako istraju u sportskim namerama, verovatno će ljudi početi razmišljati o povratku na Stadion, pogotovo što već sigurno razmišljaju da prate Donji Srem, koji je u prošlom kolu ostavio lep utisak i primer kako treba igrati fudbal i kad imaš, možda i stostruko manji taj famozni budžet (na kojeg se vade svi oni koji ne znaju da rade, jer onaj ko ume nađe način da i sa malo napravi puno dobrih stvari).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by SlaNNinar »

Evo, Zagorčić je opet najavio da će i sutra dati šansu nekim omladincima, a po njegovim rečima, Nastić je sada prva opcija na mestu levog beka :cheers: Takođe je pozvao ljude da dođu u što većem broju... Povređenih igrača nema...
Igraj, Vošo, rasturi ih sve! :devil:
http://kapiten.rs/fudbal/zagorcic-ne-oc ... r-borcana/" onclick="window.open(this.href);return false;
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by simicpk »

VOŠINA POMOĆ ZA BRANKA

Branko Grbić, 35-godišnji Novosađanin boluje od teškog oblika leukemije. Za operaciju transplantacije koštane srži koja će mu spasiti život potrebno je 310.000 eura.
Na adresu kluba je od njegove porodice stigao je apel za pomoć kako bi započeto lečenje u Minhenu moglo biti uspešno privedeno kraju.
UO FK „Vojvodina“ odlučio je stoga da deo prihoda od prodatih ulaznica uplati na račun porodice Grbić i tako pruži svoj doprinos, nadamo se, Brankovom brzom izlečenju.
Jos jedan razlog da dodjemo na stadion.
ФКВ
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Grba_NS »

Turija wrote:Moja želja je što više Omladinaca, u subotu (a i nadalje), na terenu.Da vidim kako se, sa sticanjem iskustva, razvijaju ti momci i podižu nivo fudbala u Novom Sadu.Suspenzijama problematičnih igrača ,,pročistili su se redovi" (za sada) i oslobodio prostor za ,,klince".
Odavno nije bilo da me u sastavu Voše, svojim zalaganjem, odnosom i pristupom igri, ne nervira neki ,,naš" igrač.Ako je sad ovo delo trenera Zagorčića, svaka mu čast (pa da kažem i upravi, iako u nju nikad nisam siguran u sportske razloge povučenih poteza - iz dosadašnjeg iskustva na tribinama našeg stadiona).
Može neko, u našem sastavu, da bude limitiran igrač, pa da, kad nemamo boljeg, mora da igra, ali da se ne zalaže i ,,prodaje" lopte protivniku, to ne može nikad, ako imamo trenera na klupi i upravu u klupskim prostorijama.
Ako istraju u sportskim namerama, verovatno će ljudi početi razmišljati o povratku na Stadion, pogotovo što već sigurno razmišljaju da prate Donji Srem, koji je u prošlom kolu ostavio lep utisak i primer kako treba igrati fudbal i kad imaš, možda i stostruko manji taj famozni budžet (na kojeg se vade svi oni koji ne znaju da rade, jer onaj ko ume nađe način da i sa malo napravi puno dobrih stvari).
Ne bih nista ni dodao ni oduzeo :cheers:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Tony Starks »

Najbitnije je da uzmemo tri boda u ovom meču.

Ali bih ipak voleo i da propisno istamburamo ove s jedno par komada. Jer su filijala nkp, a i do bismo se uskurčili i nabili samopouzdanje za seriju utakmica koja nam sledi.
Locked