Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

I ja sam se neki dan registrovao prvi put za taj fantasy. Izgleda mi prilično interesantno i dobro odrađeno. Što se da videti i po komentarima da je za ovu godinu još poboljšan dizajn. Čini mi se da dosta fudbalera Superlige igra ovaj fantasy i prilično je masovan. Što se tiče nagrada isto sam video da spominju neke satove... Nebitno, malo zanimacije dobro dođe. Vidimo se u Vošinoj ligi :cheers:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Meni samo bzvz ti Tokeni i budzet kluba,treninzi.... nepotrebno skroz... fantazy je jedan i zna se na kojim principima se zasniva.
Licno meni je tesko napraviti tim,jer sam malo ispao iz igre,i koliko sam primetio par igraca koje imam u timu
su ili povredjeni ili uopste upitni ove sezone u nasoj ligi
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Imaš vremena još do petka da promeniš tim, nije ti trenutni izbor nužan... Ima i neka opcija zamrzavanja igrača, nisam još sve u detalje proučio, ima sve lepo objašnjeno u pravilima.
A što se tiče tih tokena, to je naravno sredstvo preko kog će doći do zarade...
Ipak, mislim da je sve zajedno prilično interesantna zamisao.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by N13 »

Jedna od zanimljivih stvari u ovoj igrici jeste sto cesto izbacuju razne i zanimljive statistike.

Evo od do sada prijavljenih igraca, kakav je odnos u klubovima za koje navijaju.
Nasi su 4.5%, i to me je iznenadilo, nisam ocekivao ni 2%... verovao sam da ce cigani+grobari biti 95%.
Takodje, i TSC iznenadio, ispada da ih ima bas dosta.
Dok sam Novopazarce ocekivao u top 4.


Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Ja odigrah samo suv tim,bez treninga... jedino sto jos nisam ukapirao da li se boduje samo prvih 11 u timu ili (jeste da je nelogicno) i rezerve
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by N13 »

Ako se ne varam, rezerve se boduju, ali po pola samo... tako da je bitno potrefiti da u prvoj postavi budu igraci koji ce sigurno igrati naredni mec, ali i ako se omane... donece i izmene kakve takve bodove.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by naseljekolumbija »

N13 wrote:Jedna od zanimljivih stvari u ovoj igrici jeste sto cesto izbacuju razne i zanimljive statistike.

Evo od do sada prijavljenih igraca, kakav je odnos u klubovima za koje navijaju.
Nasi su 4.5%, i to me je iznenadilo, nisam ocekivao ni 2%
Па кад си изрекламирао. :D Ја не бих ни знао да има да ниси :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Imamo li kakvu FORUM ligu tamo? :mrgreen:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Oni koji su u prvoj postavi nose pun iznos bodova, dok rezerve nose pola. Da budem tačniji, neophodno je da igrač odigra 59 minuta da bi doneo pun iznos bodova, sve ispod toga nosi pola. Tako da ako prvotimac izađe u 58. min dobijaš pola bodova, a opet ako rezerva uđe u npr. 28. min i odigra do kraja dobijaš pune bodove. Ima sve u pravilima.

Forum liga ako ima javljajte.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote: Forum liga ako ima javljajte.
Evo napravio sam ligu,nadam se da sam sve dobro odradio... udjite u:

FKV Forum
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

tamo pola bodova ne pripisuju igracima,jer nisu u stanju ispratiti statistiku... najocigledniji primer je Natkova asistencija... cista kao suza,al 30 bodova nema u rubrici asistencije
Image
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by N13 »

Izgleda da samo malo kasni statistika... Sada deluje da je ok
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

N13 wrote:Izgleda da samo malo kasni statistika... Sada deluje da je ok
U pravu si... iskreno sve vise mi se dopada igra... :cheers:
Mislio sam da nece voditi statistiku udaraca na gol,odbrana,al sve su poprilicno korektno zaveli. Sad mi zao sto nisam igrao proslu sezonu,ulazio sam u igru i cim sam video tokene,paypal... pobegao glavom bez obzira :mrgreen: a mogao sam se lepo privici na igru jer je malo drugacija od ostalih fantazija.... Ovde nije bitno koliko golman primi golova,neogranicen broj izmena,igraci nisu toliko skupi,boduju se i rezerve sto su u neku ruku i ogromne razlike.... ali navici su se... ko se zadnji smeje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
milancl
Posts: 466
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by milancl »

Voja wrote:
N13 wrote:Izgleda da samo malo kasni statistika... Sada deluje da je ok
U pravu si... iskreno sve vise mi se dopada igra... :cheers:
Mislio sam da nece voditi statistiku udaraca na gol,odbrana,al sve su poprilicno korektno zaveli. Sad mi zao sto nisam igrao proslu sezonu,ulazio sam u igru i cim sam video tokene,paypal... pobegao glavom bez obzira :mrgreen: a mogao sam se lepo privici na igru jer je malo drugacija od ostalih fantazija.... Ovde nije bitno koliko golman primi golova,neogranicen broj izmena,igraci nisu toliko skupi,boduju se i rezerve sto su u neku ruku i ogromne razlike.... ali navici su se... ko se zadnji smeje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Isto tako mi je žao što nisam prošle godine igrao... Već se polako privikavam... Malo jeste čudno što možeš bukvalno promeniti ceo tim, ali skroz ok ideja. Koliko sam skontao igračima će tokom sezone da se menja cena u zavisnosti od igara?

Što se tiče statistike i ažuriranja, izgleda su ovo kolo malo kasnili, ali eto upisaše i asistencije i udarce u okvir gola što je za našu ligu realno teško ispratiti, skidam im kapu...

Jedino mi se ne sviđa što nisu svi igrači u ravnopravnom položaju, ali Bože moj, moraju i kreatori igre da izvuku neki profit, nama je svakako zabava...

A Makarić odvalio :lala:
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

milancl wrote:Malo jeste čudno što možeš bukvalno promeniti ceo tim, ali skroz ok ideja. Koliko sam skontao igračima će tokom sezone da se menja cena u zavisnosti od igara?

Što se tiče statistike i ažuriranja, izgleda su ovo kolo malo kasnili, ali eto upisaše i asistencije i udarce u okvir gola što je za našu ligu realno teško ispratiti, skidam im kapu...

Jedino mi se ne sviđa što nisu svi igrači u ravnopravnom položaju, ali Bože moj, moraju i kreatori igre da izvuku neki profit, nama je svakako zabava...

A Makarić odvalio :lala:
Ta promena celog tima po kolu na prvu mi delovala bzvz i suvisno,ali posto imaju ovi treninzi,oni te vezuju za igraca i neces se tako lako odricati odredjenih igraca iako imas pravo na to.... treninzi traju i po 24 sata i onda posle nema smisla da prodas tako upucanog igraca.
Ovo za statistiku si apsolutno u pravu,zaista svaka im cast ako budu ovako azurni,pa i brzi.Pre sam igrao Mozzart fantazi,tamo se danima cekali rezultati.
Kreatori izvlace profit reklamama,skidanjima aplikacije.... a kad smo kod profita ima li gde podataka o kakvim nagradama!? :mrgreen: Kad je fantazi u pitanju navikao sam na nagrade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Makarica imam u vidu,ali nisam ocekivao pobedu Radnika na krovu,mada cini mi se da Vozdovac nikad ocajniji nego ove godine
Image
Post Reply