3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

3. kolo: Vojvodina-BSK 1:0

Post by budababa »

U trećem kolu, ekipa čija odbrana još nije poklekla dočekuje onu koja je u prvom meču prvenstva primila sedam. Borčanci su posle debakla u prvom kolu na svom terenu savladali Užičane sa 1:0 i sa polovičnim bodovnim učinkom dolaze na "Karađorđe". Ako je po tradiciji, Vošu ne bi trebao da čeka težak posao u subotu, jer je u poslednjih 6 međusobnih susreta zabeležila svih 6 pobeda (više na LINKU). Recept za pobedu ostaje isti - načeti protivnika u prvih 20-ak minuta i "hladne glave" im strpati još par komada. U suprotnom, mi na tribinama ćemo iskati recept za antidepresive nakon utakmice. Najzvučnije ime u timu gostiju je Ajazdin Nuhi (koga verovatno ne raduje previše ponovni susret sa Starom Gardom :mrgreen: ), a interesantno je da je bivši trener BSK-a Zoran Milinković, koji ih je predvodio u periodu 2005-2008. U Superligu su se plasirali 2009. godine i od tada nisu imali plasman bolji od 11. mesta.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Krle »

Treba natrpati glodarsku filijalu da im jednom više presedne boravak u JSL. Kad već nemaju morala i sportske časti.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Nikola »

Mec sa Borcanima treba ozbiljno shvatiti, imaju nekoliko iskusnih igraca koji ce igrati na nulu od starta.
Nama se ne bas ocekivano povecavaju sanse za neki trofej ove sezone, za to je potrebna veca podrska navijaca i samo rad i gledanje u sopstveno dvoriste.
Svi na stadion!
ПУШТАМ КИШУ!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Radoye »

Nikola wrote:Nama se ne bas ocekivano povecavaju sanse za neki trofej ove sezone...
Nama se nista ne povecava, mos' misliti kiksnuo partizan i odmah smo se samoproglasili za sampione.

Da bi nam se sanse za trofeje povecale mi bismo ekipe poput Smedereva morali rutinski otresati sa po 3-4 komada. Takodje, pobediti oba blizanca u obe utakmice pa onda cak i da oni medjusobno odigraju "3 za 3" sto bi bio najgori slucaj za nas mi bismo imali sigurnu zalihu od 9 bodova koju bi oni morali da vijaju na zatvorenim utakmicama sa svojim filijalama.

E onda bi nam se sanse povecavale, ali bas zbog tih njihovih revijalnih utakmica koje igraju pola sezone mi sebi ne mozemo da priustimo rasipanje bodova protiv Smedereva i slicnih. Jer malo je verovatno da cemo i jedne i druge pobediti dvaput, i onda nas svaki izgubljen bod na ostalim utakmicama beznadezno udaljava od vrha tabele.

Svako nase Smederevo im omogucava da i oni mirne duse po jedared kiksnu, jer za svaki nas dobar rezultat su vec unapred pokriveni utakmicama sa svojim filijalama.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by churguzijanac »

Bice tesko! Okurazeni pobedom protiv Slobode i cinjenicom da su glodarska filijala, ne vidim da ce nam biti lako da ih savladamo.
Samo jak kolektivni duh i trcanje do iznemoglosti ce nas dovesti do novih bodova!

O tituli je za sada neumesno diskutovati!
____________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by nboya »

churguzijanac wrote: O tituli je za sada neumesno diskutovati!
Kad cemo ako necemo sad. U martu ce biti kasno :mrgreen:
UPRAVA NAPOLJE!!!
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Helm »

nboya wrote:
churguzijanac wrote: O tituli je za sada neumesno diskutovati!
Kad cemo ako necemo sad. U martu ce biti kasno :mrgreen:
Ne slazem se nikako nboya! :P

U oktobru ce biti kasno! :deal:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Nikola »

Napisao sam da nam se sanse povecavaju, a ne da smo odmah sampioni!
Uprava treba da vrsi pritisak na FSS i javnost u vezi regularnosti i igracima omoguci redovna primanja, igraci da daju svaki mec 100% i gledaju samo naredni mec, a navijaci da maksimalno podrze i bodre svoj klub!
Hajde da se ostavimo blizanaca i da zajedno osvajamo bodove sa sve vise igraca iz Vosine skole.
ПУШТАМ КИШУ!
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by milancl »

Ako želimo da napravimo iole ozbiljan rezultat ove sezone pobeda ne sme ni jednog trenutka da dođe u pitanje. Ove utakmice jednostavno moraju da se dobijaju. Činjenica je da će svi sem cz i part verovatno igrati klasični bunker u NS-u. A mi se protiv toga teško snalazimo, zato je potrebno što pre protivnik da se načne. Imam osećaj da će nam se "otvoriti" protiv Borče pa da im još više "ulepšamo" tu grobarsku gol razliku.
S obzirom da 4/5 sledećih utakmica igramo kući, imamo lepu šansu da se učvrstimo, ako ne na vrhu, onda u samom vrhu.
p.s. Budababa, hvala na dobrodošlici
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by laki »

Mene vise od svega zanima realna cinjenica (ove pretpostavke o igrama i plasmanu manje vise, to cemo videti u subotu i nadalje) a to je poseta od subote pa na dalje. Ako je cena sezonske za istok recimo sa 1500 skocila na 2400, ocekujem da ce cena karata biti barem 300 i 400 za istok i zapad. Obzirom da sledece 3 utakmice igramo kao domaci, to je 900 din za istok tj 1200 za zapad (minimum). Poseta nam je bila uzasna i sa nizim cenama karata, a ubedjen sam da ce poseta biti obrnuto proporcionalana rastu cene karata i sezonskih ulaznica. Ja, recimo, nemam nameru da kupujem ove godine sezonsku iz principa. Icicu na svaku tekmu, naravno, kao i do sada, ali iz principa odbijam da kupujem sezonsku. Kojim povodom je sezonska poskupela toliko? Da ne duzim, bas su ispali pederi sa cenama.
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Helm »

Ma nije bre Laki, izašli su nam u susret :D

Poskupljenje je verovatno zato što evropske utakmice više nisu uključene. :frown:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4788
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by gospodinFKV »

laki wrote:ocekujem da ce cena karata biti barem 300 i 400 za istok i zapad.
Ostale iste redovne cene...100, 200, 300din...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by laki »

Onda mi ne pada na pamet da kupujem. Boze, koji konji! EJ! 2400 za istok?! Plus ne vaze dogodine za evropske meceve tj kvalifikacije za LS ;)
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by naseljekolumbija »

Sve sem pobede Vojvodine od bar 3:0 protiv ovih papaka bice veliko iznenadjenje.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 3. kolo: Vojvodina-BSK, subota 19:30h

Post by Minja »

Teska utakmica iz prostog razloga sto smo, u glavama, vec pobedili.

U Borci ih glat tucemo, ali u NS je uvek bio problem i mislim da ce tako biti i sada. Tim Vojvodine nit smrdi, nit mirise. Imam osecaj da moze mnogo vise od prikazanog, a gde je crta, nemam pojma. Pokazace nam to sami igraci u narednih nekoliko kola.
Locked