2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Sudija svira kraj i mi se...

radujemo. Ostajemo konkurentni!!!
24
55%
češkamo. Da li smo mogli i više od boda!?
13
30%
češkamo. Sezona krenula u materinu.
7
16%
 
Total votes: 44

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Helm »

Zaista bih pohvalio pobedu u Subotici... Ali...




0-5!!!


:rage: :unnormal: :popa: :slon:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Krle »

Po Mocartovom izveštaju ispada da smo jednom šutnuli u okvir i pogodili... Premalo. Pohvalno je što su priliku dobili Radoja i Deletić.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Mare »

Krle wrote:Po Mocartovom izveštaju ispada da smo jednom šutnuli u okvir i pogodili... Premalo. Pohvalno je što su priliku dobili Radoja i Deletić.
Isti utisak sam stekao slušajući komentatore i izveštače sa SOS kanala, a i na poluvremenu u postu predvideo takvu situaciju, tako da nismo mi puno odmakli od prošle godine, čestitke na pobedi svakako, ali igra je ponovo ziheraška, međutim sa raspoloživim igračkim kadrom verovatno bolje i ne može!
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Uroš »

Е па ја сам на радио преносу чуо да је Војводина била боља.А ти са СОС канла увек домаћински гледају на ствари.Спартак је сваку утакмицу оштећен за три пенала,а противник никад не пређе центар.Момци су победили једну чврсту екипу која нам је пре само пар месеци дала пет комада.Важна су три бода да се пробије баријера, и за самопоуздање да се крене са бољом игром.А што се тиче Смедерева,па јел ви мислите да се Смедерево бранило као у Новом Саду?Вероватно су кренули од старта да им дају гол осокољени бодом са Карађорђа,а онда им Јавор на контре учачкао на брзину три комада и било је готово.Идемо даље играмо следеће три утакмице на Карађорђу,очекујем 9 бодова.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by kowalski »

Uroš wrote:Идемо даље играмо следеће три утакмице на Карађорђу,очекујем 9 бодова.
To tesko, sve i ako saberemo bodove Donjeg Srema :D
Image
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by DUB »

Molio bih one koji nisu bili na utakmici da nas postede svog vidjenja komentatorovog vidjenja utakmice.
Hvala!
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Krle »

DUB wrote:Molio bih one koji nisu bili na utakmici da nas postede svog vidjenja komentatorovog vidjenja utakmice.
Hvala!
Dobro, samo baratamo onim što smo čuli. Da li bi mogao neko ko je bio da nas upozna sa drugom stranom priče? Hvala.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Mare »

DUB wrote:Molio bih one koji nisu bili na utakmici da nas postede svog vidjenja komentatorovog vidjenja utakmice.
Hvala!
A što druže i to je deo teme i viđenje utakmice Voše iz nekog drugog ugla, a nažalost za nas koji nismo uživo prisustvovali jedini izvor informacija. Kasnije, poređenjem viđenja utakmice ljudi koji su bili na stadionu i ovim, može se i videti kakav tretman imamo kod pojedinih, ne vidim šta ima loše u prenošenju kako su mediji videli utakmicu, onog ko neće to da vidi ne moramo mi da ga poštedimo, može sam sebe da poštedi ne čitajući to.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by DUB »

Mare wrote:
DUB wrote:Molio bih one koji nisu bili na utakmici da nas postede svog vidjenja komentatorovog vidjenja utakmice.
Hvala!
A što druže i to je deo teme i viđenje utakmice Voše iz nekog drugog ugla, a nažalost za nas koji nismo uživo prisustvovali jedini izvor informacija. Kasnije, poređenjem viđenja utakmice ljudi koji su bili na stadionu i ovim, može se i videti kakav tretman imamo kod pojedinih, ne vidim šta ima loše u prenošenju kako su mediji videli utakmicu, onog ko neće to da vidi ne moramo mi da ga poštedimo, može sam sebe da poštedi ne čitajući to.
Zbog izuzetno profesionalnog shvatanja novinarske profesije u zemlji Srbiji.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Mare »

Kakva liga, takvi i novinari!
Najbolje onda da se totalno izolujemo, sami međusobom komentarišemo i čitamo samo saopštenja upravnog odbora FKV!
Sve je to druže DUB deo cirkusa JSL u kojem dobrovoljno učestvujemo pa samim tim i komentarišemo ovde na forumu, to smo radili i pre, sad radimo i verujem da ćemo i sutra to raditi jer smo svi ovde zaraženi FKV virusom!
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by WeAreTheFirm »

Vojvođanski derbi pripao je Novosađanima i to više nego zasluženo. „Crveno-beli“ su u svim elementima igre bili bolji od domaćina koji je potpuno razočarao i nakon dva odigrana kola nije osvojio ni jedan bod.
Pa jel smo ja i ovaj nesrećnik sa zvaničnog sajta gledali istu utakmicu?
Igra nam je i dalje jalova, Spartak je zaista ostavio bolji utisak u prvom poluvremenu, mi i da puknemo 10:0 na zvaničnom sajtu će stojati da smo igrali bolje u svim segmentima :frown:
Ne znam ko je levo krilo spartaka ali pravio nam je dar mar, u jednom trenutku su 4 igrača bila na njemu, Moreira opet dobar, ostali prosek...
Utakmica dosadna, samo par polušansi sa obe strane i taj naš gol.
Mislim da je Nastić dobio žuti karton pred kraj, i ako je on, podseća skroz na Paju, glup start, mogao je i gore biti kaženjen...
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Владика »

DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by DUB »

Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Nevernik »

Kakav izvestaj :D :D
2:10 nicega.
Gol nije prikazan. Takodje ni jedna akcija, sut.
Samo gomila pogresnih dodavanja.
Doduse, ta gomila pogresnih dodavanja najbolje oslikava nas fudbal ali mogli su bar taj gol da ubace :)
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 2. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Post by Radoye »

Nevernik wrote:Kakav izvestaj :D :D
2:10 nicega.
Gol nije prikazan. Takodje ni jedna akcija, sut.
Samo gomila pogresnih dodavanja.
Doduse, ta gomila pogresnih dodavanja najbolje oslikava nas fudbal ali mogli su bar taj gol da ubace :)
Bas sam hteo isto ovo da prokomentarisem, kakva tragedija od fudbala! :oops:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Locked