1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by WeAreTheFirm »

lexa wrote:mozda Rad
Ja mislim da će Rad ove godine proći slično kao i one prošle kada ih je vodio Nikolić (4. mesto) jer sam ih gledao protiv Kragujevčana i igrali su baš lepo, šteta što i ptice na grani znaju da crvenima moraju da daju bodove :(
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Radoye »

Johny wrote:
lexa wrote:mozda Rad
Ja mislim da će Rad ove godine proći slično kao i one prošle kada ih je vodio Nikolić (4. mesto) jer sam ih gledao protiv Kragujevčana i igrali su baš lepo, šteta što i ptice na grani znaju da crvenima moraju da daju bodove :(
Da, ali meni je oduvek bilo cudno otkud to da je Stojic koji je bivsi igrac crnih postao tako dobar sa crvenima...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2564
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Stexman »

lexa wrote: Jedino sto me tesi, mislim da ce ove sezone blizanci kiksati vise nego ikad jer cu ocajni do bola.
Ja opet imam bas suprotan utisak. Jer sto su losiji oni vise namestaju. Cim su malo jaci odmah se foliraju kontaju ma nemoramo namestati gle kako smo jaki, i onda im se desi kiks.
Kao nama Smederevo danas. Dzaba sto smo bili bolji kad im nemozes dati gol. Branili su se kako treba i kako su zamislili da treba.

Nego neznam kako je vama, ali mene ovaj Boske opasno pocinje da nervira. Ja ne pamtim njegovu dobru utakmicu u dresu Vojvodine. Ne kazem da ih nije bilo ali ih se ja ne secam.
To nam je jedan igrac manje svaku utakmicu, dokle vise? Pa cime je on to zasluzio tako cvrsto mesto u timu? Centarsutem nije sigurno. A to mu je tako reci jedini zadatak.
On pored Vuleta koji je kapiten je najstandardniji u timu.
Sto se tice napadaca, vreme je da se nekom iz omladinskog pogona da prilika jer novog centarfora mi kupiti necemo pa makar da prelazni rok traje do nove godine. Od Skuletica i Bojovica nema vajde, mi vremena na bacanje nemamo.
Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by Minja »

Radoye wrote:
Johny wrote:
lexa wrote:mozda Rad
Ja mislim da će Rad ove godine proći slično kao i one prošle kada ih je vodio Nikolić (4. mesto) jer sam ih gledao protiv Kragujevčana i igrali su baš lepo, šteta što i ptice na grani znaju da crvenima moraju da daju bodove :(
Da, ali meni je oduvek bilo cudno otkud to da je Stojic koji je bivsi igrac crnih postao tako dobar sa crvenima...
Interes ne razlikuje boje :)

Kluba nije resio goruci problem (levog) krila. Taj problem nije od juce. Taj problem je odneo gomilu bodova iz Novog Sada. Taj problem unistava potencijal Abubakara. Treba stvarno biti majstor pa Abua gurati na stranu.

Da je Abu igrao u centru napada 90 minuta, sada bi imali tri boda.
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by KoKanidja »

Ма треба тотално да мењамо поставку игре, ово нигде више не води, не можемо шансу да створимо Смедереву код куће коме пола тима не игра и имају играча мање. Треба одма кретати са 2 шпица (Абу и Билбија) и у средини распоредити четворицу скроз другачије него сада, без крила и без тих глупости више јер ту нико ништа не ради и не постиже ВЕЋ ГОДИНАМА.
Last edited by KoKanidja on Mon Aug 13, 2012 9:34 am, edited 1 time in total.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Владика »

Џаба се ми једимо и навијамо када је екс кпитен Драган бацио мађију и проклетство на стари клуб! :D
Шалу на страну, јасно је да ћемо без левог и десног крила тешко пробијати противничке бункере. Шта је јуче играо Грин, да ли је то играч који ће да прави разлику? Шкулетић наставља лудо да се проводи по терену, Бојовић не уме да опали по лопти. Од када је сер Тодић постаo помоћни тренер види се огроман напредак код Супе, да ли може неко сличан да се нађе да ради и са нападачима или ће Пантелић поново неког да нађе на јутјубу?
User avatar
KoKanidja
Posts: 615
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by KoKanidja »

Са два шпица у поставци би таман мало растеретили Абуа и бар мало скренули пажњу са њега, а у средини нам требају људи који знају да додају лопту и да одиграју дупли пас, а то Стевановић не зна. У средини четворка Мореира, Грин, Полетановић, Митошевић, некако да се распореди да то функционише боље, а то није тешко јер горе од овога не може.
Ми смо играли бункер у Бечу па нисмо тамо пришли голу, а Смедерево је овде имало своје добре шансе. Хоћу да кажем - полу контра и контра нам не постоје.
"...МИСЛИМ ДА САМ ТИ ВЕЋ РЕКАО ДА НЕЋЕМО СТАТИ"
User avatar
Firmin mali
Posts: 181
Joined: Thu Jan 20, 2011 12:17 pm
Location: Vojvodina

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Firmin mali »

Foto izvestaj :

Image

Image

Image

Image

Image

"Sumnjiv momenat"
Image

Igrac koji je mene odusevio juce...
Image

I covek koji stvarno voli Vojovdinu :cheers:
Image

Galerija : http://www.fkvojvodina.rs/sezona/galeri ... =0&occur=1 bacite pogled ima jos dobrih fotki
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Uroš »

KoKanidja wrote:Ма треба тотално да мењамо поставку игре, ово нигде више не води, не можемо шансу да створимо Смедереву код куће коме пола тима не игра и имају играча мање. Треба одма кретати са 2 шпица (Абу и Билбија) и у средини распоредити четворицу скроз другачије него сада, без крила и без тих глупости више јер ту нико ништа не ради и не постиже ВЕЋ ГОДИНАМА.
Да.Није ми јасно зашто играмо мо неком шаблону кад немамо крила,или мењати сисстем игре или убацити неког клинца из омладинаца.Ипак ајде види се да има овај тим неког штофа,може да се направи добар материјал уз неке корекције.Иначе ово је најбоља партија Војводине у првом колу у последњих пар година што морам да приметим,али зла коб првог кола се понавља.Изгледа да ће нама Карађорђе опет бити већи проблем него гостујући терен.Ал ајде да их не критикујем одмах после првог кола,биће боље.
Е сад мени утакмица између ОФК-е и Доњег срема много смрди,гледао сам Тотал сокер,и веће увлачење у дупе близанцима нарочито црном ја још нисам видео,него што је то радио тренер Доњег срема,као да је партизан Барселона,па сам одмах сабрао два и два и схватио да ће резултат Доњи срем-партизан бити 0:4,јер против такве машинерије :mrgreen: ми смртници смо немоћни.Ово Смедерево се представило као солидна екипа,али исто тако знам да ће тој солидној екипи партизан да учачка 8-9 комада у две утакмице,Рад,Офк,Јагодина то су сигурних 6 бодова од сваког,тако да ми је јасно да осим борбе за треће место ништа не могу очекивати.Али већ смо сви огуглали на такво првенство,треба сакупљати што је могуће више бодова,и гледати у сопствено двориште.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Krle »

Nekoliko crtica:
- Bojović halav i ne diže glavu.
- Boske jalov i ne diže glavu.
- Škuntelar ne diže glavu.
- Vule od 10 imao dva pristoja centaršuta.
- Grin hvata loptu da izvede prekid, niko ne diže glavu. Postavljanje za prekide traje nam i po tri minuta.
- Nastić jedina svetla tačka, uz dvojac štopera ( Jokić se natrčao i trudio, Trajković u poslednje dve intervencije spasao nas bruke)
- Vuk se previše okreće oko sebe i ne diže glavu.
- Poletanović solidan, nije mi jasno što je rano izašao.
- Moreira solidan, samo nema s kim da odigra.
- Abu zanemaren, kao i cela leva strana u ovoj utakmici.
- Grin je sasvim ok, biće to dobro.
- Bilbija trudio se, nije imao sreće. Vidi mu se da mu je stalo.
- Lopta ima tendenciju da ide svuda, sem ka golu. Mislim, wtf? Čim smo krenuli direktno ka mreži ovi dobili crveni.
- Sudija: to je posebna priča - na sitno se nakrao kokošar onaj plaćenički, i još se konsultuje da li njihovom štoperu da da crveni. Jedno g..no najobičnije i od kojih u ovoj zemlji ne možeš pobeći.

Što se mene tiče, voleo bih da vidim postavu: Supić, Nastić, Trajković, Đurić(Jokić), Nastić, Grin, Poletanović, Moreira, Mitošević (Ađuru), Bilbija, Abu
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo, nedelja 18:30

Post by kowalski »

DekiFirma wrote:da je ovo recimo na nivou Svajcarske lige (po regularnosti, jer po kvalitetu tu smo sa njima).
Na koju svajcarsku ligu mislis, zensku, pionirsku ili neku beton kantonalnu? :mrgreen:
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Djisa »

Je prosto ne verejum sta citam. Nastic igrac utakmice?!?!?!?!?!

Pa momak nista uradio nije, nijedan centarsut, nijedan prodor, apsolutni nista, kao da nije igrao utakmicu. Ok nije pogresio, ali je to daleko od pozitivnog. Ja da nisam znao da igra, ne bi ga na terenu video. Imao 2 prodora u prvom poluvremenu (lopta mu oba puta pobegla u aut) i onaj sut na kraju nebu pod oblake.

Ajde malo objektivnosti, jeste iz nase skole, mozda jeste veliki talenat, mozda ce biti igrac, ali sada to jos nije.

Nisam protiv da mu se da sansa, nek igra, tesko losiji od Pavlovica moze biti, ali za ovo protiv Smedereva ne zasluzuje prelaznu ocenu.
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Djisa »

Krle wrote:Nekoliko crtica:
- Bojović halav i ne diže glavu.
- Boske jalov i ne diže glavu.
- Škuntelar ne diže glavu.
- Vule od 10 imao dva pristoja centaršuta.
- Grin hvata loptu da izvede prekid, niko ne diže glavu. Postavljanje za prekide traje nam i po tri minuta.
- Nastić jedina svetla tačka, uz dvojac štopera ( Jokić se natrčao i trudio, Trajković u poslednje dve intervencije spasao nas bruke)
- Vuk se previše okreće oko sebe i ne diže glavu.
- Poletanović solidan, nije mi jasno što je rano izašao.
- Moreira solidan, samo nema s kim da odigra.
- Abu zanemaren, kao i cela leva strana u ovoj utakmici.
- Grin je sasvim ok, biće to dobro.
- Bilbija trudio se, nije imao sreće. Vidi mu se da mu je stalo.
- Lopta ima tendenciju da ide svuda, sem ka golu. Mislim, wtf? Čim smo krenuli direktno ka mreži ovi dobili crveni.
- Sudija: to je posebna priča - na sitno se nakrao kokošar onaj plaćenički, i još se konsultuje da li njihovom štoperu da da crveni. Jedno g..no najobičnije i od kojih u ovoj zemlji ne možeš pobeći.

Što se mene tiče, voleo bih da vidim postavu: Supić, Nastić, Trajković, Đurić(Jokić), Nastić, Grin, Poletanović, Moreira, Mitošević (Ađuru), Bilbija, Abu
Nije nam dosta jedan, ti bi dva u prvu postavu :lol:
Pa da se ne ljubimo!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3833
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Red Marquis »

Nastić se dečko barem borio 90 minuta, za razliku od Pavlovića mnogo je korisniji u napadu. Zbog čega ne zaslužuje prelaznu ocenu? Jel duvala promaja po toj strani? Nije. Jel imao nekih glupih startova ili kikseva kao onaj zbog koga je sedeo dosadna klupi?Nije.
A ti djisa dade Škuletiću bod na glasanju a ta crnogorska lenština istrčala dva napada i onda...to je to od mene, ja crk`o. Samo šteta što nema nikog u klubu da ga malo prevaspita kad već nismo normalan klub da nam takvi ni ne dolaze...
Io odio Belgrado
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 1. kolo: Vojvodina-Smederevo 0:0

Post by Grba_NS »

Istina, mali Nastic juce nije odigrao utakmicu za prelaznu ocenu - nije odigrao lose, ali nije ni onako kako moze i ume. Videlo se da ga je trema sasekla, jer u defanzivi je sve situacije resio bez problema, ali u napadu totalno bez samopouzdanja, sto je donekle i ocekivano, ipak je njemu ovo pocetak seniorske karijere. Inace je retko dobro dete, vaspitan, uctiv, izuzetno radan, pa je verovatno bas iz straha prema navijacima (da ih ne razocara) bio toliko u grcu. Mislim da je upravo on momak pod nikom "kizito" sto s' vremena na vreme napise poneki izvestaj sa utakmica omladinaca, ovde na forumu. Ali bez brige, igrace ovaj momak iz utakmice u utakmicu sve bolje i bolje, ono nije bilo ni 40% onog sto on ume. Samo gazi Nala!
Locked